Jump to content

Netflix pieejams Latvijā


Rainy
 Share

Recommended Posts

Uz datora viņš nerāda labi lai gan settingos uzlikts high quality. Uz smart TV caur netflix appu viss ļoti smuki rādas ar 5.1 skaņu. Nezinu kāpec uz pc tik stulbi.

Paldies aNi, uzliku to DNS uz TV ip settingos un skatos US saturu.

Es būtu gatavs arī vairāk mēnesi maksāt ja būtu viss jaunākais saturs 1080p vismaz.

Bet pagaidām tomēr filmām un seriāliem paliks citi ceļi.

Link to comment
Share on other sites

LG Smart TV ar izvelētu LV reģionu pagaidām nepiedāvā pat aplikāciju. Nomainot uz UK izmet, ka jūsu reģionā nav pieejams ?

Link to comment
Share on other sites

Man LG store apps parādījās pēcpusdienā, pats vēl neesmu uzlicis.

Labots - Mezims
Link to comment
Share on other sites

Kāds tev reģions UK vai LV, cik noprotu, aplikāciju klāsts tiesi atkarīgs no tā, kādā reģionā dzīvo.

Link to comment
Share on other sites

riebeklis2012
pietam, pa apli vienu un to pašu (seriāli,filams) jau n-tos gadus!

 

Vienmēr noskatos Manu murgu meiteni un Fakeru 1mo daļu :D

Labots - riebeklis2012
Link to comment
Share on other sites

Nevar uz PC skatīties 4k, kas tas par murgu? + nezinu cik daudz contents ir USA dzivojošajiem, bet LV nekā tur īpaša nav. Likās forši tikt vaļā no torrentiem, bet nekā.

Link to comment
Share on other sites

Principā šī ir ļoti laba/ lēta alternatīva tādiem cilvēkiem, kas ļoti daudz tv neskatās un nav lielākie seriālu/ kino fani. Turpretim, ja cilvēkam interesē viss jaunais, tad šis pilnīgi noteikti pilnvērtīgi funkciju nepildīs. Tas pats attiecas pat uz US Netflix, jo arī tur daudz kas nav pieejams un daļa jaunā ir par papildus piemaksu, kas samazina lētuma efektu.

Kā variants, protams, ir sapirkt Netflix, Hulu, Amazon Prime, utt., kas jau ļautu tikt klāt lielākai bibliotēkai, bet tas jau attiecīgi būtu diezgan padārgs prieks.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sveiki,

 

 

Tā kā torrentiem laika nav meklēt kaut ko! tad šis ir labs risinājums retu reizi paskatīties kādu seriālu vai raidijumu un cena arī adekvāta!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Valodas var mainīt, bet ne lv, ne ru nav, subtitle tāds pats story

Kāpēc lai būtu? Latviešu valoda noteikti tur nebūs, jo nav tāds pieprasījums. Kāpēc nav RU? Jo tam nav arī jābūt.

Link to comment
Share on other sites

@@aNi, iTunes ir RU, domā, ka Netflixā drīz nebūs? Ja nebūs, tad, kas abonēs.. fanātiķi un R-Eiropa.. kontenta ta arī sakarīga, cik pēc lasītā var saprast, vienkārši nav.. + 10€ mēnesī nav nemaz tik maza summa.. + kuram ir laiks to visu skatīties? :D

Link to comment
Share on other sites

Nemaksāju +10€ mēnesī, bet gan 3€. Abonēšu es un vēl daudz cilvēku. Ja nav krievu valoda, tad neviens neabonēs? Kas tās par muļķībām? Ja nemaldos netflix tagad ir arī RU, tad ko tur diskutēt, uzliekam RUS DNS un skatāmies visu po ruski. Kaut kad jau noteikti būs RUS valoda arī šeit, bet, teikt to, ka neviens neabonēs dēļ krievu valodas neesamības ir stulbi. 

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Man interesē vai tur ir arī filmas latviski. Piemēram pa parasto televīziju SD kvalitāte ar simtiem reklāmu rādija Life of Pi latviski. Vai pa Netflix ir iespējams viņu noskatīties Latviski 1080p? 

 

Kā vispār ar valodām, kādas tur ir vispār?

Un kā ir ar subtitriem?

Link to comment
Share on other sites

uz Sony W805B arī parādījās Netflix app. vēl tik kārtīgāk jietestē/jāpapēta, kas labs.. bet nu tā uzmetot aci saturs nav baigi lielais. arī tādiem populāriem seriāliem kā Gotham vēl tikai pirmā sezona ir pieejama (un tikai eng audio un subi).

Link to comment
Share on other sites

Destructo

@@badzo,

 

izlasīju šo Lattelecom vājprātu un pilnīgis silti ap sirdi palika kādās spazmās LTC raustās.

 

Tik daudz negatīvisma pērļu 

 

Esošajā stāvoklī "Netflix" nav pelnījuši Latvijas iedzīvotāju uzmanību

 

šis protams ir kronis visam :)

 

Vienīgais kas nav pelnījis uzmanību ir Lattelecom ir LTC ruzke mir paka un filmas, kuru noma maksā tikpat cik Netflix mēneša abonaments.

post-59757-0-54125700-1452260809_thumb.jpg

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nē, nu skaidrs, ka ir vilšanās dēļ satura samazinājuma. Bet nekas jau neliedz uzlikt to proksiju / dns un skatīties kā cilvēkam. 

Labots - Smii
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Antons Burvīgais

Kādam arī ir sony? Man ir sony bravia kdl55w955b un uz viņa nevar atrast netflix aplikāciju. Viņam vispār nav nekāds plašais aplikāciju piedāvājums. Neticās, ka uz viņa netflix nav paradzēts. Gribās to 4k pamēģināt.

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu , laikam esmu vīlies. Milzu kaudze ar filmām kuras es negribu skatīties.

nav nekā,  ko es nevarētu  torrentos novilkt.

Īsi sakot paskrollēju un viss, bye.

Link to comment
Share on other sites

vakardien man samsungam netflix automātiski parādījās appos.. bet nu.. pat trial laikam neņemšu :) gan paspēs.. nevar ķert karstu kartupeli uzreiz.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nē, nu skaidrs, ka ir vilšanās dēļ satura samazinājuma. Bet nekas jau neliedz uzlikt to proksiju / dns un skatīties kā cilvēkam. 

 

 

bet protams nekas jau neliedz ziema uz rokam nesat zekes lai butu siltaks

 

JA cilveks maksa par so pakalpojumu (netflix) vins ari sagaida normalu un ertu lietosanu, bez jebkadam dejam ar tamburinu! IR JASAPROT ka videjais cilveks nejedz kas ir dns utt! jabut galigi galva vajam hipsterim lai lietotu to meslu, skatitos vecas filmas un serialus bez tulkojuma, stipri parkompreseta kvalitate

 

 

 

n4a, uzliec to https://tvunblock.com/teļukaip settingos un būs vairāk saturs.
 

 

Jus cilveki esat loti naivi, PAR VELTI NEKAS LABS NAV. Laikam neesat dzirdejusi par tadu lietu, ka bezmaksas dns injice reklamas jums, zog trafiku un vel dafiga lietas

Labots - Müller
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

JA cilveks maksa par so pakalpojumu (netflix) vins ari sagaida normalu un ertu lietosanu, bez jebkadam dejam ar tamburinu!
 

Maksāju 3€ mēnesī un nekur nedejoju. Sēžu dīvānā un skatos seriālus, filmas un visu pārējo.

Link to comment
Share on other sites

Uz Philips androīda Netflix ir jau out-of-the-box instalēts(bez roota nenovāksi).

Aizņēmos no paziņas accountu tīri patestēt - tā jau itkā forši. Bilde forša(accountam HD versija), filmas un seriāli arī forši, bet teju visi interesantie ir redzēti.

Ieliekot https://tvunblock.com/dnsus, rāda krietni vairāk saturu.

 

Konkrēti nepatīk, ka ietiekto/populārāko/atlasīto filmu saraksti atkaŗtjas un iet uz riņķi. Tobviš nav normāla saraksta hearhijas veidā.

 

Paspēlējos, paskaidīju.

Secinājums - Torrenti tāpat labāki.

Link to comment
Share on other sites

Testēju Netflix tagad trešo dienu. Piedāvājums uz Samsung iebūvētās Netflix app priekš LV mazs (vēl neesmu TV Unblock vadījis tv iekšā), bet tas kas ir piedāvājumā ir augstas kvalitātes un lādē ātri, atceras, kur esmu beidzis skatīties. Un planšetes arī viss strādā kā vajag un tur vēl ar VPN var tikt klāt USA un UK saturam. Uz laptopa tieku pie labas kvalitātes bildes arī uz Google chrome. Tāpat ir plugini priekš VPNa gan USA, gan UK satura.

 

Kopumā, ņemot vērā, ka pārkrievoto kabeļoperatora piedāvājumu neizmantoju, tad būs jāpāriet uz tīru internetu un Netflix - priekš manis un manējiem te pilnīgi saturs ir pietiekošs.

 

Radi gan čīkst, ka nav latviešu valodas (kas protams nebūs tik tuvā nākotnē) un ka nav krievu valodas, kuru es uzskatu, ka būtu jāsāk atstāt pagātnē, jo krieviskā satura LV ir tik daudz, ka nemaz kvalitātīviem Eiropas/USA šoviem un raidījumiem nepievēršam uzmanību.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Secinājums - Torrenti tāpat labāki.

Kas tas par glupu secinājumu? Torrenti un Netflix ir divas dažādas lietas. Tos nevar salīdzināt.

Link to comment
Share on other sites

aNi - Tas ir mans salīdiznājums un secinājums.

Tu laikam domā, ka esi vienīgais kas prot atšķirt pirkstu no krāniņa ?!

Tehnoloģijas un servisi dažādi, bet rezultāts vienāds - bilde uz TV !

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tehnoloģijas un servisi dažādi, bet rezultāts vienāds - bilde uz TV !

Labi. Popcorn time un Netflix vēl ok varētu salīdzināt.

Atmetot legalitātes jautājumu Popcorn time būs daudz ilgāki ielādes laiki, reti 1080p kvalitāte un ne vienmēr gana ātri lādē iekšā, lai filma ietu bez aizķeršanās + filmas daudz, bet seriāliem sērijas parasti atpaliek par pāris sezonām.

 

Plusi tas, ka ir bezmaksas un alternatīva Netflixam.

Bet pliki torrenti es tiešām nez - ierindas lietotājam Netflix būs ērtāks risinājums un par ērtībām mēs maksājam.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

Jus cilveki esat loti naivi, PAR VELTI NEKAS LABS NAV. Laikam neesat dzirdejusi par tadu lietu, ka bezmaksas dns injice reklamas jums, zog trafiku un vel dafiga lietas

 

es ņēmu amerikāņu dns no unblock-us.com bet tagad kaut kā ir zudusi vajadzība. Netflix atskatījos pirms gadiem 4, pēc tam kaut kā zuda interese.

 

Bet ja mājās ir liels labs teļļuks un skaņa iet caur kinozāli, Netflix ir lielisks variants (ar amurikāņu proksiju, ja negribi justies kā otrās šķiras cilvēks)

 

Lattelecom tv ir episks mēsls jebkādā tās izpausmē, manā skatījumā. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Pāreja uz interaktivo LTK  ir novedusi pie tā ka ieslēdzu to tagad dažas raizes nedēļā. Man nepatīk tajā pilnīgi vis. Vadība un izvietojums tizli. Pakalpojumi nejēdzīgi. Ierakstu funkcija neparocīgi tizli neērta. 

 

Netflix ja tur būs arī kaut kas no vietējiem + plašs saturs ar aktuāliem seriāliem utt. Tad tam ir perspektīva. Jo plugini šī servisa integrācijai ar smart TV, vai HTPC varētu rezultātā būt krietni ērtāka par ITV LTK

Link to comment
Share on other sites

motleyman

Svaiga ziņa no Netflix - pateicoties tam, ka intensīvi tiek izmantoti reģionu apiešanas risinājumi, Netflix serviss itkā nobrucis. Un tālākais jau ir laika jautājums. Šie sola ar visiem spēkiem cīnīties pret visām šīm VPN štellītēm.

The company said Thursday it will soon prevent people from using virtual private networks, proxies and IP-masking unblocker technologies to watch videos that they otherwise wouldn't be able to stream. Netflix said it plans to start blocking that kind of activity in the coming weeks.

 

http://money.cnn.com/2016/01/14/technology/netflix-vpn-block/index.html

 

Nu tad ko - vairāk nav vērts skatīties pat to pirmo mēnesi par brīvu ? Padalāmies ar domām un viedokļiem !!!

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Katrs pats sev varēs īrēt pa vps un neta dzīlēs sameklēt autocfg skriptu priekš vpn vai dns+proxy uzstādīšanas.

 

Tādus būs daudz grūtāk izkontrolēt.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu tad ko - vairāk nav vērts skatīties pat to pirmo mēnesi par brīvu ? Padalāmies ar domām un viedokļiem !!!

Palasīju par šito vienār UK forumā un tur diezgan tīri izmeta domu - vai Netflix vispār spēs piegriezt šo iespēju, jo tad tiek piegriezti daudzi maksājoši klienti pašā US un citur, kam DNS ir vienīgā iespēja izmantot Netflix.

 

Taka dzīvos un redzēs. Bonus ir tas, ka nav divu gadu līguma utl, ka var nokancelēt jebkurā mirklī.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Gan jau ka pec vienosanas ar autotiesibu purniem, vinjiem ir javeic *reasonable attempts/effort at geolocation enforcement*. Kas varetu izpausties dazu komercialu vpn+proxy datubazu/anti-fraud abonesana un pielietosana.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...