Jump to content

Foto kalendāri


markei
 Share

Recommended Posts

Sveika tauta!

 

      Tikko atskārtu, ka svētki jau tik tuvu. Parasti tuvākajiem radiem no bērna puses tika dāvināts Foto A3 kalendārs-plakāts paša veidots ar bērna bildēm. To sūtīju ik gadu albumi.lv, jo tur pats var uztaisīt ar viņu softu mājaslapā dizainu. Termiņi viņiem 5-7darba dienas, jo grib ātrāk, tad 2x dārgāk. Kādos 2 vakaros varētu atlasīt bildes un salikt vairākus variantus, lai nav visiem identisks. Tik kaut kā negribas 2x dārgāk maksāt, lai iekļautos termiņos (līdz nākamās nedēļas trešdienai obligāti jāsaņem).

       Iedomājos, ka vai nav kāds smalks un elementārs softs šādu kalendāru izveidei, kur es varētu bez steigas uztaisīt kalendārus un aiznest uz kādu A3 foto darbnīcu, kur man pāris dienās noteikto skaitu izdrukās?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Sieva katru gadu taisa kalendāru iekš Word ar visām vārda dienām un svētku dienām. Pirmo reizi čakars ir ilgāks.

 

Pēc tam aiznes PDFus un izdrukā. Pati drukāšana jau max 1 dienu aizņem kopā ar iesiešanu. 

Link to comment
Share on other sites

Ir kantoris picturehappy ar attiecīgo web lapu.

Tur var ielādēt bildes, dizainēt savus kalendārus visdažādākā formāta, salikt iekšā savas un radu dzimšanas dienas un materializēt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

tika dāvināts Foto A3 kalendārs-plakāts paša veidots ar bērna bildēm
Tik piemetināšu, ka bieži vien radi par šādu dāvanu nav tik priecīgi, kā varētu domāt... Tas tā - no paša pieredzes..
Link to comment
Share on other sites

Markei - neņemos spriest, kāda Taviem radiem ir gaume attiecībā uz dāvanām, bet vienkārši tik saku, ka mūsdienu digitālajā laikmetā, kad visi radagabali jau ir atskatījušies tavu bērnu bildes draugos/traukos/paciņās/feisbūkos katru nedēļu aizejošā gada garumā, pie sienas vēl tās karināt nav gluži tik aizraujoši, kā tas varbūt bija pirms gadiem desmit, piecpadsmit. Vecākiem cilvēkiem, protams, varbūt tas arī liekas foršāk - virtuvē piekarina un katru rītu papriecājas par saviem mazbērniem.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

J.Reinis

Arī digitālā laikmetā ir joprojām cilvēki (ieskaitot mani), kas nepublicē visu privāto dzīvi feisbukos un citos resursos, līdz ar to nav nekāda problēma ar kalendāriem, kur savāktas labākās bildes no aizgājušā gada. Protams, bildes ir saistošas tikai pašiem tuvākiem un personīgas, tāpēc tā nav dāvana visiem draugiem un paziņām. 

Link to comment
Share on other sites

tajā happypicture nav A3 plakāta tipa. Vai nav zināms kāds softs, kas jau fonā ieliktu 12mēnešu kalendāru apakšā un pa augšdaļu salikt bildītes?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Softs, kas taisa kalendārus latviešu valodā? 

Link to comment
Share on other sites

Markei - nu nečakarējies pats maketējot kalendāru - latviešu valodā tāpat visticamāk nedabūsi. Līdz 2013.gadam es pats savulaik biju samaketējis template un paziņām par šokolādi izdalīju, kad vajadzēja. Pēdējos gados vairs pats ar maketēšanu nenodarbojos un vairāk nav atjaunoto versiju. 

 

Vienkārši ieraksti gūglē 'dāvanu kalendārs' vai 'foto kalendārs' un izmetīs tev veselu kaudzi firmu, kas Rīgā nodarbojas ar kalendāru druku mazajos apjomos - lielākā daļa no viņām Tev par piecīti sametīs fotogrāfijas kaut kādā kolāžā, uzliks uz kalendāra maketa, un to visu smuki nodrukās digitālajā drukā.

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

ir man photoshop skripts ar vārdadienām. ja interese - pm.

Link to comment
Share on other sites

Vārda dienas man nebūs kur likt, jo plakāta tipa- viena A3 lapa- apakšā visi 12 mēneši un augšā bildītes. Latviešu valodā tur tikai kāds virsraksts(sveiciens) un mēneša nosaukumi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Žaks Noriss

Paceļu!

 

Kur var nodrukāt savu sagrābstīto foto kalendāru no PDFie? Uzsvars uz labu papīru, glītu druku aptuveni A4 un bikuci arī A3 formātā (krāsas, no vienas puses, fotopapīrs vai krītpapīra paveids). Vienkārši doties uz JVK (vitafoto.lv)?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

@Žaks Noriss Cik daudz tādus kalendārus vajag? Sievas kantorī taisa tādus kalendārus ar normālu profesionālu druku uz kvalitatīva papīra. Cenas nezinu, tās veidojas individuāli. 

 

 

 

 

 

 

calendar.jpg

Labots - Mezavecis
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Fotkas un Picturehappy negribu. 

 

Apjomi nožēlojami, omei pa vienam. Bet vajadzētu kārtīgu foto druku, kur melnais nepārvērstos par pelēki matētu. 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nez, jau kuro gadu taisu kalendārus mājās un nekas nav pārvērties. Izdruka nekad nebūs foto uz īstā fotopapīra. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka droši var nest uz JVK, ja tur nekas pa šiem gadiem uz slikto pusi nav mainījies.
Es A4 (20x30) uz fotopapīra esmu vairākkārt drukājis pie Robja www.fotostudija.lv. Lielāks izmērs jau iet lielformāta drukas lauciņā.
Spirāļot nesu uz CopyPro. CopyPro arī paši piedāvā kalendārus, bet papīra biezums un izdrukāto bilžu kvalitāte atpaliek no fotopapīra. 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tā arī jau domāju - drukā kā foto, spirāļo kur tuvāk. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...