Jump to content

GPS Navigāciju salīdzinājums maršrutā.


gitis
 Share

Recommended Posts

Labdien.

 

Nav tā ka nezinu par par GPS programmām, bet sen neesmu braukājis apkārt pa Eiropu. Pašam uz telefona ir ir daudz kas un varu uzlikt daudz kam ;), BET: Varbūt kāds pasātstīs par dažādām iespējām un karšu ražotājiem (Pēc pieredzes!!!).

Aktuālais maršruts Latvija, Lietuva, Polija Čehija , Austrija, Itālija Vācija, Francija, GB.

 

Nevēlos kaut ko dzirdēt par softiem, bet gan tieši reālo pieredzi.

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nevēlos kaut ko dzirdēt par softiem, bet gan tieši reālo pieredzi.
Tad tavs jautājums nav saprotams! Jo faktiski tagad ir kartes no diviem ražotājiem! Kā tās kartes tulko softs un kā ved, tā ir tā nianse kas būtu apspriežama! Lielie maršruti viesiem ir vieni, sākās nianses uz maziem ceļiem, kaut gan Igo pats vari novērtēt savus primāros ceļus, bet kuram tad ir taisnība?

Piemērs, Rīga, ja ir izslēgti ārā zemes ceļi, pa Rīgas bruģi neviens tevi nevedīs, bet apbraucamā ceļa garums ievērojami pieaug!

Link to comment
Share on other sites

Piedod, protams no softa arī ir atkarīgs (bet ir arī vietējieie: Automapa)

Mans jautājums bija par peronīgo (pēdējā laika pieredzi)

 

P.S. Sveiciens no 4pda (tur arī tavus postus redzu).

 

Vietējie ražotāji biežāk labo jaunās izmaiņas.

Labots - gitis
Link to comment
Share on other sites

Nu ja tu lasi 4pda, tad jautājums, kas nav tā? Es nesapratu kur ir tava problēma, tagad taču viss notiek fantastiki viegli, saprotu 10 gadi atpakaļ, tad kartes baltijā bija sliktas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nevēlos kaut ko dzirdēt par softiem, bet gan tieši reālo pieredzi
 

 

Vai tiešām nevari izlasīt pirmo postu : Pieredze, ja esi kaut kur braukājis pēc jaunākajām kartēm,nevis lasījis forumos (Lasīt es arī māku).

Link to comment
Share on other sites

Hmm... nu ja brauc ar vieglo, es gan uz Winphone, gan Andrīša lietoju Here drive (Nokias softs)... offline kartes, pagaidām nav pievīlis. Ir arī iGo lietošanā, bet nu parasti kaut kā pieturos pie Here :) Pieredze ar Here ir Vācijā... viss bija OK.

Itālijā braukāju ar TomTom, bet tas bija sen, tad Here vēl nebija :)

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Interesē lai arī Poļos brīdina par maksas aotobāni. Protams varu izmantot AutoMapa, kur viss iekļauts :), bet vai vajag?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai tiešām nevari izlasīt pirmo postu : Pieredze, ja esi kaut kur braukājis pēc jaunākajām kartēm,nevis lasījis forumos (Lasīt es arī māku).
Nikuja nesapratu? Katram softam izvēloties maršrutu vari likt maksa ceļus vai nē!  Bez maksa ceļiem Polijā, braukāju 90 gados, tu viņus redzēt negribēsi! 

Nesaprotu tavu jautājumu, kur tev ir problēmās un  kādas?

Link to comment
Share on other sites

Wazi Eiropas valstīs izņemot LV un FR reti kur lieto:)


To jema

 

Man tava 90 gadu pieredze pavisam neinteresē (Pats emu jājies pa to putru diennaktīm:)).

Es Tev pajautāju 2016. gada pierdzi kā lietotājs lietotājam ar cieņu.

 

Precizēšu savu jautājumu:

 

2,5 karšu ražotāji, 10+ Navi Programmas un Jūsu pieredze reālajā laikā nevis ļihiji djevenostiji, kotoriji i ja perežil:)

Labots - gitis
Link to comment
Share on other sites

2016 gada pieredzes gan nav, nu ir 2015 gada, tad kādi ir tie jautājumi? Ceļi kur, grupas vietas u.t.t?

Link to comment
Share on other sites

TomTOM vs HERE pa valstīm.

 

Bet es jau pirmajā postā lūdzu personīgo pieredzi nevis prātuļojumus.

 

Ja kas biju Šovasar zaļā raga salās un neko labāku par GOOgLE MAPS IELĀDĒJOT VIESNĪCĀ neko labāku neatradu.

Labots - gitis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Jūsu pieredze reālajā laikā

 

reālais laiks patreiz ir 23:31. Navigācija te visiem būs izslēgta un nekādas pieredzes nav.

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs.

 

Slēgšu laikam arī savu navigāciju, jo citiem patīk kaut ko uznavigēt autopilotā:)

Cik redzu daži iestrēguš 90 tajos, bet citi gaida jaunu rītu.

 

Ar cieņu Gints.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja kas biju Šovasar zaļā raga salās un neko labāku par GOOgLE MAPS IELĀDĒJOT VIESNĪCĀ neko labāku neatradu.
Tu esi kruts vecis!

Mums tagad visiem jāvelk ārā piska, vai pietiks tikai ar tavu? Runa jau it kā par EU maršrutiem bija, neko no tevis nesaprotu?

Link to comment
Share on other sites

Izvelc savu.

 

Tēma bija kā ierosinājums cienītajiem foruma biedriem (arī Tev mans mazais draudziņ) padalīties ar savu pieredzi.

Bet, ja Tev vajag pēdējo vārdu, tad lūdzu. Repa Tev sejā:)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...