Jump to content

RAM no Ebay


VebKamera
 Share

Recommended Posts

Savajadzējās desktopa RAM, iespējami lētāk. Dabiski, nospriedu ieskatīties Ebay. Jautājums: kāda ir pieredze, vai no Ebay iegādātie RAMi strādā normāli? Pat ja noname?

 

Jautājums 2: Kas ellē ir RAM for AMD motherboards only?????

 

Pa lielām šaibām man vajadzēja 4 gab 2 GB DDR2 800. 4 gab dēļ gana vecās mātenes fizikālajām īpatnībām.

Labots - VebKamera
Link to comment
Share on other sites

Daudz dažādu faktoru. RAM for AMD parasti ir darīšana ar hogh density vai low density RAM.

 

Pirkt Ebay jau ir loterija un ar visu sūtīšanu nesanāk diži lētāk kā tepat LV nopirkt no kāda boot.lv biedra.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Esmu pircis priekš AMD, nav ne vainas. Runa gāja par DDR2, savādāk neredzu jēgu vispār...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Esmu pircis RAM ebay.. tiesa brendīgos Kingston DDR2... low profile.. cena bija laba, no UK.. atnāca ātri un kalpo godam..

Link to comment
Share on other sites

ir pirkti četri DDR 400, viens no tiem bija gļukains. DDR2 tīri labas cenas, ja vajag "intel' platei tā arī jāieraksta meklēšanā. Par to density var iemest meklētāja... ebay skaidrotājs arī sniegs atbildi.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Nu, pa lielam, saprotu, ka pieredze ir ciešama, gan jau ka pēc svētkiem paķeršu no tā paša Ebay. 

Līdz tam - ja nu kādam biedram ir aizķēries lieks komplekts par saprātīgām naudām, lūdzu padodiet ziņu. "Oficiālajos" veikalos pat lietots maksā 2X vairāk, kā Ebay.

Man, protams, Inteliskais.

Link to comment
Share on other sites

2013. gadā pirktie Samsung 1GB 2X512MB PC2100 266Mhz DDR266 200pin DDR1 SOdimm Laptop Memory Drauga kompī griežas vēl šodien.Nesūdzas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...