Jump to content

Tip ZZ līdzīgi pakalpojumi citās valstīs


it.kroplis
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Meklēju kādu sakarīgu variantu, tip ZZ tikai Portugālē. Neko prātīgu neatrodu. Nezin kāds, vai ir maz šiem nopērkams kas tāds? Ar internetu cik esmu ievērojis, šiem galīgi švaki. Cik viesnīcā ir tik ir. Apkārnē var aizmirst atrast. Gribētos kādu mobilo internetu dabūt, kurš nemaksā 1Eu par dažiem MB.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

To trīs operatoru weblapās biju. Atrast ko sakarīgu par prepaid variantiem tajās man neizdevās. Var protams mēģināt uz vietas skatīties, gan jau katrā puslīdz lielā miestā, ir kāds fizisks ofiss ar pieejams.

Link to comment
Share on other sites

Tas vēl ir pa lēto. Biežāk jau ir daži EUR par MB.

 

Vispār EU robežās ir fiksēts izcenojums viesabonēšanā par MB - 0.24€/MB, vai kaut kur ap tādām cenām.

Nepateikšu kā ir Portugālē, bet Francijas un Spānijas pieredze ir tāda, ka bez pases pie SIM kartes netikt.

Orange Francijā prasīja ap 10€ par nedēļu vai par kaut kādu datu apjomu kopā ar SIM karti. Vienīgais saprātīgais džeks bija ar melnīgsnēju ādas krāsu viņu Orange veikalā.

Spānijā vispār SIM karte bija no platīna (cenas ziņā), atteicos pirkt, jo par nedēļu ar datu ierobežojumu un SIM karti sanāca ap 50€. :rus_roulette:

Labots - chieris
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

ID jau nav nekāda problēma. Labāk gan prepaid un miers. Brauc prom izmet misenē, un miers.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
it.kroplis

Paņēmu šo:

Reku datiem: http://www.portugalinternet.com 

 

4G man nebija, bet 3G āra strādāja ciešami. Telpās gan švaki ķēra. Kopumā bij krietni labāk, par vilkšanos uz recepciju + I-net bija visu laiku lai kur vajātos.

Link to comment
Share on other sites

Un kādu tieši datu plānu Tu izvēlējis? Slinkums urbties tai marketiga lapai cauri.

Link to comment
Share on other sites

chieris

Tiko Itālijā paņēmu Wind operatora karti internetam.Nez vai labākā izvēle, varbūt vodafone bija kas labāks, bet paņēmu pirmo kas pagadījās pa ceļam. 20€ uz nedēļu 4 GB apjomam kopā ar sim karti. Pietika man un kolēğiem no hotspoata. Vēlreiz părliecinājos, labāka mobīlā interneta kā Baltijas valstīs nav.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...