Jump to content

ss.com reklāmas pērles


repsih
 Share

Recommended Posts

Ja korekti pārtītas vai pārlīmēts remontkomplekts, tad nekas tur nav tirsā. Bet iespaidīgi, cik plaši spēj izplesties vārdu "apkope" un "profilakse" nozīmju lauki. Krievu tanki Ukrainā ar norautajiem torņiem ss.com valodā arī laikam būtu "prasītos neliela apkopīte".

Link to comment
Share on other sites

Nu, te es varētu oponēt. Sieva pie paziņām bij paklausījusies kaut kādu moderno bumboxu, blieziens esot ne pa jokam, davai, pārdodam mūsu veco Tecnic's. Mana atbilde bija: ej tač tu pa gaisu...

Link to comment
Share on other sites

piekrītu par bumbokšiem, bet mēs te viens par meitu, otrs par kleitu - mans posts par "apkopi" bija par ASTOŅPADSMIT collu subjiem ;)

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , aoma teica:

Nu, te es varētu oponēt. Sieva pie paziņām bij paklausījusies kaut kādu moderno bumboxu, blieziens esot ne pa jokam, davai, pārdodam mūsu veco Tecnic's. Mana atbilde bija: ej tač tu pa gaisu...

Man sievas kundzei līdzīgi, ka tik smuki un neaizņem vietu :D

Vienīgā reize kad pateica, ka tumbas "iederās" bija par Jamo s606 (nepaturēju).., par mūžīgo subu kalnu nekad nav bijusi sajūsmā.

 

P.s nevajag nevienam NAD 3020B pastūzi?

Link to comment
Share on other sites

darklight

Kas tām sievietēm ir ar ausīm? Arī mana apgalvo, ka Harman Kardon pastūzis ar Radiotehnikas BS-300 tumbām neskanot ne kripatu labāk par mazajām 2.1 datortumbelēm un tikai lieki aizņemot vietu :mrgreen2:

Labots - darklight
Link to comment
Share on other sites

Man sievai visi tie ir "patafoni"

Es gan meitai nopirku Marshall Emberton. Zin, skan labi priekš tāda maza pīkstuļa.

 

Link to comment
Share on other sites

šad tad ārā lietoju  Marshall stanmore..laikam vis vairāk besī, ka mono + nu nav tur normāls sabalansēts skanējums..augšējie vidi nav .....mājās nekad tādu neliktu. dzerstiņā ..ok

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , darklight teica:

Kas tām sievietēm ir ar ausīm?

 

 

 

16.09.2021. , 22:30, 138 teica:

Biju redzējis visādus labus pārdošanas iemeslus, bet šādu vēl ne:

 

 

zhena.png

Link to comment
Share on other sites

Vāvere skaitās iekšējais orgāns? Tur jau jāpriecājas...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
10.05.2022. , 18:12, 138 teica:

veci thinkpadi ir jaunais S90

 

dalabi thinkpadi, lūk samsungs ar 483 papagaiļiem par 150 eur

 

 

150.png

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Ja tas tiešām ir no tā Mežaparka, tad, es teikšu, pat lēti. Tik kāpēc viņi pārdod?! Ja jau paši ir muzejs.

Link to comment
Share on other sites

Traki jau, bet principā ne ar ko daudz labāks par kolekcionāru vidū sacelto haipu ar lenšu magnetofoniem, dēļ kā visi savas grabažas pārdod par neadekvāti augstām cenām, sākot jau ar prastākajiem psrs ražojumiem, kas tiecas tuvu simtam, tai pat laikā augstas klases kasešu deku var atrast zem pussimts euro... jā, jā, saprotu, ka uz lentēm var ierakstīt daudz kvalitatīvāk... bet vienalga tracina, jo mājās ir vairākas lentas, ko gribētu kvalitatīvi pārdzīt datorā, bet tērēt pāris simtus, lai pēc tam stāvētu un krātu putekļus, nevelk īsti...

Labots - broox
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 56 minūtēm , broox teica:

tai pat laikā augstas klases kasešu deku var atrast zem pussimts euro...

Piedāvājums/pieprasījums. Mētātos tie VEFi apkārt čupām un daudzmaz labās kondicijās, arī neko nemaksātu.

Bet ja kādam baigi gribās to aparātu un viņu nav, tad nākas maksāt un nav nozīmes cik viņš tur kvalitatīvs vai nē, salīdzinot ar citiem, kas uz pusi lētāki. 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

ehhh... bērnības atmiņas... :TBS:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Trapecveida subi. TRAPECVEIDA SUBI??? :read:

Kāpēc? @kevins @RudeWolf @ju @Didzis?

 

 

Citēt

Pārdod 18'' trapecveidu reflex skaļruņu kastes labā stāvoklī, ražotas profesionāli Rīgā, 2000 gadu sākumā, 200 eur par gab, piejamas 2 gab

Marka:    Latvia
Modelis:    Riga
Stāvoklis:    lietota
Cena:    200 €

 

audio-video-dvd-sat-audio-dynamics-50674109.800.jpg

audio-video-dvd-sat-audio-dynamics-50674112.800.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, 138 teica:

Kāpēc?

Bērnībā komunistisko radiamatieru žurnālā "Radio" tiku lasījis, ka paralēlskaldnis ir pati naidīgākā forma akustikā. Nezinu, vai tā ir vai komunistiskā propaganda 😁, neesmu interesējies.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Jurkins teica:

paralēlskaldnis ir pati naidīgākā forma akustikā

Ne jau subbasa zonā.

Te vairāk gan jau priekš tā, lai var likt arrayaos un tml., t.i. lai var visādi smuki salikt.

Un trapecveida, te tiešām ir tikai formas apzīmējums, kas atbilst patiesībai, un nekāda ezotērika te naF @138

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Taisnība, subus mēdz likt visādi, to es zinu:

 

Vēl:

Spoiler

 

 

 

 

 

 

Rīgā Zigmara Liepiņa lielkoncertā arēnā esot bijis uzlikts inline gradient, turklāt katrs trejdancis 45 grādos pagriezts prom no skatuves.

 

Bet es neesmu redzējis, ka subus liktu arrayos ar nedaudzu grādu izliekumu, un neesmu arī iepriekš redzējis subi ar trapecveida korpusu (turklāt "taisno" subi! Ja trapecveida vai kādas citas neregulāras formas kaste būtu hornam, tad es varētu noticēt, ka tā vajag!)

 

Un kas ir ar paralēlskaldņa naidīgumu augstākās frekvencēs?

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ju teica:

Ne jau subbasa zonā.

Nu tur toreiz būvēja visādus sfēriskos, pussfēriskos un eliptiskos korpusus. Un tieši basam. Līmēja olas no stiklašķiedras ar kaut kādiem starpslāņiem u.t.t.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Paralēlskaldņa korpusā var rasties stāvviļņi, kas var sākt dzēst kādas frekvences, t.i. būs iekritumi un tml.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , 138 teica:

tas ir kad?

Pagājušā gadsimta 80-tie, varbūt vēl 90-to šakums. Ja interesē paskaties žurnālus "Radio". Ir novelkami pēdēefņiki visās malās. Mani īpaši neinteresēja akustika, daļēju tāpēc, ka bija švaki ar instrumentiem un materiāliem (jā, protams, visas grūtības var pārvarēt 😁), tāpēc tā sadaļa parasti palika pusizlasīta.

Link to comment
Share on other sites

Un tieši basiem? Kādai divjoslu akustikai tur jau ir kaut kāda jēga ņemties ar formām.

Es tajos radio kaut kā akustikas lietas praktiski neatceros.

Link to comment
Share on other sites

Jā, uz basiem. Bija tiem laikiem smuks (pēc skata) projektiņš. Elipsoīds nolikts stāvus, divi basenieki ar "mutēm" kopā apakšējā daļā, zem šiem simetriski pa apli trīs "caurumi". Augša kā bija realizēta neatceros.

 

Nu maz bija tīri aseņu konstrukcijas.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , 138 teica:

Kāpēc?

Priekšējās skaldnes laukumu diktē skaļruņa membrāna un ports. Visu pārējo ergonomika - pārvadāšana, pārnēsāšana, nostiprināšana. Subim nekādi kastes ģeometrijas smalkumi baigi nekrata.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Arī no ergonomikas skatpunkta liekas nesaprotami, kādi varētu būt bijuši tie apstākļi, kuros vajag trapecveida subu.

Link to comment
Share on other sites

5.12.2022. , 07:10, ju teica:

formas apzīmējums, kas atbilst patiesībai

Vispār jau trapece ir plaknes figūra, kaut gan nav ne jausmas, kā pareizi sauc telpisku figūru, kam pamati ir trapeces :D

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 28 minūtēm , ivo teica:

telpisku figūru, kam pamati ir trapeces

Trapeces prizma vai, ja visas skaldnes paralēlas, paralēlskaldnis tak.
Arī kubs ir trapeces paralēlskaldnis, tikai specifiska apakšgadījuma - vienādmalu taisnleņķa trapeces (kvadrāta) paralēlskaldnis.

Labots - versatile
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 52 minūtēm , ju teica:

Tas x300 tādā kondīcijā nu galīgi nav to naudu vērts. Tur bankRotes darbinieks nošāvis greizi ar vērtējumu.

Mana lombardu hronista gaišība atminas vienu citu nesenu gadījumu, kur darbinieks bija nošāvis stipri greizi ar vērtējumu, vienā Vita Lombards tirgojās Thinkpad X1 (pirmais X1, ne-carbon) par EUR 399, bet es viņu šobrīd neatrodu vitalombards.lv, tātad laikam sagaidījis savu pircēju :shok:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...