Jump to content

Sinepes un Mārrutki


unknovn
 Share

Recommended Posts

Tātad, īsumā, bračka aizlaida uz Dāniju kaut kādam čomam palīdzēt uz 3 mēneši. Pagājušas divas nedēļas, šis man zvana, saka, ka Dānijā pašas niknākās sinepes viņš var ar karotēm ēst un lūdz lai aizsūtu riktīgas sinepes un mārrutkus šim. Šis minēja ka niknākās esot Krievu sinepes, bet man liekās ka veikalos var visādu šņagu nopirkt, līdz ar ko,

1. Kādas ir labākās (niknākās) sinepes un kur viņas nopirkt

2. Same par mārrutkiem (te iespējams jābrauc uz tirgu pie tantēm kas mājās samaļ un dod uz vietas notestēt).

 

Un daļēji saistīts, vai šādas burkas var sūtīt pa pastu, nav kaut kāds aizliegums?

 

Paldies

 

P.S. Protams saprotu par māti, meitu un kleitu, un to ka betons iespējams jau no Franču sinepēm uguņus forumā pūšs.

Labots - unknovn
Link to comment
Share on other sites

https://www.pasts.lv/files/pakalpojumi_pp/27.10.2015-ROKASGRAMATA_NEW_MAKETS.pdf

No 38. lpp.

Uz Dāniju nedrīkst sūtīt plīstošas pakas (uz kurām norādīts FRAGILE! ), bet principā sūtīt vari mēģināt, normāli iepakojot visus, lai nesasitās, jo kā zināms, visi tie krāvēji caur kuriem iet paka, pakas nesaudzē vispār. Iepako tā, lai normāli metot pret sienu tur iekšā viss nesašķīst, un gan jau, ka aizies.

Un max svars ar ekspresspastu ir 31,5kg, nevis 20kg kā norādīts rokasgrāmatā.

Labots - Edzhua
Link to comment
Share on other sites

Krievu sinepes visiem ražotājiem ir ok.

Mārrutkus laukos ar senci taisām kopā un iebarojam ik pa laikam kādam kārklugurmānam tipa "oi, es no mārrutkiem pat nesaviebjos".

No kārtīgiem mārrutkiem pat īsti vīri raud!

Link to comment
Share on other sites

Sinepju pulveris ir viens no atslēgvārdiem. Tālāk var ļauties fantāzijai.

Link to comment
Share on other sites

vislabākos mārrutkus un sinepes esmu pircis Daugavpilī uz tirgus.Tirgo viena krieviski runājoša blondīne,nu jau gadiem.

Link to comment
Share on other sites

Ja runājam par rūpnieciski ražotajiem mārrutkiem un sinepēm, tad Spilva līdz šim nav likusi vilties. Spilvas krievu sinepes ir štengras.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Sūtot ar Latvijas Pastu tev liks parādīt kas ir pakā. Un pakā laikam nedrīkstēja būt stikla trauki, šķidrumi, pārtika.

 

Visādi kurjerpasti pieņem aizlīmētas pakas un viņiem ir po uz tavu hrenu. Sūti ar DHL, viņi ņem pretī visu kas skeneros neizskatās pēc AK47 un atombumbas, bet būs dārgāk.

Link to comment
Share on other sites

Cik esmu bijis Dānijā (reizes 10) - tur tiešaām nav normālu sinepju un mārrutku. 

 

 

 

Visādi kurjerpasti pieņem aizlīmētas pakas un viņiem ir po uz tavu hrenu. Sūti ar DHL, viņi ņem pretī visu kas skeneros neizskatās pēc AK47 un atombumbas, bet būs dārgāk.

 

Sakarīgs ieteikums.

 

Man te nesen draugs mājās maltus mārrutkus iedeva un es pa paradumam uzkrāmēju kā parasti... Rezumē - īsti vīri tiešām raud, ja ir īsti mārrutki. :D

Link to comment
Share on other sites

Sūtot ar Latvijas Pastu tev liks parādīt kas ir pakā. Un pakā laikam nedrīkstēja būt stikla trauki, šķidrumi, pārtika.

 

Visādi kurjerpasti pieņem aizlīmētas pakas un viņiem ir po uz tavu hrenu. Sūti ar DHL, viņi ņem pretī visu kas skeneros neizskatās pēc AK47 un atombumbas, bet būs dārgāk.

nestāsti pasakas lieku, ja neesi sūtījis "stikla traukus" caur Tevis pieminētajiem un domātājiem kantoriem!

 

Tas korekts konkrēti sūkā!

Labots - Tuubijs
Link to comment
Share on other sites

Kaut kur netā zibēja bilde, kā krievu mammuks sūtījis mājas labumus stikla burkās uz lielpilsētu. Īsumā: Kaštele,piepūš ar celtniecības putām, ieliek burciņas.Putas sacietē (lieko nogriež) un superīgs amoritzācijas materiāls, mētā cik gribi saturu sasist neiespējami.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kaut kur netā zibēja bilde, kā krievu mammuks sūtījis mājas labumus stikla burkās uz lielpilsētu. Īsumā: Kaštele,piepūš ar celtniecības putām, ieliek burciņas.Putas sacietē (lieko nogriež) un superīgs amoritzācijas materiāls, mētā cik gribi saturu sasist neiespējami.

 

Zelta mārrutki. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...