Jump to content

Mūzikas cetnra izvēle.


Wictor
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

 

Esmu izlēmis jauno gadu sākt ar kādu bļaustekli mājās. Esmu noskatījis dažus variantus savā cenu kategorijā(līdz 250e), bildes lejā. Varbūt kādam ir nācies dzirdēt kādu no šiem verķiem dzīvajā un var padalīties ar iespaidiem?!

Pārsvarā tik lietots dzīvoklī - Radio, ar bluetooth pie TV, mūzika caur USB. 

Tāka pirkšu internetā vispirms paklausīties nesanāk...tik cik palasijos un paskatijos info netā.

 

vzb9kg4obsmridey5wrg.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Kapēc? Paskatijos ka pie mums Sony principā tik vienu modeli piedāvā.

Pats kkā vairāk uz to pirmo Philipsu skatos, tam subis atsevišķi, bet varbūt kāds no pārējiem viņu pārsit?

Link to comment
Share on other sites

To rakstu un sadaļu jau palasiju pirms šī topika, bet sapratu ka tas nav glužiu mans variants. Tapēc cepu rakstu jau ar konkrētiem mani interesējošiem jautājumiem.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

 

 

ar bluetooth pie TV,

 

Kā šis izpaudīsies ?

 

Vai tiešām gribi iztērēt 250eur par tādu kravu negaumīgām plastmasas kastēm ? Kuras katru dienu paliek lētākas ? Varbūt tomēr labāk nopirkt īstu Hi-Fi, kas nepaliks lētāk, izskatīsies labāk un prota,s nesalīdzināmi skanēs!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es nedaudz patestēju veikalā pirmo ( Philips FX55). Jauda teorētiski liela (ap 700W) un dod ārā arī iespaidīgi, bet izklausās pēc lētas lauku disenes. Man nepatika skaņas kvalitāte, kad mūzika skan tādā līmenī lai varētu sarunāties. Vienā veikalā pārdevējs pus pa jokam ieteica: izvēlies maģi pēc svara, jo svars ir lielāks, jo iespējamība ka kvalitāte laba, ir arī lielāka.

Es beigās paņēmu Philips BTD7170/12, skaņa priekš manis ideāla. Vajadzības gadījumā var arī basus uzgriest, tā lai vēderā kņud.

 
Link to comment
Share on other sites

 

 

ārējais izskats jau ir atbaidošs
Piekrītu. Bet nu vismaz salīdzinot ar daudziem citiem, šitam nav piecdesmit dažādās krāsās mirgojošas pogas un displejs priekšā. Uz citu pļerkstošo spīguļu fona šis pat ir visai askētisks un normāls. 
Link to comment
Share on other sites

Ko te var teikt... Ja kādam zilonis vai lācis tik pamatīgi uz ausi uzkāpis - nē nu labi - nav jātērē $$$ normālai audiosistēmai! :D

 

Visi bommboxši skan dranķīgi, neatkarīgi no cenas! Vismaz man dzīvē nav izdevies sastapt kaut cik normāli skanošu centru.

Pa 250 -300 eur var nopirkt normālas tumbiņas + pastūzi. Tiesa lietotas. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...