Jump to content

Balagāns par autobraucēju kultūru


martinno
 Share

Recommended Posts

Pirms 7 minūtēm , Spox teica:

Pāris dienas atpakaļ atgadījums- braucu posmā kādus km 5, pa priekšu bmw, visu ceļu ātrums virs atļautā. Bija gan dzīvojamā zona, gan parasts ceļs, pagriezieni bija vairāki- ne reizi netika ieslēgts pagrieziena virziena rādītājs :D esmu pie tā pieradis un parasti noignorēju, bet te sagadījās, ka priekšā bija vilcien pārbrauktuve kura bija ciet. bmw apstājas, es aiz viņa. Skatos čalim logs vaļā, domāju pieiešu- pieeju, saku tev uz servisu vajag! bmw- kāpēc, kas noticis?! saku ''tev neviens pavarotņiks nestrādā'' un eju prom. bikiņ pauze un tad izbāžas galva pa logu ārā ar jautājienu- ''tu man tagad tipa uzstāstii?!???'' (jā tas bija letiņš 328 kupejā) uz ko atbildēju- nē vienkārši saku ka servis jāapmeklē :D


Ai... Man marka bmw ievieš vēmienu kopš sāku braukt.

Atceros kad sāku braukt un M burts vēl bija tad braucu Preiļi-Rīga-Preiļi, tūlīt taisos braukt aklā līkumā un ujaks priekšā beha, apdzen vairākas mašīnas uz 140 pāri nepārtrauktajai... Vajadzēja bremzēt strauji un griezt dažas reizes.
Trauma tāda normāla bija.

Un tajā posmā tādi vai līdzīgi bija 3-4 atgadījumi, pisec. Un visas behas protams.

Labots - LagerLV
Link to comment
Share on other sites

Man ir vairāki paziņas, kuri brauc ar bmw- normāli čaļi, normāli brauc. 

Ir pazīstami pilnīgākie l0hi- brauc ar bmw, un neviens no tiem l0hiem nebrauc ar citu marku :D

Link to comment
Share on other sites

Līdz šim braucu ar visādām lamatām, no viskaut kā šis tas ir bijis..

Bet pēdējais pienāca ilgi gaidītais bmw.. un jūtu, diez vai tuvākajā laikā būs kāda cita marka manā sarakstā. ?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stasss teica:

Līdz šim braucu ar visādām lamatām, no viskaut kā šis tas ir bijis..

Bet pēdējais pienāca ilgi gaidītais bmw.. un jūtu, diez vai tuvākajā laikā būs kāda cita marka manā sarakstā. ?

Nu te jau nav runa par mašīnu, bet diemžēl konstatēju faktu ka absolūti lielākā daļa no tiem kuri ir izraisījuši asas situācijas man ir bijuši bmw...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Stasss teica:

Līdz šim braucu ar visādām lamatām, no viskaut kā šis tas ir bijis..

Bet pēdējais pienāca ilgi gaidītais bmw.. un jūtu, diez vai tuvākajā laikā būs kāda cita marka manā sarakstā. ?

Vai tad es ko sliktu saku par Tevi vai bmw? Nē! Brīva izvēle. 

Es personīgi neizvēlētos bmw dēļ sliktās slavas un pakaļas piedziņas- jā man ir nepatika pret varavksnes bērniem, jo tie arī ir ar pakaļas piedziņu ;)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , LagerLV teica:

ka absolūti lielākā daļa no tiem kuri ir izraisījuši asas situācijas man ir bijuši bmw...

Šajā kontingentā vairāk ietilpst zaļie gurķi ar saviem žurkveidīgajiem, vai krievu urlopāni adidasenēs..

Man bmw patīk vienkārši kā marka, otrkārt, vislaik biju nobraukājis ar priekšpiedziņām, sakārojās aizmuguri.

Vecums neatļauj vēl par Volvo domāt, utml.. :D

Link to comment
Share on other sites

Tad ja varēšu atļauties uzturēt kādus 3-4 auto vienlaicīgi, vai nebūs kur likt naudu , un varēšu to iegūldīt kādā X5tajā..

Bet kā jau zināms, "vai nebūs kur likt naudu", šāds laiks parasti nepienāk..:biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Da lab x5 jau nav nekas nepaceļams vai kosmoss. Un nav jau tā ka baigie ieguldījumi.

Bet jā kolēģis pārkāpa no 120 bmw uz uz x5 un braukšanas stils izmainījās- prasu huļi tu nerādi pagriezienus, nah tik nesmuki brauc un tā? ai, tad tur neviena aiz manis nebija, priekšejiem pohuj, un vispār ko piepisies?! :D 

 

Bet ja godīgi ietilpība tam 120 no x5 neatšķirās!!! pat likā ka bagāžnieks mazāks :D jā klīrens lielāks un tas arī viss. 

Labots - Spox
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Spox teica:

Da lab x5 jau nav nekas nepaceļams vai kosmoss

Paceļams ir daudz kas ja labi grib, vienkārši manā velmju un vērtību sarakstā X5 ieņem ļoti tālu vietu rindas kārtībā..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Pirms 21 minūtēm , Sraksso teica:

Saprotu, ka 90% gadījumu ir vajadzīgi divi lo*i lai rastos avārija

Tapēc es nelieku reģistrātoru sev, jo ja nu sanāks kādreiz kāda sadursme, tad visdrīzāk pie vainas pats vien būšu, beigās būšu uztaisijis pierādījumus pats pret sevi. :D

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , Sraksso teica:

Piemēram, uzskatu, ka nepilnība ir tajā vien, ka tiek piesaukts tikai 130. pants, bet par 125. izliekas nezinām.

Pēc manām domām, tas 130. pants būtu pareizi, ja tu būtu nesies iekšā krustojumā tikko pēc zaļās gaismas iedegšanās. Tu stāsti, ka tā nebija. Tad kur loģika? Zaļā gaisma pirms krustojuma nav STOP zīme.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Sraksso teica:

Jā, tika izsaukta CP. Uz rokām nekā no tā nav.. cik noprotu, tad man ir iespēja tos pieprasīt? Vai man jābrauc uz Gaujas ielu, vai ir iespēja to izdarīt arī elektroniski?

Tiesāties jau nu negribētos, cerams, ka izdotos pietiekami argumentēti sastādīt pārsūdzību.. jo īpaši, ja tie juristi ir tik dārgi kā te daži runā(par laimi līdz šim nav bijusi viņu palīzība). Piemēram, uzskatu, ka nepilnība ir tajā vien, ka tiek piesaukts tikai 130. pants, bet par 125. izliekas nezinām.

Cik liela cerība man tiesā izdzīvot bez jurista? :D vai šādos gadījumos es arī varu pieteikties uz valsts garantētajiem advokātu pakalpojumiem? Vai arī tas ir tikai gadījumos, ja apsūdz mani?

Viennozīmīgi vari. Tu šobrīd CSN esi "vainīgā persona". Tev nepieciešams saņemt  pirmdokumentus, kurus sākotnēji protokolēja CP, Tev jābūt brīvai pieejai ,jo esi  "vainīgais CSN" un lai pārsūdzētu CP lēmumu būs nepieciešams CP  protokoli/pamats uz ko tika pieņemts šāds lēmums.
Protams juristi nav lēti. Vienk. izvērtē vai taisnība sniedz patērētās naudas izmaksas. 
 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Un tas krustojums, jau nu nebūtu īstais, kurā tos 130. punktu gadījumus izraisīt. Plašs krustojums, ar papildjoslām priekš nogriešanās, sava josla gan pa labi, gan pa kreisi nogriežoties. Ja tiešām tam busam nebūtu kur palikt, tur taču vietas diezgan, stāvi krustojumā, ja nu tā tev sanācis, ka paliki krustojuma vidū, nevienam viņš tur nebūtu patraucējis, bet nē, pats nokavēja, pēc tam lien šķērsām zaļajam un kaut kādu 130. punktu velk ārā. Ja jau tādos krustojumos jābaidas pie zaļā pāri braukt, tad kur vispār to var droši darīt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , AndrisBB teica:

beigās būšu uztaisijis pierādījumus pats pret sevi

Nū, var redzēt, ka tiesības esi licis uk. Analogs būtu, ja zaglis, ejot savā šeptēs, izmantotu tādu pašu video aprīkojumu, kā policists :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , AndrisBB teica:

Tapēc es nelieku reģistrātoru sev, jo ja nu sanāks kādreiz kāda sadursme, tad visdrīzāk pie vainas pats vien būšu, beigās būšu uztaisijis pierādījumus pats pret sevi. :D

 

Baigi paškritiski, bet nu es ar nelieku reģistratoru, jo ideālistiski ticu, ka lielākā daļa autovadītāju ir ok un tikai daži ir jokaini. Tos var prognozēt un pieņemt. Papildus - lai videoreģistratoru ņemtu vērā, laikam bij jāreģistrē (nezinu kā UK). Man pietiek visādu devaisu un ko domāt, lai vēl sev uzkrautu kko. ;) 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Racer teica:

Baigi paškritiski

Ik pa laikam kautkur ne tur aizpiļīju, pēdējā mirklī pielec ka jānogriežas utt., ir gadījies pa vienvirziena aizmocīt ne vienu vien reizi. Īpaši viegli to izdarīt ja nezin kur brauc un vadās pēc navigācijas.

Tapēc reģistrātors nebūtu vēlams :D

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Varbūt jau esmu teicis, atkārtošos: mans sencis teica, brauc, puika, vienmēr ar tādu aprēķinu, ka citi noteikumus var neievērot, vai pat nezināt. Gandrīz 60 gadi bez avārijām, :) viņam, protams, man pāris muļķīgu kļūdu ir bijušas, par laimi, bez nozīmīgām sekām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , aoma teica:

Nū, var redzēt, ka tiesības esi licis uk.

Sarkasms nevietā, jo ar visām UK dīvainībām un muļķu drošajiem krustojumiem, UK ir drošākie ceļi un zemākais avāriju skaits Eiropā.

 

18949.jpeg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Toties jūs nevar laist pie stūres nevienā citā valstī.

Link to comment
Share on other sites

Tapēc manī arī nepatīk braukt LV, pārāk sarežģīti. Vietās kur var vienkārši uzlikt apli vai ko līdzīgu, saliek 100 zīmes, luksaforus utt. tad nav brīnums ka avārijas, pēctam ar pantiem jāstrīdās kuram taisnība :D

Te viss vienkārši, nu ne visur protams.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Racer teica:

... lai videoreģistratoru ņemtu vērā, laikam bij jāreģistrē (nezinu kā UK). Man pietiek visādu devaisu un ko domāt, lai vēl sev uzkrautu kko. ;) 

Nav jāreģistrē - ir bijis, ka pēdējā brīdī puika kapucē izlec uz ielas (izdomāja skriet pāri uz autobusa pieturu, nepaskatījās) un pat paraujot malā tāpat trāpa spogulim un to nolauž. Gan māte, gan policija īsti netic, ka tā varētu būt bijis, bet par laimi pretī braucošajam bija reģistrators un šis, kārtīgs cilvēks būdams, apstājās un vēlāk padalījās ar ierakstu.

Bez tam videoreģistrators subjektīvi šķiet daudz ticamāks pierādījums luksofora gadījumā, nekā viena otra liecinieka viedoklis.

P.S. Puikam viss beidzās labi, ja neskaita īslaicīgu bezsamaņu un mācību visai dzīvei.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , AndrisBB teica:

Tapēc manī arī nepatīk braukt LV, pārāk sarežģīti

Ja nopietni, Tev vispār nevajadzētu braukt ar auto, nopietni. Minies pa velojoslu vai ņem taxi, vari tak atļauties.

 

Cilvēkam, kas uzskata, ka nezināšanas, iemaņu, vai prakses trūkuma dēļ pieļauj iespēju, ka varētu izraisīt CSN, nevajadzētu atrasties pie auto stūres.

Īstenībā, cilvēkiem, kas ierodas Eiropā no eksotiskām valstīm, nu jau arī UK, pirms "spīdināt" savas ārzemju tiesības, vajadzētu likt nokārtot vismaz teorētisko eksāmenu, pietiek jau ar vietējiem jampampiņīem.

Labots - aoma
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tās ir pilnīgi nevajadzīgas zināšanas, kas nerada nekādu pievienoto vērtību. Jo vienkāršāk, jo labāk.

Link to comment
Share on other sites

Pievienotā vērtība... Te varētu filozofēt stundām... Tev tāda ir, man ir pilns sakņu dārzs, pagrabs ar konserviem un šaujamais. Visi veikali ciet, vai izlaupīti. Ko nu?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , aoma teica:

Tev tāda ir, man ir pilns sakņu dārzs, pagrabs ar konserviem un šaujamais. Visi veikali ciet, vai izlaupīti. Ko nu?

Produkcija jāved uz Polijas robežu, protams! :D

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , aoma teica:

Varbūt jau esmu teicis, atkārtošos: mans sencis teica, brauc, puika, vienmēr ar tādu aprēķinu, ka citi noteikumus var neievērot, vai pat nezināt. Gandrīz 60 gadi bez avārijām, :) viņam, protams, man pāris muļķīgu kļūdu ir bijušas, par laimi, bez nozīmīgām sekām.

Rallija braucējs Sobeslavs Zosada savā laikā(80'sākumā) vai 70'beigās precīzi noformulēja: Iiela nav sacīkšu trase, Tur pastāv jēdziens,kā "Drošs Ātrums"

  • Patīk 3
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Tu tāds gudrs puika liecies, nu tad izskaidro man, plebejam, kādu pievienoto vērtību pavisam pilnīga lokdauna apstākļos var dot programmētājs, attiecībā pret lauksaimnieku.

Pirms 2 minūtēm , Edis7 teica:

"Drošs Ātrums"

Viena no grāmatām, kas stāv manā grāmatplauktā :)

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

aoma, dumjš esmu:) sry, nebūs padoms .

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Brainless

Pilnai laimei šeit vajadzētu sākt citēt Timrotu, Klarksonu un citus vecus krapanus. Autor - nopērc reģistratoru. Tas maksā nedaudz, tagad viņi ir diskrēti, bet diezgan var palīdzēt pret "lieciniekiem".

Labots - Brainless
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , aoma teica:

kādu pievienoto vērtību pavisam pilnīga lokdauna apstākļos var dot programmētājs, attiecībā pret lauksaimnieku.

Nu tad ej roc rāceņus. Bet tikmēr programmētājiem darbs nav apstājies arī lock-downā, visādiem aparātiem joprojām vajag kodu, lai tie darbotos, jauni profdukti tiek ieviesti utt. Bez koda tagad pat ledusskapis nedarbojas.

Atšķirība tik tāda ka programmētāji ganjau izdomās kā izaudzēt kartupeļus, kamēr katrupeļi audzētāji nezvai izaugs līdz programmēšanai.

Labots - AndrisBB
  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Edis7 teica:

aoma, dumjš esmu:) sry, nebūs padoms .

Tas nebij Tev domats, bet Martiņam :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , AndrisBB teica:

Atšķirība tik tāda ka programmētāji ganjau izdomās kā izaudzēt kartupeļus, kamēr katrupeļi audzētāji nezvai izaugs līdz programmēšanai.

Tu vienkārši nenovērtē citas profesijas, jo neesi iespējams neko citu darījis.

Tajā skaitā kartupeļu audzētājus, kur vajag arī fizisko izturību - es piemēram vienu dienu vagā izturēt vienkārši nevaru.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , aoma teica:

Tu tāds gudrs puika liecies, nu tad izskaidro man, plebejam, kādu pievienoto vērtību pavisam pilnīga lokdauna apstākļos var dot programmētājs, attiecībā pret lauksaimnieku.

Nu lab, rupji rēķinot:"saražo kodu pā 1000EUR - pievienotā vērtība 1000 EUR, vēl kopējā katlā 210EUR, tad vēl no tiem 1000EUR vēl kādi 230EUR kopējā katlā :)

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...