Jump to content

1a .lv pasūtījuma apkalpošanas maksa?


_dunduks_
 Share

Recommended Posts

Varbūt es tagad esmu lieki 'sacepies', bet vai kāds no pātērētāju tiesību aizsardzības viedokļa varētu pakomentēt, cik legāli interneta veikals drīkst piemērot 'pasūtījuma apkalpšanas maksu 3.26 eur'? Protams, summa uz kopējā pirkuma ir tikai 1%, bet cik tas legāli.

Cik man zināms, tad cenai ir jāatspoguļo VISI obligātie maksājumi, lai šo preci/pakalpojumu varētu iegādāties. Pērkot lidmašīnas biļeti reklamētajā cenā jābūt iekļautiem visiem lidostu nodokļiem un kredīkaršu apstrādes maksām (ja no tās nevar izvairītes), bet šeit vienkārši +3.26 eur pie pirkuma, un es nesaprotu, kā no tās var izvairīties.

Šeit nav runa par centu-*p!šanu, bet par pašu principu. Kā es varu būt pārliecināts, ka saņemot preci man nepiemēros 'preces saņemšanas maksu' vai 'pārdevēja traucēšanas maksu'?

Link to comment
Share on other sites

Esmu gana daudz sūtījis no šiem, bet neko tādu ne reizi neesmu maksājis. Parasti piegāde uz Pasta staciju par 2.49, un viss.

Link to comment
Share on other sites

tā viņiem ir jauna fīča. ar reversā pvn ieviešanu piegriež kreisās shēmas un nevar vairs noturēt tik zemas cenas. tās pacelt nevēlas un tāpēc šito uzlika. varētu būt, ka nav likumīgi. Pie tam pirms pasūtījuma noformēšanas par šo maksu neko nav iespējams izlasīt

Link to comment
Share on other sites

Kā tur ir? Tā pasūtījumu papidmaksa parādās īpašos gadījumos, apmaksājot pirkumu pie saņemšanas? Pavisam nesen pirku no 1a ar priekšapmaksu - pārskaitījums, nekādas papildu maksas nebija. Jāuztver veikalā norādītā cena, kā cena precei, kura ir pērkot ar priekšapmaksu. Nav korekti, ja veikals par to papildus maksu nebrīdina, atved preci, a tur vēl kaut kas papildus.

Ir pieredze ar imperiālistu iveikaliem, parādās preces cena, piegādes cena, iespēja pirkt ar kredītkarti, veicu pirkumu, nauda no manas kredītkartes tiek iesaldēta, bet atnāk no iveikala epasts, mol, jūsu banānu valstiņas kredītkarti par pilnu neņemam, maksu, ja gribat pirkt, varam saņemt caur kaut kādu starpniekkantori, a tas par pakalpojumu 10 % prasa... Šis gan bija pasen, kad vēl Paypal nebija tik izplatīts, visos eveikalos nebija tāda norēķināšanās iespēja.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt vajag izmantot citu veikalu pakalpojumus kam nav šitādu fīču .... piemēram kopš tehnoshop prasa priekšapmaksu neko neesmu tur pircis ....

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

ar reversā pvn ieviešanu

uh, sapratu, ka tas tikai uz kokmateriāliem pagaidām attiecas. Tas labi, tas ir ļoti labi.  

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Priekšapmaksu uz lauku rajoniem praktiski visi iveikali kā vienīgo opciju piedāvā, vismaz, pēc manas pieredzes, tā pēcapmaksa pārsvarā tikai Rīgai vai tuvumā.

Labots - vvv
Link to comment
Share on other sites

Pirms kādām divām nedēļām pie viņiem iepirkos (ar priekšapmaksu). Piegāde-caur Pickup paku bodi-0.99EUR. Tieši piegādes izmaksu dēļ izvēlējos šo kantori.

Link to comment
Share on other sites

No lauku ipircēja viedokļa, nav ne vainas 1a, jā, arī piegādes zemo cenu dēļ.

Par to preču saņemšanu 1a birojā, smieklīgs gadījums, viens radinieks no Rīgas stāstīja Ziemassvētkos. Visi masveidā iepirkās priekšsvētku laikā, divi kolēģi vienlaicīgi pirka no 1a, viens izvēlējās piegādi uz pakomātu - nākamā dienā, otrs preces saņemšanu 1a birojā - tai pat pēcpusdienā, brauca pakaļ, kavēja darbu, sastrēgumi, ieiet 1a birojā, a tur nenormālākā rinda, izsniedz numuriņus, gaidīja, gaidīja, nesagaidīja, brauca atpakaļ uz darbu, sastrēgumi, vakarā jau par vēlu bija braukt pakaļ, nākamā dienā tas pats - rindas, brauca vēl trešo reizi, apmēram parēķinājis, uz kuru laiku viņa rinda varētu pienākt... Beigās tas kolēģis no pakomāta savu preci dabūja ātrāk, un salīdziniet piegādes izmaksas 0,99 eiro pret degvielas cenu par trijiem braucienie, patērēto laiku un nervozēšanu. :)

Link to comment
Share on other sites

Tā maksa ir tikai vienīgi preci saņemot pie viņiem birojā un apmaksu veicot ar karti (1% no pirkuma summas) tipa sanāk, ka pircējs apmaksā vismaz daļēji bankas komisiju.. pasūtos ar piegādi vai uz pakomātiem tādu brīnumu nav..

 

kas interesanti - http://www.1a.lv/how_to_buyte par to ne vārda..

 

Un tāpēc pakomāti ir svēta lieta :)

Labots - CAP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Varbūt es tagad esmu lieki 'sacepies', bet vai kāds no pātērētāju tiesību aizsardzības viedokļa varētu pakomentēt, cik legāli interneta veikals drīkst piemērot 'pasūtījuma apkalpšanas maksu 3.26 eur'? Protams, summa uz kopējā pirkuma ir tikai 1%, bet cik tas legāli.

 

Tas man atgādina senseno cepienu par numura noteicēja abonēšanas maksu.

No cilvēka viedokļa ir pilnīgi vienalga, vai to naudu ieliek "iepakošanas maksā" vai "preces cenā". Ja gala pirkuma cena apmierina, pērc. Ja neapmierina, nepērc. Ja esi nopircis un neapmierina, tad izmanto atteikuma tiesības.

Link to comment
Share on other sites

saņemu preci viņu birojā

Kāda mārrutka pēc kaut kas jāsaņem jebkura i-veikala birojā ??? Tad par ko brīnies ? Izvēlies piegādi (kurjeru līdz durvīm, DPD paku bode, pakomāts u.t.t.), kas ērtāk un lētāk. Jau sen kā visu iespējamo pērku ar piegādi uz  paku bodi vai  pakomātu, reizēm ar kurjeru uz darba vieta. Kā jau te rakstīja  - papildus maksa ir tikai uz vietas un ja lieto karti. (Ja kas, vienā otrā reālā veikalā pazīstami pārdevēji saka, lai labāk maksāju skaidrā, jo karte ir ļoti neizdevīga).

  Bet nu protams - ja ļoti gribas lieki tērēt savu laiku - var jau vazāties pa veikaliem.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

31.1 SIA “Mobilukss” atsevišķiem pasūtījuma veidiem, kur nepieciešama papildus norēķinu apstrāde, ir tiesības piemērot pasūtījuma apstrādes apkalpošanas maksu 0.99% apmērā no pasūtījuma summas. Gadījumā, ja konkrētajam pasūtījumam tiks piemērota pasūtījuma apstrādes apkalpošanas maksa, tā tiks uzrādīta attiecīgajā pasūtījuma veikšanas solī. Pasūtījuma apstrādes apkalpošanas maksa, tiks izdalīta atsevišķi..

http://www.1a.lv/purchase_agreement

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāda mārrutka pēc kaut kas jāsaņem jebkura i-veikala birojā ???

Nu tāpēc, ka reizēm tā var ieekonmomēt vienu dienu.

Jā, es aŗi kautko uz ziemassvētkiem sūtīju caur 1A.

Ieeju, tur bars ar cilvēkiem, negribas minēt skaitu, bet nu ĻOT, ĻOTI daudz.

Paņemu savu numuriņu(Saņemt preci, maksāts ar priekšapmaksu blablabla). Man priekšā viens cilvēks. Pēc minūtēm 3-4 esmu savu preci saņēmis un dodos prom.

Līdzīgi ir ar auto tehnisko apskati Rīgā(par citurieni nezinu) - samaksā visu e.csdd.lv un esi pirmais rindā un daudzi uz tev i skatā šķībi, kaāds tu riebeklis. :)

Link to comment
Share on other sites

Laiciņu atpakaļ tas 0.01% tikai pielikts tikai pie norēķiniem ar karti uz vietas (atmazka bija - bankas komisija), tagad skatos, pielikuši visam. Nav smuki!!

220.lv līdzīgi darās, tikai tur +kautkādi€ bija, ja pasūtījuma summa ir mazāka par 15€.

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc, ka veikals blakus mājām, vai pa ceļam uz mājām.


 

 

Kāda mārrutka pēc kaut kas jāsaņem jebkura i-veikala birojā?
Labots - ggg97
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Biedrs raiviic labi pateica. Tur jau pati iveikalu sāls - iepirkties neizejot no mājas. Tie, kas pērk iveikala birojā izstāvot rindā, samaksājot uz vietas, izmanto iveikalu tikpat kā parastu veikalu, vienīgā atšķirība, ka izvēli iepriekš jāieķeksē mājaslapā.

A par to preces pārbaudīšanu uz vietas, ko tu tai burzmā un ātrumā daudz vari pārbaudīt, tāpat vēlāk var uzpeldēt kaut kādi nepamanīti defekti, a par dokumentāciju, to tač pēc tam viegli nokārtot, ja kas kļūdaini ierakstīts, pa telefonu vai epastu.

Link to comment
Share on other sites

zinu, ka veikals 220.lv arī ņem komisiju par darijuma apstradi -pirkumam lidz 15 eur, augstak laikam nebija...  hehe iepostēts jau iepriekš

Bet bezprocentu krditiem jau ari tapat lidzigi- % uz gadu 0, bet kredita noformēsana 10% no summas... laiki mainas tikumi paliek...

Labots - erglis4
Link to comment
Share on other sites

@eddyboi, visam jau labu iepirkumu nevar dabūt. Kādreiz cenas bija samērā labas. Neesmu tur iepircies 2+ gadus, nav ne jausmas kā tagad.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Vakar pirku preces 1ar piegādi uz pakomātu, pat 0,99eur par piegādi nepaņēma vai tā jāmaksā pie saņemšanas?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vakar pirku preces 1ar piegādi uz pakomātu, pat 0,99eur par piegādi nepaņēma vai tā jāmaksā pie saņemšanas?

Kad iesi sanemt uz pakomatu tad bus tev jaiemet tas 0.99eur ieksha pie sanemsanas.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Kad iesi sanemt uz pakomatu tad bus tev jaiemet tas 0.99eur ieksha pie sanemsanas.

kopsh kura laika?

Link to comment
Share on other sites

Pagājušo gad bija uz pakomātu (Pasta Stacija) par 0,99, šogad vairs nav. Šogad tikai uz DPD Pickup Paku Bodi ir par 0,99. Vai nu tev iedeva atlaidi piegādei par ļoti dārgu pirkumu (nez vai 1a to dod), vai kļūdas pēc nepieskaitīja, vai arī tu pats kaut ko jauc.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kad iesi sanemt uz pakomatu tad bus tev jaiemet tas 0.99eur ieksha pie sanemsanas.

 

Es arī gribētu zināt kopš kura laika?

Link to comment
Share on other sites

Tak pakomātu maksu samaksā reizē ar rēķinu.. kādas vēl papildus maksas?! kāds kaut ko fantazē :)

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka neviens humoru nesaprot, ko kmna iespamoja :mrgreen2:.   Saņemot no pakomāta, protams, nav jāmaksā nekas, sūtot gan, tieši tāpēc jau pakomātā ir gan vieta bankas kartei, gan atsevišķa tastatūra šim nolūkam.  Savukārt maksa par piegādi - kā nu kuram. Tieši šodien saņēmu kārtējo mantu no Dateks - piegāde uz Omniva pakomātu bez maksas, savukārt no 1a izdevīgāk izmantot DPD paku bodi (man abas saņemšanas ~ 400 m no mājas :devil: ) - jo 1a par paku bodi 0,99, par pakomātu 2,49 - tas laikam atkarīgs, kā kura bode ar šiem kantoriem norēķinās.  Tā kā kurjeru izmantoju ļoti reti un tikai piegādei uz darbavietu un ar samaksu kad atved preci - nekādu problēmu nav bijis - pasūtot pierakstu savu darba laiku, kurjers zvana ka tuvojas, 5 - 10 minūtes un viss darīts. Vienīgais attaisnojums, ja kāds izvēlas jebkurā i-veikalā ko saņemt uz vietas ir, ja tā bode pa ceļam, vai mājas/darba tiešā tuvumā - viss pārējais ir iesīkstējusi pagātnes domāšana, sevis un sava laika necieņa. 

Link to comment
Share on other sites

ir cilvēki, kuri pusi dienas pavada kustībā ārpus biroja un var būt problēmas vienoties ar kurjeru par satikšanās vietu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vienīgais attaisnojums, ja kāds izvēlas jebkurā i-veikalā ko saņemt uz vietas ir, ja tā bode pa ceļam, vai mājas/darba tiešā tuvumā

Maksājot ar pārskaitījumu, banka komisiju paņem. Pērkot iveikalā uz vietas par skaidru naudu sanāk ietaupīt. :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...