Jump to content

Viasat HD ierakstošais uztvērējs,to iespējas?


kalibri
 Share

Recommended Posts

Kaiminš kā patstāvīgs klients piekritis viasat piedāvājumam,turpinot līgumu dodot jaunu HD ierakstošo uztvērēju!

Vis jau ir noticis,uztvērējs ar 25M.kabeli + dublēto  LNB jau mājās!Kā izrādas šim uztvērējam japieslēdzas ar 2 kabeliem,pretējā gadījumā  neko neredzēt.Tas tākā skaidrs,ierakstam...

Tad beidzot jautājums :Šeit pat palasot citus aprakstus par HD uztvērējiem, sanāk tā ka šiem nevar manuāli pievienot transporderi!Iemīļotos Ukraiņu kanālus  nemaz uz šo uztvērēju neredzēt,vai tomēr ir kāds veids ka ierakstīt iekš viņa  tronsporderi?

Labots - kalibri
Link to comment
Share on other sites

protams,ka ir tāda iespēja.Jebkurš uztvērējs rāda arī free kanālus.

Link to comment
Share on other sites

Runa nav par to, jautājums bija par to, vai šim uztvērējam settingos vispār pastāv iespēja pievienot kaut vienu citu pavadoni.

Šai forumā Viasats nav īpaši mīlēts, bet ir biedri, kuri ņēmušies ar šo brīnumu.

Link to comment
Share on other sites

@Valduha

ja nezini tad vismaz formulee "buutu jaabuut" nevis "ir taada iespeeja"

 

@Kalibri

varbuut veel var tikt valjaa no taa kraama!

veel ir viens neafisheets bonuss -

kartes, kas liigumaa pieteiktas ar hd boksi, nevienaa normaalaa uzteereejaa neiekurbuleesi

Link to comment
Share on other sites

Redz kur instrukcija kā aktivizēt: https://www.viasat.l...amsung_7140.pdf

Instrukcījā nokļūstot līdz šim logam http://lejup.lv/f/566fd64b8e9efgbrwzlg1450169931.jpg  ņēmot mānuālo iespēju es varu pievienot šos tronsporderus  http://www.lyngsat.com/Astra-4A.html   Pievēršam uzmanību brīvajiem kanaliem kas  "mpeg4".Ja tas iespējams tad es varu otru šķīvi likt uz ABS 2 .Minētajā HD uztvējēja nav ABS pavadoņa, piemēram uz Astras pavadoņa pievienoju  F mpeg4 transporderus no ABS 2un skatos?!

 

 

kartes, kas liigumaa pieteiktas ar hd boksi, nevienaa normaalaa uzteereejaa neiekurbuleesi

Ziniet man personīgi nekad  nav bijis viasats un ar nebūs es ka no 2007g.pieslēdzu internetu  darbinu medu.

Iepriekšējos 4 gaadus darbināju 12 LNB sakatoties brīvos kanālus+kartīšu bums :)

Nekad neesmu ietecis nevienam viasatu...A cilvēki kuriem nav citas iespējas  dziļos laukos izvēlas to dargo iespeju,cik cilvēku tik uzskatu kautkan ir daļa cilvēki kuri  nožēlo ka paņēmuši šo plēsēju pakalpojumu!

Tad vēl par karti:Kaimiņam karte palikās vecā vienkarši pārspraužot no vecās kastes uz jauno HD uztvērēju,vis darbojas!Jā katra karter piesaistīta katram sat. uztvērējam ar ID numuru,bet  cik reali  ir panācis,ja nograujas viasat SD kaste..noperkot sagatavotu lēto openboxS1 iekš viņa ir iespēja manuāli ierakstīt kartes ID numuru kas atrodas uz pašu karti,vis notiekas   :) Tas tā kautkā izlidzēties....aparāts sakarīgāks, paralēli medu no citiem pavadoņiem... :)

Labots - kalibri
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Kaiminš kā patstāvīgs klients piekritis viasat piedāvājumam,turpinot līgumu dodot jaunu HD ierakstošo uztvērēju!

Cerams, ka vismaz abonēšanas maksu normālu dabūja, nevis vienkārši mīksti piekrita, bonusā saņemot tūneri kas pat ieraksta sašifrēti...

Kaut kad biju paņēmis no pazīstamā Pace uztvērēju paspēlēties - to cilvēku, kas sarakstījis to firmwari vajadzētu vai nu likvidēt vai bez rokām atstāt. Un galvenais, ka pēc piesiešanas tam lūznim, karte vairs nevienu kanālu nerādīja manā VU+ Solo2, un ne jau tāpēc, ka es būtu neizglītots un nezinātu ko daru. Viasatam ir ļoti spēcīga interese visus uztvērējus nomainīt uz HD un ieslēgt overcrypt, lai piebeigtu visas dravas, bet nav sajēga par to, ka maz ir tādu psiho, kas pa 40 kanāliem gribētu maksāt 20Eur. Nu un lēnām jau uzrodās internets visos nostūros un pieļauju, ka ar katru dienu oficiālo abonentu paliek aizvien mazāk. Ja jau studenti, ko Viasat algo, pāris reizes ir piezvanījuši man, kam jau ir līgums, kurā ir ierakstīts tas telefona numurs. 

Kā teica viens leģendārs hokeja komentators - tāds hokejs mums nav vajadzīgs!

Pašlaik arī gaidu to dienu, kad mans līgums finišēsies un pāriešu uz medu - 200Eur gadā par to sviestu nav prāta darbs maksāt.

Link to comment
Share on other sites

Pašlaik arī gaidu to dienu, kad mans līgums finišēsies un pāriešu uz medu - 200Eur gadā par to sviestu nav prāta darbs maksāt.

Jēl vai es tik tiešam būšu vienīgais kurš nekad  nebūs uzķēries uz viasat kardinājuma!!! 

Kautgan visi krutakie viasat kanali iet ieks HTB+ ....

 

 

Cerams, ka vismaz abonēšanas maksu normālu dabūja, nevis vienkārši mīksti piekrita, bonusā saņemot tūneri kas pat ieraksta sašifrēti...

Viņi neko nesajēdz"cik sapratu ir piekrituši tamdēl ka 3 menes bez abonēšanas"tālāk pa pilno,kaut es  viņiem skaidroju lai atkratās no  šis plēsoņas,zinies tie cilveki ari laikam viegli  zombējas.... uz nepareizo pusi...Vieniem citiem skaidroju... Tak vini  pēc laika  panēma  otru pieslēgumu,jopčik es atmetu ar  roku lai tad karās ja nav smadzeņu.Tā arī bija nespēja samaksāt pat vienu abonēšanu.Viņi gudrīši centas maksāt vienu abonēšanu domādami ka vienam  būs jaiet,nevella  tev uzrādas parāds upss atsledz abus!

Labots - kalibri
Link to comment
Share on other sites

 

 

kartes, kas liigumaa pieteiktas ar hd boksi, nevienaa normaalaa uzteereejaa neiekurbuleesi

 

nav taisnība.


ps

ja kas man arī riebjas viašrots kā šķira,bet bez tā pavisam nevar.Mēs taču zinam par ko runājam..

Link to comment
Share on other sites

 

 

vai es tik tiešam būšu vienīgais kurš nekad  nebūs uzķēries uz viasat kardinājuma!!! 

Nāksies apbēdināt, neesi vienīgais :) 

Link to comment
Share on other sites

nav taisnība.

 

te viens vaards ir lieks 

 darbinu m.

 

kamdeelj taa transparenti jaavicina?!

deelj taadiem demonstrantu puuljiem maajas m. pirmais ciesh,

mani piemeeram pilniibaa apmierina, ja vienu reaalu karti var sadaliit starp istabaam

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Jēl vai es tik tiešam būšu vienīgais kurš nekad  nebūs uzķēries uz viasat kardinājuma!!! 

Nu, mana karte tika stropā izmantota, bet nu jau ir pāris citas no "laimīgajiem līgumu pagarinātājiem".

 

kamdeelj taa transparenti jaavicina?!

Varētu padomāt, ka viņi to tāpat nezin... 

Pasākums beigsies tikai tad, kad visiem būs iesmērēti hd uztvērēji, kas ir tuvu zinātniskajai fantastikai, nemot vērā, ka Viasat tos tūnerus tur platīna vērtē... 

Link to comment
Share on other sites

ka Viasat tos tūnerus tur platīna vērtē... 

Jā jā 400pari eiro novērtējuši 

Atklāt sakot man tai viasatā nav ko redzēt tas vis kas intresē ir ieks HTB+

 

 

Nu, mana karte tika stropā izmantota, bet nu jau ir pāris citas no "laimīgajiem līgumu pagarinātājiem".

A nu ja nes ienākumus  cita lieta...:) 

Labots - kalibri
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pasākums beigsies tikai tad, kad visiem būs iesmērēti hd uztvērēji,

sagaidiis kritisko masu un uzdaavinaas atlikushajiem pacientiem,

kaa nupat Sky.de izsleedza S02 kartes(caid=1702) atsuutot jaunu karti + hd tuneri

vai Sky.UK HD jau pirms gada

Link to comment
Share on other sites

Kā jau minēju es personīgi iekš viasat kanaliem sev liederīgu neredzu!

Daudzi  to srotu nem dēļ LV kanāliem kur nu toč nav ko rēdzēt.....

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

vai Sky.UK HD jau pirms gada

Visi operatori uz to iet, jo "pravoobladaķeļi" vairs nedabon lielo kāpostu par raidījumu atkārtojumiem un sāk "kačāt pravas" lai izskaustu jebkādu pirātismu un paceltu cenas.

Tikai ne visiem ir tik neadekvātas cenas, ņemot vērā valsti, kanālu skaitu u.t.t. HTB+++ pat oficiāli ir daudz "garšīgāks" kā mūsējais piedāvājums un skatīties vari gandrīz jebkurā uztvērējā (ka tik CI+ moduļa vieta ir). Arī ieraksts tiek veikts normālā nesakodētā veidā.

Esmu ievērojis, ka visvairāk par klientiem cenšās paņirgāties operatori, kas izmanto "izredzētās tautas" radīto šifrēšanas sistēmu... 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Labvakar, kāds nevar atsūtīt uz PM labe medu priekš vi..t, jo savādāk radinieks zvana vienā zvanīšanā (es viņam pieslēdzu medu caur zar....cum, bet tiem tu pēdējā laikā vieni gļuki ( kaut gan sencim iet normāli). Lūdz,  kādu negļukojošu Vi...at medu uz PM.

 

Viss kārtībā. Vairs nav aktuāli .

Labots - kuliks
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...