Jump to content

Netflix pieejams Latvijā


Rainy
 Share

Recommended Posts

Foršs attaisnojums. :D Lab, man vienalga, tāpat cifus "servisus" izmantoju ar kādu q gribu. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Racer teica:

attaisnojums

kāds attaisnojums.. tur jau EU piespieda Netflix`u to darīt.. nedomāju, ka īsti brīvprātīgi..

 

tiesa, es tā arī nesapratu samazina līdz FHD max vai samazina bitreitu... būs mājās vakarā jāpačeko.

Link to comment
Share on other sites

15Mbit 4k hdr filmai. Pirms tam bija, laikam 20Mbit. Vizuaali neredzu izmainjas. Vieniigi ir filmas, kas ljooiti ilgi nepaarsleedzas no 1080 4Mbit uz 4k.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , jozhix teica:

15Mbit 4k hdr filmai.

vienmēr tā ir bijis.. nekad nav bijuši 20.. :) ja precīzi, tad 15,25 . Tātad.. pagaidām bez izmaiņām.

Link to comment
Share on other sites

hvz  spotifay arī imho skan tagad sūdigāk.. nokačāju Thievery Corporation - Saudade  flac - cita lieta (dzidras n skaidras augšas) - spotify premium - augšas vienkārši - čau čarkst ....krekšķ...kā sūdīgam mp3...

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , CAP teica:

vienmēr tā ir bijis.. nekad nav bijuši 20.. :) ja precīzi, tad 15,25 . Tātad.. pagaidām bez izmaiņām.

4k ar h264 zem 25 mbit nekas labs nevar būt, jocīgi, ka nelaiž Hevc h265, tad būtu ok.

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgi Pajāt, mans 12? gadu vecais fiļa vairāk par FullHD negremo. Arī 720p tīri labi izskatās. 

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

tieši tā - kāds tur 4k - BR h265 škiet bija 128Mbps - īsts 4k ?


bet tā jā - uz p[lazmas 720 izskatās ok, ja tik var pareizo pixeļu attiecību iestatīt. uz 4 ka labo 1080 izskatās ok, es vismaz uz 55 collām nekādu atšķirību baigo no 4 k nejūtu no 2-3 m attāluma. bet faila izmērs mazāks :D negribu vēl4 tb pirkt klāt.

Link to comment
Share on other sites

ja man plazma nebūtu neatgriezeniski  nosvilusi pēc 8 gadu lietošanas- lietotu vien tālāk...

Link to comment
Share on other sites

Nu hvz. man pat youtubes 4k materiāla bilde uz 50" liekas dievīga, ko dīzelis pavelk..

Pirms 10 minūtēm , osscar teica:

tieši tā - kāds tur 4k - BR h265 škiet bija 128Mbps - īsts 4k

No šitāda laikam vispār būtu uz pakaļas..

Link to comment
Share on other sites

Tā jau ir ok - ir man pāris BR ripi ar 58+- mbps ( saving private  ryan u.c. ) - ok rāda labi, bet tas tāpat ir rips.


vienīgā vieta kur ripiem varu piekasīties - melnās vietas foni ar pārejām - aziet kubikos biku, ok nav kritiski - bet es to redzu,

Link to comment
Share on other sites

Sūdīgi ripotāji bijuši, esmu HD blūrejus uz ~30mbit pārspiedis, neredz starpību arī uz 65 collām. Nav nekādu kubiku tumšajās vietās un ar asumu ar viss labi. Tur ir nianses un daudz.;)

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

nu kaut kas jau tur pazūd - tas tāpat kā flac vs mp3 ...bet nu katram savs, ja kāds neredz atšķirību - lieto vesels.  Ir lietas ko es redzu/dzirdu, bet esmu gatavs pieciest kaut izmēra dēļ, vai filma viendienīte - noskaties - izmet. Arhīvā gan ko labāku cenšos novilkt.

Link to comment
Share on other sites

Jebkura kompresija ir reāli psihovizuāla vai audiāla apčakarēšana, tāpēc jau ir aklie testi. ;) Ar mp3 ir nekorekti salīdzināt, tas ir viens no vecākajiem algoritmiem. Pēc būtības jau arī Blūrejs ir kompresēts, tik ar augstācrku bitreitu. Blūreji pārsvarā tiek taisīti ar hardware encoder un definētiem uzstādījumiem. Ripā softiski var vismaz 20% apjoma ieekonomēt. Tā ir vispārzināma patiesība. Ja pacenšas (pačakarējas ar softiskajiem uzstādījumiem), tad pat līdz 40%. It kā jau nav jēgas mūsdienās, bet ja man ir padsmit BR diski ar koncertiem, kur jau skaņa ir daudzkanālu pilnā un bilde ar 50 mbit, tad skaānu atstāju kā ir, bet bildi uzlieku lai kompis ņemās un ar 30 mbit ir ok. 

Lab, īstesnībā tas bij pirms pāris gadiem, piemērus varu iedot, tagad jau tās disku cenas ir tādas, ka nav jēga jāties. :) 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , osscar teica:

nu kaut kas jau tur pazūd - tas tāpat kā flac vs mp3 ...bet nu katram savs, ja kāds neredz atšķirību - lieto vesels.  Ir lietas ko es redzu/dzirdu, bet esmu gatavs pieciest kaut izmēra dēļ, vai filma viendienīte - noskaties - izmet. Arhīvā gan ko labāku cenšos novilkt.

 

Uz ko man nav paveicies - ausis. pēc 320 viss viens. No otras puses - mūzikas kolekcija aizņem mazāk vietas diskos.

Link to comment
Share on other sites

2020.03.19. , 16:38, RudeWolf teica:

Pēc divām dienām ar Idrasilu teikšu tā:

  • Kamēr aparāts bija fiziski auksts, tikmēr skanēja asi un riebīgi. Aptuveni pēc 5h tas sasila un skaņa manāmi uzlabojās.
  • Pēc saviem 1kEUR DACiem es biju samērā skeptisks pret to, kur vēl tālāk var iet skanējuma kvalitātē - galu galā šī 9kg kaste dara to pašu, ko USB donglis telefonam
  • Bet skaņa ir labāka... nezinu gan, vai ABX atminētu, kurš ir kurš, bet viss vienkārši skan tā kā tam būtu jāskan. Nu aptuveni, kad klausies naktī, esi biš ierāvis un viss vienkārši ir, kā tam vajag būt. Roks griež, smalkāki žanri atrāda lieliskas detaļas.

 

šeit es nocitēšu šo un piekrītu pa 100% - nu ir tā ka neskan kā vajag, tās ir sīkas nianses, bet dzirdu ka nav kā vajag...


nu un pie mūsdienu nesēju ietilpības - es ņemu tikai flac, ja ir iespēja.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nav ne jausmas, kāpēc par šo mēs runājam topikā par ņetfļiks, bet es arī

Pirms 8 minūtēm , osscar teica:

ņemu tikai flac, ja ir iespēja

kaut arī man

Pirms 14 minūtēm , Fruzz teica:

pēc 320 viss viens

:king2:

 

 

Pirms 10 minūtēm , osscar teica:

kad esi biš ierāvis

viss vienkārši ir, kā tam vajag būt

Bet šitais jau pēc noklusējuma šādi notiek :D

Link to comment
Share on other sites

Kad biku iešauj, ausis atslābinās..kā reiz dzird ka nav kā vajag ?es uztvēru Rude wolf domu.ir tā..ir

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nu nēz, varbūt tas kā kuram, bet par sevi esmu ievērojis ka tad kad piektdiena pārvēršas par piegdienu, zināmas kastes zināmos krogos man sāk izklausīties apmierinošāk nekā tās man izklausās skaidrā.

Link to comment
Share on other sites

Hvz man krogos prasās izslēgt..parasti topi griež ausīs ?

Link to comment
Share on other sites

Kā sauc topus (vai krogu)?

 

Starp kastēm, kuras man sāk izklausīties akseptabli tad, kad ir piegdiena, ir thomann t.box 10" un 12" aktīvie lētuči (kuras noteikti nav vissliktākās aktīvās PA skandas pasaulē, bet kurām augšās un vidos kaut kas čista nav īsti dzīvi un pareizi), visādi "mūzikas centri", un, protams, pusiz*rāztas deviņdesmitnieces.

Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint
pirms 12 stundām , 138 teica:

Kā sauc topus (vai krogu)?

 

Starp kastēm, kuras man sāk izklausīties akseptabli tad, kad ir piegdiena, ir thomann t.box 10" un 12" aktīvie lētuči (kuras noteikti nav vissliktākās aktīvās PA skandas pasaulē, bet kurām augšās un vidos kaut kas čista nav īsti dzīvi un pareizi), visādi "mūzikas centri", un, protams, pusiz*rāztas deviņdesmitnieces.

Kāda tam saistība ar Netflix?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , PlayingTheSaint teica:

Kāda tam saistība ar Netflix?

Tepat šajā lapā tak viss, ļoti uzskatāmi:

Netflix bitreiti ➡️ "es atšķirību starp bitreitiem redzu dzirdu / neredzu nedzirdu" ➡️ "es skaņas pareizību labāk dzirdu, kad esmu iekapājis" ➡️ "es gluži pretēji"

Link to comment
Share on other sites

uzraksta rakstu, ka kko samazina.. cilvēkam psihosomātiski sāk likties, ka samazina, lai gan faktiski nekas vēl samazināts nav :D Tāda tu cilvēka daba.. :)

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , CAP teica:

uzraksta rakstu, ka kko samazina.. cilvēkam psihosomātiski sāk likties, ka samazina, lai gan faktiski nekas vēl samazināts nav :D Tāda tu cilvēka daba.. :)

Es piemēram to tik ļoti nejūtu ,jo  mp3 nekad  nav bijis augstas  kvalitātes fomāts.....

Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , Stasss teica:

A kur ir saistība starp netflix un mp3?

 

Abiem samazinot bitrate zuud kvalitaate.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Ja kādam interesē, Netflix Shared Premium Account var nopirkt iekš aliexpress daudz lētāk kā oficiāli. Nejauši atradu, nopirku, saņēmu pieeju  (dalās uz 4 lietotājiem)- strādā uz Samsung Smart TV, rāda Latvijai domātu saturu.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

2020.11.1. , 12:22, Rudiger teica:

Netflix Shared Premium Account var nopirkt iekš aliexpress

Interesanti, kā viņi to dabon gatavu?

Link to comment
Share on other sites

Izrādās, ka tirgo caur savu saitu . Negribu dot saiti, var meklēt google ,,

SHARE PREMIUM ACCOUNTS

Share Netflix and YouTube Premium Accounts with people via a safe and secured platform...  , trešais links būs īstais. Pērkot caur Ali, būs 10 centiem dārgāk, bet ar garantiju. Vai tā darbojas, redzēs mēneša beigās. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...