Jump to content

Telefona remonts LMT.


MakeMeGoAway
 Share

Recommended Posts

Sveiciens.

 

Gari neiedziļinoties par to, kā tas ir noticis (jo pašam arī ir tikai aptuvena nojausma), draudzenes telefonam sim kartes slotam ir nolauzts vismaz viens pins, attiecīgi, sim karti neatpazīst. Nezinu, kā to dabūja gatavu, bet kā ir tā ir.

 

Ir vēl LMT garantija, lielas vēlmes nest uz maksas remontu nav un nav arī teikts, ka maksas remonts LMT būtu dārgāks, kā arī ir neliela cerība, ka varbūt to sim slotu vienkārši nomainīs garantijas ietvaros, bet...

 

Ja LMT apkalpojošajā servisā konstatē, ka bojājums ir mehānisks un piedāvā maksas remontu:

 

- Es varu no tā remonta atteikties un saņemt savu telefonu atpakaļ, ja viņi man nosauc ciparu, kas ievērojami pārsniedz citu servisu piedāvājumu?

- Ja jā, vai man ir kaut kas viņiem jāmaksā par to, ka viņi konstatējuši, ka bojājums ir mehānisks? Nu kā par diagnostiku?

Link to comment
Share on other sites

kā arī ir neliela cerība, ka varbūt to sim slotu vienkārši nomainīs garantijas ietvaros, bet

Vai zini parunu: "Cerība ir muļķu mierinājums? " Nest tu protams vari, dabūsi garantijas atteikumu. Bezmaksas. Ērgļiem kuri apzināti nes sajātu telefonu, avosj proidjot, vajadzētu gan ierubīt ceņņiku par diagnostiku. Tā tīri profilaksei, lai zinātu ka mēģināt kādu apjāt ir nepareizi.

Labots - LSTP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tādiem lietotājiem sim karti vajag ielīmēt ar epoksīdiem.

Reiz Tele2 to darīja saviem mazceniekiem. Nopietni. Bet šitiem klientiem vajag izsniegt kontrakcepciju. Lai nevairojas.

Labots - LSTP
Link to comment
Share on other sites

 Varu padalīties. Nupatās, dažas dienas atpakaļ interesējos. Sievai telefons, tāds pie kura viņa pieradusi, mainīt negrib, un vietā tādu ar vairs nedabūsi, Nokia 311, šausmīgi patīk, ka ir speciālas zvana pacelšanas un nolikšanas pogas, visiem jūtīgajiem tādu nav, štrunts par to, telefons pirkts LMT, garantija beigusies. Sāka nedzirdēt zvana laikā, sievu dzird, sieva nedzird, kad zvans.

 Zvanu uz LMT, prasu, vai remontē vēl tādus modeļus, pēc garantijas beigšanās, atbildēja, ka remontē gan par naudu. Telefonu var nodot jebkurā LMT veikalā, viņi nogādā servisam, serviss novērtē remonta izmaksas, zvana cilvēkam un nosauc cenu. Ja cena pieņemama, labo, ja cena neapmierina, nelabo, bet par pakalpojumu - telefona bojājumu novērtējums ņem 9 eiro ar cik tur centiem. Sieva aizveda uz kaut kādu parasto, ne LMT remontdarbnīcu, par padsmit eiro salaboja 2 stundu laikā.

Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway

Ja es no tā neko nesaprastu un tupa nestu uz garantijas remontu, tad viss ok, bet ja man ir nojausma, ka problēma ir mehāniska un nesu uz garantijas remontu, tad man vajag kontracepciju? Graujoša loģika.

 

Apskatot sim karti, izksatās, ka tas pins ir aizķēries starp nano sim karti un mikro sim rāmīti, jo nano ir no mikro tikusi ņemta ārā, lai liktu citos telefonos. Par apzinātu bojājumu grūti nosaukt.

 

Esmu 99% drošs, ka pateiks, ka maksas remonts, bet tā kā sūtu caur garantiju, tad par diagnostiku vismaz nebūtu jāmaksā. Nepilni 10€ tādā veidā ietaupīti jebkurā gadījumā.

 

Attiecīgi, kādēļ man stiept vienkārši uz maksas remontu, kur vēl par diagnostiku noplēstu? Pie tam, kur ir rakstīts, ka es vispār zinu, ka tas pins nolauzts? Redzēt var tikai tad ja iekšā kārtīģi papēta, ka tālumā kaut kas trūkst. Vienkārši apskatot bojājuma pazīmju nav. Vidējais latvietis nezinātu, kādēļ pēkšņi nelasa.

Labots - MakeMeGoAway
Link to comment
Share on other sites

Tavā gadījumā prātīgais ir nest tieši uz garantijas remontu, jo tam telefonam vēl garantija spēkā, sāksi labot pats, vai nesīsi uz kādu kreiso darbnīcu, vēlāk, kad tieši garantijas gadījums iegadīsies, garantijas remonts var neņemt pretī, jo ierīce nesankcionēti remontēta.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Reiz Tele2 to darīja saviem mazceniekiem. Nopietni.

LMT šo piekopj joprojām, ar modemiem.

 

 

izksatās, ka tas pins ir aizķēries starp nano sim karti un mikro sim rāmīti, jo nano ir no mikro tikusi ņemta ārā, lai liktu citos telefonos.

Lūk arī diagnostika, atliek noskaidrot modeli un apzināt servisus ar cenu aptauju. Dažiem modeļiem to var nomainīt ar Ebay nopirktu par dažiem eiro bez lodēšanas darbiem.

Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway

Pēdējais ieteikums būtu ok, ka garntija būtu beigusies. Šajā situācijā sanāk garantija + cenu aptaua.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pie tam, kur ir rakstīts, ka es vispār zinu, ka tas pins nolauzts?

Tu to es vairākas reizes uzrakstījis, tātad zini. Zinot ka ir mehānisks defekts, kas radies tavas vainas dēļ dročījot SIMkas turp šurp, tu apzināti ej pisināt servisu un melot acīs skatīdamies. Nākošais etaps zināmam % no šādiem ērgļiem ir kaukt par patērētāju tiesībām un mēģināt noskaņot sev pa labu sabiedrisko domu dažādos resursos, kaucot cik slikta ir bode X, kura tirgo mēslus Y

 

 

Tavā gadījumā prātīgais ir nest tieši uz garantijas remontu, jo tam telefonam vēl garantija spēkā, sāksi labot pats, vai nesīsi uz kādu kreiso darbnīcu, vēlāk, kad tieši garantijas gadījums iegadīsies, garantijas remonts var neņemt pretī, jo ierīce nesankcionēti remontēta.
Un tu tiešām ceri, ka pēc garantijas atteikuma, konkrētajam aparātm tiks saglabāta garantija uz citiem defektiem? Apskaužams optimisms.

Un ja kāds vēlas @@MakeMeGoAway aizstāvēt, pirms to dari, padomā: vai tev patiktu ja tavs klients sajātu tevis pārdoto/uztaisīto un tad vēsā purnā ietu kačāt garantijas tiesības, tērējot tavu laiku un nervus?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Diezgan droši saku, ka garantijas remonts tiks atteikts, un laipni tiks piedāvāts salabot par maksu,bet meiģināt jau vari un cerēt nav aizliegts, lai cik arī tas korekti nebūtu.

Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway

 

 

vai tev patiktu ja tavs klients sajātu tevis pārdoto/uztaisīto un tad vēsā purnā ietu kačāt garantijas tiesības, tērējot tavu laiku un nervus?

 

Runa ir par milzīgu korporāciju, nevis uzņēmēju Juri no Cēsīm. Ja cilvēks apzog cilvēku, tas ir nosodāmi. Ja cilvēks apzog banku - apsveicami.

 

Un vecīt, nevajag iepīt te PTAC. Tas ir tīri lai ietaupītu uz diagnostikas maksu un 1% iespējamības, ka garantijas ietvaros saremontēs, dēļ.

Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway

Ko es nepareizi pateicu?

 

Ja kāds grupējums aplaupa banku, bet nevienam cilvēkam pāri nenodara, kas tur būtu nosodāms? Drīzāk var apbrīnot to, ka viņiem tas ir izdevies.

 

Jebkurā gadījumā, man ir tiesības nest ierīci uz garantijas remontu. Kā remontēt - tas jau tālāk ir servisa ziņā. Attiecīgi, nevienu neappišu.


Un pie tam, LMT ar savu cenu politiku galīgi žēlumu neizraisa.

Labots - MakeMeGoAway
Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway

Jo tas ir nelikumīgi.

 

Labi, no telefona remonta novirzījās tēma uz to, cik šausmīgi amorāli esot mēģināt ieekonomēt uz nabaga LMT rēķina. Klopējam topiku ciet.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...