Jump to content

USB ladētājs vismaz piecām iekārtām.


it.kroplis
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Sakarā ar to ka iekārtu ar micro USB uzlādi ir saradies mājniekiem diezgan daudz. ir doma saveidot centralizētu lādēšanas vietu, ar vismaz piecu vienlaicīgu iekārtu lādēšanu. Ko līdzīgu šim:

http://www.ebay.com/itm/Skiva-StandCharger-7-Port-Charging-Station-Dock-with-7x-Short-micro-USB-Cables-/221979660198?hash=item33af04cfa6:g:LmEAAOSwhkRWgOAb

 

Satasīt smuku čaulu problēmu nav, jautājums par elektrību. Ir moš jau gatavi pārveidotāji no 220V uz 5x2A kā usb ? Vai kāda cita metode?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

http://www.ebay.com/itm/30-Watts-6-Ports-USB-Wall-Charger-Multi-Port-for-USB-Powered-Devices-Universal-/161889488074?var=460855397218&hash=item25b15d8cca:m:mP8p8q-fLnmKh5aEPfF4fsg

 

Pieredze gan liecina, ka čainai un pārējai pasaulei atšķiras vati, volti, ampēri utt.

Labots - Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Ok. pasūtīju vienu gatavo. Atnāks izjaukšu un nomērīšu ko tas dod ārā. Tad jau izdomāšu kā to smukāk iepakot. ja strādās ciešami.

Link to comment
Share on other sites

Man bija lielisks baroklis ar Micro USB, Blackberry ražojums

 

Deva ārā 2 ampērus, beigās, protams, noklājās štekerītis.

 

Pasūtīju iekš ali jauns štekerus, pārlodēju un na tev - 2A vietā dod ārā vairs tikai 0,45

 

Varat iemest linku kur dabūt normālas micro USB dakšiņas? 

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

ir lietošanā vairāki anker smart chargeri.

 

http://www.anker.com/product/B2105121

 

es jau ķīnas sūdus nepirktu, ar tiem var sirms palikt ātrāk kā sagaidīt, kad normālā ātrumā uzlādēs, ja overnight tad vienalga, bet ja uz stundu vajag pieslēgt, tad gan jau neko viņš arī neuzlādēs

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Kā es esmu novērojis, visbiežāk problēma ir vadā ne chargerī.

 

Ķīniešu auto lādētājs par 1€ bez problēmām dod ārā 2A. Tikai vadam jābūt par 6€ (laikam ebaja cena)

 

Telefonā var ielādēt aplikāciju lai paskatītos, ar cik lielu strāvu tiek lādēts telefons. Tas ko ieraudzīsiet, jūs var šokēt :)

 

Rezultāta atvilknē mētājas kaudze ar vadiem, kas vairāk par 0,5 - 0,8 A nespēj cauri izlaist, kamēr ar pareizu vadu tas pats lādētājs dod ārā 1.8 un vairāk, uzlādējot Galaksīnoutu līdz 100% nepilnas stundas laikā.

Labots - Smii
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Pasūtīju iekš ali jauns štekerus, pārlodēju un na tev - 2A vietā dod ārā vairs tikai 0,45

 

 

 

Rezultāta atvilknē mētājas kaudze ar vadiem, kas vairāk par 0,5 - 0,8 A nespēj cauri izlaist, kamēr ar pareizu vadu tas pats lādētājs dod ārā 1.8

 

Tu pašus galu jeb vadus ar galiem nopirki? 

Link to comment
Share on other sites

Tikai galiņus. Pārlodēju galus diviem dažādiem lādētājiem - vienam nomināls 1A, otram 2A. Abiem tagad ārā dod 0.45

 

Vadi iekrājušies dažādi lētuči  - sākot no dizainīgiem ar smuku auduma zeķīšu apdari, beidzot ar plakaniem, savītiem, baltiem utt. Vidēji viņi dod cauri 0.5 - 0.8 A, bet ir redzēti arī 0.3 un 0.25. Cenšos tikt no viņiem palēnām vaļā dodot līdzi telefoniem, kas iet uz andeli utt, jo īpašas jēgas no viņiem nav.


Labākie vadi ir oriģinālie - man ir divi no Lenovo planšetēm un pārītis, kas pirkti ebajos par ~5-6 eiro gabalā. Tiem limitu grūti nomērīt, jaudīgāku lādētāju par 2A saimniecībā nav un tos divus ampērus arī mērījumi uzrāda.

 

Oriģinālie Samsung, Nokia un HTC vadi laida cauri līdz 0.8A, cik esmu mērījis.

 

Par šo lietu sāku interesēties, kad secināju, ka auto lādētājs nespēj pielādēt telefonu ar ieslēgtu Vāzi. Izrādījās, ka vaina vadā, nevis lādētājā. Šobrīd sāk šķist, ka pat ne vadā, bet gan štekeros, kas varētu būt īstais šaurais pudeles kakls.

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Vadu kvalitātei ir dzirdēts ka ir liela nozīme. Pēdējie ko pirku bija aproču varianti ~12cm problēmas ar to efektivitāti nebija. Domāju jo garāks lētāks kabelis jo lielāki zudumi. Man ir gadījušies arī štekeri kuri pie dažādām trubām uzvedās dažādi. Tā vien liekas, ka mikroUSB standartu, visādi krūmu rokdarbnieki diezgan elastīgi piemēro savas peļņas palielināšanai. Tā nu beigās rodas preces, kuras tip strādā, bet strādā švakāk.

Link to comment
Share on other sites

Kā jau rakstīju, ideāli būtu sameklēt normālus Micro USB štekerus ar mazu pretestību. Tie, kas ir iekš Ali cauri laiž 0.45, kas sūkā.

 

Es domāju, ka pašos vados vainas nav.

 

Bet nu te atkal, līdzīgi kā ar vadiem, jāpērk visi pēc kārtas un jāmēra. Jautāt tiem ķīniešiem par parametriem ir bezjēdzīgi. Tiesa gan, jamie maksā kapeikas, pat dārgākie.


Šie ir interesanti, spraužami uz abām pusēm, bet, protams, galīgi nav pa lēto...

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
kristers
J.Reinis

Kādus vēl 2A ?! Tas BT audio dongls tērē 250mA maksimums!

P.S. Tev abi linki vienādi.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Dzirdēts viskautkas - viens saka tā cits saka tā... gribu noskaidrot kā īsti ir.

 

Lādētājs ar output 5V - 1 A uzlādēs ātrāk telefonu nekā 5V - 0.7A, bet dažs saka, ka telefonam baterija ilgāk izvelk dienu, ja lādēta lēnāk... Kā īsti?

Link to comment
Share on other sites

 

 

dažs saka, ka telefonam baterija ilgāk izvelk dienu, ja lādēta lēnāk.
Buļļkaka, manuprāt. Mans minējums, ka šādas urbānās leģendas varētu rasties, piemēram, ja kādiem tālruņu modeļiem ražotājs ielicis sūdīgu/līki implementētu power management circuitry, tad iespējams tā nekorekti mēra baterijas kapacitāti un atlikušo lādiņu, kā reuzltātā lādējot ātrāk un ar lielākiem ampiem, tālrunis parāda 100% uzlāi faktiski ātrāk, kā reāli sasniedzis savu dizainēto kapacitāti, un attiecīgi pēc tam ātrāk nokrīt līdz patiesajiem 80% vai cik nu tur procenti patiesībā ir tobrīd no baterijas pielādēti. 

 

Vēl ir visādi triki saistībā ar pašu Li-Ion discharge līkni, un visādiem trikiem, ko ražotāji izmanto priekš visiem tiem supercharge un citām jaunajām tālruņu fīčām, lai lādēto tos hlamus ātrāk.

Link to comment
Share on other sites

fiska ir taja cik lielu amp daudzumu mob spej panemt , mans mob no parasta ladetaja nem max 1.38 amp kaut ari pats ladetajs ir ar 2 A energijas dosanu , tad ir atras uzlades ladetajs kaa ar to pasu vadu lade uz pusi atrak jo mak kaut ka pastastit mob ka jalade atrak , vecais vads nema tikai 0.9 amp jaunais kas pirkts motivs.lv par 6 eur nem normali ,

Link to comment
Share on other sites

Jauki, tā tava izpratne gāž no kājām. :D Bet nu teorijā vismaz apmēram domu saproti.

 

jo mak kaut ka pastastit mob ka jalade atrak

Lādētājā starp USB Data+ un Data- piniem ir iestrādāts FTDI čips (vai citos variantos rezistors, vai dažādu rezistoru slēgumi, starp, Data līnijām un +5V), kas māk sazināties starp host/device, un vienoties par iekārtas un lādētāja spējām, un izvēlēties maksimālo iespējamo strāvu, ko lādētājs spēj sniegt, un iekārtas baterija - pieņemt.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Es arī gribētu "ilgāk izvilkt dienu" nu uz kādām 36h piemēram.

Pilnīgi mierīgi, ar maniem lietošanas paradumien Nexus 5x velk 4 - 7 dienas

Darbā nav laika kad spaidīt, mājās ir citas interesantākas lietas gan ko darīt, gan ko spaidīt :D

 

P.s pēc minūtes pieleca, ka gribi dienu izvilkt garāku

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

 

 

fiska ir taja cik lielu amp daudzumu mob spej panemt , mans mob no parasta ladetaja nem max 1.38 amp kaut ari pats ladetajs ir ar 2 A energijas dosanu , tad ir atras uzlades ladetajs kaa ar to pasu vadu lade uz pusi atrak jo mak kaut ka pastastit mob ka jalade atrak , vecais vads nema tikai 0.9 amp jaunais kas pirkts motivs.lv par 6 eur nem normali

 

kā tu to nomērīji? 

Link to comment
Share on other sites

Kad lādēju AAA eneloop tipa baterijas ar Nitecore D4 lādētāju lēnajā režīmā, tad ir čujs, ka tie neuzlādējas kārtīgi. Ātrajā režīmā lādējot šķiet, ka lukturītis ilgāk spīd spoži. Ļoti iespējams, ka tās ir maldīgas sajūtas.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

 

 

Lādētājā starp USB Data+ un Data- piniem ir iestrādāts FTDI čips (vai citos variantos rezistors, vai dažādu rezistoru slēgumi, starp, Data līnijām un +5V), kas māk sazināties starp host/device, un vienoties par iekārtas un lādētāja spējām, un izvēlēties maksimālo iespējamo strāvu, ko lādētājs spēj sniegt, un iekārtas baterija - pieņemt.

 

Šitas bija vienā citā tēmā pieminēts, ka tādi lādētāji ir, kas uzprasa tam akumulatoram, kā būs, ja būs tā stiprākā strāva pieejama. Ja tas akumulators nesaprot, ko viņam prasa, tad lādē ar standarta stiprumu.

Link to comment
Share on other sites

5 ierīcēm tad jātaisa DIY 5V baroklis ar normālu jaudu, 5 USB ligzdām un bez jebkādas komunikācijas. Kādas sekvences tas atstās uz lādējamām iekārtām, nezinu. Lai lādētu pliku aķi ir pieejami kiti, kur var ieregulēt maksimālo strāvu UN/VAI spriegumu. Bet tur tad jāpazīst drēbe.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

+1 par kaut ko no Orico. Man ir charger ar 5 portiem (3x 1A + 2x 2A super carger ar identifikācijas čipu), lādē visu normāli. Super charger portā planšete ar 1,9A, parastajā portā 0,7.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Pilnīgi mierīgi, ar maniem lietošanas paradumien Nexus 5x velk 4 - 7 dienas

Darbā nav laika kad spaidīt, mājās ir citas interesantākas lietas gan ko darīt, gan ko spaidīt :D

 

P.s pēc minūtes pieleca, ka gribi dienu izvilkt garāku

Varens zellis tu esi, ja tev Nexus 5 nedēļu izvelk! Man vairāk pa pusotru dienu nekādi, pie kam tas jau bija daudz un lietojot taupīgi!

Link to comment
Share on other sites

Būs jāuzlādē šodien un jāpaskatās cik ilgi tur. 7 dienas varbūt pārspīlēti, bet mazāk par 4 noteikti nē.

Ja var ticēt tam ko androīds rāda, tad kopš pēdējās pilnās uzlādes 9 dienas pagajušas.

2w4xz5x.png

Link to comment
Share on other sites

Man te čalis arī bija izpētījis, ka vislaik tur izslēgtu gps, wi-fi, cellural. Ieslēdz tikai kad vajag, tad pusotru dienu šādā taupībā lietojot var izvilkt

Link to comment
Share on other sites

A kāda jēga tad no smartfona? Arī ar Ferrari var braukt lēnītēm, taupīt katru pilienu degvielas (ielikt gāzi, ideālā gadījumā), bet kāda tad galu galā jēga no Ferrari?

 

Turklāt neaizmirsīsim, ka mūsdienās jau vairāk un vairāk viss kas balstās uz mākoni un ģeolokāciju. Visi atgādinājumi, kalendāra sync, etc. Attiecīgi atslēgt to visu un pēc tam pisties katru reizi slēdzot iekšā ārā liekas vienkārši muļķīgi, lai neteiktu vairāk - uzreiz atsauc atmiņā, kā pirms gadiem pieciem/desmit kapieku mīlētāji pie katra krustojuma dročīja benzīna/gāzes slēdzi zem stūres, kamēr neparādījās automātiskās gāzes iekārtas. :D


Vienīgā tāda veida optimizācija, ko es atbalstu, ir tālruņa settingos aizliegt visādām spēlēm un ikdienā nelietotām aplikācijām fona apdeitus un background data - lūk tas tiešām var iedot kādu stundu papildus standby laika, un ietaupīt arī datus papildus. Tak galu galā katru vakaru lielākā daļa esam mājās, un varam piespraust lādēties. Tāpat daudziem auto ir lādētājs, un darbā uz galda arī cradle. Neredzu problēmu ar baterijas laikiem - galvenais, ka pilnu darba dienu izvelk.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Man te čalis arī bija izpētījis, ka vislaik tur izslēgtu gps, wi-fi, cellural. Ieslēdz tikai kad vajag, tad pusotru dienu šādā taupībā lietojot var izvilkt

tad jau struntigs telefons, man ar vislaik ieslegtu wifi, aktivi lietojot youtube, waze, internets, muzika, zvani velk 2 dienas bez taupisanas (ap 7-8 stundam laika kad ekrans bijis ieslegts), liekot ladet parasti vel ap padsmit procentiem ir

Labots - Müller
Link to comment
Share on other sites

Pēc maniem novērojumiem, tas ka ieslēgts Wifi, GPS un citi daudzko īpaši neietekmē. Visvairāk noēd rijīgas aplikācijas un displejs. Man gan nekādu prasīgo aplikāciju nav, varbūt Slack un Endomondo, bet tie jau ar daudz nepatērē.

Link to comment
Share on other sites

 

 

tad jau struntigs telefons, man ar vislaik ieslegtu wifi, aktivi lietojot youtube, waze, internets, muzika, zvani velk 2 dienas bez taupisanas (ap 7-8 stundam laika kad ekrans bijis ieslegts), liekot ladet parasti vel ap padsmit procentiem ir

Xiaomi Redmi Note 3 Special edition ar 4000 bateriju? Man 3 Pro dienas beigās paliek 30%, bet nekādi ne 50% :O

Link to comment
Share on other sites

Normāls USB habs ar ārējo barošanu atrisina problēmu pašā saknē un nav ko jāties ar DIY un čina matj šņagām ar neprognozējumu rezultātu,

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...