Jump to content

ss.com reklāmas pērles


repsih
 Share

Recommended Posts

Viens no tā 1% godīgo auto pārdevēju šai valstī. 

 

Man kādreiz bija līdzīgs auto! "Godīgais" pārdevējs ir aizmirsis piebilst ka šiem auto ir rūpniecisks motora defekts - tiek aprautas šāles dēļ nepietiekamas eļļošanas. Tāpēc Chrysler 300m un visi līdzīgie vairs praktiski netiek manīti lv ielās! Savā laikā bija diezgan populāri...  

Lēts, komfortabls - tik tāds sīkums ka motors noklapē..... 

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Kurš meklēja savām datora skandām vadus ? :D Labākais, ka ss ir tikai 3 skandu sludinājumi, kur pašas skandas maksā tikai nedaudz vairāk kā šie vadi.

 

original.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja auto braukts Latvijā un bijis kā otrs auto ģimenē - pilnīgi reāls nobraukums. Bet pārbaudīt tomēr der.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

riebeklis2012

 

 

grēks

Nu, ja tas samnieks ir mačītājs, kurs 2x nedēļā dodas uz baznīcu! Kāpēc ne...  :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man kādreiz bija līdzīgs auto! "Godīgais" pārdevējs ir aizmirsis piebilst ka šiem auto ir rūpniecisks motora defekts

Atver sludinājumu - tas ir pirmais teikums, ko pārdevējs raksta.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu un te ar viss kārtībā tagad. 225k 13 gadus vecai mašīnai.

post-149-0-51306600-1485509505_thumb.png

 

P.S pats arī braucu pie 10k gadā vai mazāk (nav kut braukt). Bet pieņemot, ja pirktu jaunu auto ar kuru tu pa 10 gadiem nobrauc 100k, tad pārdot pa €5k neceltos roka.

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

Nu lai iet ārpustēma

Paskatoties ārzemju auto pārdotavās tik mazbrauktas un lētas mašīnas nav. 2008. gada SAABs maksā nedaudz zem €10k, bet Latvijā gandrīz 2x lētāk. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

mačītājs, kurs 2x nedēļā dodas uz baznīcu

ko tad mačītājs dara baznīcā? Laikam bija domāts "močītājs", bet tie jau riktīgi močī ar auto :D 


 

 

Bet pieņemot, ja pirktu jaunu auto ar kuru tu pa 10 gadiem nobrauc 100k, tad pārdot pa €5k neceltos roka.

A kādi varianti? Tirgus cena ir tirgus cena. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

A kādi varianti? Tirgus cena ir tirgus cena. 

 

Nu notītie/ pēc negadījumiem autiņi tā arī kropļo to tirgus cenu! Nekur, cik esmu pastaigājies pa Eiropas valstu autoplačiem, tādas ģošaku cenas uz auto neesmu sastapis kā pie mums!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

https://www.ss.lv/msg/lv/entertainment/other/ofdeg.html

 

Kāzas, kristības, mājas un auto iesvētīšana, cilvēku apmeklējums ārpus jebkādām reliģiskām organizācijām. 

Zīmols Brīvticība, tas nozīmē:
bez obligātām mācībām un piesaistes reliģiskām organizācijām;
bez grēksūdzes vai citas cilvēku noslēpumu izzināšanas + bez sadarbības ar jebkādām valsts vai politiskām organizācijām un ārvalstu misijām;
cilvēka personiskās reliģiozitātes – citu konfesiju un reliģiju respektēšana;
bez ziedojumiem pēc kristībām, kāzām utml. ;
arī visi citi mācītāja pakalpojumi (kristības, kāzas, pavadīšana mūžībā, apmeklējums slimnīcā, pansionātā, mājas svētīšana utml. );
Tavās mājās vai jebkurā izvēlētā vietā Latvijā un ārpus Latvijas. 
Senā un tradicionālā liturģija. (+ FOTO, ja vēlies)
Mācītāja V. Korāļa privātprakse

https://www.ss.lv/msg/lv/entertainment/other/ofdeg.html

Link to comment
Share on other sites

Košmariku nevajag kādam?

-----------

Honda, gandrīz kā manējais, pat bildē... :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nekur, cik esmu pastaigājies pa Eiropas valstu autoplačiem, tādas ģošaku cenas uz auto neesmu sastapis kā pie mums!
A tādas algas un pirktspējas indeksu, kā pie mums, cik Eiropas valstīs staigājoties esi redzējis?.. :) Pieprasījums veido tirgu, un attiecīgi ja nav, kas pērk, bet kaut kā piķis ir jāgroza, tad dod pa tik, cik var izspiest.

P.D. žetons par to rudā kaķa sludinājumu... Cerams, ka minka tomēr atradīs saimnieku pat pēc tāda godīga apraksta.

Link to comment
Share on other sites

A tādas algas un pirktspējas indeksu, kā pie mums, cik Eiropas valstīs staigājoties esi redzējis?..  Pieprasījums veido tirgu, un attiecīgi ja nav, kas pērk, bet kaut kā piķis ir jāgroza, tad dod pa tik, cik var izspiest.

 

Kāds sakars šim te ar to, ko es uzrakstīju....

Pēc algām skatoties, tad pa lielam, cenām Latvijā vajadzētu būt tādām kā Bangladešā.... BET diemžēl cenas uz precēm ir tādas, vai vairākos gadījumos augstākas kā manis pieminētā rietumeiropā. Un ar labdarību (....Pieprasījums veido tirgu....) neviens torgaš nenodarbojas.

 

Ekluzīvāks kā Audi 80 :D

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/zaz/968/dcbdp.html 

Labots - DeEK
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gurķis

Nav gan ss.lv, bet atbilstošā tēma.

 

Tikko pamanīju, ka Euroled veikalā ir izdevīgāk NEBŪT klienta kartes īpašniekam - izskatās, ka katram trešajam produktam cena BEZ klienta kartes ir lētāka... :D

 

euro-led.thumb.jpg.e2e98d9d628dadacffb4adf4ccf51c47.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gurķis
On 3/15/2017 at 10:27 AM, kicker said:

Kam solo 7c?

Manuprāt tā neko cena!

Starp citu, paldies par nejaušo ieteikumu - es tās tumbas šorīt paņēmu. :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Gurķis said:

Starp citu, paldies par nejaušo ieteikumu - es tās tumbas šorīt paņēmu. :D

Lūgtum :D

 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
On 2017.03.17. at 11:34 PM, Gurķis said:

Tikko pamanīju, ka Euroled veikalā ir izdevīgāk NEBŪT klienta kartes īpašniekam

Izdevīgāk ir nebūt viņu klientam - saku no pieredzes. Viens ellīgi briesmīgs slāvu kantoris.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Portmaucīns

Tas vel nekas, feisbukā paskaties tos palīgskolas absolventus. Gandrīz jau mazlietotu tualetes papīru tirgo.

Skatijos, viens pārdod GlobeSurfer3 pa 10€, pēc specenes tieši tas ko man vajag. Atrodas Cēsīs, pārbaudīt neprot, ieslēdzot nekāds SSID neparādas, ar kabeli pieslēgt nevarot, neesot viņam dators. Es saku ka tādu, iespējams neejošu, varu savākt apmaksājot Omnivu, un ja sataisīšu, tad pārskaitīt. Nea, nesūtīšot. :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

neskatīšos, man ar ss.lv atliektiem galiem pietiek lai uzturētu neticību labajam cilvēcē :butcher:

real.png

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, 138 said:

un uzkrājējs jums ar izvēli

 

Šitādi vārdu salikumi ir visapkārt, ne tikai ss-ā, bet arī televīzijā, kad slāvu tautības pārstāvji raksta, runā, veidojot teikumus krievu valodas manierē un tulko bez maz, kā googles tulkotājs. Bet nu labāk jau laikam tā nekā накопитель (uzkrājējs).

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Bruketajs
pirms 7 stundām , 138 teica:

ka šitais ir riktīgi sviestmaize

Dāņu "deviņdesmitnieces" kas pabijušas rokās mūsu "deviņdesmitnieču" mīlētājiem. Nomīlētas līdz pēdējam, bet toties Bangs ar Olafsenu... 

Link to comment
Share on other sites

es neko nerubīju par vintāž rācijām, bet man liekas - nu kam nafig vajadzīgas vintāž rācijas????

trisracijas.png

Link to comment
Share on other sites

"Šis nav Ķīnā ražots".... :D

 

ss2017.JPG

Labots - DeEK
Link to comment
Share on other sites

Nu tak, kurš tad zina, kas ir PRC! :biggrin:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

senleja
2017.05.10. , 17:29, jema teica:

kas ir PRC! :biggrin:

Ķīnas Tautas Republika:sarkasms:. Peoples Repulic of China.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

šoreiz iz atdot.lv nevis ss, bet pērle tikuntā:

 

5969a3c244299_neviensinstruments.png.e6d6ad82a294843593728eb768ca5386.png

 

nez ar ko tulkots, tildes tulks tulko citādāk

5969a3cb5f1cf_navinstrumentakpirmstam.thumb.png.1fbfe2c5a77375a6ac6d0ad2c65eff13.png

 

bet google tulks, vismaz man, iztulko vēl labāk - ar gala veiktspēju :good:

5969a3c6f3d36_galaveiktspja.thumb.png.c1c352246d8b8eafc6d8955f7f269193.png

 

Link to comment
Share on other sites

darklight

Šitiem spameriem reāli nieres atsist - atdot.lv ir galīgi citiem mērķiem paredzēts.

Link to comment
Share on other sites

Jā, vienā brīdī viņi samierinājās ka tur cilvēki nāk arī kaut ko pārdot un uztaisīja pārdošanas sadaļu, acīmredzot saprazdami, ka - misija kur misija, bet jebkurš sludinājums nes reklāmu skatījumus.

Par konkrēto sludinājumu es gan nevaru saprast, vai tas ir reāls cilvēks latvijā kurš sazinkāpēc ir ielicis šādu izcilu tekstu, vai nigērijas skambots, bet manuprāt vairāk par normāliem pārdevējiem īpašu vietu ellē ir pelnījuši sludinājumu "ludzu nabadzigaj skolniecej uzdawinat telefonu, welams wismaz sasmung S6" autori un arī šādi:

neledusskapis.png

Link to comment
Share on other sites

  • Gestapo changed the title to ss.com reklāmas pērles

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...