Jump to content

3f motora problema ar palaideju


Kaspars627
 Share

Recommended Posts

Sveiki elektriki!

 

Priecigus svetkus!

Ir radusies problema rip zagim malkas zagesanai ir paradijusies tada figna -pastrada paris min,vai citreiz pat uzreiz izsit automatu ,gadas,ka kadu pussdundu var pazaget malku!

domaju,ka motors ir vesels,jo ja butu vaina tinumos,tad automats atlektu momentali,tatad paliek palaidejs (vecais krievu razojuma)pats konektors sasledzas ,tatad man aizdomas krit uz to siltuma  releju,kas savienots kopa ar konektoru!

Varbut var saslekt bez ta siltuma releja(ceru,ka pareizi vinu saucu)pieslekt motoru,vai ari vaina citur jamekle?

Link to comment
Share on other sites

Kaspars627

Tas ir lauku maja !neka tur nav -motors un poga -start,stop,un vecais krievu palaidejs plm ar to siltum aizsardzibu,kur tada ka skruvite ,kuru var grozit + un -  atradu ka to sauc -palaidejs ar termoaizsardzibu-daudzos forumos iesaka,to termoaizsardzibu izmest lauka ,bet vai bez vinas man nekas nenosvils?

Labots - Kaspars627
Link to comment
Share on other sites

To, ka nekas nenosvils, Tev neviens negarantēs , Bet parasti to krievu termoaizsardzību atslēdz, jo šī bieži gļuko ... ja gribas var nopirkt kādu ķīniešu termoaizsardzību pa kādiem ~ padsmit EUR....

Link to comment
Share on other sites

Kaspars627

ko isti ta termoaizsardzibu atsledz...vai ari vienigais variants vinu izmest lauka un parslekt visu tik uz palaideju un viss

Link to comment
Share on other sites

Kaspars627

laikam vien tas termorelejs bus jamet lauka un jaieliek automats atbilstosi motora jaudai un viss rules,nekas cits drosvien glukus netaisa,ceru,ka pasa motora vainas nav,bet,vai vins ,tad man vispar stradatu?

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, vai palīdzēs, bet profilakses pēc patīri kontaktus - tie mēdz 'apdegt'. Ar smalku vīlīti vai smilšpapīra strēmelīti notīri. Gan augšā esošos, gan apakšpusē(sānos), pamanam bija..

Sliecos, ka tev šāds palaidējs, vai ne?

magnitnykh-puskateley-1.sized.jpg?145099

 

Priecīgus svētkus! :)

Labots - Msnikss
Link to comment
Share on other sites

Siltumaizsardzības dēļ nesit ārā drošinātājus. Tur cita problēma. Ja nav kontakta siltumaizsardzībā vai palaidējā ,pazūd fāze, tad motors griežas, bet gaudo un kārtīgs vecis to uzreiz dzird. Protams, Peķka no kaimiņu mājām, kurš malku zāģē pa polšu, tādiem sīkumiem uzmanību nepievērš un tapēc visa tā automātika vajadzīga. Vārdu sakot, muļķudrošībai. Citādāk pilnīgi pietiek ar trīsfāzu automātslēdzi. Vispareizāk būtu, ar dīcenēm, pie motora, pamērīt strāvu visās trīs fāzēs. Ja tā nav simetriska, vai pārāk liela atbilstošajam motoram, tad var arī būt problēmas ar motoru. Ja strādā pusstundu, tad motoram būtu stipri jāuzkarst. Varbūt tiešām pazūd kontaktos viena fāze. Vajag ieklausīties motora rūkoņā.

Link to comment
Share on other sites

 Neieteikšu neko, jo autors tāpat tur nesaprot neko...

Tikai cits zinošs paziņa tev var līdzēt...

P.S. Vismaz manos laukos vēl atrastos cilvēki >5, kuri tādas problēmas atrisinātu...

Link to comment
Share on other sites

Kaspars627

Tur taa lieta,ka motors neuzkarst ,protams ,ka ja pazudusi viena faze to uzreiz var dzirdet ,pie motora galiem -u meriju ar dicenem visi radijumu ok paiet bridis un drosinataji ara 

Tie prikoli tiesi sakas,kad Lauku Peka par polsu apnemas zaget malku un to darija kaut lauka lietus linaja  un sakas sie brinumi!skaidrs del termoaizsardzibas tas nav -jauztaisa profilakse palaidejam un ,ja nelidzes jamekle gudraks cilveks

Link to comment
Share on other sites

 Man pāris gadus atpakaļ trīsfāzu betona maisītājam palaidējs izbeidzās. Ātri vajadzēja vietā, aizbraucu līdz elektrības preču veikalam, domāju nopirkšu vietā tādu pašu (padomju laiku), pārdevējs teica, nafig, aizmirsti padomju laiku palaidējus, kā vienkāršāko variantu ieteica trīsfāzu automātu, beigās nopirku palaidēju ūdensaizsargātā korpusā (tavā gadījumā tas arī svarīgi), jo trīsfāzu automātu pliku pie mešalkas neliktu, tāpat kaut kādu kastīti vajadzētu (ūdensaizsargātu). Tik atbilstoši motora jaudai jāņem.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

to veco krievu palaidēju vajag nomainīt (sen ir nokalpojis),

pirms kādiem 5 gadiem man arī bija problēmas ar palaidēju, nevarēju izslēgt zāģi, un nevarēju īsti nokonstatēt vainu, nospļāvos un nomainīju...

Link to comment
Share on other sites

Kaspars627

Temu var slekt!

AIzbraucu ar elektrika strumiem un konstateju,ka pats motors bojats....atvienojot kabeli,kas pienak uz motoru,talak izvaniju motora galus(kas ieet ieksa pasa motora )un uz visiem galiem rada iso uz korpusu ,demzel pretestibas meritaja man nav ...bet to,ka ir noplude uz korpusu to gan parada,ta ka vaina ir pasa motora...

Link to comment
Share on other sites

Tu visus sešus galus pacēli gaisā un mēriji? Tev varbūt,  zvaigznes slēgumā, viduspunkts ar korpusu savienots.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nav zvaigznes slēgums, kur kāds nullējis viduspunktu, un nulle izmantota arī kā rāmja zemējums? T.i.- vai motoru izzvanot atvienoji 3 fāzes vadus un pie motora spailēm vairs neviens cits vads nebija pievienots?

Link to comment
Share on other sites

 Tā kā, Šņukur, es droši vien esmu savā mūžā krietni vairāk malku sev sazāģējis, tad teikšu, ka pirmais: tauta nejēdz nemaz labu ripzāģi ar garo sili uztaisīt un malkai prātīgs cilvēks nemaz nepērk nepaceļamus dižkokus, lai pēc tam vēl čakarētos tos šķeļot un otrkārt, kurš teica ka rāpot ar ''huskvarnu'' ap malkas čupu ir ērti...

 Jā, tos kādus resnākos kokus es sazāģēju ar elektrisko ķēdes zāģi...

Par to ūdeni elektromotorā gan tev taisnība...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Visi tai skaitā es malku zāģē ar benzīna ķēdes zāģi.Daudz ērtāk strādāt,nav jāstaipa koki uz zāģi.
 

 

Labs ripzāģis ir zelta vērtē, nevar salīdzināt ar ķēdes zāģi. Precīzi sazāģē garumus, minimāla apkope, lēti. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

ar benzīna ķēdes zāģi.Daudz ērtāk strādāt,nav jāstaipa koki uz zāģi.

Nekas nav ērtāk. Un vairāk skaidu. 

Link to comment
Share on other sites

Katram zāģim sava vieta. Ir man gan ripzāģis, gan husis, gan elektrisksis ķēdenieks. Resnos protams zāģē ar kārtīgu motorzāģi, bet ja nav kas pietur, tad apčakarēsies ar husi lazdas zāgēt. Tievākus daudz ātrāk un vieglāk uz ripzāģa sazāģēt. Savukārt ar elektrisko izdevīgi zāģēt, kad viens pats ņemies un ilgi starplaiki starp zāģēšanām. Neies tak visu laiku motorzāģi rūcināt, bet regulāri raustīt startera striķi arī negribās.

Link to comment
Share on other sites

Man ir pielikts garummērs ripzāģim. Tas tak elementāri izdarāms. Gadās Tev čupā kāds koks ar dubļiem un ķēde neasa uzreiz. Pirkt nesazāģētu un  nesaskalītu malku mūsdienās ir pilnīgi garām. Es vienreiz ar netīriem šāļiem ķēdi sajāju un sapratu, ka lētāk būtu sazāģētus paņemt , nevis jaunu ķēdi pirkt.

Labots - Didzis
Link to comment
Share on other sites

Kaspars627

Tu visus sešus galus pacēli gaisā un mēriji!pacelu gaisa triss galus ,tos ,kas aiziet ieksa motora palika pie spailem,bet pienakosos no magnetiska palaideja atvienoju un pacelu gaisa ,ta ka domaju ,ka motors kirdik...un ari iesledzot palaideju bez motora  nekur neko nesit lauka,tik gudrs,kas tur ieksa sleguma zina pasa motora tiesam nezinu....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...