Jump to content

Mainu r9 280x un citas pc komponentes.


Bomaars/C12
 Share

Recommended Posts

Bomaars/C12

Pag lasīt nemāki? Es nekādu naudu racis nēsmu un ne ar tagadējām komponentēm kas šeit tiek pieminētas...un kur vispār 3 menešu garantija ir minēta vai no kurienes izrāvi? Man šķiet es teicu līdz augustam(tev privāti) kas ir 6ši mēneši Vispār lasīt jāmācas, bet čaki to nemāk tā pat kā nepazīst mēnešus... konkrēti ap šim lietām(mainingošanu-tas vispār bija atbilde tiem kas jautaja kāpēc mainiju garantija karti) bija skaidri rakstīts ka PIRMS TAM(ne pie manis) un VIDEOKARTE ne SISTĒMA. Principā ar uz rokām esošajām komponentēm šobrīd nekāda sakara ne ar paaugstinātu slodzi ne ar mainingošanu. 

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

beidzat kašķēties, trollis ir un paliek trollis

 

a) mainošanai izmanto citus barokļus, jo standartā pie mātenes pieslēdz 4-5 v-kartes, attiecīgi pati mātene stāv improvizētā korpusā bez hdd, sistēma glabājas iekš usb savukārt baroklis - tā patālāk, lai mazāks siltums un pie 4-5 v-kartēm 500nieks būtu stipri par īsu

b) artefakti uz gpu - ļoti bieži parādās, jo paaugstināta slodze lielos laika periodos. Bez adekvātas dzeses neviena karte nav izturējusi 2 gadus , garantijās šīs kartes pieņem, lai arī regulāri sola nepieņemt, ļoti daudz v-kartes mētājas ebajā, kas mirušas tieši mainojot, ir saraksts ar kartēm kuras lietotas labāk nepirkt, ja vien nav pieejama garantija...

c) cpu komplektam, tik tiešām var būt neliels, ja vien netaisies mainot uz paša cpu, bet tas ir dārgi un nelietderīgi, ja vien pašam nav botnets

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Ā un vel, lai ČAKIEM skaidrs...arī tagadējajai kartei ar manis pieminēto mainingošanu nav nekāda sakara, jo garantijā man iedeva citu(protams ar nav zināms kas ar viņu pirms tam ir darīts, bet iet nevainojami)


 

 

Bomaars/C12 vel videokartes cenu nav ielicis!


Varbūt tāpēc ka topiks ir MAINU. 
Link to comment
Share on other sites

jo garantijā man iedeva citu(protams ar nav zināms kas ar viņu pirms tam ir darīts, bet iet nevainojami)

Normāla garantija parasti vietā iedot pilnīgi jaunu vel neatpakotu! 

Varbūt tāpēc ka topiks ir MAINU. 

Tad uzraksti "tieši un detalizēti" pret ko tu to videokarti gribi iemainīt savādāk vel ilgi gaidīsi!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Es domāju par to pašu( jo ar citām precēm kā dzese, planšete vienmēr esmu ticis pie jaunas utt.), bet tad uzrakstīju par šo jautājumu daudziem zināmam biedram Referer, kam komponešu bijis kaudžu kaudzes...viņš teica, ka reti kad dot jaunas videokartes vietā, visi ražotāji.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Jā, tā varētu būt, ka garantijas ietvaros nevis 100% jauna prece tiek atdota, bet gan refurbished, arī refurbished ir iepakojumos kā jaunas.

 

Pats pirku atjaunoto laptopu - nezinātu, ka tas ir refurbished, nevarētu pateikt, ka nav 100% jauns, toties cena bija par saviem 150 euro lētāka nekā jaunam, a kalpo nu jau otro, vai trešo gadu   :) , es pat sāku domāt, ka refurbished ir daudz vērtīgāks, jo pirms tirgošanas tiek notestēts uz pilnu klapi - kā jau atjaunotais, a ne no rūpnīcas izgājis, kur var gadīties defektaina partija...

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

Fantamass
tāpēc ļoti patīkami pietam bikit lielāks 700w...

Tas ka tur ir rakstīts tie 700w vel negarantē to ka tie reāli ir pieejami vismaz fotogrāfijā neizskatās ka tas ir 700w PSU.

12.JPG

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Da ko tu te raksti...nu joptv, nav ko tiešām darīt jāslēdz tēma laikam ciet ta spamo galīgā bezsakarā ja citā tēmā diskusija neizvēršas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...