Jump to content

ss.com reklāmas pērles


repsih
 Share

Recommended Posts

VebKamera

Klau, bez pērļošanas, bet pie SS tēmas.

 

Nedomāju, ka vajadzēs, bet savajadzējās. Vai tam krutajam saitam ir jel kāda iespēja saņemt notifikācijas par jauniem sludinājumiem noteiktā griezumā? Es kaut kā pa miglu atceros, ka kādreiz bija kaut kādi html spaideri, kas spēja monitorēt izmaiņas saitos, tad vēl rss kaut ko līdzīgu darīja (nekad neesmu ar to sū "strādājis"). Kā ir pašlaik? Jāsēž lapā un pa laikam jāspiež "refreš"?

Link to comment
Share on other sites

AlCohol
pirms 2 stundām , VebKamera teica:

Klau, bez pērļošanas, bet pie SS tēmas.

 

Nedomāju, ka vajadzēs, bet savajadzējās. Vai tam krutajam saitam ir jel kāda iespēja saņemt notifikācijas par jauniem sludinājumiem noteiktā griezumā? Es kaut kā pa miglu atceros, ka kādreiz bija kaut kādi html spaideri, kas spēja monitorēt izmaiņas saitos, tad vēl rss kaut ko līdzīgu darīja (nekad neesmu ar to sū "strādājis"). Kā ir pašlaik? Jāsēž lapā un pa laikam jāspiež "refreš"?

ja man interesē konkrētas sadaļas jaunumi, iemetu to iekš RSS un atnāk apdeiti, teiksim, firefox "FeedBro reader" pluginā. ar visiem filtriem, pat. meklējot nekustamu īpašumu, norādi pilsētu, cenu diapazonu, utt.

Labots - AlCohol
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

itanium
pirms 6 stundām , martinno teica:

nemaldos, kaut ko līdzīgu meklēja vienu brīdi.

Diemžēl neatrada, tāpēc nācās izveidot pašam: Telegram bots + Python + Heroku (viss free of charge) 😇

Screenshot_2021-03-19-00-15-17-900_org.telegram.messenger.thumb.jpg.7e7ba0e491e13927439bc7ae309af5ac.jpg

  • Patīk 3
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Artanis

@itanium  Sweet! Padalīsies ar koda repozitorija adresi? Jebšu tas Tev komerciāls projektiņš tam crawlerim?

Link to comment
Share on other sites

itanium

Nē, nekas komerciāls nav, bet tā kā neesmu programmētājs un taisīju priekš sevis uz ātro, tad uz doto brīdi kauns tādu sūdkodu dot tālāk :D 

Link to comment
Share on other sites

TOoMoOT
Pirms 31 minūtēm , itanium teica:

Nē, nekas komerciāls nav, bet tā kā neesmu programmētājs un taisīju priekš sevis uz ātro, tad uz doto brīdi kauns tādu sūdkodu dot tālāk :D 

Es tevi saprotu. Rādi savu kodu vai nerādi, bet tāpat visu cieņu, ka realizēji savu ideju līdz strādājošam risinājumam!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, šī štelle ir diez gan aktuāla, kad meklē autiņu, vai dajebko. Kad meklēju dzīvokli, pus gadu pavadīju ik pēc 20 minūtēm refrešojot SSku nonstopā līdz noķēru to, ko gaidīju.

Link to comment
Share on other sites

Artanis
1 stundu atpakaļ, itanium teica:

uz doto brīdi kauns tādu sūdkodu dot tālāk

Par to nu gan nevajadzētu kaunēties - if it works, it works. Protams, vienmēr var nopucēt un refaktorēt, lai smukāk, bet es domāju, ka daudziem šāds tūlis varētu būt ļoti izpalīdzīgs. Tā ka saņem drosmi un iedod repo. :)

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

VebKamera
pirms 20 stundām , AlCohol teica:

iemetu to iekš RSS un atnāk apdeiti, teiksim, firefox "FeedBro reader" pluginā. ar visiem filtriem, pat. meklējot nekustamu īpašumu, norādi pilsētu, cenu diapazonu, utt.

 

A kā tas step-by-step strādā? Tipa uzinstalē to plaginu, a kā ņem rss fīdu?

 

Link to comment
Share on other sites

AlCohol
pirms 19 stundām , VebKamera teica:

 

A kā tas step-by-step strādā? Tipa uzinstalē to plaginu, a kā ņem rss fīdu?

 

ieej kurā sadaļā vajag, saliec filtrus un lapas footerī ir RSS, atver, nokopē linku un liec iekšā readerī.

Link to comment
Share on other sites

itanium

Viņu RSS neņem vērā filtrus/meklēšanas kritērijus - rādīs visus sludinājumus atvērtās sadaļas ietvaros.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
pirms 1 stundas , itanium teica:

(lai atkārtoti nesūtītu nesen nosūtītos sludinājumus

Varbūt vari padalīties, kā atrisināji sludinājumu unikalitāti?
Man arī tāds scrappers uz vba darbojas, bet tā arī neesmu atradis, kā atrast 'jaunus' sludinājumus, jo zem viena linka var attēloties dažādi sludinājumi (atkarībā no laika, kad skatās), kāds mazliet pamaina tekstu, mazliet pieliek/nomet cenu u.t.t

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, _dunduks_ teica:

kā atrisināji sludinājumu unikalitāti?

verot vaļā katru sludinājumu un skatoties datumu laiku. 

jo ir lietas, kas nostāv kādu laiku, un tad tiek atjaunotas, saglabājot esošo adresi, bet laiks ir mainīts. 

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Bet tā sanāk baigi daudz nevejadzīga traffika, lai atvērtu visus sludinājumus (kas dzīvokļu vai auto sadaļā ir tūkstošos), lai tikai pārbaudītu, vai sludinājums ir mainījies.

Link to comment
Share on other sites

itanium
pirms 4 stundām , _dunduks_ teica:

atrisināji sludinājumu unikalitāti?

Cenas apakšējai robežai atņemu un augšējai pielieku random skaitli.

 

Individuāli sludinājumi netiek vērti vaļā. Atlasu pēc meklēšanas kritērijiem par pēdējām 3 dienām un, ja sludinājuma URLis jau nav datubāze, tad sludinājumu sūtu uz botu + datubāzē saglabāju URLi. Skripta izpildes beigās no datubāzes dzēšu visus sludinājumu URĻus, kas vecāki par 3 dienām.


Kāpēc 3 dienas, jo, ja pareizi atceros, tad "Starp šodienas sludinājumiem" nonullējas pusnaktī, bet man bots griežas tikai no 9 līdz 22iem.

image.png.25e0d901bcb0ff720b6360f9da060621.png

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

t.i. ja pēc 4 dienām, parādīsies ar tādu pašu URL tas tiks aplūkots kā jauns?

 

un ja no rīta ieliks sludinājumu par vienu cenu, to redzēsi pēc stundas un, piem, bet ja vakarā izlabos cenu, to redzēsi ceturtajā dienā?

 

 

Link to comment
Share on other sites

itanium

1. Jā, bet tas vai nu nenotiek (neatminos, ka būtu kaut ko tādu redzējis), vai nu notiek ļoti reti. Nav jau arī to sludinājumu tik daudz, lai tas traucētu. Vismaz es to neizmantoju tā, lai visu SS saturu pārdabūtu Telegramā. Galvenā doma bija "pirmajam" redzēt izdevīgos un man interesējošos sludinājumus.

 

2. Ja nemaldos, tad SSā pie vēlmes mainīt cenu ir jāveido jauns sludinājums. Ja nav un cenu maina tajā pašā dienā, tad pie nemainīga URĻa to sludinājumu ar jauno cenu tā arī nekad neredzētu.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

AlCohol
pirms 9 stundām , itanium teica:

Viņu RSS neņem vērā filtrus/meklēšanas kritērijus - rādīs visus sludinājumus atvērtās sadaļas ietvaros.

nu galīgi nav taisnība.  hotj paņem nekustamos īpašumus,, Rīgas rajons un filtros ieliec Ķekavu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , _dunduks_ teica:

Bet tā sanāk baigi daudz nevejadzīga traffika, lai atvērtu visus sludinājumus (kas dzīvokļu vai auto sadaļā ir tūkstošos), lai tikai pārbaudītu, vai sludinājums ir mainījies.

bots veic priekšatlasi, vēl blacklists jāizveido. Tad tiek uzmesta acs. 

Pāris x dienā tiek palaista aktuālā saraksta pārbaude. Šodien tikai 24 no kuriem divi.beidzās. Man tieši interesē, sekot cik kurš stāv un par cik. Varu iedomāties sajūtas kad sludinājums tiek aktualizēts 3+ mēnesi metot pa 10% no cenas. 

Link to comment
Share on other sites

spameris
pirms 11 stundām , itanium teica:

.....Tas agri vai vēlu novedīs pie tā, ka mēs kļūsim SSam par traucēkļiem un pretpasākumu ieviešanai... nav jau arī tā, ka viņi ir galīgi tupi.

 

Var protams apgrūtināt, bet nu ja kāds grib skreipot nu tā industriāli, tad to arī izdarīs, protams ja privāti nu tur negribas maksāt par visādiem proxy(ar miljoniem IP adrešu pool), un arī nav laika ķēpāties tad protams var sarežģīt dzīvi. Man viens tāds pieredzējis cilvējs šinī lietā teica, ka baigā jēga cīnīties ar skreiperiem nav. Bet nu jā saprotu tevi :D 

Link to comment
Share on other sites

spameris
1 stundu atpakaļ, Usins teica:

ar kautkādu kārtīgu CAPTCHA to visu varētu izbeigt. 

arī kārtīgi papostīt savu apmeklētāju daudzumu :) ar kapču. Bet cik atceros ir pat servisi kur indieši to tik vien dara kā vada kapčas.

 

https://2captcha.com/

Labots - spameris
Link to comment
Share on other sites

VebKamera
2021.03.20. , 11:50, itanium teica:

Viņu RSS neņem vērā filtrus/meklēšanas kritērijus - rādīs visus sludinājumus atvērtās sadaļas ietvaros.

 

Mja, diemžēl tā ir...

2021.03.20. , 21:05, AlCohol teica:

Rīgas rajons un filtros ieliec Ķekavu.

 

Ķekavu jau rāda. Bet 2-istabu dzīvokļus nofiltrēt nevar.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Zoom teica:

Ir iespēja iegādāties zemi, kurai ir nezināma piederība.

Es arī pa puscenu tirgoju kaimiņa dzīvokli bez papīriem..

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Daiļais
Pirms 27 minūtēm , Zoom teica:

Ir iespēja iegādāties zemi, kurai ir nezināma piederība.

Nezināma piederība ir ēkām uz šīs zemes. Par zemes piederību šaubām nevajadzētu būt. Tad jau arī nav no pārdot.

Link to comment
Share on other sites

OneGaming

Jopsiki, šitāds kosmoss vēl redzēts nebija!!

Screenshot_20210323-224551.png

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Artanis

Muahhahaha, 2006.gada karte (jaunas cena 220 dolāri) tagad 15 gadus vēlāk TIKAI par 55Eur - gadsimta dīls. Eu, @e = d - normāla cena, kā tev liekas, ne? :D

 

Bet vispār man interesanti par to garantiju palika. @OneGaming vari atsūtīt linku uz sludekli, kur ir telefona numurs? Rītā gribu uzzvanīt patrollēt to dunduku.

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Artanis said:

normāla cena

Mormāla cena. Cenu gala rezultātā nosaka pircējs. Mēģināt pārdot jebko var pa jebkādu cenu. :) 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Artanis

Es jau dzirdēju kā ēde šo universālo dzīves patiesību deklamēja pāris topikus atpakaļ. :) 

Link to comment
Share on other sites

OneGaming
Pirms 5 minūtēm , rubb teica:

Mormāla cena. Cenu gala rezultātā nosaka pircējs. Mēģināt pārdot jebko var pa jebkādu cenu. :) 

Eu zini laba ideja, tūlīt ielikšu savu Pentium 4 extreme pa 250$ ssa 

Pirms 8 minūtēm , Artanis teica:

Muahhahaha, 2006.gada karte (jaunas cena 220 dolāri) tagad 15 gadus vēlāk TIKAI par 55Eur - gadsimta dīls. Eu, @e = d - normāla cena, kā tev liekas, ne? :D

 

Bet vispār man interesanti par to garantiju palika. @OneGaming vari atsūtīt linku uz sludekli, kur ir telefona numurs? Rītā gribu uzzvanīt patrollēt to dunduku.

Man jau nav problēmas atsūtīt xd

Link to comment
Share on other sites

Just now, OneGaming said:

Eu zini laba ideja, tūlīt ielikšu savu Pentium 4 extreme pa 250$ ssa 

Vari arī šeit likt pārdošanas sadaļā! Uz priekšu :) 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

OneGaming

Paga vot tik melns es neesmu.. robežām kaut kādàm arī jābūt

 

Pirms 11 minūtēm , Artanis teica:

linku

https://m.ss.com/msg/lv/electronics/computers/completing-pc/video/mdgck.html

Man sajūta ir tāda ka kaut kādi 50gadigi bomžāri ir savākuši savas vecās videnes un nu tik skries un pārdos jo visas cenas jau sliktas un sacakaretas...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

OneGaming

A vot šitais ir vienkārši bēdīgi; kāds sīkais padomās ka tiešām labs dators... 

Screenshot_20210323-231420.png

GT 1030 izceltu ugunsgrēku ja palaistu fortnite uz ultra..

Link to comment
Share on other sites

darklight

Tā jau normāla kaste. Neredz cenu tavā bildē!

Link to comment
Share on other sites

OneGaming
Pirms 2 minūtēm , darklight teica:

Neredz cenu tavā bildē!

350eur

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...