Jump to content

ss.com reklāmas pērles


repsih
 Share

Recommended Posts

On 7/13/2020 at 11:17 PM, osscar said:

Tas ss.lv paliek par arvien lielāku kosmonautu un dīvaiņu paradīzi....

 

Tāpēc ka normāli cilvēki tur vairs  neko neliek jo vairs nav nekādas haļavas, un maksāt par to sūdportālu, nu nez....

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , noname teica:

normāli cilvēki tur vairs  neko neliek

Es lieku, jo tā tomēr ir (gandrīz) vienīgā vieta, kur var reāli kaut ko pārdot. Tur ieskatās arī tie, kas FB nemāk.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ivo said:

Es lieku, jo tā tomēr ir (gandrīz) vienīgā vieta, kur var reāli kaut ko pārdot. Tur ieskatās arī tie, kas FB nemāk.

 

Es arī liktu ja man par to neprasītu rubļus, kuru pamatotība pēdējos 5 gados strauji tuvojas absolūtajai nullei.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , noname teica:

neprasītu rubļus

man gan prasa tikai centus, un ja man vajag pārdot, tad kaut kā pieciešu to nelielo pakalpojuma maksu.

Link to comment
Share on other sites

Man atkal kaut kā šķiet, ka visiem būtu labāk ja tam ignorantajam miljonāru kantorim lietotāju kļūtu mazāk. Jo nav jau tā, ka trūkst bezmaksas vietu kur ielikt sludinājumus, un kuri nedarbotos. Cita runa ja tas maksas pakalpojums būtu pēc pārdošanas fakta, bet šobrīd tā ir vienkārša naudas nolaišana pa reni, turklāt par neko, izņemot dažādus ļevos zvanītājus kuri nekad nebūs pircēji.

Labots - noname
Link to comment
Share on other sites

pirms 23 stundām , Kaspars12 teica:

Tas vēl nav zvanīts, ka tur tāds ir :D

Cepums tev par vērīgumu, bet es domāt ka tā 1" tur ir kļūda, manuālī ir 1.4".

 

pirms 18 stundām , noname teica:

nav jau tā, ka trūkst bezmaksas vietu kur ielikt sludinājumus

Kuras tās ir, un cik liela tām ir auditorija?

 

2020.07.21. , 06:43, Racer teica:

nerūp

Ja tev nerūpētu, tu nebūtu nācis šeit gānīties :D

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, 138 said:

Kuras tās ir, un cik liela tām ir auditorija?

 

Tu domā feisīti? Ja godīgi, nezinu, neesmu skaitījis.

Link to comment
Share on other sites

Es domāju - kas vēl bez feisīša, ja tu saki "netrūkst"' :) 

 

Jā, ir atdot.lv (nosaukums ir maldinošs, tur drīkst likt arī pārdošanas/pirkšanas sludinājumus), kuru apskatās apmēram pieci cilvēki dienā, un kaut kāda vēl marginālāka šņaga (piemēram, viens krišnaītu sludinājumu "portāls", aizmirsu kā saucas). Vai esmu kaut ko palaidis garām?

Link to comment
Share on other sites

Piemēram manās acīs Sska ir zaudējusi vērtību ar alkatību. Tie cipari ir vnk perebors. 

Ja cipari nebūtu kosmoss salīdzinoši, tad viss būtu ok.

Bet nu viņi ir tirgus līderi, un visi pārējie var iet dēt, tad nu daras kā grib.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Stasss teica:

Tie cipari ir vienkārši perebors.

Tu par krāmu cenām vai par sludinājumu izvietošanas maksām?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , Stasss teica:

Piemēram manās acīs Sska ir zaudējusi vērtību ar alkatību.

Vai tad ir alternatiivas? Pirms SS bija Doska..a visaados ZIPos u.tml. ir maz apmekleetaaji. Tachu par veertiibas kritumu var piekrist.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu, es reizēm reklama.lv atrodu diezgan labas pērles, nevajg alternatīvas tik zemu novērtēt. Vienīgā viņu problēma ka kontaktinformācija ir izlikta plain textā, ar visām izejošajām sekām.


22 hours ago, 138 said:

Es domāju - kas vēl bez feisīša, ja tu saki "netrūkst"'

 

Nu, mana pamatnodarbošanās nav pirkt un pārdot, atšķirībā no, so... :D


22 hours ago, 138 said:

Es domāju - kas vēl bez feisīša, ja tu saki "netrūkst"'

 

Nu, mana pamatnodarbošanās nav pirkt un pārdot, atšķirībā no, so... :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Zin... teica:

Ārprāts, biedram 138 tagad būs divtik darba :///

 

pirms 5 stundām , ieleja teica:

6 preces pa visu portālu nav pārāk daudz

 

Laba daudz nevajag!

Screenshot_2020-07-25_23-07-48.png.0821a6c1c27d4027cebb9815ba6cceab.png

 

cat-typing.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

Šitā nav gluži RRR malka, kaut kur lasīju ka diezgan precīzi nospiestas no japāņiem un ražotas militārā rūpnīcā, pirmā reize kad redzu tirgojamies Latvijā, bet ar cenu čalis drusciņ pārcenties (Krievijā maksā /3 .. /2)

 

audio-video-dvd-sat-audio-loudspeakers-34065263_800.jpg.1bddb186509c88ea6130948b7021fa65.jpg

Screenshot_2020-07-27_15-52-52.png.14392e6aed6c72151d85a575aa985bbb.png


Tur ir foam rot, vai man rādās? Bildes, khm, nav pārāk labas.

audio-video-dvd-sat-audio-loudspeakers-34065264_800.thumb.jpg.7eb318630bc940802005805367ee1805.jpg

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf
pirms 1 stundas , 138 teica:

Šitā nav gluži RRR malka, kaut kur lasīju ka diezgan precīzi nospiestas no japāņiem un ražotas militārā rūpnīcā

 

Ražoja iekš Научно-производственное предприятие «Торий», tāpēc saukt to par militāro rūpnīcu būtu tā maldinoši. Bet nu, noteikti romantiskāk skan! Tumbās noteikti iecepti padomju zinātnieku noslēpumainie atklājumi, kam rietumos vēl šobaltdien analogu nav. Tas tāpēc, ka padomju zinātni negūsta pūstošās rietumu vērtības; to uz priekšu dzen vienkārša, godīga strādnieka dzīvesziņa!

 

Vismaz vizuāli izskatās nospaidītas no Yamaha NS1000.

 

383 Best Yamaha NS-1000 images in 2020 | Vintage speakers, Hifi ...

 

Tiesa, japāņi šīs skandas būvēja aizvērtajos korpusos. Tāpat arī pīkstuļa un vidinieka kupols bija no berilija. Zinu vienu džeku tepat LV kurš tos vidiniekus cenšas iebūvēt savā konstrukcijā. Cik tie konkurētspējīgi mūsdienu skaļruņu ainavā, lai katrs spriež pats.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , 138 teica:

Tur ir foam rot, vai man rādās?

Tā izskatās. Būtu perfektā stāvoklī, kaut atrastas vēl iepakojumā, tad kāds kolekcionārs ar jau paņemtu.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

@ieleja Torijā ražo/-ja daudz ko no augsto tehnoloģiju elektronikas. Tas ir kā teikt, ka Mikrotīkla rūteri arī tiek ražoti militārajā rūpnīcā. Man vienkārši besī tas kults par militārajām mantām kā kaut ko maģiski supervērtīgu. Tiem cilvēkiem vajag pajautāt, vai viņi pārtiku gadienā arī negrib pirkt no militārās kukņas.

 

pirms 2 stundām , drunk_lizard teica:

eeemmm?

 

 

Jā, taisīja un taisa vēljoprojām. Franču Focal pieder patents uz tīrā Be izmantošanu, bet ir kaudze gan hi-fi gan pro audio augstā gala pīkstuļu un kompresijas skaļruņu, kam tiek izmantots gandrīz tīrs Be. Pluss šim materiālam ir augstais Janga modulis (stingrība), kas nozīmē, ka tas viengabalaini kustās pat ļoti augstās frekvencēs un sāk deformēties ārpus dzirdamā diapazona.

 

P.S. Pīkstuļus mēdz taisīt arī no dimanta! Tam ar stingrību esot vēl labāk. Te var sīkāk palasīt par pīkstuļu diafragmām un to ietekmi uz veiktspēju.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, RudeWolf teica:

Man vienkārši besī tas kults par militārajām mantām kā kaut ko maģiski supervērtīgu.

Un tomēr, rūpnīcās, kur ražoja arī armijas aprīkojumu, ražotās civilās lietas taču sliecās būt augstākas raudzes nekā tajās kur ražoja tikai malku un peļus slazdus priekš cilvēkiem, ne tā?

 

Par retāku konstrukciju skaļruņiem runājot, @RudeWolf, varbūt ir viedoklis par Estonia plakanajiem basiniekiem? Viņi (un visa tā tumba kopumā) performē jel cik labāk par S90? Un no kura japāņa tie ir nospiesti? (šķiet, kaut kādas Technics ar plakaniem basiniekiem esmu internetos redzējis)

 

pirms 5 stundām , ju teica:

Būtu perfektā stāvoklī, kaut atrastas vēl iepakojumā, tad kāds kolekcionārs ar jau paņemtu.

Bet pat tad nu ne jau par štuku, epta. Uz ātru aci, Krievijā cenas viņām variē 300..500, pieņemu ka 500 ir par sterilām.

Bet nezinu, kādā veidā pie PSRS audio cenu Krievijā tulkojamības būt jāņem vērā tas, ka kapitālistu vintāž tehnika tur maksā dārgāk nekā mūsu kapitālistisko republiku savienībā, tai skaitā mūsu republikā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , RudeWolf teica:

Man vienkārši besī tas kults par militārajām mantām kā kaut ko maģiski supervērtīgu.

Ne supervērtīgu, bet sava patiesība tur apakšā ir bija. Salīdzinot tranzistorus КП904  un  2П904, likās, ka mēri kaut ko pavisam atšķirīgu. Bloku montāžas kvalitāte labāka un pat montāžas veids bija savādāks. Bija ticis rokā kaut kāds (1.klases pēc PSRS standartiem) kasetnieks, vai nu Орёл vai, neatceros īsti. Iekšas izskatījās tādas pašas kā elektronika kara lidmašīnās. Mehānika, protams 😢. Bet tas bija sen.

"Brīvājā pasaulē" arī eksistē "mil" klases radiodetaļas.

Link to comment
Share on other sites

Kādreiz cilēki lietoja bronzas cirvjus. Tad kāds uztaisīja dzelzs cirvi... Berilijs nav vienā kategorijā ar apzeltītiem tīkla vadiem. Ķirzaka demonstrē savu atpalicību un nespēju norīt to, kas tiek ar karotīti ieliets mutītē.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja par skaļruņu (ne tikai pīkstuļu) detaļām tur vairāk vai mazāk skaidrs, arī par signāla vadiem, kur tomēr daudz ko var nomērīt un pat paredzēt ietekmi uz skanējumu, tad par to pārējo es, piemēram, vienkārši neko nezinu 😜

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf
pirms 12 stundām , Jurkins teica:

Ne supervērtīgu, bet sava patiesība tur apakšā ir bija. Salīdzinot tranzistorus КП904  un  2П904, likās, ka mēri kaut ko pavisam atšķirīgu. Bloku montāžas kvalitāte labāka un pat montāžas veids bija savādāks. Bija ticis rokā kaut kāds (1.klases pēc PSRS standartiem) kasetnieks, vai nu Орёл vai, neatceros īsti.

 

Jā, sovķī militārās detaļas/aparāti bija citā kvalitātē. Pats to esmu ar foto optiku pieredzējis. Bet tas vairāk izpaudās mantām, kur bija konkrēts militārais pielietojums. Domā, ka tās tumbas ģenerālštābā virsnieki klausījās vai izlūkos caur tām veica audio ierakstu pastiprinātu ekspertīzi? vienkārši tās mantas bija atšķirīgas, jo uz tām darbojas atšķirīgi "tirgus" faktori. Vai Torijā ražotām skandām nebija tādi paši apjomu plāni kā popovenē?

 

pirms 12 stundām , Jurkins teica:

"Brīvājā pasaulē" arī eksistē "mil" klases radiodetaļas.

 

Jā, es pats tajā savā pastūzi Vishay-Dale režus izmantoju, kas esot mil spec. Tipa 2x lielāku jaudu turot nekā specenē un uz korpusa uzdrukāti nomināli, lai nav krāsu kodus jāzina. Šķiet, ka termālie koeficienti šiem bija tādi paši kā civilistu detaļām. Var jau būt, ka jamie ir izturīgāki...

 

pirms 12 stundām , 138 teica:

Par retāku konstrukciju skaļruņiem runājot, @RudeWolf, varbūt ir viedoklis par Estonia plakanajiem basiniekiem? Viņi (un visa tā tumba kopumā) performē jel cik labāk par S90? Un no kura japāņa tie ir nospiesti? (šķiet, kaut kādas Technics ar plakaniem basiniekiem esmu internetos redzējis)

 

Neesmu ne klausījies, ne mērījis, tāpēc neko prātīgu nevarēšu pateikt. Nedomāju, ka tehnoloģiskais līmenis tajā laikā piedāvāja īpašus brīnumus.

 

pirms 5 stundām , drunk_lizard teica:

veel kaut kur vareeja palasiit par apzeltiitajiem tiikla vadiem, supravadiitspeejas kabeljiem, svarovski kristaaliem un iipasjiem koka deeliisjiem.

nu tu mani saprati?

 

Es tikai sapratu to, ka gana augsta tehnoloģija, ir neatšķirama no maģijas. Es tak nemetu kaut kādas teikas par to, kā klausītāja bērnības traumas tiek atsāpinātas, satiekoties ar berilija liegajiem glāstiem. Iemetu mērījumus, pat trešās personas, nevis allaž melīgā ražotāja. Reku viens no vadošajiem pro audio skaļruņu ražotājiem piedāvā berilija kompresijas draiveri. Ja viss, kas paceļas līmeni virs širpotreba tiek kristīts par laumiņu putekļiem, tad nu... bēdīgi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , RudeWolf teica:

vienkārši tās mantas bija atšķirīgas, jo uz tām darbojas atšķirīgi "tirgus" faktori

Piekrītu par pārējo rindkopu, bet šo īsti nesapratu.

Plāns, nujā, bet kaut kādai nultās klases audio vienībai, kura maksāja, piemēram, 700 rubļu, taču nevienā brīdī netika paredzēts tāds ražošanas apjoms kā pirmās vai trešās klases malkai?

Turklāt, plāns taču nenozīmēja piepildīt rūpnīcu noliktavas un pagalmus ar kaudzi. Lasīju par vienu septiņdesmitajos ražotu polietilēna airu laivu (jā, airu laiva nav audio, bet stāsts par plānu), kurai reālie ražošanas apjomi bija par kārtu vai divām mazāki nekā sākotnēji plānotie, jo tirdzniecības tīkls rūpnīcai tās laivas pasūtīja niecīgos apjomos.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Padomiņš vaig.

Ko var iesākt ar Bang & Olufsen MCL 2 AV (Type 2026) un Beolink Passive (Type 1656), ja nav nekā cita no tās sistēmas?

Ir iespēja ieķert pa sviestmaizi, bet vai vajag?

Izlasīju šo bet neko daudz nesapratu:

https://www.beoworld.org/prod_details.asp?pid=978

https://beocentral.com/beolinkpassive

Es varu šos divus krāmus saspraust kopā un izmantot kā pastūzi bez Beocentral vai Eye vai pārējiem tiem brīnumiem, vai nē?

Ir reālistiski atrast priekš viņiem piemērotu barošanas bloku?

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf
Pirms 41 minūtēm , 138 teica:

Piekrītu par pārējo rindkopu, bet šo īsti nesapratu.

 

Par tirgus faktoriem runāju - civilistu vs. militārās preces. Es piekrītu, ka sovķī militārajiem labumiem pamatoti bija labāka slava, nekā tam pašam, ko ražoja civilistu tirgum. Sadzīsi ar āmuru skrūves karatehnikai, dabūsi pantu par valsts nodevību. Nopirki S90 ar tādām skrūvēm? Nu neko, pārlasīsi pats un strādās tāpat. Jāņem arī vērā konkurences apstākļi, kuru iekšējā tirgū vienkārši nebija. Tai pat laikā militārā tehnika konkurēja ar rietumiem. Nu vismaz uz papīra...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tātad, "militārās rūpnīcās" ražotām deviņdesmitniecēm skrūves ar āmuru dzina retāk nekā citās rūpnīcās, bet dažkārt tomēr dzina, jo tās tomēr bija deviņdesmitnieces, nevis militārā tehnika?

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Es teiktu, ka tajā brīdī, kad militārā rūpnīca taisīja deviņdesmitnieces, tad tā nebija militārā rūpnīca. Ja vien nebija paredzēts, ka šīs deviņdesmitnieces tiks izmantotas propagandas saukļu pārraidei gāzu medijā pāri savienības robežai.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Vai šī kaste nevarētu būt Vermona un vai nebij tā ka uz tur esošajiem skaļruņiem ir neliels lampu audiofīlu kults līdzīgi kā uz Lomo skaļruņiem?

audio-video-dvd-sat-audio-dynamics-34407418_800.thumb.jpg.395e7a8f460e8a83b9016c9cfca87ae3.jpg

Labots - 138
Link to comment
Share on other sites

Ja žurkas nav tur visu sagrauzušas, iespējams, kādam tie skaļruņi varētu būt lielā vērtē. Tik ej nu atrodi to personu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Corey teica:

Redzot šo, vienkārši degu maksāt nodokļus :superman:

https://izsoles.ta.gov.lv/izsole/001c174b-e2eb-4bd1-b7b1-1da40c66f50e

Aww, paldies! ❤️

 

Citēt

Vērtējamās4 gb lustras GLASHUTTE LIMBURG 5333ir paredzētas lietošanaikvalitatīva telpu apgaismojuma nodrošināšanai, modelis 1970. gadu. Izmantojot vērtētāju rīcībā esošo informāciju tiek pieņemts, ka tās irizgatavotas un ievestas Latvijā 2013. gadā,ražotas Eiropas Savienībā (Vācijā)ar atbilstošiemkvalitātes rādītājiem, navuzstādītas darbībai, apskates laikā atrodas iepakojumos telpās uz grīdas nekustamajā īpašumā Pils laukums3, Rīgā. Objekts vizuāli ir identificējams kā jauns, rūpnīcas iepakojumos, ražotsvismazpirms7 gadiem, nav lietots, ko apstiprina vērtējuma pasūtītāja pārstāvja sniegtā informācija,navveikti montāžas un pieslēgšanas darbi, kā arī testēšana.Tiek pieņemts, ka Objekts irdarba kārtībāun nav bojāts. Slēdziens par Objektatehnisko stāvokli uz novērtēšanas brīdi vērtētājiem nav iesniegts –iespējami slēptie bojājumi.Plašsaziņas līdzekļos identificāt līdzīgas lustras ar pašreizējiem cenu piedāvājumiemvērtēšanas gaitā nav izdevies. Izvērtēt pastāvošo jaunu un lietotu analogu lustru tirgussituāciju unizmantot šo informāciju aprēķiniem ar tirgus pieejupilnā apjomā nebijaiespējams. Tika noteikta Objekta jaunaaizvietošanas vērtībaun konsultējoties ar nozares speciālistiem ņemts vērāieteikumsObjektarealizācijai piemērotatlaides.Savukārt, pielietojotizmaksupieejutika izvērtēti iespējamievērtību ietekmējošie faktoriun attiecīgas vērtības izmaiņas.Apsekošanas gaitā Objektsnav pārbaudīts darbībā, tehniskais stāvoklis un nolietojuma pakāpe tika noteiktivizuāli, ņemot vērā un analizējot vērtējuma pasūtītāja sniegto informāciju.Nav radušās šaubas par iekārtuspējupiedalīties saimnieciskajā darbībāpēc nozīmes, navnepieciešamipapildus finanšu ieguldījumi remontdarbos.Vienīgā acīmredzamā nepilnība –gaismas elementi funkcionāli novecojuši (nav LED lampas)un jāmeklē risinājumi.Prognozētais Objektadarbības laiks,bez ievērojamiem finanšu ieguldījumiemlīdz 30gadiem,ja tie tiekekspluatēti pēc nozīmesdarbībā kā lustras. Pašreizējā glabāšanas režīmā, iepakojumos, normālos apstākļos un telpās, pie normālas temperatūras, lustrasvar atrasties arī100 gadusar iespējamu fizisko nolietojumu 1 % gadā, kas tas arī ir pieņemts aprēķinos.Analogu lietotu Objektupiedāvājums plašsaziņas līdzekļos vērtēšanas gaitānetika atrasts. Piedāvājumosir pieejami līdzīgipēc cenu līmeņa,modernāki, mūsdienīgākirisinājumi. Informācija, kas tika iegūta no vērtējuma pasūtītājiem, viņu piesaistītajām personām, plašsaziņas līdzekļiem ir pieņemta un uzskatāma par ticamu.Aprēķini balstās uz ekonomiskiem apstākļiem, kuri eksistēja vērtēšanas datumā,un neiekļauj pēkšņas izmaiņas ietekmi uz vērtību.Notikumi vai darījumi, kas notikuši pēc novērtēšanas datuma, vai par kuriem informācija saņemta pēc atskaites nodošanas, nav ietverti vērtējumā un vērtētājs par tiem nenes atbildību.Objektavērtība ir aprēķināta ar pieņēmumu, ka tas tiks izmantotsfunkcionāli paredzētajā veidā,pilnā komplektācijā, pēc nozīmes, pie esošā noslogojuma, tiks uzturētsdarba kārtībā.Aprēķinot kustamās mantas tirgus vērtību, ņemti vērā sekojoši faktori:izgatavošanas gads;ekspluatācijas sākuma gads;spēja funkcionēt, novecojums;noslogojuma pakāpe;ekspluatācijas režīms un apstākļi;apkopes un remonta kvalitāte;vispārējais tehniskais stāvoklis;pārdošanas iespējas –pieprasījums tirgū;kvalitāte uz vispārējā tirgū piedāvājamā fona;fiziskais un morālais nolietojums;valsts izgatavotāja;ražotāja zīmols un vieta nozares tirgū;komplektācija;kilometrāža, nostrādāto stundu vai funkcionālo darbību skaits;apkalpojošā personāla kvalifikācija, atrašanās vieta, apstākļi;informācijapar objektavēsturi, tāspieejamībaun caurskatāmība, apjoms, kvalitāte u.c.Vērtējot pieņemts, ka nav īpašu apstākļu, kas pazemina objektavērtību un tie var tikt atklāti tikai ar speciālām inženiertehniskās izpētes metodēm.

Tas ir tikai viens paragrāfs no novērtējuma, kurš kopā ir 35 lpp.

Ja jūsu dzīvē ir kanceļarīta deficīts, iesaku izlasīt visu, pietiks kādam laikam.

 

Atejot no sajūsmas par literārajām kvalitātēm, teksta būtībā mani izbrīna tikai viens - ja cenas nav atrodamas "plašsaziņas līdzekļos", tad huļi nevarēja pajautāt izplatītājam, cik jaunas maksājušas, vai, galu galā, paskatīties iepirkuma dokumentos, par cik pirktas? Vai tas neatbilst Procedūrai?

 

Bet par pašām lustrām - trīs štukas par brendīgu lustru, kurai karāties pils gaitenī, nav nekas īpašs. Ja tas novērtējums, lai cik neticami tas būtu paskatoties uz novērtējuma stilu un metodēm, korelē ar īsteno vērtību - nu tad jauna varbūt maksājusi piecas vai desmit gabalā. Arī nekas tāds.

Nu, nopirkās dažas par daudz un nolikās noliktavā. Jums nekad nav gadījies nopirkt pāris tapešu ruļļus par daudz?

Link to comment
Share on other sites

Ļoti izsmeļoš aprakst kaut kādam diy cik izskatās :D  visus apspēlēja ..a kas iekšā ?    

Capture22.JPG

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , osscar teica:

kaut kādam diy cik izskatās

DIY mēdz izskatīties arī sliktāk. Šis tiek dēvēts par "ražotu", no "ražota" varbūt varētu gribēt mazliet vairāk smukuma, jā.

 

 

Ko @kevins uz aci saka par šīm kastēm?

Te ir zāģēts uz dullo vai rēķināts kaut kas?

 

 

audio-video-dvd-sat-audio-dynamics-34155660_800.jpg.2f9e08f023e6dbc7b0d6f7668e32ed13.jpg

audio-video-dvd-sat-audio-dynamics-34155661_800.jpg.6f284de1d77222652c0a597aea22ce07.jpg

audio-video-dvd-sat-audio-dynamics-34155662_800.thumb.jpg.8eafd0f83912bb6d4b33f521123102b8.jpg

Screenshot_2020-07-31_15-32-52.png.313eb31f3a4e6a8f7f7fe21de8baaffe.png

audio-video-dvd-sat-audio-dynamics-34228715_800.jpg.bb7a509913652c4284b517477c202d04.jpgaudio-video-dvd-sat-audio-dynamics-34228716_800.jpg.66db06c4464e0ddbb6b2d0e926b4ed69.jpgaudio-video-dvd-sat-audio-dynamics-34228717_800.jpg.ae6dd163684a743189ee7ef13a877867.jpg

 

Screenshot_2020-07-31_15-34-45.png.0879197d520867343bdd897d2e27b235.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nu -- nets ir pilns ar raseejumiem, ir ruporu modeleesanas softi, kautkas jau tur varbuut arii sanaak. ja es pareizi saprotu, tad man pat ir aizdoma, kursh pilsonis juurmalaa shos ik pa laikam ( dazaadus ) taisa un peec tam tirgo ......

tikai kam taadu 80-200hz ruporu vajag ? 80-90tie gadi kakbi beigusies , kad nekaa nebija un vajadzeeja kautko lai grab ....  cilveeks vienkārši treneejas un kko taisa ..nu ..lai jau veicas

Labots - kevins
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , kevins teica:

man pat ir aizdoma, kursh pilsonis juurmalaa shos ik pa laikam ( dazaadus ) taisa un peec tam tirgo ......

Taisīt un par šādu cenu tirgot, tur vispār sanāk materiālus un pusdienas nosegt?

Link to comment
Share on other sites

  • Gestapo changed the title to ss.com reklāmas pērles

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...