Jump to content

windows 10 twitter app valoda


Smii
 Share

Recommended Posts

Vakar dabūju jaunu darba kompi. Virsū win 10.

 

Šodien secināju, ka Twitter aplikācija ir pati no sevis nomainījusi valodu uz RUS. Settingu, protams, viņai ne kādu nav. Ir kādas idejas, kā dabūt atpakaļ uz eng?

 

post-57031-0-58945200-1454416180_thumb.png

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

Nē, it kā Latvija


Moš pie klavieres izkārtojumiem eng pievienot... Lai gan es negribētu, jo bieži sanāk parslēgties LAT/RUS ar ctrl-win-space un trešā valoda reāli traucētu.

post-57031-0-40921800-1454416296_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Ne sūda. Ne vienā no sadaļām valodas opcijas nav.

 


Un gūgls met ārā win 8 pamācības, kam protams, viss ir savādāk.


Prikolīgi ir tas, ka šī ir vienīgā aplikācija, kam interfeiss ir pārgājis uz rus.

post-57031-0-26952300-1454416861_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

W10 tā dara. Pieskaņo to start aplikāciju valodu sistēmas valodai, tastūras izkārtojuma valodai. Iespējams, ka W10 netiek gudrs, kādu valodu likt, no trijām ENG (sistēmas valoda), RU un LV, ielika RU. :sarkasms:

Atinstalē to aplikāciju, tad no Store uzinstalē pa jaunu. Šādi esmu darījis (ar citām Store aplikācijām), man atrisinājās.

Link to comment
Share on other sites

Upd.

 

Tas kaut kā varētu būt saistīts ar edge browseri, kas twiteri arī ver krieviski. Tiesa gan ielogojoties tur,viss pāriet uz eng.

Link to comment
Share on other sites

ieleja, tā ir defaultā Windows 10 aplikācija, ir uz datora pēc W10 instalēšanas, to aplikāciju var atinstalēt. Smii, problēma, laikam, tajā, ka šī aplikācija nav latviski, tāpēc tev uzlikās RU, kas ir viena no tavām tastūras valodām. Pievieno ENG tastūru.

Labots - vvv
Link to comment
Share on other sites

Uzliku Twitter app - man sistēmas valoda ir Angļu, arī Twitter app ir Angliski. Vai Twitter app Latviski vispār ir? Var būt nav tulkota un tāpēc kaut kas gļuko ar valodas noteikšanu...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...