Jump to content

VGA to HDMI adapteris


anthropophagus
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Tā kā tūdaļ saņemšu savu Raspberry, nepieciešams monitors. Raspberry nepieciešams hdmi, taču nevēlos lieki tērēties, tāpēc plānoju iegādāties lietotu monitoru ar vga ieeju, kā arī vga-hdmi pārveidotāju. Vienīgi nepieciešams vga-hdmi adapteris ar barošanu (tā vismaz raksta forumos), bet arī šādos gadījumos mēdzot nedarboties. Vai kāds ir izmantojis šādus adapterus un var ieteikt kādu konkrētu? Runā, ka lētie nekam nederot.

Link to comment
Share on other sites

anthropophagus

SweeC, vai šādam pašam mērķim sūtīji? Vēl jau ir iespēja meklēt monitoru ar Dvi-d, tad problēmas mazākas.

Link to comment
Share on other sites

es rpi gibu caur KVM switču pieslegt tāpēc ar sūtiju, bet nju kamēr no ķinas atnaks :D 

Labots - SweeC
Link to comment
Share on other sites

Raspberijam ir HDMI un Composite video.

Ja gribi pie monitora slēgt, tad vajadzēs monitoru ar HDMI/DVI ieejām

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nečakarē bobi un ņem kaut lietotu moni, ar nelielu ekrānu, kuram ir HDMI vai vismaz DVI D. VGA ir miris standarsts un kautko priekš tā pirkt ir zemē nomesta nauda. Tagad viss ir tikai uz HDMI.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Vēl jau ir iespēja meklēt monitoru ar Dvi-d, tad problēmas mazākas.

Tieši tā arī dari! Nopērc kaut lietotu tepat forumā! 


Biedrs DeEK tirgo pa 25 eināriem 

 

http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/165605-p%C4%93rku-ssd-100gb-30-40eur-un-monitoru-19-21-cen%C4%81-no-20-25eur/

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Vēl jāatceras, ka priekš Raspberry tam DVI jāuztur HDCP, pretējā gadījumā iegūsiet melnu bildi. 

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

BTW, kur mūsdienās Latvijas iedzīvotāji pērk tos Raspberijus? Man lēni briest ķecerīga doma kādu paķert.

Link to comment
Share on other sites

anthropophagus

Es ņēmu Tehnoshop, jo negribēju ilgi gaidīts. Beigās gan sanāca gaidīt, jo nebija uz vietas, bet nu neko... Šobrīd vēl kādam vajadzētu būt, jo neba vienu pašu sūtīja. Tiesa, no ārzemēm gan jau var lētāk dabūt.http://tehnoshop.lv/raspberry-pi-foundation-raspberry-pi-2-model-b-mainboard-proprietr-onboard-broadcom-bcm2836-778115.html

Link to comment
Share on other sites

VGA ir miris standarsts un kautko priekš tā pirkt ir zemē nomesta nauda.

pats tu esi miris,  paradi man KVM switch ar HDMI un USB, ko es varu ar pa retam pieslegt kadam vecam lūznim ar  VGA+ PS2? Jeb man pēc tavam domām majas jātur speciali stūri tadu moni un klavienu ja nu kadam savajagas taisīt kadu vecu kompi, Jeb arī omei kurai mazberni adevu\si kompi un viņa izmanto tikai rēķiniem un skypam pateikt maini vidaku un moni ? 

+ vēl ptiekš kam  serverī lai vajadzētu HDMI? ja moni izmanto tikai os uzlikšani 

Labots - SweeC
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

SweeC

Miris standarts ir tiem aparātiem, kuri jau aprīkoti ar HDMI. Pēdējais stulbums ir pirkt adapteri par cenu, kas maksā vairāk kā lietots monitors.  Tak izlasi #1 postu nevis histērijā drukā sviestu.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Sweec, VGA analogais standarts ir miris, gribi Tu to atdzīt vai nē. Protams, uz veciem dzelžiem, vēl kādu laiku, izmantos VGA, bet visai juanajai tehnikai ir HDMI. Šeit jau runa bija par modernu Raspberry, kuram cilveks taisās piepirkt HDMI-VGA pārveidotāju, kurš maksā dārgāk par pašu Raspberry vai lietotu monitoru ar HDMI.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pēdējais stulbums ir pirkt adapteri par cenu, kas maksā vairāk kā lietots monitors.

viss ir atkarīgs kam tu to izmanto, kā jau teicu es aveni taisos pie KVM  slēgt, ja savajagas WEB vai vai čata ieiet, priekš kam man slēgt speciāli lielo kasti iekša? + vēl elektrību ietaupi un atpelni tos pardesmit eiro parjai, 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Sweec, VGA analogais standarts ir miris, gribi Tu to atdzīt vai nē

 

kāpēc uz mana monitora 2015.gada modeļa,kuram ir tikai hdmi un vga,pieslēdzot pie hdmi nestrādā dažas opcijas,bet caur vga strādā visas.Respektīvi menu tās ir aktīvas tikai pieslēdzot vga.

Neesmu rituālu speciālists :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Respektīvi menu tās ir aktīvas tikai pieslēdzot vga.

... tāpēc, ka tās ir domātas tikai VGA pieslēgumam?
 

Link to comment
Share on other sites

kāds tam sakars ar vga miršanu.Un tad jau sanāk sanāk,ka mirst hdmi?Jo ar vga ir viss,bet hdmi kaut kā nav.

Link to comment
Share on other sites

visticamāk tev problēma ir hdmi kabelī vai kompī, vai monitorā, vai vispār nav paredzēta vadība izmantojot hdmi - jāiet uz zīlēšanas salonu. Pareizi saka, VGA mirst dabīgā nāvē, tāpat kā nomira kasetes, plates, cd diski. Nopērkami būs, par to nav jāuztraucās. Hdmi arī agri vai vēlu mirs. Jebkurā gadījumā tēma ir izsmelta, autoram ieteikts:

 

a) nopirkt atbilstošu monitoru

b) nopirkt pāreju, piekam bez garantijas vai pāreja darbosies kā nākas uz avenes (draiveri, barošana un t.t.)

c) nopirkt  ražotāja ieteikto paplašinājumu uz vga, kas paredzēts tieši šādām izvirtībām

 

P.s. ja autora monitorā ir 'banāna' video ieeja, tad var arī iztikt bez hdmi/vga

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

kāpēc uz mana monitora 2015.gada modeļa,kuram ir tikai hdmi un vga,pieslēdzot pie hdmi nestrādā dažas opcijas,bet caur vga strādā visas.Respektīvi menu tās ir aktīvas tikai pieslēdzot vga

 

Kādas opcijas? Varbūt Tu domāji fāzes un vēl tur viena parametra pieregulēšanu atbilstoši analogajam signālam? Digitālajam signālam tās nav nepieciešams pieregulēt, tāpēc neaktīvas. A ko tu ar tām opcijām taisies pieregulēt, analogajam signālam LCD monis tās pieregulē automātiski, kad ieslēdzas?

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Cik saprotu tam raspery var arī win 10 uzstellēt? Flash no youtube un citām vietnēm online video hd viņš varētu pavilkt?

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Paldies lietotājam AK-47 !!!! Droši vien, ka pamēģināšu - es varu gaidīt, gribas iespējami mazāko cenu.

 

Tubus, neturi sveci zem pūra - kur var dabūt Oranžo pa 15?

Link to comment
Share on other sites

anthropophagus

Diemžēl neviens biedrs nepiedāvā monitoru ar hdmi. Gribēju izbraukt pa lēto, bet laikam neiznāks. Kādu lētā gala monitoru tauta iesaka? Šādā gadījumā gan laikam gribu ar hdmi un arī vga, lai var pieslēgt portatīvajam filmām. Acīs iekrita Benq GW2270H.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Cik saprotu tam raspery var arī win 10 uzstellēt?

uzliku uz sava nekam nederīgs apgraizīts un neko izdarīt nevar 

 

 

Flash no youtube un citām vietnēm online video hd viņš varētu pavilkt?
 

protams, uz aveni stelē HTPC, viss atkarīgs no softa 


 

 

gaidu Orange Pi pa 15$
šo man ar doma bija paņemt notestēt
Link to comment
Share on other sites

bet es lakam cierētu uz plus, kuram gigs-nets un SATA

Bet tas viss tā pat caur USB-SATA čipu...

Labots - mickys
Link to comment
Share on other sites

es lakam cierētu uz plus, kuram gigs-nets un SATA. Bet tas jau maksā pie 40$

Tā jau tāda ākstīšanās sanāk, tad jau labāk samaksāt nedaudz vairāk, bet nopirkt kasti, kas vismaz cienīga par kompi saukties

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tā jau tāda ākstīšanās sanāk, tad jau labāk samaksāt nedaudz vairāk, bet nopirkt kasti, kas vismaz

njā, un konkrēti 7 reiz dārgāka 

Link to comment
Share on other sites

Jo ar vga ir viss,bet hdmi kaut kā nav.

Tu esi debils, vai izliecies? Par kādām funkcijām tu te gudri d*rs? Par krāsu profilu un dažu citu regulešanas neesamību? Tapēc, ka to info dod videokarte caur HDMI standartu, un to jaunajiem moņiem var regulēt softvāriski, nevis bakstīties monitora menu. gudriņi, bļ*d...

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

Черный / белый микро-hdmi для vga-конвертер мужчин и женщин видео-конвертер адаптер микро-hdmi к VGA разъем для кабеля пи малины для портативных пк

translate.google.com visā savā godībā

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

tu uzdod nekorektu jautājumu, vai izliecies? Par kādām funkcijām tu te gudri d*rs? Par krāsu profilu un dažu citu regulešanas neesamību? Tapēc, ka to info dod videokarte caur HDMI standartu, un to jaunajiem moņiem var regulēt softvāriski, nevis bakstīties monitora menu. gudriņi, bļ*d...

 

nu varbūt pašam nevajag p  rst.Kas visu zin,tas nezin neko.Tu tāds esi.Ja es softvāriski noņemšu spilgtumu,tad es monitora menu to neatjaunošu vai otrādi?

Labots - Valduha
Link to comment
Share on other sites

Atnāca Raspberry Pi OrangePC un tagad blenžu uz viņu ar baltu aci... Izskatās, ka lai cilvēcīgi ar to strādātu vajag vēl 100 un vienu pribambasu.

1. Heatsink, priekš processora un diviem RAM. man kaut kas mētājās, bet vajag adhesive glue.

2. HDMI-DVI vai HDMI-VGA pāreju vispār viņam ir arī ....

3. case ~4.xx Eu

4. fan, izskatās ka 30x30 ar DC5V

gribētos

5. kādu mazu monitoriņu: 4.3" car TFT LCD monitor/screen?

6. surveilance camera

7. nu un kurš nav barokļu tēmā arī AC220>DC5v barošanas bloks, štepselis baigi maziņš izskatās

8. kā arī cieto disku, jo tāda viņam nav, jeb micro TF SD card līdz 64gb, kaut kā pēdēja laikā skatos uz ātrākiem variantiem...

vispār izskatās varēs teikt ardievas ATX, mATX un mini ITX, tagad visa dzīvība koncetrēsies plaukstas izmēra PC (85x55)

Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...