Jump to content

ss.com reklāmas pērles


repsih
 Share

Recommended Posts

skatot pēc līknēm jā domāju 100 %

Link to comment
Share on other sites

raivix95

Kas šis par debesu brīnumu? Nekas līdzīgs līdz šim nebij redzēts. Dvuhpolosnaja AC baigo skaidrību nerada.

 

Screenshot_20200815-200840.thumb.png.7ea0ce9a12abbcb7bb026e8e574f4d92.png

 

Screenshot_20200815-200844.thumb.png.c2bf06ea38c1b7c3bb0074aaed8f5c90.png

Labots - raivix95
Link to comment
Share on other sites

Nekas īpašs, nav vērts pirkt, bet nu salikums bij interesants. Kasešnieks bij mēsls un pogu mehānika kliboja.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Racer teica:

Kasešnieks bij mēsls

Sliktāks nekā Rīga-310 vai tikpat slikts?

 

No padomju bumbokšiem ir divi, kurus pat padomju tehnikas heiteris es meibī nopirktu, ja tie man skrietu pretī pa lēto, tīri viņu piedūrīguma dēļ - VEF-284, bildē tas lejā pa kreisi, un tas kaut kur Krievijā ražotais, vai nebija uz O burta, vislielākais no padomju viengabala bumbokšiem, tiešām šī vārda cienīgs vismaz vizuāli.

Tos krievus es šad tad redzu eseskā, bet VEF-284 nekad, kaut gan viņa māsas Sīringas šad tad parādās. Varētu tā būt, ka 284 ir ļoti īsu brīdi 80to beigās ražota un nelielā skaitā saražota raritāte, līdzīgi kā tā RRR divkasešu deka?

 

 

 

vef%2520magnetola.png

 

 

Arī še bildē redzamais VEF Sigma, nenoliegšu, ir tīri prikolīgs ķieģelis (tā alumīnija reste, mmmm, un tā cietā melnā plastmasa kā septiņdesmito gadu Spīdolām (tās ar koka imitācijas priekšu - arī bezgala elegants krāms), mmmmm), bet pārāk retro priekš manas subjektīvās gaumes. Vai viņam gadījumā nebija pat tīri ciešama mehānika?

Link to comment
Share on other sites

Šķiet sigmām mehānisms bija ungāru....metālā....vef 284 ar liekas neražoja masbeidā..bet bija vef 287 divkasetnieks.  Pašam hoja skolas gados viss no vefa 😁 jo sencis strādāja vefā.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

raivix95
pirms 7 stundām , 138 teica:

Sliktāks nekā Rīga-310 vai tikpat slikts?

Varbūt kasešnieks nebij labs, bet dinamikas bij cienīgas, vēl tagad man garāžā skaidenes korpusā viņas skan. Reāli tīrs skanējums, vai arī manējām vienkārši mazs noskrējiens. Pirms izjaukšanas 310-to Rīgu tiku ierūcinājis. Kasešnieks vēl griezās un tajā burkšķī varēja pat kaut ko saklausīt.

Link to comment
Share on other sites

2020.08.14. , 23:03, Stepselis teica:

A3, tāpēc divās daļās.

aha... t.s. Murina pastiprinātājs... visticamāk labākais, kas Radiotehnikā radīts, ņemot vērā pieejamo detaļu bāzi... savulaik esot ar ovācijām uzņemts dīķa tajā pusē...

un parametri tik tiešām kā no zinātniskās fantastikas lauciņa, bet nebūs arī dikti melots, jo katrs no izgatavotajiem ekseplāriem tika individuāli "pietjūnēts", lai sasniegtu iespējami labākos parametrus, līdz pat tam, ka ielodētās pretestības paloka uz vienu vai otru pusi, kāmēr thd nokrītas... protams, ja var ticēt ampa autoram... :biggrin:

mums ar kolēģi jau vairākus gadus ir doma uzlodēt tādu ampu, tikai ar mūsdienu detaļām... zinu, ka nevajag, bet gribās... lai gan tālāk par gribēšanu tā arī neesam tikuši... :mrgreen:


pirms 2 stundām , osscar teica:

vef 287 divkasetnieks

:good:

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 10 minūtēm , Athlons teica:

t.s. Murina pastiprinātājs... visticamāk labākais, kas Radiotehnikā radīts,

Jā, tā arī tajā laikā man par to stāstīja. Kalpo vēl šodien.

Daudzas balles nospēlētas.

Link to comment
Share on other sites

nu skaidrs ka savāc no tā kas bija...es vispār nezinu vai tajā laikā varēja nomērīt tos 0,0005 THD>..ar ko tad viņi mērija ? tur viss tik blīvi un trafi cepās ka bail noteikti ja spēlē balles...nezinu - nevajadzēja viņiem to PA likt nosaukumā - samazināt izejas jaudu un būtu normāls  mājas pastūzis.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 6 minūtēm , osscar teica:

trafi cepās ka bail

Kā par brīnumu, īpašu karstumu nejutu.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 4 minūtēm , osscar teica:

nu par tiem 0,0005 %

Varētu jau kādreiz sarunāt to ''paspīdzināt'', ja nebūtu slinkums krāmēt ārā no statņa (atrodas pašā apakšā).

Lai saprastu, kādus parametrus tas patiesībā uzrāda.

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

iepriekšēja  lapā Stepselis lika

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf
pirms 1 stundas , osscar teica:

nu par tiem 0,0005 % - es tikai vienam mega dārgajam ampam esmu redzējis tādus ciparus :

 

Mūsdienās arī ne tik dārgiem tas ir sasniedzams.

 

https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/review-and-measurements-of-purifi-1et400a-amplifier.7984/

 

Labots - RudeWolf
Link to comment
Share on other sites

teorētiski jā, pat vienkāršs A klases ala pass f5 1w var izdot ar tik zemiem kropļojumiem. D klase mani neuzrunā, nespēju pieņemt izejā tos 100mV AF drazas :D

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf
Pirms 8 minūtēm , osscar teica:

teorētiski jā, pat vienkāršs A klases ala pass f5 1w var izdot ar tik zemiem kropļojumiem

 

Bet uz 257W var?

 

Purifi 1ET400A Class-d Amplifier Module Power into 4 ohm Audio Measurements.png

 

Pirms 10 minūtēm , osscar teica:

D klase mani neuzrunā, nespēju pieņemt izejā tos 100mV AF drazas

 

Nav tā, ka pie 500kHz un 1MHz tas amps redz vairākus megaomus? Es arī agrāk raustījos, bet nCore mani pārliecināja tīri no klausīšanās testiem. Nebija kur piesieties... Tagad man skandas taisās uz FA253 platēm.

Link to comment
Share on other sites

protams, ka nevar :D un man arī tādu jaudu nevajag - man parasti kā jau  rakstīju ap 1,5V rms izejā ikdienas klausīšanās režīmā.

Ok, tad jau iemetīsi atskaiti , kad būs gatavs :D  

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

man jaunībā bija šitais kasešnieks, ko laidu caur kaut kādu ''vega'' 25 w pastūzi uz rrr s50 tumbām, 1988. gadā tas bija kruta ......

 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 19 minūtēm , alusbundza teica:

''vega'' 25 w pastūzi

pastūzis bija mēsls ................................., kasešnieks tīri labs, pat vienā disenē no tā kasetes atskaņoja

Link to comment
Share on other sites

pirms 20 stundām , snukurins teica:

RRR,Rīga 110 gan vizuāli pārāks gan skanēja labāk par 100%.

Pilnībā piekrītu.

Link to comment
Share on other sites

310. Rīga bija pilnīgs mēsls - nenostrādāts līdz galam un palaists tautās, jo bija termiņi. Man bij 2 gab jaunas - bruka nost viss pēc kārtas - nav pat jēgas uzskaitīt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 55 minūtēm , snukurins teica:

sanāca man trīskasešnieks.

Mēģināji Lapinski izpogāt?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

raivix95
Pirms 59 minūtēm , snukurins teica:

Nu 80-90 man bija pamatīga audiokolekcija.Uz Rīgu pēc muzikas nebraucu.

Kur tad dabūji? No rādžiņa kasetēs rakstīji?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, snukurins teica:

Nu 80-90 man bija pamatīga audiokolekcija

Nu var jau būt, lentas un kasetes pa kluso tirgoja daudzi, tikai pirmavots visiem bija Lapinskis vai Monis (Lapinska "skolnieks", jo oriģinālus jau arī no viņa, aparatūra ne sliktāka, tikai mazāk).

 

 

  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , raiviic teica:

tikai pirmavots visiem bija Lapinskis vai Monis

Tā ir tikai pilsētas leģenda. Lapinskis gāja uz širpotrebu. Bija pietiekami daudz dažādu plašu piegādes kanālu no rietumiem.

  • Atbalstu 4
Link to comment
Share on other sites

tā jau arī nebija...vienkārši visos laikos ir cilvēki kuram tas interesē un ir tādi kuriem po kas uz kā skan.  arī astoņdesmitajos tie krievu krāmi  maksāja kosmosu un vēl bieži bija jāremontē ja salīdzina ar importu. ko tik nedarīja - lika militāros traņus etc. Man tā audio lieta no senča, jo šim bija visādi custom maģi, vefa pastūži. Širpotrebam rakstīaj auz tā vef divakasetnieka - vidusmēram ar to pietika 😁 Pats pirmo Panasonic sistēmu šķiet 1994 vai 1995  nopirku - nu tādu ar CD un 2 kasetēm. uz sensoru vadību.  bija psc kosmos tajā laikā :D 

 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, raiviic teica:

Nu var jau būt, lentas un kasetes pa kluso tirgoja daudzi, tikai pirmavots visiem bija Lapinskis vai Monis (Lapinska "skolnieks", jo oriģinālus jau arī no viņa, aparatūra ne sliktāka, tikai mazāk).

 

 

Es pats 80to beigās atradu vienu vietu, kur ierakstus dabūt, nebija tam džekam nekāda sakara ar Lapinski vai Moni. Viņam bija ļoti daudz no roka klasikas. Pilnīgi visus Deep Purple oficiāli izdotos albūmus (uz to brīdi) ierakstīju. No The Doors viņam nebija tikai «Other Voices», to sameklēju citur... Tāpat gandrīz visa aktuālā rokmūzika bija. Neko nemācēšu komentēt par viņa ierakstu aparatūras nopietnību vai nenopietnību, bet kvalitāte bija ok.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , raiviic teica:

pirmavots visiem bija Lapinskis vai Monis

Dailes Zigim būtu ko teikt - ir viņš man šo to pastāstījis. :D

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 23 minūtēm , Racer teica:

ir viņš man šo to pastāstījis.

Padalies!

Link to comment
Share on other sites

Nē nu protams, ka bija arī citi, nopietni veči, ar vairāk vai mazāk advancētu tehniku. Pašam bija Majak 205,  pārtaisīts uz lentas nostiepumu, bija čoms, kurš ņēmās ar kopēšanu (bet no Lapinska lentām), kuram gan bija modificētie Majak, vai kas nu tur, gan nopirka Olimpu un pēc tam rūpnīcas inženieris (atbrauca uz izsaukumu), kādu nedēļu pie šī mājās ņēmās, kamēr noveda to Olimpu līdz pieņemamai kondīcijai. Zinu večus, kuri veco plašu ierakstus restaurēja, ierakstot no vairākiem eksemplāriem, ja bija un graizīja/līmēja uz nebēdu, lai sprakšķus likvidētu, tad jau nebija pieejamas tagadējās iespējas.

 Racer, varbūt ko esi dzirdējis par kaut kad sen (60-tajos) VEF kultūras namā Paula koncerta ierakstīšanu (protams, nelegālu)? Veči paslēpa mikrofonus grīdā, pirmajā koncertā izrādījās, ka ne īsti kur vajag, uz nākošo pārlika :D .

  • Patīk 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , snukurins teica:

Kā lielāko RRR mēslu atceros Melodija 105 mehāniku.Es pat 90to sākumā biju iepircis RRR firmas veikalā kasti ar vairākām mehānikām,atskaņotāja vietā ieliku un sanāca man trīskasešnieks.

Rekur - tikko nobildēju Tev par prieku Melodiju 103 - stāv man vasaras mītnē (pirms gadiem 5-7 izpakoju :D )  un šad tad pakaifojam - paklausamies plates. :) 

 


20200817_175742_copy_1000x750.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , Stepselis teica:

Padalies!

Baigi gari tad būtu jāraksta, jo Dailes Zigis ir liels Pļāpa. :D Vnk pirms kāda laiciņa bieži tusēju vakaros Bites Blūza klubā Dzirnavu ielā, tad nu kādu alu iedzerot paķircināju jamo, ka neko nejēdz no mūzikas - viņš burtiski uzsprāga un viskautko stāstīja un bieži. Tur bij stāsti, ka rakstījuši mūziku uz rentgena platēm, Lapinskis ir bijs mauk&^a VDK savervēts, stučījis citus utt. Cik nu tur patiesības un cik medniekstāsti - grūti pateikt, bet nu bij interesanti paklausīties. :D 

 

P.S. Pats pirku lentas no Lapinska un Vidzemes tirgū kaut kādā kioskā, pēc tam kopēju un ņēmos. :) 

 

pirms 16 stundām , raiviic teica:

 Racer, varbūt ko esi dzirdējis par kaut kad sen (60-tajos) VEF kultūras namā Paula koncerta ierakstīšanu (protams, nelegālu)? Veči paslēpa mikrofonus grīdā, pirmajā koncertā izrādījās, ka ne īsti kur vajag, uz nākošo pārlika :D .

Nē, pirmā dzirdēšana - pastāsti sīkāk. ;) 

Link to comment
Share on other sites

Nu neko jau sīkāk nezinu. Te jau daudzi zin, ka diezgan ilgi jau darbojos TV. Tā kā interesējos/noņēmos ar arī ierakstu kolekcionēšanu, protams, bieži kontaktējos ar kolēģiem skaņeniekiem, pie alus vai kafijas arī šo to interesantu pārrunājām. Nu tad viens no vecajiem, diemžēl jau tajā saulē esošajiem, šo pastāstīja.  VEF pilī bijuši paredzēti vairāki Paula koncerti, protams, ar viņa aparatūru un skaņenieku.  Vietējie VEF kluba veči (VEF tomēr - tātad kaut ko sajēdz par tēmu), sadomājuši pa kluso koncertu ierakstīt un tā kā skatuvi pārzin, salikuši grīdā miķus, bet ne visai labi sanācis. Uz otro koncertu, jau zinot kas kur tiek izvietots, pamainījuši un bijuši tīri apmierināti.

 No turienes arī info par lenšu graizīšanu/līmēšanu, plašu sprakšķus izvācot. Bet tas nav nekas pārsteidzošs, pats kaut ko pāris reizes līdzīgu darīju un zinu vienu hmmm muzikantu/komponistu, kurš 80-tajos tā veidoja savu dziesmu ierakstus (uz tā paša iepriekš minētā Olimpa un uzlabotā Majak ). Esam personīgi pazīstami, vārdu nesaukšu, bet vēl tagad muzicē, bet nu jau visu "griež/līmē" uz datora. 

Pirms 40 minūtēm , Racer teica:

Lapinskis ir bijs mauk&^a VDK savervēts

 Nu hvz, ja nu vienīgi pēc 2 gadu atsēdēšanas (kā kolhoza elektriķis). Jo ja būtu pirms tam, tad nez vai "vīri melnā" būtu sētā ar uz viņa logu vērstiem mikrofoniem klausījušies, ko šis dara un arī nez vai būtu iesēdināts un viss konfiscēts.  Par stučīšanu gan hvz, nav info, pa tiešo nekontaktēju, ierakstus ņēmu no Moņa vai iepriekš minētā mūziķa.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , snukurins teica:

Es runāju tikai un vienīgi par 105tās kasešu mehāniku.Plates tai laikā nebija aktuālas vairs,neņemšos spriest par 103/105 plašu atskaņotāju .

105. man art bij - atdevu brāļameitai pagājušgad - lai hipsterojās. :D Nu tas kasešnieks bij draņķis - piekrītu. Tur vēl komplektā radio nāca.

Link to comment
Share on other sites

  • Gestapo changed the title to ss.com reklāmas pērles

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...