Jump to content

ss.com reklāmas pērles


repsih
 Share

Recommended Posts

Nu jā, tos terminus tik labi nezināju. Bet tur kāds ir labi pastrādājis, lai tas viss būtu kaut cik lietojams :D

Link to comment
Share on other sites

Kāds ir apbrīnojami centīgi, bet noteikti ne labi pastrādājis. Šādas dakšas lietošana apdraud lietotāja veselību un dzīvību, tirgot šādu velo kā "na hodu" ir auto perekupu - tinēju, patiesā nobraukuma, stāvokļa un defektu slēpēju stilā, tikai vēl sliktāk. Un tikai tāpēc, lai pārdotu, iesiptot santīmu uz velo savešanu drošā un braucamā stāvoklī. Lai gan tā vietā varētu taču uzlikt kādu lētu jaunu dakšu, piemēram https://www.gandrs.lv/daksas/28118-daksa-26-sr-suntour-m3010/

un mierīgi tirgot par attiecīgi vairāk (cena sludinājumā ir 100), vai pārdot lētāk kā rezerves daļu kopumu.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Ja uzliksi to gandra dakšu pa 50 eur, varbūt  pa 30-40 eur arī visu velo pārdosi, Savādāk jau nav pa ko tur maksāt. Viss nojāts, beņkis, ručkas, ķēde vispār nekad eļļu nav redzējusi, aploki psc utt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , kaads teica:

ķēde vispār nekad eļļu nav redzējusi, aploki psc utt.

 

Velo ir padzīvojis, nestrīdos, beņķis ručkas padilušas, klaņiem krāsa arī, bet ķēde nav sarūsējusi,  un lai aploču (velo ir aploces, aploki ir lopiem) un ķēdes nodilumu šeit saskatītu, tur jābūt superspējām, tādu man nav, nez, varbūt tev ir.

Ap 15 gadus vecs, nav no vislētākā gala, varētu būt maksājis kaut kur ap 350-400 latiem, šobrīd kaut kas jauns ar līdzīga līmeņa aprīkojumu (bet, protams, ar 29" ratiem un disku bremzēm, jo tagad tā ir visiem) būs, hmm, ap kādiem 800 eur. Tā ka vienkārši dzīvu un braucamu šo par 100 varētu tirgot un tas pat nebūtu kosmoss, nedaudz apkopts un ar jaunu dakšu (varbūt arī jaunu beņķi un ručkām smukumam) varētu aiziet pa 150 vai vairāk, lietotu velo veikalos šāds (protams, apkopts, ar jauniem bremžu klučiem, pēc vajadzības ķēdi kaseti riepām) mierīgi varētu maksāt ap 300, un es vai tu, ja vēlamies, varam sašust par to, vai tas ir "adekvāti", bet tāds tas tirgus ir.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , 138 teica:

bet ķēde nav sarūsējusi

nu labi, katrs jau savi uzskati par rūsu

 

image.png.dc9d5281609b110c2a28b03e601a765e.png

 

vai tik tas nav tavs lūznis, ka tik sparīgi aizstāvi to

 

 

image.thumb.png.1620ee8c24a7ef31245ae498fec76244.png

Labots - kaads
  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tev arī čaklums, sameklēt sludinājumu, es jau biju aizmirsis ka tur bija vēl bildes :D

Aploce ir netīra, bet man neizskatās izdilusi, tā rieva kas norāda kritisko pieļaujamo nodilumu ir vietā un svaiga, un visa plakne izskatās vesela.

Kaseti gan prasītos jaunu reizē ar ķēdi, 3. un 4. zobrats ir padzīvojuši, bet domāju ka ar šo ķēdi vēl riņķī nelec.

Ja neskaita dakšu, tad kopumā stāvoklis izskatās pat virs vidējā ss.com velosipēdu stāvokļa.

Hei, pat pārslēdzēja rullītis nav nodilis.

Ja tas būtu mans lūznis, nez vai es to liktu šajā topikā :king2:

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , 138 teica:

bet noteikti ne labi pastrādājis.

Un kuram muļķim es to smaidiņu lieku klāt?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

510.png.9ef27d1fb42d6543b065fcc24a4a98a2.png

Spoiler

>Lenovo mārketologi sazinkāpēc rejūzo iepriekš citās produktu līnijās lietotus modeļu numurus
>kādam/-ai lombarda darbiniekam/-cei ir bijusi grūta un gara diena un ne pārāk gaiša galva (vai varbūt tieši otrādi, ja runājam par matu krāsu)
>toties veiksmīga diena cilvēkam, kurš šo piecsimtdesmito atnesis ieķīlāt/pārdot

 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Hā, tur laikam ir drusku cita laža, kādu arī jau iepriekš iedomājos kā iespējamu, bet maziespējamu, tāpēc neaprakstīju - tajā pašā filiālē ir arī aprakstītais ideapads, un viņi ir sajaukuši bildes vietām  :haha:

 

T410.png

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

605162973_Screenshotfrom2021-08-1605-25-32.png.7f63ba850fcd9492912d1e5a67485e2c.png

577556241_Screenshotfrom2021-08-1605-26-43.png.d69ccc086388c36b4411b7597818154f.png1625567526_Screenshotfrom2021-08-1605-27-08.png.39ca03e7d6f56b6dfbcae5d9a852c8c6.png👏

 

 

 

Spoiler

Taču šoreiz šādu kreatīvu piegādā nevis, kā ierasts, Kr Barona ielas pagrabiņš, bet gan kāds vintāžas tirgotājs:

 

679106012_Screenshotfrom2021-08-1605-29-44.png.0b8f99283c8ccd0e6a3e6f240777b27f.png

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

darklight

Rimčiks visu laiku uzbāžas ar savu reklāmu. Vai man vienam šķiet, ka šajā bildē galīgi nekas nav kārtībā un nekur tālu viņi ar saviem produktiem neaizbrauks? Ceru vismaz, ka suns ir piesiets!

rimi.png

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , darklight teica:

ka šajā bildē galīgi nekas nav kārtībā un nekur tālu viņi ar saviem produktiem neaizbrauks?

par aizmugurējām (bagāžnieka) durvīm domā ? Tās uz sāniem (labajiem) veras vaļā.

Labots - kaads
Link to comment
Share on other sites

darklight

Ak tā? Nu redz - izrādījās, ka es pats cirvis. Domāju, ka borts noņemts 😳

Labots - darklight
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu, vai tad sajāts pīkstulis uzskatāms par baigo defektu? SKAN taču :D

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Ja dziesmu iepriekš esi dzirdējis, tad ir pilnīgi ok.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

atdot.lv ir nemainīgi labākais pērļu avots:

Citēt

 

smaka.png

 

Es saprotu latviesju kjirzaktranslitu un arī криеву транслиту, bet šo lasot es uz sekundi uzkāros, kamēr atkodēju:

Citēt

chelk.png.2610239e398aaeb0e0b5da25d0ca7abc.png

 

Labots - 138
Link to comment
Share on other sites

Mī un žē. Savulaik bija abonējama periodika, kaut kāds žurnāls par datoru tēmu. Vienam no izdevumiem šis brīnums nāca līdzi. Bez manuāļa nebij lietojams.

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nedaudz antikvariāta, par antikvariātam atbilstošām cenām :king2:

 

IBM rakstāmmašīna, 2006. gads, EUR 135

 

t60135eur.png.4a57d79eff19b43a215ee0f695525117.png

 

 

 

 

Apple rakstāmmašīna, 2008. gads, EUR 150

 

airis2008.png.a4d2f61ff399419687f6f62692fc112d.png

 

 

 

 

RRR/REMR peļu slazds, 20. gadsimta 70tie gadi, EUR 100

 

 

akords100eur.png.5fba1c8fdc4972bc5d3a4a1e121db442.png

Link to comment
Share on other sites

Man pazīstama tante šitādu Akordu ar visām tumbām nesen piedāvāja par velti. Atteicos :mrgreen2:

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pag, šim ir pjezo vai MM galva? Akords 001 Stereo izskatās ka ir MM, un pašam pirmajam vienkārši Akordam (mono) ir pjezo, bet šim?

Jebkurā gadījumā, šaubos vai jebkurš Akords ir sliktāks par mūsdienu pjezo piecdolāru ķīniešu mehānisma 30...100 EUR štruntiem un ja ejošs tad derīgs lai piedurtos un paklausītos bēniņos atrastas Raimonda P plates, bet šī cena nav pareiza.

 

Link to comment
Share on other sites

Verķis, protams, interesants, darbs ieguldīts. Kaut kādu praktisku pielietojumu arī varētu atrast, piemēram, iemest mašīnā, uz dāču braucot. Bet nu tā cena... 🙄

Link to comment
Share on other sites

Nav ss.lv bet gan FB, bet nu tāds kosmonauts sen nav manīts :D

 

Ekrānuzņēmums 2021-10-04 123058.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

5.5kW el. motors varētu to cenu atsist, + visu pārējo uzreiz lūžņos.

Lai gan pat no savas lielās krievlaiku pieredzes tādus ''haltūrzāģus'' maz varu atcerēties.

Link to comment
Share on other sites

darklight

Man būtu bail pat mēģināt šito slēgt iekšā. Laikam neesmu īsts vecis 😕

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...