Jump to content

VGA kartes izvele priekš 1080p/max/60FPS BF4 MP lielās mapes


FPS
 Share

Recommended Posts

Sveiki, nolēmu šomēnes salikt pats sev kompi, sanāk izdevīgāk savām vajadzībām, jo veikali bieži vien, kādu no detaļām izvēlas virspusēji , vai apzināti ar peļņas ieguvi, parasti tie ir mātesplate un barošanas bloks, korpusi parasti arī tiek uzspiesti ar varīti, mēģinot tadejādi ar papildus plastmasa gabaliņiem un gaismiņām radīt sistemas neesoša patieso vērtību.

 

Vēlos spēlēt grafiski prasīgas spēles, tādas kā bf4 MP , lielās mapes. 1080P/MAX/60FPS

 

Taka google ar saviem piedavājumiem no ārzemju forumiem, testiem, tajā skaita youtube ir izstudēti, tad to visu man šeit nepiedavāt, tikai savu personisko pieredzi ar pieradījumiem.Nē, gtx970 tā noteikti nebūs, vairāk sliecos uz Radeon R9 390, no nvidia laikam tikai GTX980 tur tuvuma nakošais, nē, arī pārmaksāt netaisos manām vajadzībām

bf4_2015_01_12_00_55_30_626.jpg

bf4_2015_01_11_20_46_12_513.jpgbf4_2015_01_05_00_31_32_293.jpg

Labots - FPS
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Toļiks

    31

  • Fantamass

    17

  • FPS

    37

  • Huundai

    17

Top Posters In This Topic

Sveiki, nolēmu šomēnes salikt pats sev kompi, sanāk izdevīgāk savām vajadzībām, jo veikali bieži vien, kādu no detaļām izvēlas virspusēji , vai apzināti ar peļņas ieguvi, parasti tie ir mātesplate un barošanas bloks, korpusi parasti arī tiek uzspiesti ar varīti, mēģinot tadejādi ar papildus plastmasa gabaliņiem un gaismiņām radīt sistemas neesoša patieso vērtību.  

Un kāds ir budžets ?

Vēlos spēlēt grafiski prasīgas spēles, tādas kā bf4 MP , lielās mapes. 1080P/MAX/60FPS

Nu nav tā grafiski prasīga spēle! 

Taka google ar saviem piedavājumiem no ārzemju forumiem, testiem, tajā skaita youtube ir izstudēti, tad to visu man šeit nepiedavāt, tikai savu personisko pieredzi ar pieradījumiem.Nē, gtx970 tā noteikti nebūs, vairāk sliecos uz Radeon R9 390, no nvidia laikam tikai GTX980 tur tuvuma nakošais, nē, arī pārmaksāt netaisos manām vajadzībām

Nu ko tad tu prasi ka jau pats esi izlēmis ko ņemsi ? 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Kā jau teicu, par manām prasībām netaisos pārmaksāt, droši, ka budžets priekš r9 390, nez, varbūt priekš gtx980, saprotu, gtx970 to visu nepavelk, tāpēc atkrīt, kaut arī lētāka.

Droši vien , ka ir grafiski prasīgas spēles, piemēram CRYSIS.Bet Bf4 ir pietiekoši prasīga spele , lai sagādatu problemas zem 60fps, kaut vai tadam kartem, kā gtx970.Akcents arī uz MP lielajam mapēm, būs daudz tekstūru ko apstradāt

Prasu, jo izlemis neesmu, mineju taču divas kartes nevis vienu.Kāda tev pašam ir karte ?

Labots - FPS
Link to comment
Share on other sites

R9 390 pilnīgi noteikti vilks bf4 uz max 60fps. Šī karte arī kādu gadu vai pat divus, labākajā gadījumā, vilks visu uz max 60fps 1080p. 

Frostbite 3 engine jau īstenībā ir novecojis. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

R9 390 pilnīgi noteikti vilks bf4 uz max 60fps. Šī karte arī kādu gadu vai pat divus, labākajā gadījumā, vilks visu uz max 60fps 1080p. 

Tu pats spēlē Bf4 MP lielās mapes ar 60FPS ? 

Link to comment
Share on other sites

ar R9 390 ies tač īzi uz 60FPS viss uz max (ar 4x AA).

 

rekur kaut viens beņķis -

Labots - N4a
Link to comment
Share on other sites

Nespēlēju, jo nav man BF4. Bet visticamāk, ka mana r9 380x spētu pavilkt to.

 

Ko tad iesaki, ja pats nespelē, prasīju taču reālus piemērus no pašu pieredzes.Arī par youtube taču teicu, nu neatskaņojiet viņu man šeit, sen jau tur viss ir izčekots.Ja nav pašam savi piemēri, sorry, tad nevajag mocīties un censties tērēt šeit savu laiku :)

 

P.S Jā, par r9 390 būs jāpadomā

Labots - FPS
Link to comment
Share on other sites

Ar ko atšķiras youtube video no tā ko mēs tev pateiksim?

Vietējam būs +10fps ar to pašu setupu?  :mda:

Link to comment
Share on other sites

Ievieto savu video, tad izvērtēsim ar ko atsķiras, nedomaju, ka ievietosi tiesi tādu pašu, bet tapat, būs tikai papildus informācija izveles izdarīšanai.Jā, 380x ir par īsu priekš komfortabla bf4 mp lielās mapes spelēšanu 1080p ultra

Nakošreiz lasi pirmo topiku, lai nesanāk tev lieki spamot.Nav tev pašam savi piemēri, nemocies un nepūlies,  kā jau teicu, sveši youtube video man šeit nav vajadzīgi, tikai, ja to ir ievietojis youtube pats boot lietotājs savu video  :)

Labots - FPS
Link to comment
Share on other sites

Ievieto savu video, tad izvērtēsim ar ko atsķiras, nedomaju, ka ievietosi tiesi tādu pašu, bet tapat, būs tikai papildus informācija izveles izdarīšanai. Nakošreiz lasi pirmo topiku, lai nesanāk tev lieki spamot.Nav tev pašam savi piemēri, nemocies un nepūlies, ok

Bleķi aizprojām spēlē Battlefield 4 vel nav apnicis ?

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

spēlē Battlefield 4

 

Lasi pirmo topiku, somenes tikai gribu salikt kompi un tas kompis nebūs bleķis, cerams ka labi sakomplektēšu 

Link to comment
Share on other sites

 

 

somenes tikai gribu salikt kompi un tas kompis nebūs bleķis, cerams ka labi sakomplektēšu 
Un viss dators sastāvēs tikai no videokartes vai ? 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Un viss dators sastāvēs tikai no videokartes vai ? 

Tiec sākuma ar to pasu kārtībā, ieverojot manis prasīto.Nevari, nu tad neko, visu gaišu :)

Par pārējo es pats tikšu kārtībā, labak par tevi :) 

Link to comment
Share on other sites

Tiec sākuma ar to pasu kārtībā, ieverojot manis prasīto.Nevari, nu tad neko, visu gaišu Par pārējo es pats tikšu kārtībā, labak par tevi  

Un ko tad tu gribi no mums bleķapauri ? 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Un ko tu tad gribi no mums ? 

 

Cik saprotu, no tevis neko, ja vienīgi parādīsi pats savu piemeru, ej nu sazin, nekad nesaki nekad.

Gan jau no dažiem 1000 lietotājiem kāds atradīsies ar saviem piemēriem arī bez tevis, nekur nesteidzos, samierinies :)

Labots - FPS
Link to comment
Share on other sites

Gan jau no dažiem 1000 lietotājiem kāds atradīsies ar saviem piemēriem arī bez tevis, nekur nesteidzos, samierinies

Stipri šaubos vai kāds te vēlēsies čakarēties likt video lai tikai parādītu kāds FPS ir tanī vecajā sapelējušā Battlefield 4 kurš jau sen ir apsūnojis un aizmirsts.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Stipri šaubos vai kāds te vēlēsies čakarēties lai tikai parādītu kāds FPS ir tanī vecajā Battlefield 4 kurš jau sen ir apsūnojis.

Nu nez vai viena taustiņa nospiešana spelē ir baiga čakarēšanas, vairak jau spiest nevajag prieks skrīna.Prieks tam ir fraps, msi afterburner utt...Nesatraucies sājā jautajumā un visu gaišu.

 

P.S U zdoto momentu nav neviena labāka action šutera par bf4 platības, tehnikas, fizikas utt..ziņā, nejaukt ar "līko" arma3 

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

BF4 ja rikītigi ir fantastika, tur ne fizikas ne tehnikas ziņā nav nekā reālistiska...Arma 3 jau tuvāk par gramu...bet neesmu ne viena no šiem geimiem fanāts

Link to comment
Share on other sites

 

 

BF4 ja rikītigi ir fantastika, tur ne fizikas ne tehnikas ziņā nav nekā reālistiska...Arma 3 jau tuvāk par gramu...bet neesmu ne viena no šiem geimiem fanāts

Es arī nē, bet par bf4 sava klasē neka labaka nav, arma3 ir cita klase, bisk nopietnaks kusaks, bet ne par to te runa :) 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Taka google ar saviem piedavājumiem no ārzemju forumiem, testiem, tajā skaita youtube ir izstudēti, tad to visu man šeit nepiedavāt, tikai savu personisko pieredzi ar pieradījumiem.Nē, gtx970 tā noteikti nebūs, vairāk sliecos uz Radeon R9 390, no nvidia laikam tikai GTX980 tur tuvuma nakošais, nē, arī pārmaksāt netaisos manām vajadzībām
Tu skaties uz jaudīgām videokartēm bet kāds tev ir procesors ? 
Link to comment
Share on other sites

Fantamass

Nekas zemāks par i5 tur nederēs! Par AMD FX tur vispār var aizmirst!

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tu skaties uz jaudīgām videokartēm bet kāds tev ir procesors ? 

 

Kā redzams cilvēks prasa tikai par vga, prasītu par CPU, tad tas būtu citā, atbilstoša topikā 

Link to comment
Share on other sites

Kā redzams cilvēks prasa tikai par vga, prasītu par CPU, tad tas būtu citā, atbilstoša topikā 

Uz elementāru jautājumu taču var atbildēt ? Vai tomēr tas ir par daudz prasīts ? Lūdzu netaisīsim bērnudārzu!

Labots - PhenomX
Link to comment
Share on other sites

 

 

Uz elementāru jautājumu taču var atbildēt ? Vai tas ir par daudz prasīts ?

No sakuma atbildi uz viņa jautajumu un tad uzdod neatbilstošus jautajumus esošajā topikā, vai tas ir par daudz prasīt, ja jā, tad tu ka lielakā daļa neesi īstais.

 

P.S Topika autoram sorry par spamu :) 

Link to comment
Share on other sites

P.S Topika autoram sorry par spamu  

Zirgam skaidrs ka tu esi Bleķa pauris septītajā pakāpē! Kādēļ tu atvainojies pats sev galīgi konusā ej ? Un jā cik atceros tad tev it kā bija FX8320 kurš nu nekādīgi nespēs pavilkt R9 390 grozies kā gribi!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

 Bleķa  
 

Kā jau autors minēja , dators nebūs vienkārši bleķis, bet labi sakomplektēts savām vajadzībām.

Link to comment
Share on other sites

Es BF4 ieteiktu spēlēt uz Low settingiem, jo tas dod samērā lielu priekšrocību attiecībā pret tiem, kas spēlē uz augstākiem settingiem, tādēļ, ka uz low var vieglāk redzēt pretiniekus lielākā attālumā. 

Link to comment
Share on other sites

Visi jau nespēlē priekš fragiem savas pašapziņas celšanai reālā dzīvē.Daudzi šo spēli izbauda, arī grafiku tajā skaitā, negribi grafiku, bet tikai rezūltātu, tad jaspelē tetris

Labots - AMDFx
Link to comment
Share on other sites

@playback, ja nespēlē competitive, tad tas nav vajadzīgs.

 

@spēļu salīdzinātājiem, sākt šeit gudri salīdzināt armu un bf ir tizli, jo tās ir divas dažādas spēles. Vispār kādēļ kaut kas šeit ir jāsalīdzina? Es joprojām spēlēju BF4 un to pašu Arma 3. Ja viņas būtu viena žanra un tipa, tad spēlētu tikai vienu, tobiš labāko starp abām. 

 

R9 290X lietotājs - 1080p, i7-4770k, BF4 64 spēlētāju MP serveris, x2 MSAA, settingi ultra/high, zemākais fps punkts nav zem 60, esmu nolokojis uz 100fps un pārsvarā ir 90-100fps. Tas kā kurā mapē un modā. Videokaršu veiktspēja ir ļoti līdzīga.

Link to comment
Share on other sites

Atšķirība starp Low un Ultra manā skatījumā nav nemaz tik izteikta, vismaz uz 1080p monitora

Link to comment
Share on other sites

Vari jau ņemt to 390, kādi vēl jautājumi ir? Tu jau visu esi izdomājis. Man reliģija neļauj ņēmt radeonu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Diezgan hujovijs skatījums tev sanācis.
 

 

Es labāk neturpināšu strīdēties

Link to comment
Share on other sites

 BF4 64 spēlētāju MP serveris, x2 MSAA, settingi ultra/high,  

Tas jau nav ULTRA, lai nebūtu ko spriedelēt uzliec ultra, tu varbūt neredzi atšķirību, bet citi varbūt redz, tāpēc lai ir ultra, ja jau autors prasīja max settingus.

 

Kā air kad spēlē zavodu, it īpaši no amerikaņu puses, kad lido ar heli uz zavodu, kad viss ir nospridzinats un notiek action, ir 60fps ar ULTRA ?

bf4_2015_01_05_20_29_29_807.jpg

bf4_2015_01_05_20_27_49_897.jpg

Labots - AMDFx
Link to comment
Share on other sites

 

 

.Daudzi šo spēli izbauda, arī grafiku tajā skaitā, negribi grafiku, bet tikai rezūltātu, tad jaspelē tetris
Kāda tur grafika tu laikam normālu grafiku redzējis neesi! 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāda tur grafika tu laikam normālu grafiku redzējis neesi! 

Lasi pirmo postu un tad sapņo par grafiku 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...