Jump to content

ss.com reklāmas pērles


repsih
 Share

Recommended Posts

ceru ka nesamaksāja tos 350 :D kādreiz pa 40 Ls tirgoja :D imho nav tur nekas tāds...lai maksātu  to piķi...ne tur 250W nekā...no tiem mazajiem trafiem :D 

Bet nu tā Kaspara apskati vienkārši "lauž" smadzenes...nu ja nav tehniskas pamatzināšanas..nav  ko apskatus taisīt.

Link to comment
Share on other sites

Tas runas stils mazliet atgādina Jāni "Atmiņas ūdeni" Pļaviņu.

Link to comment
Share on other sites

raivix95
pirms 3 stundām , osscar teica:

ceru ka nesamaksāja tos 350 :D kādreiz pa 40 Ls tirgoja :D imho nav tur nekas tāds...lai maksātu  to piķi...ne tur 250W nekā...no tiem mazajiem trafiem :D

Bet nu tā Kaspara apskati vienkārši "lauž" smadzenes...nu ja nav tehniskas pamatzināšanas..nav  ko apskatus taisīt.

Nuu.. ne vienmēr vajag plātīties ar RMS jaudām un kondensatoru kapacitātēm. Man interesanti paklausīties parastā jūzera viedokli par tehniku. Nekur nav teikts, ka tas ir apskats. Vienkārši cilvēks uzfilmē savu ieguvumu un viedokli par to.

Labots - raivix95
Link to comment
Share on other sites

es jau neplātos, vienkārši gribu redzēt kā var izspiest 2x250W uz 8 omi no tā elerada 😁

 

bet reckāds diy ir ssā - cena 25. nezinu japakauklējas pa 20 dēļ kastes var paņemt ja tiešām viss no bieza alumīnija.

 

 

Capturess.JPG

Link to comment
Share on other sites

@osscar, šito es esmu redzējis dzīvē, tieši gribēju tev rakstīt :)

Jā, tiešām visas sienas ir no bieza ( >=5mm) alumīnija. Kaste ir zvērīga. Starp citu, pat tie uzraksti uz priekšējā paneļa ir iefrēzēti/iegravēti.

Džeks pats esot nopircis pa 20 ar cerību dabūt dziesmā, aizstiepis uz Lubānas ielu, Lubānas ielā esot teikts ka nav vērts taisīt (jeb ka "neatmaksājas" vai kkā tā).

Link to comment
Share on other sites

Tos 300w sludinājumā viņš nav pats izdomājis, kastei uz pakaļas ir 4 jack ligzdas no kurām divām katrai klāt ir iegravēts "150 - 4", vienai "300 - 8" (tilts?) un vienai nekas :rolleyes:


Pirms 3 minūtēm , osscar teica:

Nu tad jau pa 20 atdos 🤣

Jup, man bija gatavs par 20 atdot :good:

Link to comment
Share on other sites

@raivix95, tev ir jūtūbera potenciāls.

Citēt

Nu ko džeki, labvakar! Vai dāmas. Pat ne dāmas, bet džekenes. Nu ko, sāksim vēlreiz. Nu ko, džeki vai džekenes

:rofl:

 

pirms 4 stundām , osscar teica:

ja nav tehniskas pamatzināšanas..nav  ko apskatus taisīt.

Techmoan tīri labi sanāk. "Labi" ja ne citā nozīmē, tad vismaz tādā, ka atrodas ne mazums cilvēku, kas to skatās.

Te - 3 minūšu video, kurā aparāts pat netiek atvērts vaļā - mjā, pašķidrs kontents. Bet ko gan es zinu, arī daudz sliktāku bezsaturīgu vārīšanos cilvēki mēdz skatīties (populārākie Latvijas jūtūberi tam ir krāšņs piemērs), man par nebeidzamu izbrīnu.

Link to comment
Share on other sites

vienam mūs biedram arī ir kanāls šo to pajauc - techscrew :TBS:

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nav jau onligāti kautkas jājauc vai jātaisa vaļā. Lielumlielai daļai cilvēku maz ticams ka interesē kas kastē iekšā un diezvai skatīsies video kur kāds jauks vaļā un apospriedīs sastāvdaļas. Drīkāk interesēs kā skan, kā lietot utt.

Ja orientējas uz kādiem elektroņiķiem tad jau var jaukt. 

Link to comment
Share on other sites

attaisot vaļā reizēm redz kādus sūdus tirgo pa kosmosu - feikie tvīteri, viens kondensators tumbu filtrā ut.t...man patīk tāds saturs. 

Tādus marketologu vido lai skatās tie kuriem patīk, kad čurā virsū un saka ka tas ir silts lietus :D 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , osscar teica:

vienam mūs biedram arī ir kanāls šo to pajauc - techscrew :TBS:

Ahā, tad lūk priekš kam to presi pirka :shiftyninja:

 

Spoiler

 

 

Ceru sagaidīt preses video ar deviņdesmitniecēm!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , AndrisBB teica:

Lielumlielai daļai cilvēku maz ticams ka interesē kas kastē iekšā un diezvai skatīsies video kur kāds jauks vaļā un apospriedīs sastāvdaļas.

Bet pastāsti man, kā cilvēkiem interesē tas, kā tiek filmēta kaut kāda kaste un kaut kas randomā par viņu stāstīts? Visi tie unpacking video, piemēram. Nu kā tas strādā? Kāpēc cilvēki to skatās????????

Personīgi man pat putnu vērošanas video šķiet daudz aizraujošāki.

 

Pirms 53 minūtēm , osscar teica:

feikie tvīteri, viens kondensators tumbu filtrā ut.t...man patīk tāds saturs. 

Pat ne obligāti tas, bet nu kaut vai kā Techmoan, "lūk, te mums ir sapuvusi siksna, lūk šādi mēs uzliekam jaunu siksnu", "lūk, te ir tāds un tāds oriģinālas konstrukcijas mehānisms, kurš dara to un to", utt. - es saprotu, ka šāds saturs nav nekas advancēts un varbūt tu to neskatītos, bet tas ir kaut kas puslīdz izglītojoši izklaidējošs, ko cilvēkam ar nekādām vai nelielām tehniskām zināšanām var būt saistoši paskatīties.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 37 minūtēm , 138 teica:

cilvēkiem interesē tas, kā tiek filmēta kaut kāda kaste

Cilvēkiem viskautkas interesē. Man pēdējā laikā patrīk skatīties video, kur kāds cits skatās video un tad komentē. Pilnīgi mierīgi pats varētu skatīties to video pa taisno, bet tā interesantāk :D

 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , AndrisBB teica:

Man pēdējā laikā patrīk skatīties video, kur kāds cits skatās video un tad komentē

Šajā žanrā kaut kas ir, piekrītu.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , AndrisBB teica:

Man pēdējā laikā patrīk skatīties video, kur kāds cits skatās video un tad komentē.

Galvenais to nepāvērst par pamtpiegājienu daudzām izdarībām, piemēram, sex utt. ;)

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , AndrisBB teica:

Tādu žanru gan vēl neesu manījis.

Nu tad lasīt vienreiz iemācies! :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Imbaw0rld teica:
Pirms 6 minūtēm , Racer teica:

iemācies!

tu ar noteikumus par pēdējā posta citēšanu :D

Vai ne?

Link to comment
Share on other sites

Dažkārt citēju, jo te viens otrs mīl pamainīt sevis rakstīto, bet nu aizrādījums pieņemts. :D  

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
pirms 9 stundām , osscar teica:

vienkārši gribu redzēt kā var izspiest 2x250W uz 8 omi no tā elerada

Ne gluži tā. 250W ir tiltā, tātad mono. Trešdaļu kastes aizņem trafs un elektrolīti - 2x 10 000.

Man tāds aparāts mājās kalpo jau 30 gadus.

Uz 8 omu slodzi ir tīri 2 x 100W sinusoīda. Savā laikā uz tiem 100W bija uzrādīts kropļu koeficients 0,0005.

Man ir arī shēma šim aparātam, ja kādam interesē.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Imbaw0rld teica:

Dažkārt vajadzētu piedot grēkus

Šito tikai baznīcā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , Stepselis teica:

Ne gluži tā. 250W ir tiltā, tātad mono. Trešdaļu kastes aizņem trafs un elektrolīti - 2x 10 000.

Man tāds aparāts mājās kalpo jau 30 gadus.

Uz 8 omu slodzi ir tīri 2 x 100W sinusoīda. Savā laikā uz tiem 100W bija uzrādīts kropļu koeficients 0,0005.

Man ir arī shēma šim aparātam, ja kādam interesē.

 

to trafu serdes uz aci neko lielākas par RRR standartu nav, ok īslaicīgi varbūt arī ir ir tie 100W ( 200W tīri = 400w no tīkl stabili - ja 250 tiltā - tad 125W uz 4 omi , tas jau liecina ka barošana nevelk konkrēti , jo būtu jābūt vismaz 180W) .  0,0005 izklausās pēc zinātniskās fantastikas..bet nu labi. shēmu vari iemest. interesanti. 2x10000 nav nekas pārdabisks ..kādreiz teica 1000 uz katriem 10W.  tātad 20 000 katrā plecā.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Ta šis arī neatlaiž?

Nu lūk.. šitā rodas kuiņa, kad necitē..

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 18 minūtēm , osscar teica:

ok īslaicīgi varbūt arī ir ir tie 100W

Arī ilglaicīgi. Neskaitāmas skolu zāles visa vakara garumā piebļautas nopietni (ar Ļeņingradas 15'' skaļruņiem).

A3, tāpēc divās daļās.

 

 

PA-250-2.jpg

 

PA-250-1.jpg

Labots - Stepselis
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , Imbaw0rld teica:

Dažkārt vajadzētu arī citiem piedot grēkus, jo ir savi iemesli ;)

Te jau mesli, ne iemesli, bet tas nu tā.

Link to comment
Share on other sites

Biedri, kas mākat pastūžu shēmas - cik homeopātiska ir patiesības daļa šī sludinājuma pēdējā teikumā?

Jā, mani neizbrīna teksti "labākais savā klasē" pie jebkura vintāž lūžņa/malkas, šoreiz pārdevējs savā radošumā ir bijis vēl drosmīgāks, bet..

 

Par viņa, iespējams, tuvu radinieku WP-9440 iekš hifiengine ir šāds komentārs:

Spoiler
Citēt

This is a really interesting design. It has 32 MT-200 17A 35Mhz output transistors. 16 per channel =2SA1295/2SC3264. the odd part is is that it is a 4npn and then 4pnp output section with predrivers... and then a second complete output section, complete with predrivers..run in parallel! two complete output sections, run in parallel. It's one of those things that is stated to be a no-no. Yet it works. Fairly high bias, blows hot air all the time, and very limited feedback.

The input section seriously hampers (totally kneecaps it!) the design and keeps it safe from pro level flubs and mistakes. It can be made into a single ended (input) high end audio amplifier by basically removing the entire op-amp based input board, and running a cap coupled input with some minimal pf level and resistance to ground. To use the input cards to make a passive input section. THEN it sounds great for high end audio. The amp is single ended (input) so loose the balanced input (opamp based), it's crap anyway.

What you get in return, is a 500w@0.05% 8 ohms/650w@0.1% 4 ohm/dual mono/fan cooled/high class a/b bias/low negative feedback ---audio amp. This thing will consume nearly 2200 watts when at full gallop. See images on the net for the japan spec unit, which is identical--those are the numbers listed. The euro and us spec units are de-rated, with regard to published numbers.

It is mostly, apparently (internet talk), regarding the output stage... a Technics 'audiophile' (SE-A3MKII) amp. In this case...doubled up into parallel output sections, with 50% more capacitance (120,000uf at 95V rails!) and beefier transformers. If it did not have the tunnel ram heatsink assembly, the air cooled heatsinks and frame would run the amplifier up to about 110lbs from it's approx 75lbs as a pro fan cooled amp.

All in all, an interesting and almost rare amplifier. I supplied the schematic after purchasing it, as I had just found a mint unused 9440 for almost nothing.... and maybe others will find this amp as interesting and worthy of modding out for the fun of it.

So yeah, high end audiophile design, which has been altered to be used as a pro amplifier. Ditch the pro crap mods....and make it back into something useful.

 

Tas man liek aizdomāties - varbūt arī WP-9220 konstrukcijā ir kaut kas īpašs unvai kruts?

 

Screenshot_2020-08-15_00-28-48.png.9684e29aedd9bb134a2c61e8093f518c.png

 

Link to comment
Share on other sites

spameris
pirms 15 stundām , raivix95 teica:

Lūk, arī nonācis pie jaunā saimnieka

 

 

Ui, man tāds bija pirms gadiem ~20 kad solā disenes spēlēju, baigais mēsls, likās pat tad,  karsa nenormāli  un reizes 5 tika nokurināts uz bumsiku laižot :D

Link to comment
Share on other sites

tas Ramsa izskatās ok, tikai tur visādas speciālas RAMSA  mikrenes/moduļi un izejā praktiski nedabūnamie Sankeni lielie palakanie...jāskatās vai tur viss oem un kāds līkrocis  navrakājies...

redzēju vācu saitu kurš mērīts - ir ok, tīrā jauda biku mazāka ( nu ja skatās zem 1 % thd) , bet ja lieto mājai - būs ok.  Protams mājai to ventilatoru nafig novākt ja nekarst baigi.  Shēmu netā neredzēju - nu bet krietni sakarīgāka kā lētajiem PA draņķiem. imho ja viss oem - par 150 labs dīls ja vajag tos  Wattus.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , osscar teica:

Shēmu netā neredzēju - nu bet krietni sakarīgāka kā lētajiem PA draņķiem.

Par lētajiem draņķiem tu sauc mūsdienu, piemēram, Behringer lēto galu?

 

Kāds viņš pēc sakarīguma, tavuprāt, ir salīdzinājumā ar QSC EX sēriju, Ecler PAM sēriju, Yamaha P4500/P3200? Kaut kur tajā līmenī? Līdz MC2 krutumam, pieņemu, viņam paļubom kā līdz mēnesim?

Link to comment
Share on other sites

jā tādus kur shēma prasta, vienkārši opamps ieejā vai pārs traņi - daudz izejas traņi un miera strāva=0. tad vēl visādi G-H....nu tiešām lētie..nosaukumus nezinu par PA neinteresējos...pro galā jau imho tagad D klase rullē. Tas ramsa izskatās diezgan advancēts - daudz detaļu :D   yamahai bija kaut kādi vecie labie 200W pro ar pasīvo dzesi..bet tie ir tādi mājas "pro" jo priekš īstajiem jaudas par maz.  tiem kuri dzer bārā vai nelielā koncī alu, poh par thd vai to ka vents pūš....😁


https://old-fidelity.de/thread-20279.html

 

te vācietis viņu labojis, ķidājis

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , osscar teica:

pro galā jau imho tagad D klase rullē

Jā, rullēja jau 90ajos, šis Ramsa taču arī tāds ir, ne?

 

No vācieša lapas saprotu neko īpaši vairāk kā to, ka, redzu, trafs liels :D  (un problēma nav valodā, būtu tas viss angliski krieviski latviski - saprastu tieši tikpat).

Kas ir G-H, man arī, protams, nav ne jausmas.

 

Varbūt tev izdodas pamanīt - vai viņam gadījumā nav limiters, kas neļauj klipot? Dažiem sakarīgākiem PA pastūžiem ir, no nosauktajiem - QSC EX sērijai.

 

Pirms 14 minūtēm , osscar teica:

tiem kuri dzer bārā vai nelielā koncī alu, poh par thd vai to ka vents pūš

Par ventilatoru, protams, poh (precīzāk, būtu slikti, ja būtu poh, ka nepūš), bet par thd tā vis nesaki.

Link to comment
Share on other sites

nu 90 jau vēl D klase nerullēja, kau to izdomāja sen senāk...G H - tas ir kad ir vairākas barošanas līnijas - 30V - 60V un viņas slēgājas vai arī "dinamiski" mainās atkarībā no izejas jaudas...tas ļauj uzlabot efektivitāti...kaut parametri protams ir sliktāki. Ramsa nav D klase 100%. Vācu lapa labi tulkojas vismaz man...domu var saprast. es neesmu baig pētījis pA segmentu - jo tas mani neinteresē - cik zinu kevins savus basiniekus grabina ar PRO ampiem.  Man tāda jauda nav vajadzīga - jo telpā man vairāk par pāris W nesanāk uzgriezt ikdienā. Es pat teiktu 1-3W +-

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , osscar teica:

Vācu lapa labi tulkojas vismaz man...domu var saprast.

 

Vārdus es saprotu arī bez mašīntulka, piemēram

Citēt

Man erkennt, dass hier wegen nicht vorhandenem Clipping noch einiges an Luft nach oben ist, denn etwa 250W+/8R sollten etwa drin sein.

 

Redzams, ka šeit dēļ klātneesoša klipinga (t.i., "tā kā nav klipinga"), vēl drusciņa pie gaisa uz augšu ir ("ir hedrūms"?), tātad apmēram >=250W/8ohm (kas gan cits ja ne omi varētu būt domāts ar "R") tur vajadzētu būt iekšā.

 

- bet domu ne vienmēr. Labi, palasīju, nav tās domas tur arī necik daudz, pirmīt nobijos ieraugot līknes un pat nemēģināju lasīt :D

 

Pirms 19 minūtēm , osscar teica:

Ramsa nav D klase 100%.

Tātad, viņš ir AB?

Link to comment
Share on other sites

  • Gestapo changed the title to ss.com reklāmas pērles

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...