Jump to content

Kas ietekmē TV smart interneta ātrumu


voldis
 Share

Recommended Posts

Kāpēc TV pārlūks uzrāda 15Mb/s, bet portatīvais 40Mb/s interneta ātrumu caur WiFi. TV nevaru pievilkt LAN kabeli, lai notestētu caur to, bet caur Wi Fi TV uzrāda 2,5 reizes lēnāku interneta ātrumu ne kā tas ir pieejams, kāpēc tā? Vai var kaut ko darīt lietas labā? Ja TV būtu vismaz 20Mb/s , tad bez raustīšanās varētu skatīties HD kanālus netā.

Link to comment
Share on other sites

Procesors TV noteikti lēnāks.

Tagad var tikai kabeli lietot.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Mineeshana gan, jo nekas nav mineets par iekaartaam.

 

Iespeejams ka TV darbojas 2.4 Ghz. , bet lapsis 5 Ghz.

 

Varbūt TV par tālu no rūtera?!

 

Procesors TV noteikti lēnāks.

 

Autor, cilvēkiem patīk minēt mīklas, bet varbūt tiešām dod vairāk pavedienus.

Link to comment
Share on other sites

Man pašam ir Samsung F6400, wifi ~4-5m un ar FHD atskaņošanu nekādu problēmu..

 

man jau šķiet, ka te vairāk problēma ir pašā rūterī kā TV..

Link to comment
Share on other sites

Kas vainas Lattelecom rūterim, datoram, tak iet Wi Fi 40Mb/s, bet TV tikai 15Mb/s. Vada vilkšana pārāk ķēpīgs darbs, urbšanas sienās utt. Un pirkt 10 metri vadu, lai notestēt, vai ātrums būs labāks ar nav vēlme. Vai ir iespējams kaut kā konfigurēt to lattelecom rūteri? Ja rūterī vaina?

Labots - voldis
Link to comment
Share on other sites

tv nav ne vainas.. vaina ir tikai rūterī.. 40mbits datorā arī ir maz.. izskatās, ka parasts draņķīgs 100mbits rūterītis.. TV 7m ir vienkārši šim rūterim par tālu priekš labāka signāla.. atliek vai nu vads vai cits rūteris.

Link to comment
Share on other sites

Te atradu kā konfigurēt lattelecom modēm, bet vai tajās konfigurācijās var kaut ko uzlabot. to es nesaprotu.


 

 

tv nav ne vainas.. vaina ir tikai rūterī.. 40mbits datorā arī ir maz.. izskatās, ka parasts draņķīgs 100mbits rūterītis.. TV 7m ir vienkārši šim rūterim par tālu priekš labāka signāla.. atliek vai nu vads vai cits rūteris.

 

40Mb/s tas ir mans max interneta ātrums, bet 7m varbūt pa daudz pateicu, divas ķieģeļu starpsienas plus mīnus 5-6m attālums no modema līdz TV.

Link to comment
Share on other sites

Te arī ir atbilde kāpēc nets ir tāds kāds tas ir.. TV šoreiz nav ne vainas. TV noteikti velk arī vairāk. Vai nu vads.. vai rūtera pārlikšana tuvāk/tiešākā redzamībā vai arī cits rūteris.

 

wifi ātrumu vari patestēt arī ar mobilo.. kā arī ir aplikācijas, kas parādā wifi stiprumu un traucēkļus.

Labots - CAP
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

cits rūteris.

notekti ka šeit nelīdzēs tapēc ka autors visticamak nopirks lēto pa padsmit eiro, kurš stādās tieši tāpat 

 

mans ieteikums autoram, pasauc normalu datorspecu uz vietas, tas ar tev ieteiks ko kā izdarīt un labak 

Link to comment
Share on other sites

ir starpība vai 7m istabai pa diognāli, vai caur dzelzbetona starpsienu, koridoru un vēl vienu starpsienu līdz citai istabai. Abos gadījumos var būt 7 metri

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Risinājums = jāvelk Cat5 kabelīts :) 

 

offtopick - manuprāt, jebkurā ēkā, WLAN (bezvadu tīkls) ir derīgs(lasi - vajadzīgs) tikai mobilo iekārtu pabarošanai, kā arī viesojošos indivīdu nodrošināšanai ar kaut kādiem sakariem. Stacionāru iekārtu MACus jāvieno ar LAN

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

@@AK-47, gluži nepiekritīšu. Kāpēc man vilkt nevajadzīgu vadu, ja bezvadā arī viss ir čikiniekā? :) Ja ir problēmas, tad gan piekrītu.. jārod risinājums, bet, ja darbojas, tad jau nekādu problēmu. 

Link to comment
Share on other sites

Inspektor CAP, manuprāt, bezvadu tīkla kvalitāte ir atkarīga no pārāk daudziem apstākļiem. Piemēram - viss sakonfigirēts, darbojas, bet nav jau garantijas, ka tā būs pēc nedēļas, parādās tuvumā jaunas iekārtas, ēters pilsētās pierdists līdz ručkai, par drošibu nerunājot.. Labākais antipiemērs ir videonovērošana bezvadu izpildījumā, to  atslēgt(piedir$0t attiecīgo frekvenci) var jebkurš lasītprotošs diletants ;)

 

Protams, lasot ziņas planšetē, vārtoties dīvānā, Wi-Fi ir nenovērtējams!!!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bezvads jau man ir tikai TV.. sīkajam youtubei un pašam DLNA strīmingam.. un dažreiz citām izvirtībām :D Dators ir ar vadu pieslēgts.. nu.. mobilie,tur jau tikai wifi.. kad savajagās..

 

p.s. rūteris man atbalsta gan veco, gan jauno frekvenci.. un rūteris jau nav speciāla iegriba.. caur to straumējas arī uz ITV dekoderu (vads)

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...