Jump to content

Help. Monitors rāda NO SIGNAL


Grandins
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Centīšos izstāstīt vienkāršos vārdos kāda man problēma radusies.

Sākšu ar to, ka nopirku Advent procesoru un Asus monitoru viss strādāja perfekti līdz šim brīdim. Vakar vēl startēju un viss gāja kā smērēts , šodien mēģinu ieslēgt un nekā, kompis darbojās dzirdu ka strādā , viss iet izņemot monitoru. Uz monitora parādās no signal , mēģināju izņemt bateriju ārā , kad ataisīju kasti un paturēt ārā nedaudz bet nekā. Mēģināju notīrīt ramu un ielikt atpakaļ atkal nekā.

Prasu jums jo ceru ka jūs būsiet vairāk zinošāki un man palīdzēsiet palaist monitoru. Varbūt jūs tieši ieteiksiet man kaut ko. Paldiesanāca!

Link to comment
Share on other sites

 

 

mēģināju izņemt bateriju ārā , kad ataisīju kasti un paturēt ārā nedaudz bet nekā. Mēģināju notīrīt ramu un ielikt atpakaļ atkal nekā.
 

 

A skaļruņiem ir pareizā polaritāte noinstalēta?

Link to comment
Share on other sites

Kas pie velna tas taads?

 

Tas uz Adventi.  Kad svecītes jāiededz. Džeks vienkārši gribeja ietaupīt un paņēma uz atlaidēm jau pēc Z-svetkiem. [bet nupat ienācas ideja: varbūt vienkārši nav svecītes iedegtas, tapēc nestrādā. Advente tak.]

Labots - x_rays
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Kas pie velna tas taads?

10 gadus atpakalj man choms Advent lapsi nopirka! Es ar varen izbriinijos, jo nebiju dzirdeejis par taadiem!
Link to comment
Share on other sites

Visi baigi uzhautrinājušies izskatās. No palīdzības tikai dažas atbildes atradu tas arī viss. Kāds tulks rakstīt kaut ko ja tā atbilde vispār ir desmit mājās garām. Mēģināšu šodien citu monitoru pieslēgt

Link to comment
Share on other sites

Tu taču pats neko nespēj normāli izskaidrot, un brīnies, ka atbildes tādas pašas nekādas?

 

Kas tas par datoru - laptops vai galda dators? Kāda komplektācija, kāds procesors, kāda plate, utt. Ar kādu vadu pie monitora pievienots - HDMI, VGA, DVI? Stāsti taču visu smalki, un tad vari cerēt uz normālu palīdzību.

Link to comment
Share on other sites

Mēģināšu šodien citu monitoru pieslēgt

Vo istinu -mudro :)!

P.S.Nu tad beidzot -doshlo :).

Ja tas ar nerādīs,tad ticamāk -VGA ,bet ar jau vēl ir daži varianti .

Labots - jakslis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Tie cita monitora ieteicēji lasa arī, vai kā ?  Ja reiz parādās

Uz monitora parādās no signal

, tad kādu citu monitoru ? Labākajā gadījumā kabeļa/štekera problēma, bet drīzāk jau VGA vai pat barokļa/MB problēma.

kompis darbojās dzirdu ka strādā

 Tas, ka karlsoni griežas, HDD grab un LEDi spīd, vēl nenozīmē, ka viss darbojas. Signāls no VGA nav.

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...