Jump to content

Aizņemties GoPro montāžas kronšteinu


J.Reinis
 Share

Recommended Posts

Sveiciens tuvojošajos ne-tik-baltajos Ziemassvētkos.

 

Kolēģi te pošas uz jaungadu slēpot, un kā parasti pēdējā brīdī izrādās, ka kaut kas neder kopā no pasūtītā aprīkojuma - šoreiz tā ir zemāk attēlā redzamā detaļa kameras ietvara montāžai pie ķiveres. Atsevišķi to laikam iegādāties (un laicīgi piegādāt) nevar, tādēļ man te taujā, vai varot no kāda par aliņu/šokolādi uz nedēļu aizņemties.

 

post-98258-0-22669300-1450189802.jpg

 

Jau iepriekš paldies, PM nodošu kontaktus, sarunāsim.

post-98258-0-22669300-1450189802_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

? ir šī te daļa, bet tā neder kopā ar (hvz ko) un tāpēc šo te daļu vajag aizņemties?

Pie ķiveres ar šito pagarinātāju jau gan parasti nestiprina. Vai nu straps, vai uzlīmējamais.

Link to comment
Share on other sites

Man ir, bet es no Liepājas gala.

Link to comment
Share on other sites

 

 

? ir šī te daļa, bet tā neder kopā ar (hvz ko) un tāpēc šo te daļu vajag aizņemties?

Pats ar sporta kamerām neaizraujos - man ir mazais Mobius, ko stiprinu pie saviem kvadkopteriem vai lidmodeļiem, tā ka nemācēšu atbildēt, kas tā par detaļu. Cik sapratu, tad laikam tā detaļa nāk līdzi pilnajam GoPro aksesuāru komplektam, tā ka zinātāji laikam sapratīs, par ko runa.

 

Rubeni - šas PM.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

sportakameras.lv izskatās labi daudz to aksesuāru. neticās, ka nekā nav uz vietas. un cenas normālas.

Tas ir pagarinātājs, ja grib kameru tālāk no stiprinājuma. Man ir AEE S70 un tam skaitās Gopro savietojami. Uz ķiveres stiprināt polikarbonāta kasti tālāk no tās velk uz šumahera variantu.

 

P.S. vai tik Elkorā arī neredzēju gopro stiprinājumus .

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

man ir rīgā, varu arī paīrēt arī ko citu advancētāku par "lego" savienojumu.

 

https://kandrejevs.com/blog/read/53/GoPro-Mounts-and-Accessories-Showcase-May-2015

un vēl pa vasaru kaudzīte pienākusi klāt visādu stiprinājumu.


 

 

Pie ķiveres ar šito pagarinātāju jau gan parasti nestiprina. Vai nu straps, vai uzlīmējamais.

 

stiprina sānā, jo tur vajag izbīdīt uz āru un vēl pagriest pa 90 grādiem

goprohelmetcam4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...