Jump to content

Atdodu mātes plati kopā ar procesoru.


Janka92
 Share

Recommended Posts

Atdodu vecu mātes plati kopā ar procesoru. Mātes plates modelis : 915PL-A2(V3.1B) un spec info : 

http://www.ecs.com.tw/ECSWebSite/Product/Product_Detail.aspx?DetailID=533&MenuID=16&LanID=6

Izņēmu no veca keisa,nezinu vai mātene un procesors darbojas,un procesors ir bez dzesētāja.

Procesors Intel Pentium 4 @2.66  ,parametri :

http://ark.intel.com/products/27451/Intel-Pentium-4-Processor-506-1M-Cache-2_66-GHz-533-MHz-FSB

Vēlams ja kāds var savākt Liepājā,vai arī ar Jūsu apmaksu varu arī pa pasta staciju aizsūtīt. PM.

post-89205-0-58550000-1449771798_thumb.jpg

Labots - Janka92
Link to comment
Share on other sites

Es jau tā labu gribēdams esmu ielicis šīs daļas lai kāds savāc ,kam var noderēt vairāk kā man. Nav nekādu problēmu izsviest gružkastē,tomēr varbūt ir kāds ,kam kaut kas no šī var vēl noderēt. 

Link to comment
Share on other sites

Nav nekādu problēmu izsviest gružkastē

Ir gan - Eiropā elektroniku nedrīkst mest kopējos atkritumos, bet to par samaksu jānodod utilizēt attiecīgajām iestādēm.

 

Tu vari dot ieguldījumu Latvijas izglītībā, un šo plati nosūtīt Mihailam (Maikls Black) uz Siguldas datoru muzeju - gan jau vīrs savāks kādu kārbu kā eksponātu no šitās.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Lai nebūtu jātaisa jauns posts, ieparkošu savu piedāvājumu te.

Atdodu ATA HDD 80GB, tiesa stāvoklis nav zināms.

Atrodas Ogrē, ir iespēja savākt Rīgā, Pļaviņās, Neretā, Bauskā, man vēlamā vietā un laikā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Lai nebūtu jātaisa jauns posts, ieparkošu savu piedāvājumu te.

Varēji neko nepostot, bet rakstīt Krāmeram, vai kādam citam biedram, ir te vairāki.

Kad man sakrājas vecās drazas, ir cilvēki kas ar prieku savāc un vēl naudiņu par to iedot, protams ( jeb tavā valodā ''tiesa'' ), viena hdd dēļ neviens ar tevi nečakarēsies.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Turpināšu vecajā tēmā... Šoreiz atdošu nezināmā stāvoklī esošas sekojošas lietas : 

1.MB - asrock K8Upgrade-1689

2.CPU - AMD Sempron 2500+(sda2500ai03bx)

Nu abas lietas itkā kopā. PM.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...