Jump to content

3.5 mm jack


BLACK ALIGATOR
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem foruma.

Biju sen uztaisījis austiņu pastuzi ko nosūtīju argusa, un uztaisīju viņu kā pārnēsājamu ar lādējamo aķi, izjaucu vienu portetīvā datora 2x lietotu akumulātoru, gandrīz nelietots, saliku 6 baterijas citā kastītē lai nebūtu pārāk lieli gabarīti un pieliku portu kur sprauž lādētāju, un protams orģinālais lādētājs, atradu diezgan labu izejas 3.5 mm austiņu pieslēgšanas portu ko nevar tik viegli izļurkāt, bet nav ieejas signāla vads ko slēdzu pie telefona vai datora, vajadzīgs jūsu viedoklis par labiem vadiem ko nevar ātri sačakarēt vienkārši sakot 3.5 mm jack vads  kura ekspluatācijas mūžs ir lielāks nekā lētajiem ķinezeriem, jo mainu jau padsmito reizi tos lētos 3x iesprauž un izvelk vis vads ir beigts vai nu pārplīs kāda no kanāla dzīslām iekš vada vai arī pats 3.5 kontaktors,  varat ieteikt kur pirkt tādus vadus, vai kādam foruma biedram ir iekrājumos un var pārdot.

Link to comment
Share on other sites

 

 

tos lētos 3x iesprauž un izvelk vis vads ir beigts vai nu pārplīs kāda no kanāla dzīslām iekš vada vai arī pats 3.5 kontaktors

Varbūt iemācies normāli izraut to vadu no ligzdas :D Nezinu kā jāapietas ar dajebkādu kaut vai lēto vadu, lai viņu tik ātri sačakarētu. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Pirmkārt, vajadzētu iemācīties rakstīt ar pieturzīmēm un sakarīgi izteikt savu domu. Pārējais viss laika gaitā.

Link to comment
Share on other sites

Long John

Nesen Ebajā sapirku vairākus "loriņus"  no šī pārdevēja, t.sk. vienu kabeli "Mini Jack 3,5 mm- 2xRCA", nezinu, cik nu viņš ir Hi-End'īgs, bet izskatās diezgan stingrs, kaut arī man nav katru dienu šams jārausta.

Ar minidžekiem abos galos viņam ir šāds (vienu pašu kabeli laikam nebūs izdevīgi pirkt- es toreiz  ņēmu vairākas lietas pie vienas sūtīšanas maksas):

 

  http://www.ebay.de/itm/1-5m-Masterline-Stereo-Audio-Kabel-2-3-5mm-Klinke-Klinke-AUX-Kabel-High-End-/271232065318?hash=item3f26b0df26:g:vU4AAOSwEppUReMz

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

BLACK ALIGATOR

ivo tie nav vadi kas ir pieslēdzami tā kā pastuzim pieslēdz un aimirsts, un katru dienu tu vijus neslēdz iekša un ārā toties manā situācija ir pastuzis priekš austiņām un es viņu slēdzu klāt pie telefona pie ipod un kompja, un reāli diena jāsprauž iekša padsmit reizes, tad spriežot pēc tavas loģikas moška tad to kabeli vispār neņemt no ierīces porta ara :D kaut kā tizli iznāk un es nekad neticēšu ka tev nav bijušas problēmas ar šiem vadiem un pašiem galiem


drunk_lizard

kads sakars ar ugunsgrēku amp barošana no 5-9-12-18 voltiem kur tev problēma

Link to comment
Share on other sites

 

 

es nekad neticēšu ka tev nav bijušas problēmas ar šiem vadiem un pašiem galiem

Vari neticēt, bet tiešām nav bijušas problēmas, tajā skaitā ar PAŠU GALU arī :D 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

kads sakars ar ugunsgrēku amp barošana no 5-9-12-18 voltiem kur tev problēma
 

Ne jau voltos spēks, bet gan ampēros, kā arī litija baterijas pašas par sevi ir potenciāli ugunsnedrošas.

Link to comment
Share on other sites

OMG, vai tiešām jūstrubā būs jāsāk izplatīt instrukcijas, ka savienojumus parasti atvieno, velkot aiz spraudņa korpusa, nevis aiz vada? Tagad es saprotu krievu armijā kāpēc čurkas trenēja štepseli spraust divas dienas no vietas, aiz korpusa turot. Nebiju domājis, ka tas vēl kādreiz būs aktuāli... bet ir, товарищ майор! :D

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau 3,5mm minni jak ir sūds konkrēts. un piemēram ķīniešu austiņu vadiņi, kuri tam pielodēti, vēl lielāki mēsli. Autoram, savā konstrukcijā, var ieteikt izmantot RCA savienojumus. Mini jak var lodēt pats. Tikai jāpērk labs štrkeris ķipa Neutrik  http://www.neutrik.com/en/audio/plugs-and-jacks/35-mm-right-angle-stereo-plug/ntp3rc vai līdzģs Nakamichi

Tad gan liela varbūtība izlauzt ligzdu.

Link to comment
Share on other sites

BLACK ALIGATOR

didzis

lūk tādu man arī vajadzētu


Tuubijs

jus bišku novirzaties no tēmas 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...