Jump to content

Action kamera līdz +/-100€


martinno
 Share

Recommended Posts

Diena laba!

 

Iešāvās prātā ideja iegādāties kādu action kameru.

Tā kā zinu, ka pielietojums būs minimāls (tīri foto, šmelfiji), ļoti retu reizi moš kāds video, budžets: +/- 100€ (nav svarīgi, jauna vai lietota kamera).

 

Šobrīd skatos uz Xiaomi Yi, bet līdzīgās naudās var sameklēt arī alternatīvas - Sjcam, lietotu GoPro un vēl visādus brīnumus.

 

Tie, kuriem ir bijusi saskarsme ar šo lietu - gribētu dzirtdēt komentus.

 

P.S.
Ja kādam kaut kas ir tirgojams - PM!

Link to comment
Share on other sites

Šādu lietiņu apskatnieks saka, ka šī esot laba:

http://www.techmoan.com/blog/2016/1/22/the-fully-loaded-gitup-git2-pro-camera-what-more-do-you-need.html

 

http://www.gearbest.com/action-cameras/pp_254191.html?utm_source=shareasale&utm_medium=shareasale&utm_campaign=shareasale

Ar kupona kodu GitUp2 būs 104.99 USD.

Par PVN gan jau pats zināsi.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Pamatā viņas visas domātas video ne foto.

Lietoju Sjcam 4000, pamatā filmēšanai no coptera. Ja neskaita, ka baltā balanss ir ne visai pareizs, ir OK. Piemeklējot pareizo režīmu, arī ar baltā balansu ir OK. Tiesa gan, filmēju sestdien un nez kādēļ kaut kāda ņirboņa parādījās, kas iepriekš nebija. Varbūt tādēļ, ka ārā -11 grādi bija, hvz.

 

Hiaomi Yi man ir nopirkta kādu pusgadu atpakaļ bet neesmu lietojos. Tikai izpakota un apskatīta. Ja interesē, varētu nopārdot.

Ir arī kaut kāda RunCam, arī jauna.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pamatā viņas visas domātas video ne foto.

Tas gan, un ar dažu labu telefonu bildes sanāks daudz pieklājīgākas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

ar dažu labu telefonu bildes sanāks daudz pieklājīgākas

Jā, bet šoreiz platleņķis ir nedaudz "svarīgāks" par kvalitāti. 

Link to comment
Share on other sites

A kas vainas lētākajam GoPro modelim pa ~139EUR (GoPro Hero)? Tas ka nav ekrāns un Wi-fi; Vismaz būs ar garantiju :) Pats uz tādu skatos, tā kā plānojas te ceļojums viens pēc ~2 mēneši!

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Nu Xiaomi un GoPro strādā uz Ambarella čipseta un tās pārējās +- uz Novatek - katram savi plusi un mīnusi - GoPro gadījumā mīnuss ir slavenības nodeva... Yi ir tiešām laba kamera un aksesuāru arī papilnam... 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jap, es pats uz šo skatos - mmērķis man būs ceļojuma video+zemūdens pasaule+pa kalniem jāvandās būs; Bildēm ir fotoaparāts, šo domāju tieši videoatmiņām, tāpēc man tas Wi-fi un ekrāns tāds sekundārs (papildus lietas, kas ēd baču:D )! 

Link to comment
Share on other sites

Martinno, ar GitUp2 uzņemtas bildes (neapstrādātas) vari iečekot te: https://my.pcloud.com/publink/show?code=kZFU2LZuUsmvhGCYbzQtDN2nYIUr0mP6acX#folder=58983622

Photos.zip

 

Šeit principā visiem populārajiem kitajoziem ir pieejami bilžu paraugi:

http://www.techmoan.com/blog/category/action-cameras

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Nu es jau teicu,ka priekš foto man ir fotoaparāts, bet video ir video - tur tomēr labāk jūt visu, kas apkārt+zem ūdens pafilmēt ar var ar šo GoPro

Link to comment
Share on other sites

A kas vainas lētākajam GoPro modelim pa ~139EUR (GoPro Hero)?

Totāli pārcenots. Augšminētais Git 2 kvalitātes ziņā neatpaliek ne par kapeiku, bet maksā 3x lētāk par GoPro 3 Black. Turklāt ar visu displeju, wifi un pulti. Divi kolēģi iepirka uz ziemassvētkiem braucot slēpot - prīmā bilde.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Git 2 kvalitātes ziņā neatpaliek ne par kapeiku, bet maksā 3x lētāk par GoPro 3 Black

Tu taču zini, ka tā nemēdz būt, vai ne? 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tu taču zini, ka tā nemēdz būt, vai ne?
Ne vienmēr, bet es esmu pieredzējis pietiekami gadījumu, kad labs dārgā gala ķīnietis pārspļauj kvalitātē pat vidējā gala brendu. Šis ir tas gadījums, kad ja vienīgais aktuālais nav low-light footage, kur GoPro ir vēl joprojām priekšroka, ikdienas caurmēra lietotājam nekādā gadījumā nevajadzētu pārmaksāt 169 dolārus par GoPro Black versijām.

Git2 ir līdz šim labākā redzētā price/performance action kamera. Visi review youtubē apstiprina to, ko pašlaik saku. 


Turklāt tā vēl ir savietojama ar GoPro aksesuāriem, kas nozīmē milzīgu lēto loriņu tirgu ēbayā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Turklāt tā vēl ir savietojama ar GoPro aksesuāriem, kas nozīmē milzīgu lēto loriņu tirgu ēbayā.

 

es gan no šitajiem izvairītos, iepirku kaudzi, 50% var uzreiz izmest, otru pusi pēc nedēļas. normāla brenda 3rd party ir way to go. protams maksā, ja grib filmēt padaudz, tad vēl aksesuāros, baterijās, atmiņas kartēs var mierīgi 300-500 eur atstāt.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Tu taču zini, ka tā nemēdz būt, vai ne? 

Tā mēdz būt, jo GoPro izrādījās tik populārs prodžekts, ka sāka maksāt kosmosu, jo tāpat pietika cilvēku kas to pirks.

Nevienam brendam cena nekad neatspoguļos ražošanas izmaksas, jo citādi zudīs bari miljonāru un miljardieru Amerikā.

Link to comment
Share on other sites

Kādās programmās graizat video, ja vispār veidojat filmas?

Un galu galā, kā tos video izmantojat? - liekat youtube, raksta uz DVD vai tikai sev atstājat nemontētu, neskatāmu materiālu uz datora?

 

P.s. paskatoties kalnos, cik daudzi filmē, šķiet, ka vajadzētu būt pilnai youtube ar filmiņām, bet es tās nekad neesmu skatījies un godīgi sakot nespēju iedomāties, ko darītu pats ar 100 paša brauktu un filmētu vienādu nobraucienu video???

Link to comment
Share on other sites

Paņēmu Yi ar selfistiku un vel dažiem pričendāļem (Car sticker,ūdensizturīgais korpuss) kvalitāte ,ļoti laba.GoPro 4 nav -nevaru salīdzināt,bet vienā līmenī ar 3 apmēram.

Link to comment
Share on other sites

Manējā rīt būs klāt, ja vien man kaut kas cits ar DPD nepeld (nekas cits itkā nav sūtīts).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Pacelšu tēmu.

Ir vēlme iegādāties šāda veida kameriņu. Budžets - max kkādi 130-150€

Joprojām Xiaomi Yi?

Link to comment
Share on other sites

Long John

Aizpērn Ebajos izklaidēm ar mazdēliem biju nopircis  JVC GC-XA1  kameru

 

     https://eu.jvc.com/microsite/eu/adixxion/index.html

 

    https://www.ixbt.com/divideo/jvc-gc-xa1.shtml

 

Mazdēli diemžēl tālās ārzemēs, man pašam tādu īpaši nevajag. 

Cik nu to reiz palietoju, viss bija OK. 

Pavecs modelis jau ir, bet tomēr "brenda" :)

Ebajos prasa dārgi, bet man tik daudz nevajag:

   https://www.ebay.de/itm/JVC-GC-XA1-HD-ADIXXION-inkl-Zubehorpaket/323641897129?epid=115658078&hash=item4b5a8f70a9:g:4FwAAOSwY2Jb4tcK

 

Varbūt interesē?  

Link to comment
Share on other sites

Ja nedaudz var pastiept budžetu, tad Yi 4K Plus būs bang for the buck. Vismaz būs stabilizācija.

Labots - itanium
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Es pagājušo gad iemainīju savu Yi pret GoPro Hero 2018 - bilžu kvalitāte ir tikai nedaudz labāka, bet viss pārējais izpildījums ir galvas tiesu pārāks.
Kā plusi:
- nevajag keisu, lai mestu ūdenī
- ir ekrāns
- baterija tur labāk
- aplikācija ir daudz stabilāka + ātrāks wi-fi

 

Vēl viena lieta, bet tas uz savu galvu - izrādās, ka GoPro Hero 2018 ir identiksi dzelži Hero 5 black. Entuziasti ir atkoduši, kā iemānīt tajā pareizo firmwāri, lai tas "lētais" GoPro pārtaptu par Hero 5 black. Notestēju šo un tiešām - visas funkcijas, visi formāti un pat GPS (kurš it kā nav tajā modelī) strādā.

Link to comment
Share on other sites

Ļāvos mirkļa vājumam un iepirku lietotu GoPro Hero 5 black ar visāda veida stiprinājumu komplektu.

Pirmie iespaidi labi 

Link to comment
Share on other sites

pirms 23 stundām , mickys teica:

Ļāvos mirkļa vājumam un iepirku lietotu GoPro Hero 5 black ar visāda veida stiprinājumu komplektu.

 

Man līdzīgs vājums - nopirku lietotu Hero4 black ar visādiem pričendāļiem, 2 aķiem utt bērnam šodien. Vakarā paspēlējos - pirmie iespaidi - būs ok. ;) 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...