Jump to content

Win XP programma uz Win 10


RedzamaisVards
 Share

Recommended Posts

RedzamaisVards

 

 

Esi mēģinājis instalēt un darbināt?

 

Protams, neļāva pat veikt instalāciju līdz galam.

Link to comment
Share on other sites

Te var palasīties:

http://www.howtogeek.com/228689/how-to-make-old-programs-work-on-windows-10/

Pats vienu vecu programmu esmu piedabūjis strādāt uz 10 caur šo:

http://www.howtogeek.com/167723/how-to-disable-driver-signature-verification-on-64-bit-windows-8.1-so-that-you-can-install-unsigned-drivers/

Ieteiktu pameklēt vecajai programmai kaut kādus atbalsta forumus. Es parasti paguglēju, ja programma daudz maz populāra, ātri izdodas atrast, kur konkrētā problēma aprakstīta, bieži ir jēdzīgi risinājumi.

Un, protams, virtuālā mašīna, vienmēr tas nav vienīgais risinājums, tur vēl jautājums par legalitāti, ja to vajag (uzņēmuma dators), tad tas jārisina, kā, nezinu, kur var nopirkt mūsdienās XP licenci, ja ir XP retail licence, tad gan.

Link to comment
Share on other sites

Kādreiz speciāli instalēju iekš Wine (izmantojot Live CD), lai izdabūtu failus no vecajiem instalšielda setupiem (1998.g. softs) un varētu strādāt uz Win 7. Bet izrādās, ka ir vēl vienkāršāks veids.

Ja pati programma atsakās darboties uz jaunākajām Win operētājsistēmām, tad tev nekas cits neatliek, kā migrēt uz GNU/Linux.  :grin:  Uz Wine viss iet.

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau uz Wine daudz kas neiet, ja arī iet, tad lēni un gļuko :)

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

@@rubb,

Gluži otrādi. Praktiskā pieredze rāda, ka viss strādā daudz ātrāk. Ja salīdzinam tas pats softs uz Win7 un uz Wine.

Edit:

Es pat teiktu, ka strādā ātrāk nekā Linux natīvais softs. Un arī citiem ir līdzīga pieredze.

Labots - HIGH-Zen
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Agrak m$ piedavaja vm prieks 7, ko sauca par xp mode. Ari vm zem nosaukuma modern.ie kur bija wXp - win10 virtualas masinas ar dazadam ie versijam trial/neaktivizeta veida.

Link to comment
Share on other sites

Ja nav nepieciešami īpaši iekārtu draiveri, tad risinājums varētu būt "ieinstalēt" kaut kādā folderī, kas neatrodas "Program files".

Vecajām programmām patika ķēzīties blakus exei.

 

Es esmu saskāries tikai ar vienu programmu, kas principā negāja uz 64 bitiem.

Labots - VIL
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ieteikšu iebāzt kloākā to fekalizēto vistu un lietot XP.

Ja neproti tādu uzinstalēt - samaksā kādam kas prot. Tos parasti sauc par sysadmin, admin, datoriķiem, kom3,14stiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...