Jump to content

Pērku domkratu


Robs
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Pērku domkratu. Trapecveidīgo, oriģinālo, piemēram, no kàdas hondas (zinu ka viņām tādi ir). Zinu cik maksā jauns veikalā, bet lai cik maksàtu, to poļu drazu es nepirkšu, jo viens jau nogāja zemē. Oriģinālo. Auto max svars, 1,8t. Vēlams tuvāk Ogrei. Vai arī pa pakomātu var atsūtīt. Vēlamā cena, lēti. Ne vairāk par 10€.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Tuvākais pie Ogres ir Elkšņi - domāju ka šie bez problēmām pa lēto tev iepārdos kādu oriģinālo. Vēl jau arī jāskatās augšējais atbalsts, kas dažādiem ražotājiem atšķiras.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vēl jau arī jāskatās augšējais atbalsts, kas dažādiem ražotājiem atšķiras.
Tieši tā - ja netaisies likt pagales apakšā, kā krievu laikos, pārliecinies ka attiecīgajam domkratam kronšteins ir savietojams ar tavu sliekšņa profilu, savādāk iznāks neglīti... 
Link to comment
Share on other sites

pie Ogres ir Elkšņi

Cik esmu tur bijis, cenas kosmoss.

 

 

Tieši tā - ja netaisies likt pagales apakšā, kā krievu laikos, pārliecinies ka attiecīgajam domkratam kronšteins ir savietojams ar tavu sliekšņa profilu, savādāk iznāks neglīti...

Man nevajag OEM domkratu, jo man viņš ir tāds.

IMG_6337.jpg

Sliekšņi ir pārkrāsoti, negribās ņemt ārā plastmasas vāciņus, plēst krāsu un to skrāpēt no vāciņa.

 

Vajag kaut ko no apakšas ceļamo, bet OEM ( cita auto, no hondas, bmwe46, varbūt der kaut kas arī no opeļiem, jāskatās ) un ne par kosmosu.

Hidrauliskie neder, jo auto ir zems.

Vajag tādu, ar ko celt no apakšas.Situācija zem auto.

pic7.jpg

 

pic5.jpg

Labots - Robs
Link to comment
Share on other sites

Bet to lielo var turēt tikai garāžā, nevis vadāt līdzi. Vajag mazu OEM, bet ne to sliekšņu drāžamo. Nezinu par vaz, bet ar kloķiem ir arī 2010 gada autiņiem, pa lielam fizika jau nemainās.

Biju domājis šādus hidrauliskos, kuriem pat mazākais būs par augstu.

 

Hydraulic_jacks_4b72d19d318c9.jpg

Labots - Robs
Link to comment
Share on other sites

 

 

Biju domājis šādus hidrauliskos, kuriem pat mazākais būs par augstu.

 

lāpstu arī vajag līdz, tad var vienmēr parakt priekš domkrata.

Link to comment
Share on other sites

Long John
Bruketajs, 30 Nov 2015 - 11:39, teica: pie Ogres ir Elkšņi Cik esmu tur bijis, cenas kosmoss.

 

Nupat speciāli apjautājos Elkšņu darbiniekam- par domkratu parasti prasa akurāt desmitnieku.

Nezinu, varbūt no dažiem bembistiem pēc face-control šamie speciāli plēš to "kosmosu"... :yahoo:

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

 

 

lāpstu arī vajag līdz, tad var vienmēr parakt priekš domkrata.

Tici vai nē, bet ir darīts :D

gnsva95ptlhsq2fjcup1.jpg

 

Un tas notika ar poļu kaku.

hfyhfvjmcmyy01h4030c.jpg

 

 

 

tas horizontaalais hidrauliskais uz bildes ir mazaaks par to kurbuli... http://mios.lv/produ...id_product=1116vadaa kur gribi...

 

Nav pieejams. Bet par to ciparu tāds būtu normāls variants.

 

 

 

Nezinu, varbūt no dažiem bembistiem pēc face-control šamie speciāli plēš to "kosmosu"... :yahoo:

Tad jau tur stereotipaini cilvēki strādā. Iespējams tāpēc arī tur neko neesmu pircis jau ļoti sen. Vienu reizi par brīvgaitas regulatoru prasīja 5ls, nākamajā jau 10ls.

 

 

Krāsa noskrāpēsies?nu un.Lai tak skrāpējas.Domāju gan ka var izņemt arī neskrāpējot.
Nē un nē, man paniskas bailes no rūsas, nedrāzīšu sliekšņus ar tiem dick jack.
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tici vai nē, bet ir darīts

 

Tur jau pa lielam izskatās, ka tev uz zemes stāv :D pardon 7cm no zemes :yahoo:  

Link to comment
Share on other sites

to sarkano tu salauzi, jo auto nav zem sliekšņa zemās metinājuma šuves, kurā tādus stiprina.

Link to comment
Share on other sites

 

 

to sarkano tu salauzi, jo auto nav zem sliekšņa zemās metinājuma šuves, kurā tādus stiprina.

Sarkanais tomēr bija universālais. Iespējams, taču tas nemaina faktu, ka viņš ir kaka.

 

 

Tur jau pa lielam izskatās, ka tev uz zemes stāv :D pardon 7cm no zemes :yahoo:

Kas uz zemes stāv? Tur viss ir normāli, tad jau zemu auto redzējis neesi.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Autiņš no dabas ir zems vai arī kāds pielicis roku to pazemināšanai (lasīt: auto izķēmošanai), ka pāri guļošiem policistiem jāpārnes?

 

Vecajam bembim viss slieksnis bija izpuvis, tāpēc papildus lietoju 8mm tērauda loksni, ko pabāzt apakšā un izkliedēt slodzi.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Ta ko tu, lizard. Domā 16 ēriki ir normāls cipars ? Nopirks šitādu un tad spēļu laukumā visi bračkas smies, ka kaudkādu ķīniešu pakaļdarinājumu mamma ir nopirkusi...

Link to comment
Share on other sites

Autiņš no dabas ir zems vai arī kāds pielicis roku to pazemināšanai (lasīt: auto izķēmošanai), ka pāri guļošiem policistiem jāpārnes?

 

Vecajam bembim viss slieksnis bija izpuvis, tāpēc papildus lietoju 8mm tērauda loksni, ko pabāzt apakšā un izkliedēt slodzi.

Tur viss ir Stock, nekas nav sēdināts. Sapuvis tā pat, un lai ilgāk saglabātos mint, netaisos fukāt caurumu.

Bilde bija domāta, ka ir bijusi pieredze, ka jāierok zemē. Bet šeit piesienas par augstumu. Kā redzams, bildē, tas ir ārā, dabā, uz ceļa, ar dažādu reljefu, nevis garāža ar betonētu un taisnu grīdu. Jūs taču zināt, kā auto stāv attiecībā pret nelīdzenu ceļu. Tad komon veči, nu ko var dzīt huiņu.

@Artūrs, man speciāli nomērīt? Teksts augstāk attiecas arī uz tevi.

Domkrats, prasīts lai lētāks kā veicī, vai oriģinālais, tas ir temats šajā topikā, tirgus topikā.

Labots - Robs
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Cik esmu tur bijis, cenas kosmoss.

Runāt vajag ar viņiem drosmīgāk un ja vajag, arī lamāties. Pirmā nosauktā cena ne tuvu nav cipars, ko viņi cer saņemt. 

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Pagrabā mētājas kaut kas līdzīgs šim

car-jack-by-smart-4347-p.jpg

 

, tik ar platākiem abiem galiem. Pret kuzavu balstās kaut kas līdzīgs kā pacēlājiem, tikai krietni mazāks diametrā gumijas aplis ar krustveida gropēm. 

Nāca līdzi opel omega '87. gada. Padsmit gadus mētājies garāžā/pagrabā, bet funkcijas pilda. Varu pameklēt un par 1 alu atdot, ja vien pats piebrauksi man derīgā laikā un vietā. :)

Link to comment
Share on other sites

Volvo ari ir ļoti līdzīgs, pats gals gan ir no plastmasas.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Bruketajs

 

 

Vienu reizi par brīvgaitas regulatoru prasīja 5ls, nākamajā jau 10ls.

Tur tā kā filmā "Maska"

Darbinieks (izvelkot kaut ko no klienta mašīnas kapota): Eu! Kas šī par detaļu?! 

Servisa šefs: Nezinu, bet man liekas, ka 500$.


Šajā ziņā rekordisti ir Autokapsēta - zīmīgs nosaukums, jo tur bija kluss, kā kapsētā/ Savulaik meklēju plastmasas detaļu, kas Opel Astra Kupejai slīdot pa dzelzs vadīklu, ceļ gaisā stiklu. Šie par palietotu gribēja 10Ls, bet jauna tāda Adamauto maksāja 6.70, tikai jāgaida nedēļu. Kad palūdzu džekam pamainīt cenu, jo pie dīlera jauna ir lētāk,  šis sāka lamāties pilnā rīklē. Nācās nofiksēt stiklu augšējā pozīcijā, nopirkt tās plastmasas detaļas lai ir pāris rezervē un sataisīt kā nākas. 

Pēc tādiem gadījumiem, šrotos iegriežos tik reti, cik vien tas ir iespējams.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...