Jump to content

vai ir jēga parmaksāt par oriģinālajām printera katrižām?


Payne
 Share

Recommended Posts

Ir Epson tintenieks, vai ir vērts pirkt 10x dārgākas oriģinālās katrižas,ja neorģinālās var dabūt pa 3 eiro?

kur būs starpība,kvalitātē? vai arī printeris kaltīs ciet un būs citas problēmas?

Link to comment
Share on other sites

 Protams, ka ir jēga pirkt neorģinālos. :) Tā ideja slēpjas apstāklī, ka ietaupās nauda.

 Tomēr, lietojot neorģinālos kārtridžus var zaudēt izdruku kvalitāti, var gadīties, ka printeris kaltīs ciet, var būt arī citas problēmas.

 Es pats savulaik ķeskājos ar neorģinālajām tintēm, diezgan, tagad esmu nonācis pie pārliecības, ka labāk lietot orģinālās. Neko nesaku, mana pārliecība nebūt nav vienīgā pareizā, gan jau gudri pieejot lietai var tīri labi printēt ar neorģinālajiem kārtridžiem, tintēm...

 Padomā pats, ja jau viss būtu tik labi ar neorģinālajiem izejmateriāliem, orģinālos neviens nepirktu, nemaksātu tač 10 x vairāk...

Labots - vvv
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ja vajag tikai teksta dokumentus un tabulas, tad dižas starpības nebūs! Uz fotogrāfijām gan reizēm jūt atšķirību!

Link to comment
Share on other sites

Tā kā man ir Canon ne-gluži-lētā-gala printeris, kuru lietoju samērā maz, kā arī zināma pieredze ar nokautu drukas galvu, kas maksā tikpat cik jauns printeris, tad lietoju tikai un vienīgi oriģinālās tintes.

Ja būtu lēts printeris un daudz jādrukā, tad protams darītu savādak.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tomēr, lietojot neorģinālos kārtridžus var zaudēt izdruku kvalitāti, var gadīties, ka printeris kaltīs ciet, var būt arī citas problēmas.

 

tu atbildēji uz jautājumu ārkārtīgi precīzi.

Link to comment
Share on other sites

Līdzīgs stāsts, mēs darba paņēmām labu Canon tintnieku lai foto drukātu, par cik tas bija rets pasākums un ekonomijas dēļ kreisās kasetes bija ieliktas, beidzas arī nokautu galvu un printers aizbrauca uz miskasti.

Link to comment
Share on other sites

Man ir Brother all-in-one MFC-J410. Tam tintnīcas man uzpildīt atteicās - viņi nedarbojoties ar all-in-one kartridžiem.

Citā kantorī man teica, ka var, bet tikai ja nav čipoti kartridži.

 

Tā kā drukāju samērā maz, tad reizi pusgadā nopērku komplektu ar visām 4 tintnīcām, tas lētāks.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Long John

Jau gadus 3-4 lietoju Canon Pixma IP4850 fotoprinteri (ar CD apdrukas iespēju). Pirku Ebay mazlietotu pa apm 45 Eur, ar gandrīz izbeigušos orig. kārtridžu komplektu, drukāju nedaudz, bet regulāri, izmantoju tikai "kreisās" tintes - gatavus firmas uzpildītos kārtridžos ar visu čipu, pērku pa smiekla naudu no viena pārdevēja:

 

   http://www.ebay.de/itm/230774395596?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT 

 

Labi zinu, ka fotomākslas šedevrus ar šamo nav jēgas printēt- priekš tam ir speciālisti un citas cenas, bet pat krāsu foto "ģimenes vajadzībām" uz pieklājīga fotopapīra joprojām sanāk gana labi.

CD/DVD diski mūsdienās jau relatīvs retums, bet dažreiz to noformēšanai (pašam printable diskam, kā arī vāciņa ieliktnim) labi noder.

 

Totālu galvu aizkalšanu šamējam IP 4850 vēl neesmu pieredzējis, dažreiz parādās svītriņas kādai krāsai, bet tās viegli novēršamas ar "vieglo" automātisko galviņu tīrīšanu.

 

Iepriekšējais līdzīgais printeris (Canon ip4200) tāpat bija pirkts Ebajā pa sviestmaizi, tāpat gadus  3-4 nokalpoja ar "kreisajiem" kārtridžiem un beidza savu mūžu kā rezerves daļu donors, jo bezcerīgi nomira viena no krāsu galvām (pēc ilga pārtraukuma).

 

Tā kā šāds pasākums mazbudžeta lietotājam nav gluži bezcerīgs... :mda:

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

versatile

Par epsoniem ar tintes tankiem - kas notiek, ja ar tādu kādu laiku nedrukā? Nu, ne 2 gadus, bet, teiksim, 2 mēnešus...

Link to comment
Share on other sites

Šie paši apgalvo, ka nekādas problēmas ar viņu tintēm nav.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Nu pie oriģinālās tintes cenām tur būtu stulbi vēl ar alternatīvām mudīties...

Link to comment
Share on other sites

Mans Brother ik pa laikam pats parausta sev galvas, pat ja kompis izslēgts.

Ražotājs apgalvo, ka printerim ir savs "servisa intervāls", ja x stundas nedrukā, viņš veic pašapkošanās ciklu.

Kaut kā tā. Bet nu 2 mēnešus bez drukāšanas gan nav bijis. Kādu mēnesi gan. Nebija nekādu sliktu efektu.

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

 

 

Par epsoniem ar tintes tankiem

Ir EPSON - WF-7015 ar tintes tanku. Lietoju jau pāris gadus. Paņēmu dēļ A3 formāta, kā arī lētuma ziņā - gan printeris, gan tintes izmaksas.

Gadās ka parādās svītras vai lielāki balti laukumi, bet izlīdzējies vienmēr esmu ar opciju - galvas tīrīšana.

Link to comment
Share on other sites

 

 

pie oriģinālās tintes cenām tur būtu stulbi vēl ar alternatīvām mudīties...

Pirmo reizi dzirdu, ka kāds uzskata, ka oriģinālā tinte ir lēta :D 

Link to comment
Share on other sites

Kā kuram. Savulaik 40ls vērtam lētā gala HP tinteniekam, viens kartridžs maksāja virs 20ls.

Un tādu viņam bija 2 - melnais un krāsainais. 

Mēģināju kaut kādus kitajozas, Skyhorse saucās, melnās izdrukas ar svītrām, kaut kāds mēsls.

Tur jāzina, kādus ņemt.

 

Domāju, mierīgi var pildīt, ja rezultāts apmierina. Ar čipiem gan sekss. Tos jāapmāna, neņemos spriest vai visi pildītājkantori to prot.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pirmo reizi dzirdu, ka kāds uzskata, ka oriģinālā tinte ir lēta :D

 

ja pēc neoriģinālās tintes jāmaina galvas,tad oriģinālā sanāk lētāk :biggrin:

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Es varu teikt 100% canon ir jāņem oriģinālais, jo šie pildītie kārtridži 50% gadījumos nepareizi nokodējot nestrādā kā vajag... Bija gadījums, kad jaunam printerim uzpildīja un sanāca izprintēt 10 lapas, tas arī visss... Pērkat orģinālos.

Labots - ancugs
Link to comment
Share on other sites

Long John
Es varu teikt 100% canon ir jāņem oriģinālais, jo šie pildītie kārtridži 50% gadījumos nepareizi nokodējot nestrādā kā vajag

 

 

Nu tad es jau gadus astoņus konstanti esmu tajos laimīgajos 50%.. (skat.  #9)     :)

Agrāk nācās čipus no tukšajiem kārtridžiem uz jaunajiem pārlipināt un lasīt printera "lamāšanos",

bet tagad tajā pašā sviestmaizes cenā nāk kopā ar čipiem un vairs nekādu kreņķu. 

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ilmarinnens

Jautājums it kā bija par Epson tintenieku, atbildes pac Canon.

Dīvaini, laikam ar lasīšanu pašvaki...

Link to comment
Share on other sites

Long John

Laikam pašam pēc svinēšanas pagrūti lasīt.. :drinks: 

 

Tēmas nosaukums tomēr ir par oriģinālo kārtridžu izmantošanas jēgu un tikai tad tiek konkrēti jautāts par Epson. 

Daudzās atbildēs (arī manā) tauta dalās ar visnotaļ pozitīvo "kreiso" kārtidžu izmantošanas pieredzi.

Nedomāju, ka Epsonam tā ir tik ļoti būtiski savādāka... :resent: 

 

Laimīgu Jauno Gadu!  :pooh_honey:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Pacelšanas vecu tēmu.  

 Vai var tintes kārtridžs iepakojumā stāvēt neierobežotu laiku? 

Piedabūju pie dzīvības savu Epsonu un vienkārši gribētu no ALI pasūtīt vēl vienu kārtridžu komplektu, lai stāv rezervē, tāpēc tāds jautājums. 

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Neattaisītā un nesabojātā iepakojumā var stāvēt ilgi. Bet šaubos vai neierobežoti.

Un tu takš cerams ka zini, ka tintiniekiem ja tie ilgi netiek lietoti aizkalst galvas..... 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, base7 said:

Vai var tintes kārtridžs iepakojumā stāvēt neierobežotu laiku?

Starp citu, man savulaik arī tāds jautājums radās. Uz kārtridžu iepakojuma parasti ir kaut kāds derīguma termiņš uzdrukāts. Var jau būt, kaut kāds pamatojums tam ir, ka garantijas termiņš tiek norādīts. Bija man, atradu atvilknē aizstāvējušos tintes kārtridžus, krietni nokavētu to garantijas termiņu, izlietoju, nekādu problēmu neredzēju. Vienreiz pat zvanīju printera ražotāja atbalstam, tieši par šo prasīju, atbildēja man, ka nav problēmu, nevajadzētu būt problēmām. Neatvērtā iepakojumā gan jau ka nekas nenotiek tai tintei. Bet tā - glabāt neierobežotu laiku, varbūt uz to nesacerētos, tā teikt, visam savs laiks.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds, ziņu ka aizkalst. Manējam tieši tā bija. Jau taisījos pirkt lāzernieku. Tad izmēģināju vienu youtubes variantu ar ūdeni+ vēl no Aliexpress  pasūtīju vislētāko kārtridžu komplektu. 

Tagad printē normāli. Vismaz pagaidām. Nu un iedomājos, ka varētu priekš rezerves nopirkt vismaz melno krāsu.

 

Profilakses pēc tagad katru piektdienu izprintēsu vienu lapu, lai neaizkalst:happy:

 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
2 hours ago, base7 said:

Tad izmēģināju vienu youtubes variantu ar ūdeni+

Ar destilēto ūdeni?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...