Jump to content

Ieteicamākais Printeris.


brooke
 Share

Recommended Posts

 

 

Neesmu vēl redzējis nevienu Brother kuram nebūtu kaut kādi murgi.

Es gan esmu! Vienam klientam ir, drukā pavadzīmes, nekādas īpašas problēmas nav novērotas.

Link to comment
Share on other sites

Varēja taču paņemt drukājamā papīra paku un norakstīt papīra paramerus. Cilvēki veselu dienu mocījās minēdami, ko jādrukā.

Link to comment
Share on other sites

Aigar - 1a garantijas talonu esi redzējis? A5 pabiezs papīrs. Pagaidām aizpiltīts ar roku. Ir vēlme "aizpildīt' ar printeri. Bet jā - no autora šī info bija ar knīpstangām jāvelk ārā.

 

Par to brother ar taisno papīra ceļu - pašam pieredzes nav,bet tika ārzemju forumos ieteikts tieši šādiem uzdevumiem. Lv ir pieejams un cena normāla. Domāju firma var atļauties nopirkt un pamēģināt. Jo tomēr uzdevums specifisks, pārsvarā  visi drukā garantijas talonus uz parastas a4 lapas un neķer krenķi!

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Kaut kaa par Brother neko sliktu teikt nevaru, cik nu saimnieciibaas tos zinu, visi kalpo godam un savu uzdevumu pilda!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sveiki viesiem.
Gribēju vēl jautāt. No šiem diviem printeriem. Kurš varbūt ir lietojis kurš zin. Kurš būtu labāks. Ja dienā tiek izprintēti pa 400 lapām. 
 

Brother HL-5440D
 

Brother HLL2340DW

Vai arī ir vēl kāds kuram ir straight path print tips. Kuru varat ieteikt. Jo pēc šī apspriestā. Man tieši ir vajadzīgs tāds printēšanas tips.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Viens piegādātājs, tas nozīmē ka viņi var diktēt tev cenu kādu grib.

Es neko neesmu Brother remontiem pircis Latvijā, un manuprāt, Sonika var pašlikvidēties.

Pērkot Polijā normālus alternatīvos materiālus, visss strādā ok. 


 

 

Ieraksti google meklētājā drum error un tev uzreiz piedāvās Brother.

Tā ir pavisam citas klases problēma - drumi ir lopiski dārgi, ja pērk oriģinālos - Brother darba stils.

Parastie mirstīgie vismaz 1x noreseto oriģinālo un tad nomaina pa 8-12Eur no Agawa un drukā tālāk.

Tikai viena nianse - bierzais kartonveidīgais var būt abrazīvs un tos drumus "noslīpēt" daudz ātrāk... 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...