Jump to content

Palīdziet ar TV izvēli bērnistabai


Alvis_S
 Share

Recommended Posts

Palasījos šeit esošo forumu, bet laiks iet un TV modeļi mainās. Tāpēc jautāju pēc padoma.

Lūkojos pēc TV bērnu istabā. Led, 32 collas, Smart TV, budžets 300-370 euro. Vēlētos savietajamību ar planšeti, kas bērnam jau ir (samsung) interneta pieslēgums caur wi-fi, lai nav kabeļi jāvelk, user līmenī funkcionālu SmartTV, lai var youtube skatīties.

Pats neesmu saskāries līdz šim ar ne vienu smart TV, līdz ar to tā funkcionalitēte man ir miglā tīta.

Līdz šim tiku skatījies tikai uz Samsung, bet palasoties forumu sapratu, ka arī LG un Sony ir vērts aplūkot.

Ko ieteiktu?

Link to comment
Share on other sites

Ja planšetei ir hdmi izeja, tad viņu var pie tv pieslēgt un būs smart tv - līdz ar ko smart funkcija iekš tv ir lieka.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Led, 32 collas, Smart TV, budžets 300-370 euro.
Mūsdienās tādās naudās jau var tēmēt uz 40 collām. 
Link to comment
Share on other sites

Planšetei nav HDMI izeja, bet esmu redzējis, ka netā ir pārejas no usb uz HDMI. Kā tur ar kvalitāti, galīgi nav viedokļa.

Šo es nebiju iedomājies, ka planšeti var izmantot kā SmartTV. Principā ja planšeti savieno ar TV (ekrāns uz ekrānu), tad jau arī sanāk tāds maziņš SmartTV risinājums.

40collas būs par lielu, jo istaba maza. Skatīšanās attālums 2, max 3 m

Link to comment
Share on other sites

Es arī neieteiktu bērnu istabā likt televizoru un ļaut bez kontroles to skatīties.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Skatīšanās attālums 2, max 3 m
Nu, man guļamistabā arī TV ir gandrīz gultas galā, un gribu 42 colu vietā uzlikt 50 collas. TV nekad nevar būt par lielu. 
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ieteiktu nesačakrēt bērnam smadzenes un veselību, un nekādas planšetes TV un WiFi bērnistabā nelikt.

 

Kas ta nu - cilvēks prasa tehnisku padomu un uzreiz ideoloģiski uzlidojumi. Kārtīgam latvietim vislaik gribās citus pamācīt kā dzīvot. :p Ja ar bērnu darbojas, tad nav problēmu, ja viņam tiek piešķirts TV, dators, planšete utt. Var tak sarunāt limitētu laiku, lai plāno kā izmantot. Ja ir baile, ka ne tā izmantos vai paliks atkarīgs, tad akmentiņš vecāku  dārziņā. Hau. :D

 

Par tēmu - autoram - iesaku atrast TV ar Wifi Miracast funkciju (ja planšete ar atbalsta) un bēdu nebūs. Planštē parādās iespēja pieslēgties pie ārējā displeja un ja TV atbalsta, tad automātiski tiek atrasts un planšete sapārojas ar TV. Man šī fīča strādā ar Panasonic plazmu, bet bērna TV neatbalsta, tāpēc bērnam pie TV pieslēdzu WDTV live atskaņotāju, caur kuru viss notiek.

 

Modeli ieteikt nevaru - aizej uz Elkoru var Eironicu, patestē un pēcāk nopērc tur vai citur.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis vispār jau guļamistaba domāta gulēšanai nevis tv skatīšanai vai arī ...(nu jūs jau sapratāt ja). Vai arī lasīšanai. Iekārtojot dzīvokli atteicos no TV guļamistabā.

Tas tā, garām ejot ;)

Link to comment
Share on other sites

 

 

J.Reinis vispār jau guļamistaba domāta gulēšanai nevis tv skatīšanai
 Man ir TV guļamistabā, projektors viesistabā un mazāks TV virtuvē. Nez, ir ērti.
Link to comment
Share on other sites

 

 

J.Reinis vispār jau guļamistaba domāta gulēšanai nevis tv skatīšanai vai arī ...(nu jūs jau sapratāt ja).

 

Tur gan piekrītu - guļamistaba ir tehnoloģiju brīva. ;) 

Link to comment
Share on other sites

Starpcitu.. arī gulešana ir labāka, kad istaba nav piebāzta ar TV u.c. liekām lietām..

 

Kas attiecas uz tēmu.. tad derēs jebkurš svaigāks Samsung TV. Tehniski minimālas atšķirības. Izmēros un summā iekļaujas - Samsung UE-32J5502

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...