Jump to content

ss.com reklāmas pērles


repsih
 Share

Recommended Posts

Kādam nevaig  lietotu bmw 525?  :biggrin:

masina.sized.jpg?1475370571

Labots - rooyar
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kādam nevaig  lietotu bmw 525? 

Nu, un kas te būtu smieklīgs? Džeks taisa normālas mēbeles no auto. Ir cilvēki, kas meklē tādas lietas. 

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pārdodu labu Veterok-8 dzinēju rezerves daļām, komplektā ar vākiem, vai atdošu pret normāliem airiem.

 

 

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/other/the-sailing-charter/engines/dbikf.html

 

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/other/the-sailing-charter/engines/dbikf.html

 

 

pareizi, ka nav ta nav..labāk normāli airi kā hu*ovijs dzinējs :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu, un kas te būtu smieklīgs? Džeks taisa normālas mēbeles no auto. Ir cilvēki, kas meklē tādas lietas. 

Es īsti nesaprotu jēgu,kā arī priekškam uzstādītas gaismas dīvānā ? 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Es īsti nesaprotu jēgu,kā arī priekškam uzstādītas gaismas dīvānā ? 

 

Es domāju gribētāji pēc šādām mēbelēm netrūkst

https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/loudspeakers/mnxfk.html

Steidzami pārdodu panasonic sabiti, jo netiek izmantots. Klavitatīvi skan, ja ir kastes vajadzība, tad varu ar kasti pārdot. 

Cena runājama.

 

 

45eiro, NOPIETNI? :D

 

audio-video-dvd-sat-audio-loudspeakers-1

audio-video-dvd-sat-audio-loudspeakers-1

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Uz ņuņņu parāva...


 

 

kkas neredzets :o

 

A kas ar tiem Kļiversiem? Man tādi, vai līdzīgi 80-to gadu beigās bija. Nepatika, kā skanēja ar manu RRR pastūzi, pārdevu. Paņēmu RRR 50-nieces, tās krietni labāk ar manu pastūzi sapasēja. 

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Nez, vai tās Opeļa balādes kādreiz atmaksājas arī? Kāds viņas ņem par pilnu? Jo tā jau tas neatšķiras no paša pieminētā "servisa grāmatiņas".

Link to comment
Share on other sites

Televizors ar raidītāju,

 

 

Da tur sāls ir iekš 70" CRT trubai! :D

post-87-0-50191400-1481544774_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nav gluži ss.lv pērle, bet nu sasmējos par šo aicinājumu laikot un dalīties tik un tā :D

 

Kā sevi cienošs datorsalons var piedāvātu tādu mantu kā balvu vispār?! Un tas apraksts ar bildi a neiet kopā, mārketinga menedžeris kompānijā ir absolūtos uzdevuma augstumos :D

 

post-69710-0-71106600-1482696383_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Es par kompānijas ētiku, nav runa par to, ko tas dators var vai nevar, bet no kompānijas puses, piedāvāt praktiski 10 gadus vecu kasti izlozē par laikiem.. attieksmi kaut vai apliecina, ka kantoris nav pat spējīgs pievienot korektu foto izlozējamajam produktam. 

Link to comment
Share on other sites

Леший

 

 

piedāvāt praktiski 10 gadus vecu kasti izlozē par laikiem

Jā, par laikiem ir jādod hi-end datorus ar dual GTX1080, BMW x5m, jahtu un 100 miljonus eiro.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jā, par laikiem ir jādod hi-end datorus ar dual GTX1080, BMW x5m, jahtu un 100 miljonus eiro.

 

Laiki ir jānopelna ar kvalitatīvu servisu un pakalpojumiem nevis diedelējot tos nožēlojamās akcijās. Ja gribas apiet dabīgu laiku pieaugumu ar mākslīgām laiku akcijām, tad jādara tas zolīdi, nevis piedāvājot kaut kādus vecus krāmus lētticīgiem cilvēkiem.

 

 

 

taisi augsjaa savu kantori un paraadi ko vari...

 

 

Es maksāju FB par katru klikšķi uz promotional posta, nevis diedelēju laikus ar vecu krāmu ēsmu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Interesanti, kā tas miljons tur vispār tika piefiksēts, jo, pirmkārt, digitālais tālāk par 999k km neiet un otrkārt, kā jau te minēja, tas golfs tik ilgi nepavilktu. Vienīgi, ja bija nolikts uz jūdzēm un tad šie konvertēja uz km, pēc tam samainīja spidometru ? :glare:

 

Kļūda? Nu vispār tie cipari ir dīvaini līdzīgi, varbūt nejauši ielika trešo ciparu "7". Ja no 1471097 noņem to septītnieku, tad sanāk 141097, mēneša laikā nobrauca tos 806 km un izgāja skati. Vispār ticami...

Labots - tiger23
Link to comment
Share on other sites

riebeklis2012
tā arī gadās

 

 

gadījās gan man, gan bračkam.

tirgojot auto katrs otrais potenciālais pircējs norādīja uz spido tīšanu, lai gan cipars bij nereāls!

te pielikumā bračkas gadījums.

 

post-93422-0-50639200-1484207241_thumb.jpg

Labots - riebeklis2012
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

te pielikumā bračkas gadījums.
 

Tur nu CSDD pamuļķā inspektora pirksts.

Jāraksta iesniegums, lai sakārto.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tas, ka veikals tirgo 39,5 tonnas smagas tumbas, Jūs nemulsina?  :shok:

 

original.png

Link to comment
Share on other sites

jema, tur ir 39.500 kg. Nezinu, ka šitā kaut kur raksta 39500 kg. 39,500 kg (decimālatdalītājs komats pie mums ir pareizi) amerikāņi vēl varētu iztulkot kā 39 ar pus tonnas, jo viņiem ciparu grupēšanai izmanto komatu. Punktu apakšā ciparu grupēšanai, cik es zinu, neizmanto, ir redzēts punkts augšā. Tātad, mani tas nemulsina. Nepārprotami 39 ar pus kilogramu.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bļāviens, točna brillles vajag,  es uz laptopa 13" neredzu to punktu, sorry par muļķību  :yahoo:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • Gestapo changed the title to ss.com reklāmas pērles

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...