Jump to content

LG SMART TV + SHARING


Recommended Posts

  • 5 months later...

Sveiki ! Ir kādi jaunumi šajā jomā ? bribas beidzot atbrīvoties no liekas kastes zem tv.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

 

 

Varbūt ir kādi jaunumi lai wicard piedabūtu uz LG Smarta ?

Nav gan jaunumu!vienīgais,ko varu ieteikt ir IPTV!!!

Link to post
Share on other sites

 

Teļļukiem ar katra jauna izlaiduma gada modeli bezmaz nāk ārā katrs ar savu, jaunu OS. Nevajag gaidīt, kad spešal kāds Netā liks laukā priekš LG WebOS gatavu softkamu, jo vairāk attiecīgā gada modelim,ja šo var dabūt gatavu praktiski katram SmartTV ieliekot Diablo Cam2 moduli, bet neredzu tam jēgu. Nav prātīgāk,(arī lētāk) teļļukam pieslēgt pilnvērtīgu E2 uztvērēju?

  • Patīk 1
Link to post
Share on other sites

 

Nav prātīgāk,(arī lētāk) teļļukam pieslēgt pilnvērtīgu E2 uztvērēju?

Tā jau ir. Tik gribētos lai nav lieka kaste

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Kāds paziņa uz LG Smarta skatās IPTV izmantojot Spotify pielikumu.Viss darbojas ļoti labi un ar visiem arhīviem līdz brīdim,kad TV veica savu automātisko atjaunināšanu,dēļ kura tas Spotify pazuda.Tagad puisis ir palicis bez bildes.Kāda būtu iespēja atkal tikt pie tā Spotify?

Link to post
Share on other sites

Apskatijos uz sava LG kuram  Spotify vēl darbojas un nav izdzisis.Pielikumos piedāvā OttPlayer,M3U Player,bet forkplayera nav.Varbūt tas ir atkarīgs no TV modeļa?

Link to post
Share on other sites

Internetā uzgāju tādu Smart IPTV  un tas gan ir par vienreizēju samaksu konkrētajam tv,jo tādā veidā tiek piereģistrēta konkrētā tv MAC adrese.Restartēju tv un parādijās SipTV pielikums.Visi kanāli darbojas un ar visu arhīvu.Pie reģistrācijas tikai jānorāda m3u kanālu liste.Tur pat piedāvā uztaisīt vairākas kanālu listes.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nupat saskāros ar vienu LG Smart TV,kurš ienācies no anglijas.Gribu tur iekšā palaist IPTV caur Smart IPTV pielikumu,bet nevaru to aktivizēt,jo caur mājas lapu siptv.eu viņš lamājas,ka ir nepareiza mac adrese.Varbūt kāds zin kā tur ir ar tiem angļu televizoriem?

 Atbraucu mājās un pamēģināju atkārtoti aktivizēt savu LG TV ,kurš jau darbojas un raugi,pie aktivizēšanas arī manējais lamājas"incorrect Mac!"Vai tad varētu tā būt,ka vienreiz aktivizēta Mac adrese otreiz tiek ignorēta?

Edited by lipka
Link to post
Share on other sites
11/9/2017 , 18:51, lipka teica:

Vai tad varētu tā būt,ka vienreiz aktivizēta Mac adrese otreiz tiek ignorēta?

Šķiet , ka izstrādātājam neienāca prātā, ka kāds vēlētos maksāt 2x par vienu un to pašu. :) Aktivācija tiek piesieta ierīcei nevis lietotājam.  Listes ielādes lapā raksti otra TV adresi un visam vajadzētu būt ok.

Link to post
Share on other sites

Visādi esmu izmēģinājies un viss viens" MAC address is not found! "Televizoru arī esmu nometis uz rūpnīcas uzstādijumiem,bet arī tas nelīdz.Nezinu vai tas ko dotu,ja TV pieslēgtu pie cita interneta operatora,vai varbūt vēl pieslēgt caur rūteri?

Link to post
Share on other sites

pārāk maz noderīgas informācijas, lai tev varētu dod kādu padomu. MAC adrese ir "iešūta" TV,  tā nemainīsies, lai arī kā un kur tu TV slēgtu. TV LAN un Wi-fi adapteriem ir katram sava MAC adrese, taču Smart IPTV  aktivizējot vienu automātiski aktivizē arī otru. Ja vienreiz programma ir aktivizēta, otrreiz tā vairs nav jāaktivizē. Ja palaižot programmu, tā nepiedāvā sevi aktivizēt, tad tas vairs nav jādara. Visubeidzot facebook ir šīs programmas lapa, kurā izstrādātājs arī pa retam atbild.

 

un kuru kļūdu tad īsti met " MAC address is not found! " vai "incorrect Mac!" ?

Edited by Jainit
papildjautājums
Link to post
Share on other sites

Kļūda tiek apzīmēta ar "incorrect Mac!" Varbūt varētu vēl pamēģināt pāršūt pašu TV?Paša pielikuma IPTV Smart uz TV nebija,pieinstalēju pats.Varbūt ir kāda līdzīga proga,kas iepriekš izmantota,jo TV 2-3 gadus izmantots anglijā.

Edited by lipka
Link to post
Share on other sites

nu tad paliek vēl varianti,1) nomainīt TV pieslēgumu no Wi-Fi uz kabeli vai otrādāk, un mēģināt piereģistrēt ar otru MAC adresi.  2)kad augšuplādē pleijlisti un tev izmet kļūdu, tanī pat lapā arī uzraksta iespējamos iemeslus, varbūt 3. ir tavs gadījums? 3)rakstīt programmas izstrādātājam.

 

Link to post
Share on other sites

Internets pie TV tika slēgts gan pa tiešo ar vadu,gan caur wifi.Pleiliste tika likta caur abiem variantiem un ar abām MAC adresēm.Netieku pat līdz triālim.Iespējamajās kļūdas ziņo,ka nepareizi ievadīta MAC adrese.Šo pašu varot dabūt gatavu uz ottp pleijera.Tur pat reģistrācija nēesot vajadzīga.Būs brīdis,pamēģināšu.

 

Link to post
Share on other sites

pag pag, Smart IPTV tiāla laikā vajag palaisties bez reģistrācijas un plejlistes augšuplādes un, kad triāls beidzies, programma piedāvā sevi apmaksāt. Tu vispār tieši uz tā TV esi to aplikāciju uzlicis un palaidis kaut reizi?

OTTplayer arī ir labs (kad izstrādātājs kaut ko nav sačakarējis atjauninot un uzlabojot).

Link to post
Share on other sites

Smart IPTV Player pieinstalēju pats un to,ka nedēļu iet bez reģistrācijas arī zinu.Es tik domāju,ka ir kaut kādi izņēmumi,kad ātrāk nepalaižas kamēr nav reģistrēts.

Link to post
Share on other sites
pirms 20 stundām , lipka teica:

Vajag palīdzību,padomu.Runa par ottplayeri.Kā man dabūt uz viņa EPG un arhīvu.Es te pasēdēju,paspēlējos,bet nesanāk.

Njā, mājas lapā arī nepiedāvā, tikai logo. Kādu listi izmanto?

Link to post
Share on other sites

Ir divas listes,vecāka ar 170 kanāliem un jaunāka 260 kanāliem.hometv.tv un 123.mtv*****.Pārsvarā krieviskie,visi LV,baltkrievi,leiši,igauņi,vācieši un bonusā daudz sporta un arī F1.Bonusniekiem arhīva nav.Par EPG utt.zinošs ir Jainit.

Link to post
Share on other sites
uldii12345

Es tev ieteiktu pieslēgt to tv pie routera, kas ļauj redzēt, ierīču mak adreses, iespējams tv nepareizi nolasi mac adresi. Vēl var uztaisīt no telefona hotspotu un pie tā pieslēgt tv, lai párbaudītu vai vaina nav internets provaiderī. Es arī, kad mēğināju, ar ott Latvijas kanāliem nebija arhīvs, es domāju, ka vaina ir tv kanālu piegādātāja pusē vai playlistā. Ar SIPTV ar m3u listu nav arhīva.Viss darbojas tikai ar json failu, kuru saprot tikai SIPTV.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...