Jump to content

Symbian telefonu agonija


vvv
 Share

Recommended Posts

 

 

Nu ko, agonija turpinās

:sarkasms:

Vacapu nelietoju, tāpēc šī ziņa mani neuztrauc.

Gan jau turpmāk sagaidīsim ne tādus vien likteņa triecienus. Ko var gribēt, ja esam tik neglābjami stagnanti telefonu modeļu izvēles ziņā.

Link to comment
Share on other sites

 

Symbian telefonu agonija

Miroņi neagonē

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Nāks tuvāk nospraustais datums, būs jāmeklē pretlīdzekļi. Bet nu tāpat mani tas nepiespiedīs pirkt kaut kādu bakstāmo mēslu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet nu tāpat mani tas nepiespiedīs pirkt kaut kādu bakstāmo mēslu.

+1

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Savu devītajā gadā pirkto N79 atdevu sievai, kad viņas bijušais izjuka. Bača 4 dienas tur. Viņa gan netu un aplikācijas nelieto. Sievai arī nepatīk glaudāmie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Verneris

Bomžu tēma!!! Tērēt savu un citu cilvēku laiku, lai risinātu 0.50 eur vērta tel neskaidrības un problēmas!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Varētu domāt ka kādam vajadzēs tās nokijas ar androīdu, ar wp praktiski nevienam nevajag, kur nu vēl būt 100 andrīša cepējs. Pakāsa savu iespēju nokija jau sen un viss. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Visi milži reiz nobeidzas :) vai no vecuma, vai resnuma vai dēļ stagnācijas..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

vvv, jā, tas ir labi - kad man būs vajadzīgā nakošā WP truba, būs atkal Nokia :)

 

A tiem kas nesaprot - paklusējiet, neapkaunojiet sevi kā daži citi mēdz darīt  citās tēmās, kad pamuldēt gribas, bet no tēmas neko nesaprot.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tirgus ir sasniedzis piesātinājumu un sadalīts. Kur tur ir vieta Nokia nav saprotams? Atsevišķi nostaļģiskie pircēji neizvilks to saulītē.

Link to comment
Share on other sites

A tiem kas nesaprot - paklusējiet

Visu saprotam, pensionāru un visa-jaunā-noliedzēju sindroms nav nekas jauns. Starpība tikai tā, ka dažam tāds iestājas jau 20 gadu vecumā, citi vēl 70 gados spēj novērtēt inovāciju sniegtos labumus.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Tu cepies par to, ka kāds lieto Symbiāni? Kāds tam sakars ar nostaļģiju un inovācijām? Cilvēkam vienkārši patīk urbināties, tas arī viss! Tā ka savas gudrības pietaupi un beidz dzīt oftopiku!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Visu saprotam, pensionāru un visa-jaunā-noliedzēju sindroms nav nekas jauns.

 

Tu cepies par to, ka kāds lieto Symbiāni?

 

Simbiānis ir kā vinils... :)  

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@@rubb, WP bija ok.. diemžēl dzīve tomēr piespiež lietot android, jo IOS galīgi nepatīk.. pašam bija WP.. Lumia 520.. lielisks mobilais, bet par īsu un paliks tikai vēl īsāk.

Link to comment
Share on other sites

Ja kas, jaunais "WP", tas ir Win 10, ir pat ļoti OK :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

Man arī bija simbiānis un likās muļķīga glāstīšana, telefons par lielu, utt. 2012.gadā sākumā pārgāju uz Galaxy S2, viss forši.

Jā, taustiņniekiem varēja sms dragāt neskatoties. Tikai mūsdienās sms rakstu reti, pārsvarā tomēr whatsapp/fb messenger - a tur uz simbas būs problēmas. Pat 2011. gadā skaips uz e52 bija lēeeeeeens.

E-pasti uz simbiana? Nesmīdiniet. padsmit megabaitu pdfu atvērt, apskatīties - puse dienas aiziet, ja vispār atveras. Sviests ar sertfikātiem, atļaujām, katrreiz jādod pieeja kaut kam...

Telefona bildes uzreiz sūtās uz onedrive un flickr - 0 stresa par factory reset (taisu pēc lielajiem android versiju apdeitiem) vai kādām problēmām ar aparātu.

Kas te sūdzējās par biežo android atjaunošanos - tak pirmajā postā sūdzās par to, ka vairs nekas neatjauninās - kā tad ir labāk? :)

Jā, es labprāt lietotu viedu N3310 - tikpat ātru, tikpat vienkāršu - no ekstrām tikai labu kameru un gps gribētos. Tad var staipīt līdzi 7" planšeti darbam - remote desktopiem, utml.

Tagad ir s6 edge - nesaprotu problēmu ar vienrokas lietošanu - unlockojas pēc pirkstu nospieduma, ātrāk nekā "izvēlne -> *" - zvanus veikt toč var ar vienu roku.

 

Idejiski patīk WP un, principā, parādās vajadzīgās aplikācijas. Bet tad jau labāk blackberry Priv.

Šobrīd beidzies atvērtais līgums S6 edge, štukoju - ņemt to pašu par mazāku ciparu vietā vai kā, jo S7/S7edge galīgi negribu (nav infrasarkanā raidītāja), bet citu modeļu, kas uzrunā, īsti nav.
Nekas nekur nebremzē, nekaras. Ja nu kāda aplikācija, bet tā ir izstrādātāju vaina un nevajag domāt, ka simbiana developeri nekļūdās :) Uz android vismaz nāk apdeiti. Jā, kā lielākā daļa samsungu (manā un kolēģu pieredzē), ir pabijis vienā garantijas remontā, kur nomaina pusi telefona :D tas noteikti ir mīnuss. Bet es par to neuztraucos - kamēr esmu korpklients un man dod identiskus maiņas devaisus.

Pēdējais telefons, kas man riktīgi, riktīgi patika, bija E51 nokija - izskatīgs, izturīgs, patīkams uz tausti. Bet šodien tādu nelietotu, pat baterija turēja tikpat maz, kā šodienas verķiem.
podziņas ir forši, bet lai podziņas būtu ērtākas par taču, ir jāiegulda sūrie miljoni iekš r&d - piemēram, SE m600i klaviatūra bija baisi interesanta un pat ērta, tomēr, aizņem pārāk daudz vietas. Arī blakberijiem ne vienmēr ar klavieri viss ir forši. Nokijas pat nepieminu, N3310 oriģinālās pogas bija foršas, bet tālāk ne visiem bija tik labas vai pat labas vispār - neciešu mīkstas, gaļīgas, neprecīzas un neinformatīvas sievietes pogas; pat e52 tai ziņā bija mēsls ar savām pseidometāla plastmasas pogām, kas ļurkājās pa labi un pa kreisi.

  • Ļoti patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

 

 

Bomžu tēma!!!
Ko tad oligarhs dara šajā tēmā? Davai nopērc to pašu e52 nokiju pa 50 centiem.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nokia būtu paceļams, bet ne tā kā to šobrīd mēģina darīt. Nevienam nevajag kārtējo ķīniešu mē... kam uzdrukāts nokia nosaukums. Vajag tos ērtos, kvalitatīvos telefonus, ko viņi ražoja, protams mūsdienu izpildījumā.

Link to comment
Share on other sites

Cik es saprotu, Nokia grasās ražot Android telefonus, nebūs nekādi Symbian vai W10. Gan jau fanboju ir pietiekoši, tas pats par sevi ir priekšrocība starta pozīcijā. Kā par kārtējo ķīniešu mēslu, tik ar Nokia uzrakstu virsū, tā gluži nedomāju, bet sacerēties uz veco, labo, ērto, kvalitatīvo telefonu arī nav pamata. Skatīsimies, kas viņiem sanāks. Lai tur kā, ja nu izdosies viņiem kvalitatīvi telefoni, pircējiem lielāka izvēle...

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

@@ricijs, Tieši tā. Nedaudz tjūninga tādai trubai kā E72 - labāka kamera, ātrāks procis, lielāka atmiņa un viss, vairāk neko nevajag. Softu jau tā ir biezā slānī.
 

2012.gadā sākumā pārgāju uz Galaxy S2

un sākas parastās pasakas par simbian lēnumu. simba strādā ātrāk par androīdu. Kapiš?

Labots - HIGH-Zen
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tu cepies par to, ka kāds lieto Symbiāni?

Es vispār ne par ko necepos, esmu mierīgs kā pitons. Man vienkārši ir cita domāšana, man nekad nav bijusi vēlēšanās iegādāties tādu pašu mantu, kas man jau ir bijusi, jo man vienmēr gribās kaut ko citu, savādāku. Tādēļ es nekad nesaprotu, piemēram cilvēkus, kas, nepāriet uz jaunāku programmas versiju tāpēc, ka "tur viss ir savādāk, negribu apgūt". 

Par telefoniem vispār nesaspringstu - lietoju to, kas apmierina manas pamata vajadzības - zvanīšana, personīgie un darba e-pasti, plānotājs, web pārlūks, watsaps, kamera facebook, waze, mobilly, i-bankas aplikācija + vēl daži sīkumi. Lūk - praktiski visas manas vajadzības, ko sagaidu no telefona. Ja tas viss ir + nromāla izmēra ekrāns, tad man pa lielam pofig vai tur virsū droīds, ios, WP vai vēl kas cits. Vēl prasība - lai stabili darbojas un nekaras. Kut gan vairāk vai mazāk gļuko visi.

Link to comment
Share on other sites

Tā nu gan nebūs, ka gļuko visi.. bet lai nu paliek :) Nē, nerunāju par simbiāni, tam lai vieglas smiltis :).

Link to comment
Share on other sites

versatile
simba strādā ātrāk par androīdu. Kapiš

neinteresē.

E72 neesmu lietojis. Varbūt tam bija ātra atmiņa un sakarīgs procis, varbūt. Ne N95, ne n82, ja pareizi modeli atceros, nebija. Pat sms druk;ājot, burti mainījās ar nelielu, bet jūtamu aizturi. E52 bija ciešams ātrums, bet ar vārdu ātrums es saprotu vienu no 2 lietām - a) pogu nospiežu un UZREIZ atveras tas, ko man vajag (ja liekas, ka to dara simba, noliec blakus n3310, būsi šokā) b) nospiežu pogu un man tiek parādīts, kā veras tas, ko man vajag - kaut vai ar animāciju, bet es zinu, ka kaut kas notiek un poga ir saprasta.

Simbijānī viss notiek ar aizturi. Pie visa pierod un liekas, ka nebremzē, bet... Bremzē. Un es te runāju par prastu ieiešanu aplikācijās un e-pasta klienta palaišanu. Nevis kontaktu skrollēšanu.

Var jau būt, ka e72 ir telefonu telefons, bet neticu.

Un kā e72 lietot ar vienu roku?

 

No veciem un mirušiem dzelžiem man ļoti patika Palm plaukstdatori, viens vēl mājās mētājas. Mūsdienās totāli lieks un nekam nederīgs verķis.

Labots - versatile
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Var jau būt, ka e72 ir telefonu telefons, bet neticu.

Un kā e72 lietot ar vienu roku?

Ir labu labais. Ar vienu roku ļoti ērti lietot. (Iespējams, ka ar vienu kāju arī  :mrgreen:  )

Te gan jāatzīst, ka zinu E72 lietotāju, kurš pārsēdās uz aifonu un bija sajūsmā par lietošanas ērtumu. Un arī pēc tam neko sliktu par E72 nevarēja pateikt. Bet nu skārienjūtīgais ir skārienjūtīgais, pogām ir plusi tādā ziņā. E72 bača ilgi tur arī pluss.

 

Par Palm runājot.

Palm Zire 72 bija un ir perfekts plaukstdators.

Praktiski visi gadžeti ar ciparu 72 ir baigi labie. :D Protams, izņemot datorus, tur labākais ir K73E. ;)

Link to comment
Share on other sites

Pofig par nosaukumu, galvenais ir koncepcija :) Mani īpaši nerausta kā Nokia nosauks savus WP telefonus, esmu pārliecināts, ka ar laiku arī tos sāks ražot, ja arī tagad saka pretējo :)

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

pašam bija WP.. Lumia 520.. lielisks mobilais, bet par īsu un paliks tikai vēl īsāk.

Man iepriekš bij Lumia 620, kas pa lielam ir tāds pats kā 520, arī ar laiku sāka palikt par lēnu, it īpaši kameras atvēršanās ātrums. Paņēmu Lumia 830, kas ir no vidējā gala (Starp citu, pēdējā Lumia, kam vēl ir Nokia nosaukums). Galīgi nav par ko sūdzēties, pats telefons jūtas ļoti kvalitatīvs, laba kamera, viss darbojas ātri. Lab, ir pa kādam gļukam sistēmā, bet tas tāpēc, ka lietoju W10M Insider buildus.

To 620 kādreiz ņēmu, jo tā bija Nokia un tas nebija Android. Nākamo telefonu arī ņemšu WP, drošvien Microsoft ražojuma. Biju Nokias fans, bet ja tur būs Android, tad man Nokia galīgi neinteresē 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

raivix95

 

 

vvv, jā, tas ir labi - kad man būs vajadzīgā nakošā WP truba, būs atkal Nokia A tiem kas nesaprot - paklusējiet, neapkaunojiet sevi kā daži citi mēdz darīt citās tēmās, kad pamuldēt gribas, bet no tēmas neko nesaprot.

Gluži manas domas. Pats nesen iepirku Lumia 930 - pēdējo Nokia flagmani. Telefons uz goda. Fascinē mani to aparātu kvalitāte.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Vai mums kaut kur nebija jau diskusija par Win phone?

 

Lai nu kā. Man bija 925 - karbona korpuss, perfekts... Tagad man uzdāvināja Lumia 950(Microsoft). Korpuss plastmasas! Nē, ar kvalitāti viss ir OK, tomēr nav vairs tas... protams, aparāts par kārtu labāks tehniski + arī speciāli radīts Win 10(attiecīgi nekas negļuko), tomēr tā sajūta vairs nav tāda. Runājot par Win 10, vienīgā lieta kas man trūkst, tas ir Here kartes. Nākas lietot vāzi un provēs  iGo - bet nu priekš manis tā ir draza salīdzinot ar jau pierasto Here. iGo gan ir lietots daudz uz planšetes, bet nu Here priekš manis ir vis labākais un ērtākais.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Lietoju 5s, atdevu sievai.. .nu I nafig. labāk WP :D

MarisO - šeit ir tēma par Symbian(u.c. ar Nokia saistītām lietām), tā ka par savu iShit vari iet citur bubinnāt.

 

P.S. Labi, varu atzīties, sievai tuvākajā laikā iphonu updeitošu uz 6s - gribās nošifrēt visu saturu + lietot normāli darbojošos pirkstu nospiedumu lasītāju lai teleponu atbloķētu.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Nea, nespīd, ābols to nelicenzēs, jo tad šiem būs vakars :) Jā, ir ābolam dzelžu un korpusa kvalitāte līmenī - bet tā bija arī nokia Lumia sērijai, vismaz topa galam. Samsung(kaut arī stikla paneļi, bet nav tas), LG, Huawei etc lietotājiem to nesaprast... bet tā tas ir. Personīgi tas arī ir tas, kas mani uzsēdināja uz Lumia, un sievu uz iPhone :)

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Paldies! Toties Tu esi tik aizrautīgs un spēj tā bagātīnāt diskusiju, ka es noteikti vēl ilgi Tevi skaudīšu... tikai ar "balto" skaudību :)

Link to comment
Share on other sites

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nokla ar Android būs tas pats, kas HTC vai Huawei ar Android.

Link to comment
Share on other sites

Nē, nebūs! Nokia pirmkārt ir kvalitāte dzelžos. tikai pēc tam korpusā. Troļļiem to nesaprast...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...