Jump to content

Pastiprinātājs, griestu tumbām, iestādē


Kri
 Share

Recommended Posts

Sveiki,jautājums sekojoš:

Mums darba vietā uzgaidāmajā telpā un gaitenī griestos ir 5 šādi

skaļruņihttp://www.visaton.de/de/ela/decken/dl18_2t_8.html

 

Lūdzu iesakiet, kādu pastiprinātāju labāk pielilikt šiem skaļruņiem, lai palaistu kādu fona mūziku vai rādio.

Kā tās 5 tumbiņas pievienot? Drošvien paralēli. Un vai varu iztikt ar vienu iekārtu, vai vajag pastiprinātāju un kādu spēlētāju kuram būtu radio/cd un varētu flashiņu piespraust.

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

paralēli aizmirsti - vai nu daudzkanālu amps vai nu lietots PA pastūzis  un skaļrunis ar trafu ..kas parasti ir PA risinājumos.


nu kaut kāds resīvers var atskaņot flašu ...un samiksēt tā lai skan pa visām 5 tumbām...uz vienas izejas max var uzkabināt 2 skaļruņus paralēli - ja tas draudzējas ar 4 omiem...bet nu es tā nedarītu.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Lētākais un ar perspektīvi varētu būt kāds resīveris 5.1/7.1, uz katru kanālu viena tumbiņā un iestādījumos, lai parasto stereo palaiž uz visām. Signāls var būt iebūvētais radio vai paši pieslēgt kādu mp3, dvd, kas jau nāk prātā. Vēlāk jau var uzlikt klientiem kādu monitoru, kur no reša laist reklāmas uz tā. Subi pielikt utt. Mans variants par resīveri, tas tomēr ir multimedijas kombains :D

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

 

 

Drošvien paralēli.

Fiziku esi skolā mācījies? Ja katrai tumbiņai nominālā pretestība ir 8 Om, tad kādu pretestību mēs iegūstam, savienojot visas paralēli? 1.6 Om.

Tad nu lūk - vēlu veiksmi atrast pastūzi, kas spēj darboties ar tādu slodzi (tātad praktiski īsslēgumā). Es par tādu neesmu dzirdējis. Vārdu sakot - jebkurš standarta pastūzis nosvils ziliem uguņiem.

Virknē vari likt, bet tad atkal tā pretestība pārāk liela sanāk, jauda būs nekāda.

Var likt resi, bet gan jau ir kādi gatavi risinājumi šādām instalācijām.

Link to comment
Share on other sites

Ivo, bet 4 tumbiņas var saslēgt 2 paralēli un tad šīs divas grupas virknē. Kopā iegūsim sākotnējo pretestību.

Link to comment
Share on other sites

Var jau, protams. Vai tas ir labākais variants, nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Tādas griestu "tumbas" skan kā miskastes un principā par labu variantu nav uzskatāmas.

Link to comment
Share on other sites

Ok,pamaklēšu kādu 5.1 resīveru.

Par licenci publiskajai atskaņošanai tiks domāts.

Par griestu tumbiņu kvlitāti es galīgi neiespringstu, galvenais lai vispār kaut kas skan un gaitenī nevar tik labi dzirdēt, kas kabinetos tiek runāts, ārstniecības iestāde...

Labots - Kri
Link to comment
Share on other sites

Ārstniecības iestādē es uz tiem skaļruņiem laistu FULL MONO, un palūgtu kādu entuziastu uzbūvēt kādā vecā kurpju kastē 5 gabalus čipampus uz TDA vai LM. 8 omi ir ideāli, čipampi + tors + pārs 10 000 uF kondensatori varētu zem 100 EUR ielīst. Ieejā rezistīvais summators un mono skaļuma pocis. Un tad priekšā kādu 40 EUR Philips DVD, kas spēj no USB arī mp3 spelēt randomā.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Starp citu, KAKKA/LAA noteikumi neattiecas uz ārstniecības iestādēm - vismaz ne uz zobārstiem.

Variants ar LM čipampiem varētu būt ideāls - arī skaņas kvalitāte būs +- normāla kopsummā. 

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12
Starp citu, KAKKA/LAA noteikumi neattiecas uz ārstniecības iestādēm - vismaz ne uz zobārstiem.

 

Smagi kļūdies, zobārsti paļaujas uz Es tiesas spriedumu lietā Nr.C-135/10, bet AKKA/LLA no šī izvairas un Latvijā ir jāmaksā visiem, tas, kā zobārsti stiķē to spriedumu sabos kabinetos neko nelīdz.

 

AKKA/LLA relīzē par to saka, ka "Latvijā tas neko nemainīs

"- http://www.akka-laa.lv/lat/sazinai_un_izzinai/preses_relizes/?doc=1011

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

AKKA/LAA juristu izpratne par lietām un ambīcijas ir Latvijā jau ļoti populāra lieta.

Principā, jāsagaida precedents un jāiztiesā arī Latvijā, acīmredzot.

Nu un kā alternatīva ir Jamendo un citi servisi - jāmaksā, bet daudz mazāk kā Zālītes, Muktupāvela un pārējo slīmestu kantorim.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu un kā alternatīva ir Jamendo un citi servisi

Viņi strādā zem Creative Commons licenses kura lv nav atzīta - pat ja mūziķis savu mūziku atļāvis bez maksas lietot,  tāpat aka/laka liekēžiem jāmaksā....

Link to comment
Share on other sites

BLACK ALIGATOR

translācijas pastuzi un miers ss.lv divi dzelži man tā liekās vēl ir

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

tāpat aka/laka liekēžiem jāmaksā....

Jo 100 liekēži Saeimā, nav ņēmuši vērā EK 24.7.2014 vadlīnijas. Pusotru gadu vecas... 

Ar katru dienu sāk likties, ka domājoši cilvēki Saeimā un ministrijās ir utopija.  

Tfu, aizgājām offtopikā.

Autoram ieteikums - ja ir vēlme budžetu apgriezt līdz minimumam (kas nebūs reāli dēļ KAKKA un LAIPA) var likt skaļruņus pa pāriem virknē - tikai jāizdomā kā risināt nepāra skaita problēmu. Piemetam to parikti vienkāršam pastūzim un dzīvojam mierā.

Link to comment
Share on other sites

Man ss.lv nederēs, vajag oficiāli ar rēķinu grāmatvedei.

Nav jau doma, ka šo pasākumu jārealizē ar maksimāli mazāko budžetu.

Meklēju optimālāko variantu, ar saprātīgām izmaksām.

Link to comment
Share on other sites

Nu, ja nevajag uz rītdienu, varu padomāt un uzražot 5 čipampus vienā korpusā, ar pavadzīmi. Rīt no rīta paskatīšos izmaksas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...