Jump to content

Netflix pieejams Latvijā


Rainy
 Share

Recommended Posts

tiesji gribēju taisīt tipiku par šo... Tad beidzot nebūs jāklausās īdēšana par netflix nepieejamību un šis ir serviss par ko ir vērts maksāt...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

DeepSpaceMonkey

Cik palasīju pirmos komentārus par šito - tad mums pagaidām nav pieejams viss saturs.

Link to comment
Share on other sites

Nez, es netflix skatījos jau pirms gadiem 5. Kaut kā apriebās - filmu bibliotēka tomēr pamatīgi atpaliek no tvaddons.ag sniegtās. Pluss - vienkāršā lietošana uz ATV un tamlīdzīgām pariktēm. Un abonements tolaik maksāja kaut kādus piecus zaļos plus trīs par proksiju.

 

Par to oficiālo pieejamību, es domāju, ka Lattelecom oligarhi ar nagiem un līdz asinīm cīnīsies, lai nekas tāds nenotiktu. 

Labots - Smii
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tieši nesen sāku skatīties uz TV izmantojot smii parakstu,tagad varēs skatīties bez tā dns nomaiņas,starp citu uz TV jau strādā neko tur neņemoties ar tiem dns,tikko pārbaudīju.


Lattelekomam vajadzētu ņemt piemēru un pacelt kvalitati vismaz līdz netflix hd līmenim,nerunāsim jau par 4k ,tagad skatos to 4k un priecājos par attēlu.

Link to comment
Share on other sites

Antons Burvīgais

Cik noprotu, tad tur tikai seriālus var skatīties, ja? Ir iespēja arī mainīt valodu vai uzlikt subtitrus?

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Gaidam, kad tiks uzstādīta Lielā-Uguns-Lielvārdes-Josta (t.b. alternatīva lielajam ķīnas ugunsmūrim), lai aprobežotu visus tos, kas izmanto VPN/TOR/SSH/CUSTOM-DNS/WTF&etc, lai apietu viņu tupās idejas un neļautu nekā uzzināšanu par tādu iespēju pieejamību.

Link to comment
Share on other sites

Kas ir ar UHD saturu? cik daudz jau ir tā visa prieka? nevēlos pagaidām taisīt kontu tur, jo pagaidām nav vajadzība :)

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

LV pārraides/kanāli/seriāli (vēl?) nav

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Cik noprotu, tad tur tikai seriālus var skatīties, ja? Ir iespēja arī mainīt valodu vai uzlikt subtitrus?

Mani arī interesē vai var mainīt valodas,piemēram, krieviski vai uzlikt latviešu vai vismaz tos pašus angļu subtitrus? Tur iekšā ir tikai amerikāņu seriāli vai arī kādi citi?

Link to comment
Share on other sites

cik vakar paskatījos narcos, varēja uzlikt angļu un vācu valodu, subtitriem bija vairāk opciju: angļu, franču, spāņu un vācu

Link to comment
Share on other sites

Lattelekomam vajadzētu ņemt piemēru un pacelt kvalitati vismaz līdz netflix hd līmenim

neflix hd=1080i@6Mbps=Lattelecom iTV HD

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Netflix beidzot ir oficiāli pieejams arī Latvijā

Pašlaik, kamēr viņi risina juridiskos jautājumus un LV vēl nav pieejams pilnīgi nekas no viņu labākā satura, tikmēr tā ienākšana LV ir vienkārši ķekšīša pēc. Jāgaida, kad parādīsies beidzot kaut kas, ko reāli ir vērts skatīties, pirms sākt abonēt. Man ir aizdoma, ka piemēram House of Cards netiks rādīts dēļ tā, ka tā vecās sezonas rāda mūsu pašu smirdīgais LNT. 

Labots - J.Reinis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Ko tur nez var skatiities? Palietoju UK Netflix, tad jaasaka nekaa skatasma tur nav. Viena vai 2 filmas ir meenesii kuras paraadaas Netfliks - verts noskatiities. Bet paareejie ir veci meesli kuri ne tuvu neinteresee. Neredzu iemeslu maksaat.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Reini, Tu domā ka Netflixam krata LNT?
Nu LNT tak nopirka no viņiem iepriekšējās sezonas, un noteikti kaut kāds līgums ir parakstīts. 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pa nakti arī saņēmu e-pastu un tieši vēl biju nomodā. Gaidīju netflixu labu laiku. Paņēmām četri cilvēki 4 TV paku un sanāk gandrīz vai par velti. Tagad protams free trial uz mēnesi, pēc tam jāsāk abonēt. 

Jā, saturs šobrīd ir tāds kā nekāds, tāpēc pieslēdzu PC pie TV un PC uzlieku https://tvunblock.com/, kas pielaiž pie ASV satura. 

Link to comment
Share on other sites

man vispār uz LV kanāliem zobs kādā stilā tie seriālus rāda.

Savulaik X-Files fani lamāja TV3, ka rāda ne secībā, ne visu sezonu un kas tur vēl.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Neuztrauc drāmas par TV3 un LNT. Domāju, ka neesmu vienīgais. Sen jau televīziju neskatos, jo augstāk pa 360p viņi nav tikuši un arī netiks.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lattelecom var sākt slēgt ciet savu interaktīvās TV video nomu, jo tās cenas tur itr atbaidošas:D MTG grupa gan jau arī sāks psihot, ņemot vērāa, cik "svaigu" saturu viņi laiž pa saviem kanāliem un pietam, pa apli vienu un to pašu (seriāli,filams) jau n-tos gadus!

Link to comment
Share on other sites

Man ir aizdoma, ka piemēram House of Cards netiks rādīts dēļ tā, ka tā vecās sezonas rāda mūsu pašu smirdīgais LNT. 

 

Nav jau nemaz tik vecas - LNT tagad rāda pēdējo sezonu, kura tika rādīta pagājušā gada sākumā. Imho tas ir normāli. Cita lieta, ka q ir slikta. Kaut kā nebija laika un tik decembrī sāku skatīties no 1 sezonas (pērkot internetā), nu jau esmu līdz 3. vidum un nejauši konstatēju, ka LNT ar pirmdienās rāda. :)

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

Saliku lai varu ar diviem klikšķiem switchoties starp automatic dns un dns kas pielaiž pie ASV netflix satura. http://www.nirsoft.net/utils/quick_set_dns.html
Eiropas netflix piedāvājums: http://puu.sh/mmMSP/f8541f3291.jpg
ASV netflix piedāvājums: http://puu.sh/mmMUU/1c99ede1cd.jpg
Ekrānšāviņi uzņemti no paša pirmā skata ko redz ieejot netflix. Patiņot uz sāniem/leju Eiropas netflix nobāl vēl vairāk 
Tas protams ir saprotami, ka saturs šeit ir mazāks, jo tikai nupat mums tas parādījās.

Link to comment
Share on other sites

Mana personīgā cemme - LNT vismaz 3 reizes ir rādījis Babylon 5 pilotfilmu, pašu seriālu tā arī nerādot.

Es protams, to sen esmu redzējis un oriģinālvalodā, bet vienalga - kāpēc publiku kacināt?

 

Nu bet tak - autortiesībās nekāda globalizācija nepastāv :mrgreen:

Pamēģiniet ar LV bankas karti kaut vienā amazon (vienalga com, uk vai de) kaut vienu mp3 nopirkt :D Vidējo pirkstu jums parādīs.

Būs tas likums par vienoto ES digitālo telpu, cerams ka tas ko uzlabos.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Kam tas vajadzigs, ja var par velti skatities labaka kvalitate, bez gaidisanas, bez maksas, tiesi tada valoda audio kaa velies gan serialus, televizijas kanalus? Nerunasim par to ka netflix saturs ir amerikosiem paredzets un parsvara tur ir bezjedzigi truli seriali, bet tadas klasikas ka Бриллиантовая рука, Операция «Ы» и другие приключения Шурика utt nemaz vispar nav!!!

 

Es runaju par ace stream player iespejam (var skatities torrent streamus, filmas utt, bez gaidisanas uzliec un uzreiz iet! Lieliska kvalitate bez reklamam, ko vel vairak vajag! Un vel ir torrent tv kaudze ar parastajiem un Hd kanaliem, arzemju vietejie baltijas utt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

tur ir bezjedzigi truli seriali, bet tadas klasikas ka Бриллиантовая рука, Операция «Ы» и другие приключения Шурика utt nemaz vispar nav!
Nesaprotu - trollis vai slims cilvēks? Velk uz otro...
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Бриллиантовая рука, Операция «Ы» и другие приключения Шурика utt nemaz vispar nav!!!
 

Ļoti labi ka nav!

Par topic, mani atkal neapmierina kvalitāte uz PC. Itkā uzliku settingos uz high, bet tik un tā nav tas pats kas nokačāts 1080p.

Link to comment
Share on other sites

 

 

adas klasikas ka Бриллиантовая рука, Операция «Ы» и другие приключения Шурика utt nemaz vispar nav!!!

Tu man varētu piemaksāt, bet es tur nelīstu, ja tur būtu šie brīnumi. Bet 8 eiriki mēnesī, njez vai ... 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es gan ceru,ka tur ar laiku būs arī krievu seriāli un filmas. Citādi gan nav tolka 8€ maksāt, ja tikai amerikāņi iekšā

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

mjā.. cik palasīju.. vismaz priekš manis nav vērts maksāt to naudu.. tad jau filmas labāk palūrēt megogo.. daudz bezmaksas un abonents arī lētāks.. tiesa seriālu tur vairāk pašu krievu/ukraiņu.

Link to comment
Share on other sites

Panemu premium jo gribeju 4k. Kads nezin vai ir iespeja un kur nomainit uz 2k? Paslaik ir 2k monitors bet viss ko man rada ir full hd kas neizskatas ipasi labi...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...