Jump to content

VGA kartes izvele priekš 1080p/max/60FPS BF4 MP lielās mapes


FPS
 Share

Recommended Posts

Man ar GTX980 viss iet exelenti, neko labāku nevar vēlēties, ņem GTX karti priekš spēlēm tām ir labāk ar draiveriem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Toļiks

    31

  • Fantamass

    17

  • FPS

    37

  • Huundai

    17

Top Posters In This Topic

 

 

Man ar GTX980 viss iet exelenti, neko labāku nevar vēlēties, ņem GTX karti priekš spēlēm tām ir labāk ar draiveriem.
Nav gadījumā izdevīgāk paņemt GTX970?
Link to comment
Share on other sites

Turpinat izklaidēt IronMan? Jau otrais šāds topiks viņam, ļoti nesen te viens identisks bija, to jau aizklapēja.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kādu izklaidi jau vajag. Ar šādām vajadzībām ņemtu gtx 980.

Kāpēc ne AMD - atsevišķām spēlēm tās kartes galīgi nav optimizētas (piem. Project Cars).

Link to comment
Share on other sites

Nē, tomēr 390 atkrīt, tā tur muļajās ar gtx970, bet r9 390X tieši laikā un cenā tas pats kas gtx980, tikai jaudīgāk.

 

Jeb Radeon R9 Fury X , laikam nevienam šeit tādas nav :(

 

Četri kandidati

r9 390x

gtx980

r9 fury

r9 fury X (tomēr pārāk dārga)

Labots - AMDFx
Link to comment
Share on other sites

 

 

ņem GTX karti priekš spēlēm tām ir labāk ar draiveriem.

nu Radeoniem jau viss arī kārtībā ar draiveriem.

 

 

 

 

Kāpēc ne AMD - atsevišķām spēlēm tās kartes galīgi nav optimizētas (piem. Project Cars).

nu tur jau jāsaka palides Nvidiotiem un viņu GimpWorks. paskaties uz "AMD" spēlēm - visas ļoti labi optimizētas un iet arī labi uz nvidia kartēm. un visas tehnoloģijas ir open-source, pretēji nvidiotu proprietary, lai čakarētu performance un kāstu naudu no muļķīšiem (atceramies arī 3.5/4).

Link to comment
Share on other sites

nu Radeoniem jau viss arī kārtībā ar draiveriem.

Jeb kurā gadījumā nVIDIA kartiņa būs stabilāka izvēle. 

nu tur jau jāsaka palides Nvidiotiem un viņu GimpWorks.

Kuri tad galu galā ir tie idioti kas nemāk normāli optimizēt spēles!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Šī kartiņa to AMD Fury X sasitīs lupatās! Un maksā viņa krietni vien lētāk.

Iztiksim bez dārgo galu, to vienmēr vieglāk izvelēties, jo konkurences nekādas.Būs vien japaliek pie 390x, vienīgi lietotas grūti dabūt, būs javaktē gtx980 par saldu ciparu lietota 

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Kas pa nah? Ja jau nav r9 3...serija piesātināta lietoto daļu tirgū tad otrs varinats tev bija gtx 980, nafi... šis topiks bija javeido ja viens variants?

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

preču vilciens

 

Vecīt , tas nav huundai, tā ir jauda :)

 

Lai autors paliek pie R9 390X, jeb lietota gtx 980

Labots - Huundai
Link to comment
Share on other sites

Vecīt , tas nav huundai, tā ir jauda   Lai autors paliek pie R9 390X, jeb lietota gtx 980

Atkal nomainīji ko pats ar sevi runā ?

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Atkal nomainīji. 

Nē, tu plati nenomainīji, gadās, priekā :)

 

Lai jau autors paliek pie gtx980 lietotas ~300eur 

Link to comment
Share on other sites

Lai spēlētu 3 gadus vecu spēli nu noteikti nevajag nekādu 980ti pirkt vai pat vēl Fury X.

Topika autors sasapņojies ar tekstu "dodiet man dārgāko un labāko, kas pašlaik tirgū pastāv lai spēlētu 3 gadus vecu spēli ar 60fps"

 

Varbūt pagaidi nākamo gadu ar jaunajām videokartēm, tas droši varēs pavilkt to 3 gadus veco BF4 uz max 60fps.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

spēlētu 3 gadus vecu spēli ar 60fps"  

 

Daudziem bf4 mp, un to versijas, lielās mapes, 1080p, ultra sagadā veiktspējas problēmas 60FPS, bez GTX980.Pat uz doto momentu Bf4 ir labakais savā žandrā, CIK TE MUMS IR GTX980, varbūt tomer spēlei nav ne vainas, bet vga veikstpēja, kura te lielakai daļai ir zem vidējā

BF-Hardline-Key-Art-EA.jpg

 

Tas pats dzinējs

 

126.jpg

Labots - Huundai
Link to comment
Share on other sites

hmm, šodien gan daudz jaunu jūzeru uzradušies. trolling time I guess?

 

 

 

 

 

Kuri tad galu galā ir tie idioti kas nemāk normāli optimizēt spēles!

:D :D nu kā.. Nvidioti tak. pasaki, ka tā nav? Aassassins Creed, Just Cause, Batman - švaaki optimizētas spēles un pie visām savu pirkstu pielikusi ir nvidia. un tad vēl visi GimpWorki aka GameNotWorks - Titan X SLI vajag, lai ar tiem workiem ar normālu FPS spēlētu, lai ari bieži vien viņi izskatās sliktāk, vai nerealistiskāk. un tas liek tādiem muļķīšiem kā tu krāt naudiņu, lai nopirktu kartes SLI konfigam un lai varētu priecāties par GimpWorkiem.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

nu kā.. Nvidioti tak. pasaki, ka tā nav? Aassassins Creed, Just Cause, Batman - švaaki optimizētas spēles un pie visām savu pirkstu pielikusi ir nvidia.

Muldi vien tālāk!

un tad vēl visi GimpWorki aka GameNotWorks - Titan X SLI vajag, lai ar tiem workiem ar normālu FPS spēlētu

Nekādu Titan X tur nevajag kur nu vel SLI ko tu esi sapīpējies ? 

lai ari bieži vien viņi izskatās sliktāk,

Nu tad uzliec brilles vai aizej pie acu ārsta! 

un tas liek tādiem muļķīšiem kā tu krāt naudiņu, lai nopirktu kartes SLI konfigam un lai varētu priecāties par GimpWorkiem.

Kādu SLI ko tu te gvelz citus par stulbākiem uzskati? Ir man GTX970 un es nezinu nevienu spēli kuru uz 1440p nevarētu normāli uzspēlēt. Tā diršana par assassins creed un Just Cause vispār ir galīgi garām! Ja nezini ko runā labāk vispār nerunā!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

u mad bro? :D

 

 

 

Nu tad uzliec brilles vai aizej pie acu ārsta!

pats zini kā tavu Nvidiotu GameWorki izskatās? piemēram, HairWorks - dzīvniekiem nevis izksatās kā normāla spalva, jeb kažoks, bet gan itkā kautkas mākslīgs būtu pielīmets. ok, Witcherā vel kautcik ok izskatās, bet nu tas nav to vērts dēļ lielā performance decreasa.

 

 

 

 

Kādu SLI ko tu te gvelz citus par stulbākiem uzskati? Ir man GTX970 un es nezinu nevienu spēli kuru uz 1440p nevarētu normāli uzspēlēt. Tā diršana par assassins creed un Just Cause vispār ir galīgi garām! Ja nezini ko runā labāk vispār nerunā!

tak zābaks vai? es runāju par GameWorks aka GimpWorks.. un vai tu viņus ar savu 3.5GB (appisa tevi nvidia) 970 vari normāli pavilkt uz ~60FPS., ar High/Max iestātījumiem un vēl pietam 1440p izšķirtspējā? :D

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Tas jau kirils, kas ar otru klaviatūru palīdz datoram rēķināt.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ne tur elektronikas kalkulators caur rs2323 japieslēdz, lai šeiderus apstrādātu

Link to comment
Share on other sites

pasaki, ka tomēr neizskatās dīvaini. dažos brīžos pārāk uzkrītošas tās izceltās spalvas (it īpaši tam jakam, kuram pārspīlēti plīvo viņas) -

Link to comment
Share on other sites

 

 

pasaki, ka tomēr neizskatās dīvaini.

Nē,kamēr tu mētajies ar svešiem video no youtube, tikmēr es ieliku savus skrīnus no spēles kuru pats uzspēlēju, ar HairWorks izskatas daudz labāk, kā bez.Bez vispār izskatās pēc kaut kāda 1965 gada 

Link to comment
Share on other sites

tak zābaks vai? es runāju par GameWorks aka GimpWorks.. un vai tu viņus ar savu 3.5GB (appisa tevi nvidia) 970 vari normāli pavilkt uz ~60FPS., ar High/Max iestātījumiem un vēl pietam 1440p izšķirtspējā?

Zābaks esi tu pats tur pat apspriest nav ko! Kādi 60 fps kur ir iekalts tu ķirzas zābak ka obligāti ir jābūt tieši 60 fps ? Tu te baigi gudri stāsti bet tajā pašā laikā ko var piedāvāt AMD tajā pašā hairworks vietā neko viņi nevar viņi vienmēr ir atpalikuši un atpaliks!

pasaki, ka tomēr neizskatās dīvaini. dažos brīžos pārāk uzkrītošas tās izceltās spalvas (it īpaši tam jakam, kuram pārspīlēti plīvo viņas) -

Ar hairworks izskatās labāk un nevis tikai labāk bet ievērojami labāk!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tas jau nav ULTRA, lai nebūtu ko spriedelēt uzliec ultra, tu varbūt neredzi atšķirību, bet citi varbūt redz, tāpēc lai ir ultra, ja jau autors prasīja max settingus.

Bleķi, es jau minēju, ka settingi ir ultra un high. Daži ir high, pārējie ultra. 

 

Par just cause - tur jau spēles vaina, nevis amd draiveru. Kā tad visas pārējās spēles iet bez mistiskiem sūdiem?

Link to comment
Share on other sites

Diablo.lv

Kārtējā tukšā tēma, kur bleķapauris izsapņo slapjos sapņus online, ar joprojām to pašu BF4...nekas nav mainījies, laiks rit, bet sapņi neizsapņoti paliek......par to mūžīgo strīdēšanos starp AMD un Nvdidia tas pats- katram karšu segmentam savas cenas +/- tās ir vienādas, tāpat kā performance katrā spēlē atšķiras par labu vienai vai otrai kartei. Ja kāds videokarti konkrētām spēlēm pērk, viņš apskatas benčus un izdara izvēli, ja konkrētu prasību nav, tad izvēli izdara vadoties no summas ko var atļauties un nav, nebija un nekad nebūs labāka Nvidia par Amd vai otrādi. Par SLI/ Crossfire tas pats- ok performance vs cena, bet atkal ir risks ka kāda spēle/ spēles nedarbosies kā vēlētos, būs dropi vai vienkārši video ''invalīdi'' dēļ optimizācijas, tāpēc var nākties ilgāk pagaidīt driverus......neatkarīgi sli vai crossfire.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

katram karšu segmentam savas cenas +/- tās ir vienādas

 

Nē nav vienādas, ko liksi pretī r9 390x, gtx970 vājāka, bet gtx980 dārgāka, kur tu redzi +- vienadas cenas, jeb tev 117eur skaitās +- vienāda cena dotaja segmentā, dīvains cilveciņš :) Te nenotiek nekādas Nvidia AMD cīņas, vismaz man točna nē, man personiski neinteresē kāds brends rakstīts uz vga karti, mani vairak interesē kura vga par mazākām naudiņām iedos man vairak FPS, dotajā momentā bez variantiem r9 390x vienkārši price/performance segmentā 1080p/max/60fps ir labakā izvēle priekš jaunas VGA no veikala plaukta. Kaut arī mana skatījuma un pēc fakta 390x ir uztjūnēts 290x, bišk samazinats tdp~15w, piekarinatas dazas fičas, 8gb , bet grafiskais čips tas pats.

.Optimālais variants uz doto momentu tomēr paliek lietota gtx980 par saldu ciparu.

image.jpg

 

 

es jau minēju, ka settingi ir ultra un high. Daži ir high, pārējie ultra. 

Nemini, vienkarši uzliec ultra, tava 290x tācu to var atļauties izturēt ar 60fps, jeb tomēr varbūt nē, ok, pateikšu priekšā, nē , nevar izturēt,sorry :)

p.s Un ko tik vien nozīmē 290x cepšanās, das ist fantastik :)

Labots - Huundai
Link to comment
Share on other sites

 

 

vismaz man točna nē

Par to mēs nekad neesam šaubījušies.

 

P.S. Esi sveiks atpakaļ bleķapauri. Kā brīvdienas??

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nemini, vienkarši uzliec ultra, tava 290x tācu to var atļauties izturēt ar 60fps, jeb tomēr varbūt nē, ok, pateikšu priekšā, nē , nevar izturēt,sorry

Tu vari teikt priekšā kaut ko tikai savām stulbajām smadzenēm. 

 

R9 290X vēsi velk BF4 uz Ultra kaut ar 4xMSAA virs 60FPS.

f008ea030e.png

bf4-fr.png

Link to comment
Share on other sites

R9 290X vēsi velk BF4 uz Ultra kaut ar 4xMSAA virs 60FPS.

Nemurgo, neiet runa par vienspēlētāju režimu, bet gan par MP režīmu lielajām mapēm.Nepirkšu jau kompi lai 10xx spēlētu singlu, doma taču līdz :)

Piemērs tev bija iepriekšējos topikos, paņem kaut vai mapi "zavods", pat skrīni biji ielikti ar konkrētam pozīcijām lai tu varētu sev iečekot FPS, garantēju, nebūs tev 60fps pie 1080p ULTRA. Tak što beidz māžoties ar svešām tabulām, savus skrīnus studijā.Uzreiz pasaku, ir testēts ar gtx770 4gb(remeikots gtx680) kurš pie dotajiem sttingiem s ū k ā konkrēti, un testēts bija arī ar GTX980 kurš arī brīžiem dabūja ierīt. Ierīt nozīmē zem 60-50fps. Ja kas, man ir 3gb ar skrīniem, he he :)

 

Cits varbūt beidz pie (47-53)fps, man tas ir absolūti nepieņemami, aha, tas ir ar gtx980.Protams, (85-90)% gadījumi būs 60fps+, bet pietiek ar (15-10)% nekomfortablu fps, lai kļūtu par fragu.Galvenais tagad nevajag tēlot tizleņus un meklēt sev izdevīgi līdzīgas pozīcijas ar 60fps, tādas var atrast arī ar gtx650.Bija vienreiz viens tontons kurš man rādīja fps staigajot pa mapes malu skatoties debesīs 

image.jpg

bf4_2014_12_24_22_46_10_553.jpg

 

bf4_2015_01_05_20_27_49_897.jpg

bf4_2015_01_05_20_29_29_807.jpg

 

Piemērs ar FarCry4

hairworks neko neņem nost, ja VGA ir pietiekosi jaudīga

cr88.jpg

 

Kāds var ielikt skrīnu, paskat, man viss uz max un ir 60fps

image.jpg

 

Protams, ja netēlo tizleni, gtx980 un zem 40fps. Pārdodu gtx650 visas spēles lido uz max :)

image.jpg

Labots - Huundai
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Ja GTX 770 „sūkā", bet GTX 980 dabū „ierīt", kur problēma abas kartes saslēgt SLI režīmā, spēle „sūkās - ierīs" zvērā!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Zābaks esi tu pats tur pat apspriest nav ko! Kādi 60 fps kur ir iekalts tu ķirzas zābak ka obligāti ir jābūt tieši 60 fps ? Tu te baigi gudri stāsti bet tajā pašā laikā ko var piedāvāt AMD tajā pašā hairworks vietā neko viņi nevar viņi vienmēr ir atpalikuši un atpaliks!

u rly mad bro! nu tad spēlē ar saviem 30FPS, ja tev pietiek. :D

un AMD ir tāda lieta kā TressFX - tas pats, kas hairworki, tikai darbojas labāk (mazāk ietekmē performance) un ir open source, lai visi var normāli spēlēt to spēli, kurā ir izmantots TressFX, nevis kā nvidiotu gimpworks. nvidiai viss proprietary, lai var labi pelnīt no tādiem kā tu un čakarēt AMD karšu darbību nvidia spēlēs.

 

 

 

 

Ar hairworks izskatās labāk un nevis tikai labāk bet ievērojami labāk!

ir kas izskatās labāk, ir kas nē - pārāk nedabiski un uzkrītoši.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Piekritīšu par hairworks reizēm izskatās labi, bet reizēm uzkrītoši spīdigas spalvas un arī uzkrītoši plīvo...katrā ziņa tas hairworks ir sūds no nvidia puses, jo nav normāli ka tāda sīka fīča norauj 10-20fps

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

u rly mad bro! nu tad spēlē ar saviem 30FPS, ja tev pietiek.

30 FPS tas ir zemākais pieļaujamais FPS  ar normāli iestatītiem settingiem var dabūt arī 45-60 fps pie šādas izšķirtspējas atkarīgs protams no spēles kur FPS ir vairāk vai mazāk.

un AMD ir tāda lieta kā TressFX

Cik un kādās spēlēs tā fīča ir pieejama ? Liekas ka pats personīgi es viņu esmu redzējis tikai  Tomb Raiderā!

nvidiai viss proprietary, lai var labi pelnīt no tādiem kā tu un čakarēt AMD karšu darbību nvidia spēlēs.

Un kurš tad ir vainīgs kad tiem AMD papuasiem nepietiek smadzeņu lai izveidotu arī pašiem savu fīču kura būtu pielīdzināma Hairworks (apjoma ziņā kas tiek izmantota spēlēs) nevis kā tā TressFX kura reālitātē ir pieejama reti kurā spēle un ja pat ir pieejama tad tā spēle nav diez ko labā jeb populārā. 

ir kas izskatās labāk, ir kas nē - pārāk nedabiski un uzkrītoši.

Labāk ar bez izskatās sūdīgāk jeb kura gadījumā! 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

Tas jau attiecas tikai uz AMD kartēm uz nVIDIA kartēm nav tādas atšķirības!  


Taisnība ir vel lielāka škirba

Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

Ja GTX 770 „sūkā", bet GTX 980 dabū „ierīt", kur problēma abas kartes saslēgt SLI režīmā, spēle „sūkās - ierīs" zvērā!

Kā tu to iedomājies?! 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...