Jump to content

ss.com reklāmas pērles


repsih
 Share

Recommended Posts

Nu tak sūdu sūdi. Es šādu komplektu pa brīvu atdevu uz laukiem. Āriju izmetu misenē. Šūplādes bij pat 2 ar sendasta galvām. Pastiprinātājs un tuneris ir bēdu ieleja. Tur 200 jāpiemaksā, lai kāds savāktu. :D

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Racer teica:

Nu tak sūdu sūdi. Es šādu komplektu pa brīvu atdevu uz laukiem. Āriju izmetu misenē. Šūplādes bij pat 2 ar sendasta galvām. Pastiprinātājs un tuneris ir bēdu ieleja. Tur 200 jāpiemaksā, lai kāds savāktu. :D

Nu nav tik traki. Ir daudz entuziastu. Krieviņi joprojām saka, ka 101-ais komplekts ir labākais, kas tapis Radiotehnikā. Elegants, funkcionāls un priekš tā laika un iespējām tehniski pieņemams. Platinieks, manuprāt, pavisam simpātisks. Krievzemē tūnerus pārbūvē uz 88-108MHz un taisa autentiskas skalas ar īstajām frekvencēm. Ja aparāts būtu tik slikts, neko tādu nedarītu.

Labots - raivix95
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , raivix95 teica:

Krievzemē tūnerus pārbūvē uz 88-108MHz un taisa autentiskas skalas ar īstajām frekvencēm. Ja aparāts būtu tik slikts, neko tādu nedarītu.

Aparāts ir slikts! Es biju pārtaisījis uz 88-108. Ņemot vērā, ka man radiolieta na sveša, pārtaisīju nevis pa vienkāršo, bet arī mainot kontūrus un tinot spoles, skaņoju ar augstfrekvences ğeneratoru. Tur normālu rezultātu dabūt nevarēja, jo izstrādāts jau bij nepareizi - tai laikā FM jeb 66-88 bij eksotika un nebij pieprasījuma, pārsvarā bij vidējie un īsviļņi. Attiecīgi arī izstrādātājiem pieredze par šo nekāda. Nemaz nerunāsim par stereo signāla formēšanu un dekodēšanu. ;)

Tas, ka krievi čurā bixēs un nostaļğē par PSRS, kur uz kopējā bardaka fona Baltijas valstu rūpniecība skaitījās kvalitatīva, ir cits stāsts...


P.S. Vienīgie sakarīgie bij Viktorija un vēlāk Lubava, kas bij paredzēta uz kuğiem, tur bij normāli radiotrakti.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , Racer teica:

Nemaz nerunāsim par stereo signāla formēšanu un dekodēšanu.

Ritumu stereo dekoderus pirku Latgalītē un liku iekšā. AF bloks pārskaņojās eleganti, notinot spolēm vienu vijumu un izmetot  vai nomainot koņus blakus trimeriem, pēc konkrētās situācijas, pēcāk pieskaņojot trimerus raugoties, lai tie nebūtu izgriezti galējās pozīcijās.   Pastūzis ar tembru bloku skanēja neslikti, pārējo neizmantoju. Bet tas laiks, kad es art to nodarbojos, bija 30 gadi atpakaļ. Tagad ar šito vairs nečakarētos, ir citas tehnoloģijas pieejamas.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , ggg97 teica:

AF bloks pārskaņojās eleganti, notinot spolēm vienu vijumu un izmetot  vai nomainot koņus blakus trimeriem, pēc konkrētās situācijas, pēcāk pieskaņojot trimerus raugoties, lai tie nebūtu izgriezti galējās pozīcijās. 

Jūtību ar paskatījies pēc šīs parbūves? Es mēģināju tā maigi pateikt, ka tur vis bij slikti, jo pietrūka ~ 8 dB līdz normāla verķa jūtībai (tas ir baigi daudz)i. Esmu jua te teicis, ka man sencis līdz pat PSRS un RRR sabrukšanai bij izmēģinājumu nodaļas vadītājs un diezgan labi orientējās piedāvājumā. Tā nu nejauši ir sanācis, ka es ar šo to zinu. :) 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Stereo tur nebūs ja citādāk ? Ukv diapazonā?


A sorry iepriekš jau rakstīji ka bija bloks

 

Link to comment
Share on other sites

Es U-7111 nopirku jau gatavu bloku, cik atceros, pievienot ar nebija problēmas. Toreiz Engurē, bez kaut kādām papildus antenām, klausījos nesen uzradušos SWH, vēlāk vēl pāris komercstacijas, tiem laikiem likās kosmoss.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , aoma teica:

Es U-7111 nopirku jau gatavu bloku, cik atceros, pievienot ar nebija problēmas. Toreiz Engurē, bez kaut kādām papildus antenām, klausījos nesen uzradušos SWH, vēlāk vēl pāris komercstacijas, tiem laikiem likās kosmoss.

Vai arī tomēr T-7111?

Link to comment
Share on other sites

Varbūt. Man bija tas komplekts - augšā plates, pa vidu radio un pastiprinātājs, apakšā piepirkts klāt 2-kasešu maģis, Vega laikam, precīzus burtus un ciparus vairs neatceros :)

Vēl kādu brīdi bij kasešu Majak, dēļ savas mehānikas vienkāršības, kasete bij vienkārši jāievieto tai paredzētajā vietā, nekādi vāciņi nevarēja nočakarēties :)

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
INTRASERVERNET

Tas ir vienkarsi man nesaprotami pirkt vecas skandas pat pa EUR 400, lai ari cik jaunas, mazlietotas butu. Nee, nu laikam padomju laika stagnati un kuri it ka joprojam uzskata ka ir iespeja hn velas dzivot padomju laikos, tie ari perk. Jums maja ir ari telefons ar griezhamo ripu? Un vispar jums nevajag internetu, citadi piedrazo vidi ar padomju propagandu.

Labots - INTRASERVERNET
Link to comment
Share on other sites

Takš gribēt pārdot un pārdot nav viens un tas pats.. Var jau ielikt arī, ka par tonnu pārdod.

Link to comment
Share on other sites

darklight

Nav jau nemaz tik sliktas tās tumbas, tāpēc salīdzinājums ar telefona griežamo ripu drusku nevietā. Bet konkrētā cena, protams, neadekvāta.

P.S. Zinu vienu cilvēku, kuram ofisā stāv telefons ar griežamo ripu. Strādājošs. Var reāli piezvanīt (iekšas, protams, mainītas uz modernām, bet tā fīča, ka numuru var sastādīt ar ripu...)

Labots - darklight
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Tas veikals jaasit par taadu kraapshanu. Tas tik butu super kosmonauts, kas nopirka to karti.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kā var teikt ka skan ideāli (ja vien lācis nav uz ausīm)1761423656_Screenshot2020-11-19122314.thumb.png.1e1ce076f1422c69d8bf97a05fb98744.png

Link to comment
Share on other sites

Nu ko jūs varat visu laiku tos Radiotehnikas sūdus te cilāt. Tak lai viņi tirgo veseli kaut pa 3K viņus..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Rekur kārtīgs piemērs, kā jāliek bildes sludinājumos.264845774_Screenshot2020-12-16193607.thumb.png.0b7a0c1ccda67d41cf56b37a2b925b11.png

  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, oks teica:

Rekur kārtīgs piemērs, kā jāliek bildes sludinājumos.

Nu ja autors varbūt ar vienu kāju jau zārkā, tad radošā izpausme tāda ir kāda tā ir.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Pirms 22 minūtēm , Stasss teica:

pirkt VESA kāju..

kāju nopirkt tagad sarežģīti, bet šādu var pusstundas laikā šķūnītī uzmeistarot ar izmaksām 0,00 EUR

Link to comment
Share on other sites

  • Gestapo changed the title to ss.com reklāmas pērles

es saprotu ka tagad jauns scams vateņiem : "Wharfedale" 🤪

Capture223.jpg

 

Capture222.jpg

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , osscar teica:

es saprotu ka tagad jauns scams vateņiem : "Wharfedale" 🤪

Capture223.jpg

 

Capture222.jpg

Kā reiz ienācu šajā diskusijā lai ieliktu to pašu, pasteidzies :D

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pīkstuļi un midbasiņš rrr produkcija..domājams arī kastes..tik cik novelcene un klemmes metāla nomainītas

S-30_D-6.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

darklight

@osscar A kas tas par mistisku RRR modeli tavā bildē? S30 tas toč nav, lai gan nosaukumā tā teikts.

Link to comment
Share on other sites

Viņiem tur variācijas par S30 tēmu vienbrīd bija ļoti daudz, platākas, garākas, šaurākas, plānākas un tml. Tad sāka likt citus pīkstuļus, jo paši vairs savus neražoja. Principā ar šādiem pīkstuļiem vajadzētu būt ražotām kaut kur līdz 2000. gadam.

Link to comment
Share on other sites

jā tur bija visādas uz 5.1 orientētas etc..

man ir šādas ( tikai šīs ir psc ku smagas) ar tādiem pat pīkstuļiem tikai zelta:

DSC09452.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...