Jump to content

Ieteicamākais Printeris.


brooke
 Share

Recommended Posts

Svicināti visiem šajā priekšvētu laikā :)

Man ir sasāpējusies problēma un vēršos pie jums lai rastu risinājumu. :)

Man būtu vajadzīgs printeris kurš printē stabili a5 formātu uz kartona.
Bet būtu ļot vēlams lāzera. Zinu kad šādam darbam arī būtu labs adatu printeris. Bet pagaidām būs nepieciešams Tieši lāzerprinteris.
Būtu ļoti pateicīgs par ātrām un kvalitatīvām atbildēm. Nevis ņem šo utt. Jo man vajadzētu arī pamatojumi un paskaidrojums.
Bet skatīšos uz visa veida ieteikumiem protams. Jo šī tema priekš manis ir ASAP. :/

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Cik tev tas kartons biezs? Jebkurā A4 printerī var drukāt A5, A6 utt.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

nu ir tā kad to kartonu saliekot kopā ar parasto papīru ir 3-4 reizes biezāks.

Es viens nesapratu šī teikuma jēgu? 

Link to comment
Share on other sites

Saliekot kopā kartonu kuru man vajag apdrukāt ar parasto papīru, kartona biezums ir 3-4 reizes biezāks nekā parastais papīrs.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

O, tas jau skaidrāk saprotams.

Kartonam uz iepakojuma nav apzīmējumu?

Atceries - ne uz katras lietas, kas saucās papīrs, var drukāt ar lāzernieku - daudziem papīra veidojumiem (sevišķi no Līgatnes papīrfabrikas) ir izteikti abrazīva virsma, kas piebeigs visu, ko var piebeigt - tam būs laba tikai pigmenta tintes druka.


Standarta krāsainie lāzernieki neņem neko biezāku pa 200g/m2, taču parasti cilvēki pamanās arī 250 cauri izlaist bez problēmām. Nu un 250 ne tuvu nav "kartons" mūsdienu izpratnē. 

Salīdzinājumam - labas vizītkartes ir drukātas uz 300+ g/m2 papīra, bet lētās uz 250 vai pat 200 g/m2 ar to tad vari salīdzināt savu kartonu.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tas kartons spēj locīties apkārt rullim?

Link to comment
Share on other sites

Nu pēc tekstūras ir tāds pats kā parastais papīrs, gluds.
Itkā mēģināju uz vairākiem printeriem. ir daudzi kuros iesprūst, ieķerās.
Un papildus kur printeris nespēj paņemt jauno papīra loksni,

Tieši tāpēc vēlos atrast printeri kuram šādu problēmu nebūtu.

Link to comment
Share on other sites

Lasi ko J.Reinis raksta un bruketajs.

Blīvums, lokanības pakāpe tam ko gribi lietot. Respektīvi, ne tikai blīvums atšķirīgs tur. Printēšanas apjomu ( gab/mēnesī ) arī uzraksti. Jo droši vien atradīsies biedri, kas pēc tā mācēs no pieredzes ieteikt. Citādi par maz info. Papīra ( kartona ) marku.

Labots - b25
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tas kartons spēj locīties apkārt rullim?

Jā, parasti printējot salocās.
Un iziet cauri bet citreiz arī ieķerās.

 

Salīdzinājumam - labas vizītkartes ir drukātas uz 300+ g/m2 papīra, bet lētās uz 250 vai pat 200 g/m2 ar to tad vari salīdzināt savu kartonu.
  liekas kad biezums varētu būt kā tu saki salīdzinājumā. 250 - 300+g/mg2 Jo sajūta ir kā vizītkaršu papīra sloksne.
 
Link to comment
Share on other sites

kādi ir paredzamie apjomi un pieļautais budžets?

Nu mēnesī vissticamākais ies ~10,000 t lapiņu.

Un budžets būtu ~100 - ~200Eur ;)

Labots - brooke
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tāds pliks budžets priekš šāda apjoma un šādu apjomu neturēs neviens parastais galda printeris. Tā uzmetot sanāk - 180 lapas stundā pie normālas darba dienas, jeb 3 lapas minūtē - jeb pilna noslodze nonstopā. 

 

Parastajiem printeriem max slodze ir 10'000 lapas mēnesī.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pat parastais lāzerprinteris, pie tādas noslodzes, būtu jāpērk ofisa klase, kas noteikti neietilps tādā budžetā! Pārāk lieli ir sapņi.


Tas ir 5 lielās X tipa HP kasetes, kasetēs jau vien būs laba cena.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Var arī izdrukāt 30000 lapas mēnesī. Imo manam 60 eiro vārtajam Samsung bija norādīts šāds resurss. Tiesa gan visam mūžam... 

Attiecīgi, idealajos apstākļos izmaksas ar šādu printeri būtu 60 eiro mēnesī plus toneris un papīrs. Var jau protams taisīt cirku un nest uz garantiju ik reizi kad uzsprāgst :) 

Link to comment
Share on other sites

:sarkasms:

Vēl variants, atvēlētā budžeta ietvaros nopirkt 3 tādus kā biedrs Smii iesaka, vismaz process nepārtraukts, jo viena printera gadījumā, būs dīkstāves, kamēr pa garantijai jauns atnāk.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā skairds paldies par info. Tikko noskaidroju to ko jau sapratu :D
Būs tik jāiet pie priekšnieka :D

Kopsavilkums. Jāņem kuru var un jāpriecājas kamēr var :D

Link to comment
Share on other sites

Viktorslat

Cien, brooke, es šaubos vai ir skaidrs.
Joprojām trūkst informācijas, vai nu Jūs nesaprotat, ko Jums vajag, vai nu vienkārši Jums patīk ka visu velk ārā ar knīpstangām.
10 000 gab mēnesī, A5 izmērs, uz 300-400g papīra/kartona
Ok, tik tālu zjbs (ja drīkstu tā teikt).

Vai katrs A5 ir citāds, respektīvi, vai katra izdruka ir citāda, kaut vai viens burts, vai visi 10 000 gab ir vienādi?

Cik krāsas? (melnbalts vai krāsains)?

Ja krāsains - ir metāla krāsas (zelts, sudrabs) vai nav?

Pie viena - cien ieleja - vai Jūsu polemika deva kādu (kaut jebkādu) labumu brooke?
Vai viņš uzzināja ko jaunu tieši pateicoties Jūsu padomam?
Kaut ko, ko šeit kāds jau nebūtu uzrakstījis?

- kaut kāds reti dzirdēts termins "masas tilpums", Google tādu pat īsti neatzīst

 

Ok, rakstiet google paper bulk - pētiet, tulkojiet un būs Jums laime

ej nu ej?

 

Jā, nu ko lai saka - nu pamēģiniet kaut ko tipa - SBS, SBB, FBB + paperboard - lasiet, ja interesē..
Lai nu kā - brooke - man šis izskatās pēc tipogrāfijas darba, ja vien nav kāda izvirtusi vēlme iekulties DDM situācijā.
 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Ideja ir visai skaidra.

Nabaga autora šefs ir darbiniekam_localis izbraukt no situācijas uz minimāliem līdzekļiem ar principu - :man_po_kā_laibūtu!:

 

Tāda noslodze un papīra tips tiešām izklausās pēc tipenes nepieciešamības, bet....

 

:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Slinkums citēt, bet fizikā ar masas tilpumu saprot apgriezto lielumu blīvumam un sauc par īpatnējo tilpumu, un to lieto ļoti plaši termodinamikā. Pats nosaukums jau burtiski norāda, ka parāda, cik lielu telpu aizņem viena masas vienība. Blīvums parāda, cik sver viena tilpuma vienība. Labi. Pietiks zīmēties ar padziļinātajām zināšanām! :)

Paldies Viktorslat! Jaunas zināšanas par papīru!

Link to comment
Share on other sites

 

 

neinteresē, interesē kartona definīcija, kā daudzslāņu izstrādājumam?

kāpēc tam būtu kāda nozīmē un ko šis jēdziens viktorprāt nozīmē? 

cilvēks, kas meklē lāzerprinteri drukās sudrabā un zeltā, tipogrāfa k-gs?

 

Tu vienmēr uz jautājumiem atbildi ar pretjautājumiem? Cilvēks ļoti korekti autoram izskaidroja, tavu pienesumu topikam joprojām neredzu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Viktorslat

neinteresē, interesē kartona definīcija, kā daudzslāņu izstrādājumam?

 

ja neinteresē, kāpēc jāstrīdas ar cilvēku (tas ir mani) kuram interesē? ieklausieties - paper - paperboard - nav viens un tas pats? Vēlreiz - es jau skaidri pateicu, kāda atšķirība ir starp papīru (paper) un paperboard (kartonu) un neredzu jēgu tērēt laiku, jo var atvērt Wiki (kaut vai, lai gan ir speciāli, papīram veltīti nopietnāki resursi) un izpētīt.

Biedrs kurtka paskaidroja domu, bet, lai nu Jums ir pilnīgi skaidrs (jo acīmredzot ar vienu, divām reizēm nepaliek skaidrs) - papīru mēdz "mērīt" ar g/m2 - jeb, cik gramus sver viens kvadrātmetrs, savukārt masas tilpums ir interesants tikai ar to, ka parāda, cik konkrētā svara (g/m2) papīrs ir biezs. Piemēram, ja papīrs ir 80g/m2 un masas tilpums ir 1,3 - tad papīra biezums būs 104 mikroni, savukārt, ka šī papīra masas tilpums būs 2, tad 80g/m2 papīra biezums būtu 160 mikroni. Vai tagad apmierināsieties, vai turpināsim bezjēdzīgu muldēšanu?

Tas zelts un sudrabs - man nesen bija gribētājs nodrukāt zeltu ar printeri, nu mēdz būt tādas vēlmes, a ko?

Jums, ieleja, acīmredzot ir ļoti attīstīta kritiskā domāšana, tas ir ļoti labi, pat teicami, ka apšaubāt to, ko citi saka (jeb raksta), bet dažreiz (ne tikai šoreiz) - es teiktu visai bieži, Jūs apstrīdat lietas par kurām pats pilnīgi ne'uja nerubījat - piedodiet par izteicienu...

Link to comment
Share on other sites

Printeris būs priekš preces nosaukuma no serijas nummura cenas garantijas laika un vēl pāris vārdu. Respektīvi vajag izprintēt 7 - 9 vārdus tikkai.
Kartons kā teicu nav pārāk biezs un nav parastais papīrs. Tieši tāpēc arī jautāju.
Ja jums ir ieteikumi un risinājumi būtu ļoti pateicīgs par vismaz kādiem printeriem.

Man vajag kaut kādus nosaukumus kaut ko no kā varētu kkaut ko izsecināt :)
Jo problēma ir aktuāla un vajadzīgs risinājums.

Protams saprotu kad 200 euro ir maz. Bet tāda nu tā situācija ir. Un man tādus vajadzētu 4x vai 2x ja vienu var saslēgt pie 2 datoriem.
 

Link to comment
Share on other sites

Viktorslat un Ieleja - džeki, atslābstat un beidzat piskām mērīties.

 

Autor - kā jau tev teica, ar tādiem apjomiem labāk tiešām apdomāt attiecīga printera īri no Ortegas, vai kāda cita kantora. Mēs savulaik noliktavā no viņiem īrējām lielos kombainus, kas tika dzīti 24/7 drukājot pavaddokumentus. Bija trīs gabali - divi strādāja nonstopā, trešais rezervei. Kad kāds no diviem noplīsa, Ortegas čaļi pāris stundu laikā (pat naktī) atbrauca nomainīt, un darbs turpinājās. Rīgā ir vairāki kantori, kas var piedāvāt tādu servisu.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Viktorslat

brooke, vai nevarēji uzreiz normāli uzrakstīt ko vajag drukāt? 

specifikāciju?

lai skaidrs?

iesākums bija tāds, ka varētu padomāt, ka vajag zīmola etiķetes dārgiem sūdiņiem, tagad izrādās - birkas tirdzniecībai?

 

ar labu nakti visiem

 

J.Reinis - nu piskas, ne piskas, es nepļūtu par lietām, kuras nezinu, prasu padomu, ņemu vērā, domas atstāju pie sevis, ja palīdz - pasaku paldies. Es pārzinu 3-4 tēmas, par citām klusēju, bet ieleja zina gan ģeopolitiku, gan svešvalodas, gan da'uja visu ko - ģēnijs! Piska viņam točna 2x (nē, 3x) garāka, es tur nešaubos.,,,

Labots - Viktorslat
Link to comment
Share on other sites

 

 

Zinu kad šādam darbam arī būtu labs adatu printeris.

Tātad nav padomā drukāt krāsainu, kur nu vēl zeltu, sudrabu.

 

 

kā vizītkaršu papīra sloksne.

Tātad nekāds kartons, vizītkaršu papīra biezums.

Autor, es ar visparastāko tintenieku vizītkartes esmu drukājis, protams, ne jau tādā vairumā kā tu minēji (30 000 lapu mēnesī, tas ir ļoti daudz), dažas lapas savām vajadzībām. Tiek galā parastie printeri ar parastu vizītkaršu papīru.


 

 

bet ieleja zina gan ģeopolitiku, gan svešvalodas, gan da'uja visu ko - ģēnijs! Piska viņam točna 2x (nē, 3x) garāka, es tur nešaubos.,,,

Par biedru ieleja tā kā jau vajadzēja saprast, viņš ir viens no foruma leģendām :), nevar ar viņu tā prasti, īpašu attieksmi pret biedru ieleju, lūgtum.

Link to comment
Share on other sites

Jā un neaizmirsti, ka lāzernieks ir kaitīgs un ja telpa būs maza vai nepietiemi vēdināta, tad diezkas nav.

Labots - symbio
Link to comment
Share on other sites

Printeris būs priekš preces nosaukuma no serijas nummura cenas garantijas laika un vēl pāris vārdu. Respektīvi vajag izprintēt 7 - 9 vārdus tikkai.

 

Tātad katra izdruka atšķirīga vai tomēr visas vienādas? 

Ja visas vienādas, tad te 100% darbs tipogrāfijai. 0 cakara, un arī katra lapiņa iznāks lētāk kā pašam drukājot!  

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Tad lai visa iespējamā info ir kad ir garantijas taloni kuri tiek otreiz aprintēti atseviķi katru reizi ar savu nosaukumu sērijas nummuru un cenu un utt
Vajadzīgās ailītes ir 7 respektīvi 9 vārdi
Fonts ir 12-14. Tādas nu rēķinot max. ir 7 t kartītes mēnesī. dalot uz 4 menēsī uz viena printera 1750 kartītes
 

Papīrs vizītkartīšu biezums aptuveni.
 

Link to comment
Share on other sites

Pag, tad ir jāapdrukā garantijas taloni? Tipa 1a,lv ?


Jāmeklē printeris ar Straight Paper Path.

piemēram 

http://www.brother-usa.com/Printer/ModelDetail/1/HL5440D/Overview

http://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/printeri_skeneri/lazerprinteri/brother_hl5440d?utm_source=salidzini&utm_medium=ad_item

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Nu tad! es ieteicu printeri no jūsu piedāvājuma! Cena takš būs mazāka, bez tirgotāja uzcenojuma ;)

Link to comment
Share on other sites

ne jau priekš 1a.lv bet nu tipa :D

Paldies par ieteikumu ņemšu vērā :)

Labots - brooke
Link to comment
Share on other sites

Tas ir Canon klons, viņiem visiem ir nosacīti taisnais trakts ja atver aizmugures vāku. Bet 200+ gramīgo papīru uz viņa normāli neapdrukāt vienalga.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Piem šim jau ari straight paper path.

Brother HLL2340DW
 

bet kas tieši ir brother printeriem ? Kas viņiem ir tāds kas gļuko ?

Link to comment
Share on other sites

Viens piegādātājs, tas nozīmē ka viņi var diktēt tev cenu kādu grib.

Link to comment
Share on other sites

Respektīvi. tad brother ir mēsli :D
Tikkai gribētu zināt tieši vai kādam cannon printerim arī ir staight paper path or samsungam

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...