Jump to content

Balagāns par autobraucēju kultūru


martinno
 Share

Recommended Posts

Pirms 6 minūtēm , AndrisBB teica:

Nu tad ej roc rāceņus.

Man jau arī ir citi ienākumi, rāceņi tikai rada drošību :)

Tu jau jauns puika, nezini,. kā tas ir, kad veikali tukši. Nevajag iedomāties, ka cilvēce pēkšņi attīstīsies ģeometriskā progresijā, kā saka, piedzimstot bērnam, bet Tu jau arī no tā neko nesaproti: 2 soļi uz priekšu, 1 atpakaļ.

Kašķis Pasaulē velk uz trešo, nu ok, nebūs atomkarš, bet ja sabojās komunikācijas, nevienam tāds šaura līmeņā programmētājs, visticamāk nevienam nebūs vajadzīgs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , zeds teica:

Tu vienkārši nenovērtē citas profesijas, jo neesi iespējams neko citu darījis.

Tajā skaitā kartupeļu audzētājus, kur vajag arī fizisko izturību - es piemēram vienu dienu vagā izturēt vienkārši nevaru.

Nu tur tu jauc, pietiekoši bijis kartupeļu audzēšanas, to atstāšu aomam :D

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , marrtins teica:

Nu lab, rupji rēķinot:"saražo kodu pā 1000EUR - pievienotā vērtība 1000 EUR, vēl kopējā katlā 210EUR, tad vēl no tiem 1000EUR vēl kādi 230EUR kopējā katlā :)

Programmētajam fantastic, bet, izskaidro man, vienkāršam lauku pāķim, kas izglītību ieguvis vairāk kā 30 gadus atpakaļ - cik Āfrikas trūkumcietējus ar šito var pabarot? Vi/ni sapratīs tais džungļos, ka helikopters no gaisa kaisa reālus dolārus? :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , aoma teica:

Tu jau jauns puika, nezini,. kā tas ir, kad veikali tukši. Nevajag iedomāties

Tu te atkal kautko ne pat tēmai klārē par rāceņiem utt.

Es saku ka jo vienkāršāki krustojumi, jo drošāka satiksme, mazāk līķu un apskādētu auto. Jo vienkāršāki noteikumi, jo vairāk brauktvarētāju, jo mobilāka sabiedrība. Sarežģītāki noteikumi neko nedod, nulle pievienotās vērtības un tik kaitējums.

Iztērēts tik laiks un resursi mācoties noteikumus, kurus tāpat neviens nezin. Ja visi zinātu, tad te nebūtu diskusijas par 129. vs 130. punktu utt. Ja tu iemācies urbt caurumu, tad no tām zināšanām ir jēga un pievienotā vērtība viņas pielietojot.

Tikpat labi Tālavas Taurētāju var mācīties, no tā būs lielāka jēga.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Kā tu

Pirms 5 minūtēm , marrtins teica:

u lab, rupji rēķinot:"saražo kodu pā 1000EUR - pievienotā vērtība 1000 EUR, vēl kopējā katlā 210EUR, tad vēl no tiem 1000EUR vēl kādi 230EUR kopējā katlā

Kā tu veic savus aprēķinus? Kādi nah@j "kopējā katlā +230 eur+1000"  varens "grāmatvedi" ar tādu "bilanci"  es tevi sistu pa visām vietām,lai maz neliktos.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , AndrisBB teica:

Tikpat labi Tālavas Taurētāju var mācīties, no tā būs lielāka jēga.

Vismaz prieks, ka esi par tādu dzirdējis, Ja vel kaut ko skolā būtu saklausījis, ne tikai gaiteņiem cauri skrienot, tad zinātu, kāpēc tāda Latvija vispār vēl eksistē, bet nu kam es to stāstu...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Edis7 teica:

Kā tu veic savus aprēķinus?

Es tev teicu - rupji rēķinot, šis jampamps man piepi$ās par nekvalitatīvi veiktu grāmatvedību. Ja tu gribi smalki - vērsies likumi.lv vai pie grāmatveža. Varu speciāli tev arī maķenīt smalkāk izvērst:

1) saražotā pievienotā vērtība pā 1000EUR

2) pievienotā vērtība apliekas ar 21% - 210EUR

3) ienākums (vidēji pelnošam programmētājam) apliekas ar 23% - 230EUR

 

Ja tu nespēj elementāras lietas aptvert - sit sev pa visām vietām, lai maz neliekas :sarkasms:

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

jefiņ, esi spējīgs argumentēti atb. vai vienīgi ,kā parasti infantils jefiņš tālāk atbildēja  ar " dislike".

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , aoma teica:

Vismaz prieks, ka esi par tādu dzirdējis

Ne tikai dzirdējis, bet no galvas zinu. Nu varbūt visu vairs neatceros, bet ar nelielu atsvaidzināšanu atcerētos. Jēga no tās zināšanas? Nekāda lielā, tik cik skolā atmiņu patrenēt. Tikpat labi kautko lietderīgu no galvas var mācīties.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , marrtins teica:

Es tev teicu - rupji rēķinot, šis jampamps man piepi$ās par nekvalitatīvi veiktu grāmatvedību. Ja tu gribi smalki - vērsies likumi.lv vai pie grāmatveža. Varu speciāli tev arī maķenīt smalkāk izvērst:

1) saražotā pievienotā vērtība pā 1000EUR

2) pievienotā vērtība apliekas ar 21% - 210EUR

3) ienākums (vidēji pelnošam programmētājam) apliekas ar 23% - 230EUR

 

Ja tu nespēj elementāras lietas aptvert - sit sev pa visām vietām, lai maz neliekas

1) aptiekas nav ražotājs! jefiņ.
2)PVN likme tiek diferencēta(recepšu/bezrecepšu)
3) jefiņ, man po cik tu nopelni. Bet nelien tālāk ar saviem truliem argumentiem forumā.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , aoma teica:

Programmētajam fantastic, bet, izskaidro man, vienkāršam lauku pāķim, kas izglītību ieguvis vairāk kā 30 gadus atpakaļ - cik Āfrikas trūkumcietējus ar šito var pabarot? Vi/ni sapratīs tais džungļos, ka helikopters no gaisa kaisa reālus dolārus? :D

Nu tas tev jāprasa Āfrikas trūkumcietējiem :sarkasms:Bet tavu domu es sapratu. Bet, kamēr mēs [vēl] nedzīvojam Āfrikā, mums ir pieprasījums pēc klavieres dricinātājiem.

 

Šovasar:agurki.jpg.8f0015937515eb2a606b088ace565b0f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Edis7 teica:

1) aptiekas nav ražotājs! jefiņ.

Vispirms iebrauc, par ko ir runa. Bet tas jau tev nav dots...

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Topiku neazdīršot, bļec, ja jūti, ka būs sūdi, liekam pa bremzēm, gaidām, kad krustojums atbrīvosies, Ja kāds priduroks uzmauc virsū, pats vainīgs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , marrtins teica:

Vispirms iebrauc, par ko ir runa. Bet tas jau tev nav dots

Neesi spējīgs uz jautājumiem adekvāti atbildēt,vienīgi spējīgs ar "dislike" reaģēt. Neesi padomājis par terapiju? Nopietni.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , marrtins teica:

Šovasar

Tev vajadzētu redzēt manus 2 pagrabus, fig viņ zin kur esmu nosviedis telefonu, bet sieva šādas burkas uzmauc kā 300 sezonā :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , aoma teica:

bet sieva šādas burkas uzmauc kā 300 sezonā

Ehh, baisais offtopiks panesies, bet labprāt papļāpātu :)

 

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , marrtins teica:

labprāt papļāpātu

jefiņ, Rīga, Tvaika iela 2, LV-1005 tālāk tur pļāpā

  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , AndrisBB teica:

Tapēc manī arī nepatīk braukt LV, pārāk sarežģīti. Vietās kur var vienkārši uzlikt apli vai ko līdzīgu, saliek 100 zīmes, luksaforus utt. tad nav brīnums ka avārijas, pēctam ar pantiem jāstrīdās kuram taisnība :D

Te viss vienkārši, nu ne visur protams.

Fui… šādi pateikt… 

Link to comment
Share on other sites

Dievs ir devis cilvēkam acis, ausis, rokas, kājas un smadzenes. Ja pēdējās aizmirsa iedot, nekādi "viegli" saprotami krustojumi nepalīdzēs, tādiem labāk pie stūres nesēsties.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu ko, šovakar vēl ar vasarenēm jālaiž uz pārkinglaukumiem! Rītdien jau tie masoni spiež ziemenes montēt virsū. 🤬

Link to comment
Share on other sites

He he, šorīt jau viens jaunās sezonas atklājējs (1x var minēt marku) mētājās pamests grāvī ar, aiz sevis atstātām, skaistām trajektorijas līnijām :)

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

vakar arī vakarā grāvī jau viens bija 

Patīk man šitie  ziemas riepu taupītāji, līdz pēdējam brīdim meģiina izvilkt.  Ja pats ielido grāvi un apkārtējie dzīvi tad ok, bet   ja citi ciešs muļķu dēļ tad gan nav labi

Labots - kaads
Link to comment
Share on other sites

Vakarnakt ar visām ziemenēm krustojumos gāja šķērsām. :D

Link to comment
Share on other sites

Ta vispār tā riepu tēma ir katasrofāla

Man tāds niķis kautkur ejot uzmest aci, kas kuram uzlikts uz to ziemu, arī vasaras sezonu.., jebkurā gadījumā katasrofa, bļin ļooti liela daļa ir prātu izkūkojuši, ok zimenes ta ir "uz papīra", bet mļa, ļoti bieži redzētas drausmas, lameles reāli vairs nav, protektors ap likumā atļauto. +zinot cik daudz riepas ir ar ļoti seklu lameles griezumu kur jau pie 6mm jau paliek neomulīgi, bet ir laikam kas izlasa grāmatā un pēc tā arī vadās, ka var vel tos 2mm nomizāt un tad izmest to drazu musarā

Vairums gadījumi tieši glaunākiem auto kam ir R18+, diski smuki vajag, a riepām nesanāk, bet protams arī drausmas ir uz standarta iedzīvotāja "misenēm"

Es vienkārši nesaprotu kā tā var, pašiem bail nav nez, laikam nē

Ok, vietas kur jāpārvietojas uz tiem 50, var izbraukt, bet tāpat nav ielas ideālā stāvoklī.., kur nu vel pa šoseju.., laikam tiešām baigā drosme, stulbākais, ka ne retums jācieš citiem nevis pašam liselīnī mizātājam..

Ir zināmi arī tādi, kas cauru gadu ar kautkādām mizām brauc un to visu sezonu arī nobrauc. Jā jābrauc ar galvu, bet reāli ietaupījums kur, visu laiku domāt nevis 5 gājienus uz priekšu, bet 10, kas tur patīkams

P.S tie pajoļi kas tirgo reāli metamas "ziemenes" ar tekstu:"Vel 2 sezonām būs zašebiss un pa lēto", nē vairums ir pa dārgo par pilnīgu sū*, vispār kautko sapīpējušies, kautgan nē, pērk jau viņas, bet mati saceļas stāvus zinot, ka ar tādām viscaur rinķī braukā satiksmē

Punkts :D

 

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ImissimI teica:

Nu ko, šovakar vēl ar vasarenēm jālaiž uz pārkinglaukumiem! Rītdien jau tie masoni spiež ziemenes montēt virsū. 🤬

Nolādētā diskriminācija. Viss naudas dēļ.

Link to comment
Share on other sites

Riepas nekad nevar būt pārāk labas (jaunas, dārgas..), tāpat konjaks par vecu, nazis par asu un sieviete par smuku.

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Betmenis teica:

Mani sauc kicker un es esmu ,,riepu vērotājs,,>Labvakar kicker(daudzbalsīgi).

Varbūt nevajag vērot riepas,nebūs bailīgi.Pavērot ko dabīgu,piemēram pupus?Ne,nu ja pārāk lieli,un pats vēl mazs,nu tad jau gan arī bailīgi.

Istenībā daudz bīstamāki uz ceļiem ir tie kas lido,vai arī tie kas uzliek labas riepas un tad domā ka var lidot.

Kāds vel vērotājs, mans novērojums gadu gaitā!

Kur minēju, ka bailīgi? Drīzāk izbrīns par cilvēku idiotismu, kautgan sen neizbrīna vairs, tikai kaitina!

Ar pupu radaru man viss kārtībā, nesatraucies

 

Lidotāji mēdz būt kas zin ko dara un kam liekas, ka zin ko dara, kā arī tā mēraukla kas skaitās laba riepa.

Gadās šaizes visiem. Un vel pie bīstamiem varētu pieskaitīt sēņotājus, jo viņi steidzīgajos izraisa vēlmi pēc pārgalvīgiem apdzīšanas manevriem, jo trūkst pacietības (uz šosejas)

Tagad jau grūti pārsteigt ar kautko pēc tā kas redzēts :D

Link to comment
Share on other sites

Esmu no tās paaudzes, kas ziemā izmācījās braukt ar pilnīgām lisenēm, dažādām, bez protektora, jo toreiz neviens vispār nezināja, ka ir arī tādas ziemas riepas.

Mans nelaiķa sencis mēdza teikt, ka nav sliktu laikapstākļu, it nepareizi izvēlēts ātrums. Arī tagad aizbrauktu no punkta A līdz punktam B, ja uz ceļa atrastos viens pats, bet kā valstij lojāls pilsonis esmu laicīgi pārāvies un nopotējies :)

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Vakar neglāba arī ziemas riepas. Šoseja un pilsēta bija slidotava - tur varbūt būtu līdzējušas radzes.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/16/2021 at 11:17 PM, Edis7 said:

jefiņ, Rīga, Tvaika iela 2, LV-1005 tālāk tur pļāpā

Tvaiķenē, Centrālcietumā un Valmierā  mok daudz vairāk % advekvātu kadru atrastos. 

 

Jā, nu es tev daļēji piekrītu par tiem džekiem iestādēs. 

 

Tas neozīmē realitāti ne vienā ne otrā versijā. 

 

Normāli uztaisi kādus 7 reāli smagus sparingus boksam vai kikam un sapratīsi, cik mazefekīva ilgtermiņā  var būt sišana ar laiku. Ne priekš interneta. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , marrtins teica:

Nabaga psihologi

Pēc pirmā sniega uzsnigšanas man parasti vajag ne psihologu, bet jau uzreiz psihoterapeitu. Redzot, cik daudzi ir savas tiesības laimējuši brokastu kārbā, veras ciet.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Betmenis teica:

ātrums maxsimālais

Cik tas "maximālais" ir tavam Audi 80? Kādi 40 kilometri stundā, pa kalna nogāzi lejup? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , Artanis teica:

Pēc pirmā sniega uzsnigšanas man parasti vajag ne psihologu, bet jau uzreiz psihoterapeitu. Redzot, cik daudzi ir savas tiesības laimējuši brokastu kārbā, veras ciet.

Nu neba jau pats tik pūkains. Šodien es arī vienam aizgriezu priekšā, pats pēc tam kļūdu sapratu. Kaut kas prātā ne tā saslēdzās, pie sniega ar vēl nav pierasts. A ko padarīsi? 

Link to comment
Share on other sites

@raivix95  Es vairāk par to, ka izskatās, ka liela daļa šo ziemu pirmoreiz uz ceļa - katrā krustojumā izspolē un aiziet pakaļa pa pusotru joslu. Citi atkal ieskrienas un tad met pa mēmajiem, slidinoties pēdējo metru. Šodien pat pie krustojuma viena blondīne džipā gandrīz ieslīdēja aizmugurē, kamēr stāvēju pie luksofora - pamanīju spogulī jau pus kvartāla attālumā, ka ātrums neadekvāts, un jau gaidīju, ka ielidos pakaļā un izšaus spilveni... Apstājās reāli sprīža tiesu no bampera. Izskatījās samīzusies ne pa jokam.

 

Izskatās, ka pirmo reizi sniegu ieraudzījuši - tik tiešām prasās, ka kopā ar tiesību kārtošanu būtu kaut kādi ekstrēmās vadīšanas kursi, kur izdzenā pa slapju/slidenu segumu, iemāca distanci ievērot, kā uzsākt braukt uz melnā ledus, un citas pamata lietas lai neapdraudot sevi un citus, iemācītos braukšanu ziemā.

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Artanis teica:

@raivix95  Es vairāk par to, ka izskatās, ka liela daļa šo ziemu pirmoreiz uz ceļa - katrā krustojumā izspolē un aiziet pakaļa pa pusotru joslu.

Grūti jau vispār citādi pabraukt. Ja visi tagad sāks meditēt ar pedāļiem, cenšoties neizspolēt, tad satiksme vispār apstāsies.

Link to comment
Share on other sites

pirms 22 stundām , Artanis teica:

Redzot, cik daudzi ir savas tiesības laimējuši brokastu kārbā, veras ciet.

Nu pa šo vēl var diskutēt. Nu nebraucu es pārliecinoši pirmajā slidenā.sniegotā dienā - tas liekas, ka ir tikai normāli.

Šie "pārliecinātie - vadītāji - piedzimušie jau ar baranku" apraujas tad, kad notiek pirmais krešs. Vēl pasaki, ka tu esi tik profesionāls, ka krešus vienkārši nevari uztaisīt. Paskaties WRC vai citas autosporta disciplīnas, kur profiņi tāpat uztaisa glupības vai nokrešojas. Neesam neviens roboti.

 

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 21 stundām , Betmenis teica:
pirms 23 stundām , Artanis teica:

ekstrēmās vadīšanas kursi, kur izdzenā pa slapju/slidenu segumu,

diezgan bezjēdzīgs pasākums,cik redzēts.


Šņuksis, protams, zin labāk visu par DBS instruktroriem.

  • Atbalstu 4
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...