Jump to content

tablete 7inch andritis 4.2.2


it.kroplis
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Iepirku sev vazājamu andriti 7 colas china. Strādā priekš savas cenas ļoti labi. Mani tik besī ka desktopā tiek iemesta jebkura apps atsauce ko pieinstalē. Uz iepriekš redzētiem andrišiem nekas tāds nav manīts. Ir kāds veids kā atsēgt šo lielisko desktopu un uzlikt kā uz telefoniem, ar brīvi vazājamu desktop kur varu pielikt/noņemt ko man vajag? Vai ja tas nav iespējams, tad vismaz kā sataisīt folderus kuros sagrupēt apps pēc man vajadzīgajiem principiem, lai nav jāmaldās starp tām atsaucēm.

Link to comment
Share on other sites

Bet logjiski, ka jaavar sataisiit desktopus, cik vajag, un paarnest tos shortcutus uz vajadziigo desktopu vai arii nodzeest.

Viss taapat kaa androida telefonam.

Link to comment
Share on other sites

Mani tik besī ka desktopā tiek iemesta jebkura apps atsauce ko pieinstalē.

Tas ir viens ķeksis PlayStore settingos, noņem to. Jebšu gribi teikt ka ir kas līdzīgs Huawei EMUI kur vispār apšu saraksta nav, viss desktopā?

Labots - Pirkss
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Jā apps saraksta nav. Caur settings tikai. Pameklēšu iekš play opciju.

 

Pieinstaleju Apex launcher izskatās tradicionāli. Laiekas tas dēļ onda desktop softa.

Labots - it.kroplis
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
Jebšu gribi teikt ka ir kas līdzīgs Huawei EMUI kur vispār apšu saraksta nav, viss desktopā

 

Mazliet Offtopiks, bet man tas pats ir uz Lenovo P780. Raksta, ka virsū ir 4.4 šuvums un viss desktopā (nav kā līdz šim pierasts ar app sarakstu)! Nepētiju padziļināti, jo telefons tikai nesen atnāca, tāpēc gribēju jautāt, vai ir kādi risinājumi, jebšu visiem P780 ir tāpat? 

Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...