Jump to content

Igo GPS uzstādīšana uz Samsung S 8.4" planšetes


zanisdunava
 Share

Recommended Posts

Esmu izmēģinājis vairākas netā atrodamās IGO instalācijas, bet nekādi nevaru atrast un uzstādīt strādājošu IGO GPS priekš manas Samsung galaxy TAB S 8.4' (SM T-705) planšetes. Palaižot IGO caur SD karti uz planšeti- instalācija parāda, ka nav atbilstoša rezolūcija, cita parāda, ka iztrūkst kautkādi faili (kautgan viss bija sakopēts), citu instalāciju palaidu, tā strādāja, bet nesaglabāja lietotāja iestatījumus, maršrutus utml, un 2D kartē ielas apskatīt nebija iespējams, jo IGO ielas zīmēja visas taisnas (bezsakars). Veicot izmaiņas sys.txt failā, vai nu nepalaidās instalācija, vai palaidās un izmeta ārā pat neielādējot. Varbūt ko daru nepareizi, bet sekojot ārzemju foruma pamācībai, nekas nesanāk. Citiem uz 7 vai 8 vai 10 collu ekrāniem iet, bet man uz 8.4 neiet. Lūgums palīdzēt man, ja var tad padalieties ar info, kur varu dabūt ejošu IGO instalāciju un kartes. Man vajag uz kravas auto.

Link to comment
Share on other sites

Tev ir jāatrod data.zip fails priekš tavas ekrāna izšķirtspējas. Ej uz krievu 4pda.ru tur viss ir pa plauktiņiem salikts. :)

Link to comment
Share on other sites

e=d,vai tad tur ir iGo Latvijai ar kartēm kravas auto?

Es daru,kā jema saka.Ja piereģistrējas 4pda,tad tikai! atveras navigācijas sadaļa un tēmas sākumā ir viss vajadzīgais,lai iedarbinātu iGo uz dažādām ierīcēm un izšķirtspējām.

Labots - doms
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Norchello

Google Play viss ir atrodams.

 

Galīgi neka tur nav! Kā jau teica vai nu   4PDA vai 4pna.com

 

P.S Vienīgi vasarā būs jādomā kur to planšeti turēt...

Labots - Norchello
Link to comment
Share on other sites

Iesaku nemocīties ar iGo un izvēlēties Maps.Me. Bezmaksas programma, offline kartes, kas par brīvu apdeitojamas uz jaunākajām, kad vien pieejams nets.

Link to comment
Share on other sites

Pamēģini Here Maps. Es arī vairākus gadus lietoju Igo un bija OK, bet ir vairāki labi iemesli pāriet uz Here.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Google Play viss ir atrodams.

Nu nav gan!
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...