Jump to content

Baltcom internets.


Blitz
 Share

Recommended Posts

Labvakar!

 

Ļoti ceru, ka atbilstošā sadaļa.

 

Lieta tāda, ka šodien iegādājos datoru, viss griežās, pieslēdzu Lattelecom kabeli, viss strādā, aizvedu datoru uz otru dzīvokli, kur pieejams tikai Baltcom internets, pieslēdzu kabeli - internets nestrādā, pieslēdzu pie laptopa (Kad pieslēdza dzīvoklī Baltcom, šis laptops bija it kā galvenais, kura MAC adresi reģistrēja kā galveno, lai it kā neviens nezagtu internetu :D, tā vismaz teica Baltcom konsultants).

Tīkla karte ir labā stāvoklī, Lattelecom strādā.

Ko es varu darīt, lai arī stacionārajam strādātu Baltcom internets?

Paldies par ieteikumiem.

Link to comment
Share on other sites

Esmu 0 šajās lietās, varbūt ir kāda video pamācība?

Ierakstot @ cmd "getmac", parāda: "Media disconnected".

Un man nav rūteris, piecstāvu māja, parasts kabelis no paģīša ievelkās dzīvoklī.

Labots - Blitz
Link to comment
Share on other sites

piezvani operatoram un pasaki, ka apmainīji kompi un ka internets nestrādā.

Link to comment
Share on other sites

Ar to klonēšanu es sapratu tā, ka laptopa MAC adresi jāieraksta stacionārajā un tad vajadzētu visam strādāt?

Tā izdarīju, bet tāpat rāda, ka "network cable is unplugged".

Zvanīju Baltcom'am, šie atbildēja, ka tīkla kartes problēma. :D Bet Lattelecom strādā bez problēmām.

Labots - Blitz
Link to comment
Share on other sites

Tā izdarīju, bet tāpat rāda, ka "network cable is unplugged".

 

paņem vadu kur abos galis konektori un sasledz latopu ar PC, ja radas tik un tā cable unpluged vaina tīklenē 

 

tas pie nosacijuma ja uz laptopa nets strādā, ja ne vis ticamak esi parspraužot kaut ko vadam sajājis 

Labots - SweeC
Link to comment
Share on other sites

Salaboju, paldies par ieteikumiem.

Lūk fix:

Start > right-click on 'Computer' > Manage > Device Manager > open network adapters, right click and open properties on your adapter > advanced tab > look for 'Link Speed & Duplex' and change value to '100Mbps Full Duplex

Link to comment
Share on other sites

Start > right-click on 'Computer' > Manage > Device Manager > open network adapters, right click and open properties on your adapter > advanced tab > look for 'Link Speed & Duplex' and change value to '100Mbps Full Duplex

Kas tev tur par tādu komutātoru stāv? :shok: Speeds parasti uz AUTO by defaultā stāv....

Labots - DeEK
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...