Jump to content

Zoles spēlēšanas algoritms


MarisO
 Share

Recommended Posts

baigie nīkuļi te,

nevar uzrakstīt spēles stratēģijas realizāciju

 

varbūt tu skatijies manas zoles loģikas skriptu? tev neder?

nav tak tik slikts, iesākumam

Link to comment
Share on other sites

Pēc instalācijas, direktorijā.

Link to comment
Share on other sites

Леший

 

 

teiksim brīdis, kad robotam jāizlemj - celt vai necelt vai pēc tam, kad pacēlis, ko norakt

Celt vai necelt ir vēl tā. Bet zolē ir sarežģītākas situācijas, kur ir grūtāk pieņemt lēmumu. Piemēram, izlēmt, vai vajag atdot gājienu partnerim un ja jā, tad kā to realizēt, nezaudējot daudz.

Tagad spēku uzņem neiralie algoritmi. Paprovē tos iečekot, tie tieši domāti AI rakstīšanai.

Link to comment
Share on other sites

Matemātisko modeli es vēl nesmu izdomājis. Vispār jau tās varbūtības tur būtu samērā vienkārši sarēķināt , ja nebūtu iespēja lielajam norakt divas kārtis. 

 

Es no MACa netieku pie Camel programmas / skripta.   Vai ta nevar ielikt githubā?

Link to comment
Share on other sites

Леший

 

 

tās varbūtības tur būtu samērā vienkārši sarēķināt

Viena lieta ir varbūtības, kas ir pietiekami īzi. Bet piemēram, tie nerakstītie noteikumi, kad kāds iet ar vienīgo - šo botam arī ir jāņem verā, jo tā dara ļoti daudzi zolmaņi.

Link to comment
Share on other sites

Леший

 

 

analizējot izspēlētas spēles - tās iegūstot no esošiem serveriem vai arī sarīdot trīs robotus - un tad mācīties, mācīties, mācīties

Šādai pieejai noteikti vajag neironu algoritmus.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Interesanti, bet tālu no dzīves 6 partijas un +27, dzīvē tā tas nenotiek!

Link to comment
Share on other sites

To es vēl neesmu uzkodējis,  bet jums arī ir iespēja to izdarīt.  Jebkurā valodā, kas prot ar web soketu komunicēt.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt jums zoles taisīšanas vietā jāpameklē cits vaļasprieks :)

 

Bet ja nopietni, man laikam līdzīga situācija. Mēģinu kautcik pabeigt savu algu uzskaites programmu, bet process riktīgi lauž kaulus. Gala rzultāts būs toč ar mīnus zīmi - nosists laiks, ieguvums gandrīz nekāds. Nebūtu jau tik daudz pietaisīts, padomātu vai ir vērts turpināt.

Labots - camel
Link to comment
Share on other sites

 

 

īstenībā man tā labas spēles prasmes loģika liekas vissarežģītākā

Es teiktu, ka jāspiež uz mākslīgo intelektu un mācīšanos.

Link to comment
Share on other sites

Neesmu pārliecināts, ka ML būs vieglāk uztaisīt un viņš būs labāks (vairumā implementāciju) nekā statisks rule sets.

Bet tam noteikti nebūtu jābūt par šķērsli tiem, kas vēlās pamēģināt spēkus ML/AI, tas ir fun! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Mazliet ne pa tēmu un mazliet pa. :D

Kā pašmācībā iemācīties zolīti? Noteikumi, racoonZole aplikācijā vai draugiem.lv netā ir. Padalās savā pieredzē kā vienkāršāk, labāk. :D

Link to comment
Share on other sites

Uzspēlē ar bijušajiem cietumniekiem, tie to spēli izkoduši līdz niansēm. Tas pats arī ar "duraku", gan spēlējot katram par sevi, gan pāros.

Link to comment
Share on other sites

Dzīve mums dota tikai viena un izšķiest to zoles spēlē utml., manuprāt, nav labākais ceļš.😏

Zekiem, tiem jau mazāka izvēle.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , ieleja teica:

lielākoties 8h dienā ir kaut kas neitrāls vai ne pārāk tīkams

 Es tomēr par to, lai vidējā vērtība arī tajās 8 stundās būtu ar pluszīmi. Kaut nelielu. Pasarg'Dies, ja sanāk kārtot lietas ar tādu, kam ir mīnuszīme vai vienalga. Ir taču izvēles brīvība ar ko nodarboties. Paldies, Dievam, lielākā daļa no mums nav ne cietumā, ne krievu armijā. Šīs divas vietas manā apziņā ir nebrīves etalons. Vieta, kur tiešām jēdzīgākais liekas spēlēt zoli. Lai smadzenes galīgi neatmiekšējas. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ieleja teica:

šinderis?

Nūū, pa ''visādiem s ūdiem'' rakāties daudziem taču ir mīļākā nodarbe..?😃

Un kā  saka, ne viens vien vienkāršāks prāts, arī zales pļaušana sniedz gandarijumu, saskatot uzreiz darba rezultātu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ieleja teica:

un lielveikala personāls, zāles pļāvējs, šinderis?

 Par lielveikala personālu nemācēšu spriest. Jaunībā studiju laikā un īsi pēc tam piestrādāju par krāvēju ēdnīcā, galvenais uzdevums bija sanest iekšā pievestos piena un citus produktus, iznēsāt tos pa dažādām telpām. Tas notika agri no rīta, vēl pirms iestādes uzsāka darbu. Grūtākais bija tik agri piecelties, bet fiziskā slodze bija patīkama, pēc tam lieliski garšoja brokastis, kuras pienācās par velti, un pavārienes uzkrāva ar lielu kaudzi. Nebija ne vainas! Zāles pļaušana vispār ir atpūta, arī mēslu talkās esmu piedalījies. Vispār jebkurš fizisks darbs, ja tas nav pārmērīgi smags un debīli organizēts, liekas patīkams. Citiem patīk sviedrēties uz trenažieriem. Ja nu kas riebjas, tad tā ir grāmatvedība un tamlīdzīgas lietas. Bet zinu cilvēkus, kam patīk.

Link to comment
Share on other sites

Zole nebūt nav sliktākais no izklaides veidiem, aiziet galējībās var ar jebkuru, ne tikai kāršu spēli, paskatamies uz slimajiem hokeja un futbola fanātiem.

Manuprāt, draugu lokā, pie laba cigāra un brendija glāzes paspēlēt pāris rubļus, nebūt nav tā sliktākā izklaide.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Cik zinu, Latvijā bija pat zolītes čempionāts.

Link to comment
Share on other sites

Kādreiz nebija internets un datori, tad daudz ko mēdza darīt OffLine. Arī par algoritmiem pat nedomāja :D 

Link to comment
Share on other sites

A te bootā vēl kāds spēlē? Draugos mani izmeta no istabas, jo pārāk ilgi domājot. Zolīte nav ātrā dambrete, man ir jāizpēta visi iespējamie varianti.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , aoma teica:

A te bootā vēl kāds spēlē? Draugos mani izmeta no istabas, jo pārāk ilgi domājot. Zolīte nav ātrā dambrete, man ir jāizpēta visi iespējamie varianti.

A ko tur pētīt? Labas kārtis mauc, sliktas laid garām.

P.S. Spokos pa retam paspēlēju, tur gan algoritms rok nost, ja punkti ir pārāk augsti.

Link to comment
Share on other sites

Maukt var pa šaursliežu dzelzceļu, zinot, ka neviens nenāk pretī. Ja man ir dotas tikai 5-10 sekundes izpētīt kārtis, tad tāds zoles algoritms lai iet gudri izrunāties.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Samera biezhi speleju zoli, bet ne online.  Savu laiku uzspeleju draugos, bet japreti ir tads kas nesaprot, tad kaada speleshana?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Kādi bija studentu zoles noteikumi? Ar ko atšķīrās no klasiskās. Gribas 2atā uzraut. :D

Link to comment
Share on other sites

jacobs

Nu, ja vienatnē spēlē, tad jai tas ir onanisms kāds..?😀

Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , Kitai teica:

Gribas 2atā uzraut.

Mēs kādreiz tādu variantu spēlējām, zole divatā - spēlē kā parastu zoli, tik no neesošā trešā kārtīm ņem pēc kārtas kārti katrā gājienā (tas nekas, ka «trešais» šmaucas), saucas Puškina zole, nu tas trešais ir Puškins. Arī interesanti.

Link to comment
Share on other sites

Vienbrīd spēlēju spokos. Bet tur reāli softs rok nost (krītamās zoles, galdi nekādi) apnika.

Link to comment
Share on other sites

atradu.

Studentu zole - zolītes paveids, kuru spēlē divatā. Izdala katram no 2 spēlētājiem uz galda pa 4 aizklātām kārtīm, kuras neredz neviens no spēlētājiem, tad katrai no aizklātajām virsū liek pa atklātai kārtij, kuras redz abi spēlētāji, un tad katram spēlētājam rokās pa 4 kārtīm, kuras redz tikai viņš pats. Pirmais ņemt vai pasēt izvēlas tas, kurš nedalīja, norakt var gan atklātās kārtis, gan tās, kuras ir rokā. Tālāk spēlē pēc parastajiem zolītes noteikumiem, vienīgi katrā stiķī ir tikai divas, nevis trīs kārtis. Kad ir izmantota atklātā kārts, tad atklāj zem tās esošo aizklāto.

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , vvv teica:

Puškina zole

...un Studentu zole bija atšķirīgas lietas. Nejauc zirgus ar knīpstangām. ;) Abi varianti gan ir perversi - zole jāspēlē trijatā un ar sakarīgiem brekšiem! :D 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Racer teica:

un Studentu zole bija atšķirīgas lietas.

Zinu. Es taču neteicu, ka Puškina zole ir tā pati studentu zole. Kā variants pamēģināšanai.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

zole jāspēlē trijatā un ar sakarīgiem brekšiem! :D  kompaškā tomēr 4atā, dalītajs var aiziet atliet, saliet u.t.t  :)

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...