Jump to content

Neizdodas unlockot LG 4X


Kitai
 Share

Recommended Posts

Nepieciešams pārflašot FW un kādu Cyanogen, JO ar šādu brīnumu saskaros 1. reizi.

 

Situācija sekojoša, pēc oficiālā FW update pazuda latviešu val., pēc laika sapratu kādēļ pēc FW update pazudusi latviešu val.

Telefons pirkts mobiluksā (aka 1a.lv), ir čeks. Garantija gan diemžēl beigusies. Nočekoju IMEI un tur ellē-Indijā atklājas lūk kāpēc latviešu val. pazudusi.

 

mhr7ts.jpg

 

 

P. S., labs jautājums no kurienes Latvijas neta veikali velk preces un kādas manipulācijas ar tām tiek darītas.

 

Rootot sanāk, bet apstājas viss pie unlocking bootloader. Izmantoju ADB/Fastboot pēc šīs pamācības. Iestrēgstu kad telefona ekrānā rādās !!Download!! un vairāk arī nekas nenotiek.

 

Kāpēc tā?

Labots - Kitai
Link to comment
Share on other sites

Tātad telefons pelēkais? Vai nevajadzētu par to paņemt priekšā pārdevēju?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai nevajadzētu par to paņemt priekšā pārdevēju?

Vai tad pārdevējs vainīgs, ka pircējs cirvis? 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pārdevējs gan jau arī nav tiešais no arābiem pircējs. Kāds polis pa vidu starpnieks.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai tad pārdevējs vainīgs, ka pircējs cirvis? 

 

Tu apgraizītais kaujas cirvja kāts kaut reizi dzīvē esi pārbaudījis no kurienes tev klausule nākusi? Turklāt pēc IMEI ne visiem telefoniem to var pārbaudīt, tikai caur servisa centru. 

Link to comment
Share on other sites

Tu apgraizītais kaujas cirvja kāts kaut reizi dzīvē esi pārbaudījis no kurienes tev klausule nākusi?

Ja sanāk iegādāties dāvanai vai kam citam tālruņus interneta veikalā,  kad aizbraucu uz i-veikalu pakaļ, vienmēr turpat pie letes bābieša klātbūtnē atveru kastīti, izpētu līdzi nākošos papīrus, ieslēdzu un pārbaudu, kāda noklusētā valoda parādīsies. Šādi sen atpakaļ kundzei gandrīz iegādājos Ķīnai paredzētu HTC Wildfire S.

 

Piedod, diemžēl šoreiz Martinno pilnīga taisnība - vajag sekot līdzi tam, ko pērc. Ne velti ir 14 dienas lai atrisinātu problēmas vienkārši aiznesot to štruntu atpakaļ un pieprasot atpakaļ naudu bez jautājumiem.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

 

 

apstājas viss pie unlocking bootloader. Izmantoju ADB/Fastboot

 

adb reboot bootloader un fastboot oem unlock komandas uz 4x nestrādās

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja sanāk iegādāties dāvanai vai kam citam tālruņus interneta veikalā,  kad aizbraucu uz i-veikalu pakaļ, vienmēr turpat pie letes bābieša klātbūtnē atveru kastīti, izpētu līdzi nākošos papīrus, ieslēdzu un pārbaudu, kāda noklusētā valoda parādīsies. Šādi sen atpakaļ kundzei gandrīz iegādājos Ķīnai paredzētu HTC Wildfire S.   Piedod, diemžēl šoreiz Martinno pilnīga taisnība - vajag sekot līdzi tam, ko pērc. Ne velti ir 14 dienas lai atrisinātu problēmas vienkārši aiznesot to štruntu atpakaļ un pieprasot atpakaļ naudu bez jautājumiem.

 

Jūs vispār lasat tvoju oķec!?

 

 

Situācija sekojoša, pēc oficiālā FW update pazuda latviešu val.
 

Latviešu valoda nopērkot BIJA vienkārši atnāca oficiālais updeits!

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka no 1a puses tā nav speciāli negodīga lieta, vienkārši kaut kas nesanāca līdz galam, jo telefons ir acīmredzami mahinēts, ja sākotnēji tam latviešu val. ir. :D Principā kaut viņš no Vatikāna vai Lieldienu salām būtu nācis, jo viss darbojās, bet šāda nianse atklājās...

 

Fruzz, ja nestrādās, tad kā unlockot?

Link to comment
Share on other sites

Kas par muļķībām. Pircēju piečakarē, tātad pircējs cirvis. Oficiāls veikals. Turklāt, kā teikt, veikals ar vārdu. Kāpēc pircējam vispār jālauza galva - piečakarēs mani, nepiečakarēs... pasarg, vēl piečakarēs, tad būšu cirvis... Ja veikals nav norādījis, kaut kur atrakstījies, ka telefons pelēkais, tāpēc lētāks, pircējam ir visas tiesības domāt, ka tas nav nekāds pelēkais, kas pēc apdeitiem zaudēs latviešu valodu.

Link to comment
Share on other sites

Veltīju pāris minūtes pārlaipojot informāciju, ir pāris nianses, kuras ir jāpaskatās. 

 

Iespējams, ka tavējo nemaz nevar vaļā dabūt. (Tā virspusēji pārlasot informāciju internetā un tevis doto)

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

 

 

Es domāju, ka no 1a puses tā nav speciāli negodīga lieta

 

šitais jūsu lētais veikals tikai tā strādā apzināti!  :mrgreen:

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tu apgraizītais kaujas cirvja kāts kaut reizi dzīvē esi pārbaudījis no kurienes tev klausule nākusi?

Es pērku telefonus normālos veikalos vai oficiālajiem izplatītājiem... Sanāk dārgāk, bet toties nav nekādu brīnumu :)


P.S.
OK, 1+ 1 nopirku ssā, jo nebija opciju. Bet tā, vienmēr pērku officiālos.

Link to comment
Share on other sites

Tāda aizdoma, ka tikai operatoru bodēs un vēl dažos veikalos var dabūt "baltos" telefonus. Nesen pirku telefonu dāvanai "rdee elektroniks" un atnāca ar poļu dokumentiem līdz. Nu neko telefonā latviešu valoda bija...

Link to comment
Share on other sites

martinno, labi uzrakstīji. Es arī tā cenšos darīt.

Tik, lūdzu, iedod normālo veikalu sarakstu, vai vismaz nodefinē, kas ir normāls veikals, kas nav. Vai arī jāizvēlas paši dārgākie veikali, neba normāls = dārgs.

Par tēmas autora pieminēto veikalu 1a.lv arī jāsāka - nav normāls?

ricijs, par operatoru bodēm - visai pašvaka izvēle tajās operatoru bodēs, nav vairs tur sortiments tāds, kā senāk, kad bija gandrīz viss.

Link to comment
Share on other sites

Lielos vilcienos - normālas bodes = operatori. Protams, nebūs super plaša izvēle ar visādiem hujviņzinkādiem telefoniem, toties visi, kas būs pieejami, būs "balti".

 

1a.lv = Mobilux - viens no lielākajiem neoficiālo telefonu izplatītājiem LV. Vai tad vajag vēl komentārus?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Paldies par info.

Ko saki par 1shop.lv, kas ir MOBILUX. Prasu, jo tuvējās pilsētas datorbodē tirgo mobilos telefonus, diezgan normālā izvēlē, visiem uz kastītēm uzlīmēts - izplatītājs MOBILUX.

Link to comment
Share on other sites

Nu pretenziju nebija nekad, bet redzi pēc 2 gadiem kas atklājās... :D


Man viens pazīstams cilvēks (nodarbojas ar auto dzenāšanu no DE) visas preces (tel., TV, sadzīves tehniku) pērk tik pie fričiem, jo ticība, ka tur viss ir balts.

Link to comment
Share on other sites

Es jau neprasu hujviņzin telefonus. Vienkāršus mobilos telefonus - Nokia podziņniekus, piemēram. Pie LMT labi, ja viens kaut kāds tāds. Vispār LMT veikalos izsmiekls - pilni plaukti ar lietotajiem nomas telefoniem zem apzīmējuma Lētāk. No jaunajiem aifoni vairākos veidos, Samsung flagmaņi, daži citi flagmaņi... to es par reģionālajiem LMT veikaliem, tiem, uz kuriem man vieglāk nokļūt.

Link to comment
Share on other sites

Šitas jau ir malts te 100iem reižu. Gribi "baltu" telefonu - pērc no operatora, gribi "pelēku" - pērc internetā :)

Reti kurš veikals ir gatavs iegādāties telefonus no ofic izplatītāja un tirgot tos krietni dārgāk, nekā tiek piedāvāti "pelēkie".

Šis ir diezgan vienkārši - kamēr mūsu valstī cilvēki nesapratīs, ka tiek apčakarēti un mēģinās uz katra soļa iešņaukt centu, tikmēr nekas te nemainīsies. Kā saka - ir pieprasījums pēc lētākiem telefoniem, vienmēr būs kāds, kurš apcākarēs un uz to vēl nopelnīs.


 

 

Vienkāršus mobilos telefonus - Nokia podziņniekus, piemēram. Pie LMT labi, ja viens kaut kāds tāds.

Tāpēc, ka ražotājs vairs nepiedāvā šos modeļus šim reģionam. Tāpēc to arī tur nav. Viss ir loģiski. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tā jau ir, martinno. Taisnība par tiem pelēkajiem telefoniem un cilvēkiem, kas santīmu ...

Es arī labprāt pirktu no operatora, ja būtu pie operatora. Nesen viens meklēja Lumia telefonu, gribēja sev Lumia, aizgāja uz LMT, zināt ko viņam LMT veikalā pateica - LMT netirgo lūmijas, vienu tikai tirgo. Tas arī nav normāli, ka tagad kaut kādi pipši LMT izlems, kādi telefoni man būs jālieto. Vismaz pēdējā laikā tā izskatās. Ta ko man līdz padoms pirkt balto telefonu pie operatora?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nez.. es jau gan uz PTAC aizvilktos - nafig jāčakarējas ar pelēku teleponu, kuram gan jau arī garantiju atteiks ja nu kas! Galu galā, nav tak pirkts ebay, alītī vai vēl kādā citā izsoļu lapā - parasta LV inet bodē, no juridiskās personas, kura reģistrēta LV.

 

Lai nu kā, kamēs nesāksim savas tisības aizstāvēt un drāz*** šos kreisā tirgotājus - tie arī tirgos kreiso.

Labots - rubb
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bet aiziej uz Biti, T2... Operatoriem sortiments krasi atšķiras... Katrā ziņā, Bitē ir arī diezgan "eksotiski" telefoni - Meizu, Motorola.

Link to comment
Share on other sites

Jā kas, tok - tele2 pilns ar lumijām, ko tas štrunta LMT bremzē! ( @VIL, kas ir pa desām?). Tikai man aizdomas, ka šie bez pāriešanas pie šiem teleponu pārdos tikai par pilnu cenu. LMT dod teleponu uz nomaksu arī ja neesi viņu klients...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tāpēc, ka ražotājs vairs nepiedāvā šos modeļus šim reģionam. Tāpēc to arī tur nav. Viss ir loģiski.

Kāpēc tu domā, ka nepiedāvā? Pavisam nesen nopirku priekš sievasmātes Nokia 222. No 1a internetveikala. Uz kastītes NV EE LT LV. Telefons latviski. Pamācība iekšā latviski, orģinālā. Nav tā, ka nepiedāvā, piedāvā. Tik iekš LMT kāds nolemj viņus netirgot. Tā ka nevajag operatorus izcelt kā vienīgo pareizo vietu, kur telefonus pirkt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pievienots Pirms 41 minūtēm Nez.. es jau gan uz PTAC aizvilktos - nafig jāčakarējas ar pelēku teleponu, kuram gan jau arī garantiju atteiks ja nu kas! Galu galā, nav tak pirkts ebay, alītī vai vēl kādā citā izsoļu lapā - parasta LV inet bodē, no juridiskās personas, kura reģistrēta LV.   Lai nu kā, kamēs nesāksim savas tisības aizstāvēt un drāz*** šos kreisā tirgotājus - tie arī tirgos kreiso.

Garantija beigusies!

 

 

 

 

 

Veltīju pāris minūtes pārlaipojot informāciju, ir pāris nianses, kuras ir jāpaskatās.    Iespējams, ka tavējo nemaz nevar vaļā dabūt. (Tā virspusēji pārlasot informāciju internetā un tevis doto)
 

 

Youtubē atrodami video, kur čalīši ir unlokojuši un uzlikuši CustomROMus.

 

Pamācība pēc kuras taisīju. 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2224020

Link to comment
Share on other sites

Tu nesavelc paralēles?

Kā var savilkt to kā nav? Ņe bļin ir - abiem šefi Mareki

 

Un vispār nesaprotu par ko ir cepiens un kas ir mahinatori? Brīvais tirgus, pēc kur gribi un pārdod ko gribi. Ja nodokļus nomaksā un 2 gadus pircējiem nodrošini, viss ir balti un pūkaini. Tas ka ražotāji mākslīgi monopolizē un dala tirgus ir pavisam cits stāsts. 

 

Arābiem ir piķis, viņi daudz ko iepērk no ražotājiem lielās partijās, par labām cenām, Arī telefonus. Partijas saskalda un tirgo mazākās. Iepērkas pie viņiem visa pasaule, mūsējie nav izņēmums. Nopirka UAE pārrakstīja softu ar LV un tirgo nost. Gan cena labāka gan tādā veidā atnāk aktuāli aparāti, kurus no reģionālajiem pārstāvjiem gaidīsi vēl gadu, jo mūsu reģiona tirgus ir vienas lielpilsētas izmērā un piegādes tiek veiktas pašiem pēdējiem.

 

Nekādu

 

Cyanogen

tev nevajag tautas daiļamata meistar. Nokačā orģinālo softu ar Baltic/Eastern Europe valodas pakām un noflešo kā to rekomendē ražotājs. Viss. Ja to neesi spējīgs izdarīt izmanto betona recepti.

Ja nevēlies lai pie kārtējā apdeita atkal viss pazustu, nomaini produkta kodu uz mūsu reģionu.

Labots - LSTP
Link to comment
Share on other sites

 LSTP, pareizi raksti.

 Bet tomēr. Es kā pircējs gribētu tādu mobilo telefonu nopirkt, kurš domāts Latvijas tirgum. Telefonu, kurā iebūvēta latviešu valoda (ja ražotājs paredzējis konkrēto modeli Latvijas tirgum, protams) nevis, kurš pa ceļam no Arābijas pārprogrammēts uz latviešu valodu. Neko nesaku, lai jau tirgo tos pelēkos, kas ir lētāki un krietni ātrāk pieejami. Tik lai ir skaidri norādīts, šis modelis ir pelēkais vai šis modelis domāts arābiem, bet pārprogrammēts. Redz, ja man telefona lietošanas laikā nākas pārinstalēt programmatūru, kāpēc man būtu jāizjūt neērtības, ka pazūd valoda un tamlīdzīgi. Šādos gadījumos, uzskatu, ka veikalam ir godīgi jāpasaka, lai pircējs ir gatavs. Ja mani atmiņa neviļ, bija sen kaut kādu interneta veikalu tirgotajiem telefoniem norādīts - pelēkais, ar visu paskaidrojumu. Domā nepirka, tāpat pirka, jo ne jau katrs kaut ko pārinstalē, un paši zinām, lielākā publikas daļa ir pārlaimīga, ja tik kādu naudiņu var ietaupīt. Arī tagad pelēkos pirktu uz urā, jo lētāk. Veikalnieki muhļījās, a te vēl pircējiem pārmetumus dažs labs nekaunās izteikt.

 Tādā ziņā labi telefoni ir jaunākie Lūmijas. Vienalga kādos džungļos Lūmiju nopērc, latviešu valodu, vai jebkuru citu Windows atbalstīto valodu uz telefona varēsi uzlikt. Šo zinu, jo nesen sieva nopirka sev Lūmiju (dabīgā nāvē nomira viņas vecais telefons, tā nomira, ka remontdarbnīcā pateica kaputt), negribēja sieva androīdu, paņēma Lūmiju. Kastītē pamācība franču valodā, domāts Francijas tirgum :sarkasms:, ielika telefonā SIM karti, kā slēdz iekšā - sveiciena teksts latviski, jautājums, vai instalēt telefonā SIM kartei atbilstošu valodu, OK, nepilna minūte un telefons ieslēdzās latviski, tā it kā priekš mums paredzēts. Aš nobrīnījos, pameklēju Googlē, jā, tā arī ir ar jaunajiem Lūmijām. Ne tā, kā tēmas autoram, telefons nav domāts Latvijas tirgum, pazūd latviešu valoda pie jaunināšanas.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Darba kolegis ir no UAE, sameeraa 6 gadaa brauc atvaljinaajumaa, tad vinjsh piedaavaa vai nevelies telefonu var atvest. Kad iznaaca jaunais Samsung Galaxy S6 Edge, tad uz to laiku brauca atvaljinaajumaa un pajautaaju cik maksaa taads? Cena ir 64Gb versijai $350 ieksh UAE.

Link to comment
Share on other sites

Smucki, bet ne tik labi!


Man tiko meita bija tur, ja būtu tāda cena, viņa mammai būtu dāvanu nopirkusi, jo viņa ir pasista uz elektroniku!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...